Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 listopada 2017 r.
15:11

Dyrektor szpitala w Lublinie zwolniony dyscyplinarnie. Sprawa w prokuraturze

39 58 A A

Edward Lewczuk został zwolniony z funkcji dyrektora Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie. Zarząd województwa złożył w jego sprawie zawiadomienie do prokuratury.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Decyzja o rozwiązaniu umowy o pracę w trybie dyscyplinarnym, bez wypowiedzenia zapadła na wtorkowym posiedzeniu zarządu. „Zarząd zdecydował również o skierowaniu do Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ zawiadomienia o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego” – czytamy w przesłanym mediom komunikacie.

- Na ten moment nie możemy nic więcej powiedzieć – ucina Beata Górka, rzecznik prasowy marszałka województwa.

Z Edwardem Lewczukiem nie udało nam się skontaktować, nie odbierał telefonu. – Trudno o jakikolwiek komentarz w tej sprawie. Dyrektora nie było dziś w pracy. Nie znamy powodów tej decyzji – mówi nam Jeremi Karwowski, rzecznik Szpitala Neuropsychiatrycznego.

Edward Lewczuk placówką przy ul. Abramowickiej kierował od 16 lat.

Komentarze 58

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 08:21
+1
a któż tam jest rzecznikiem , pan Jaremi też swego czasu przyłapany na kradzieży i wyrzucony z TV Lublin, no to fajny skład
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 07:49
+1
juz sie na hapał ale nogasie podwineła przy przekrętach
Avatar
Gość / 1 grudnia 2017 o 20:59
+1
Łapówki czy niedopełnienie obowiązków czy rażące naruszenie przepisów ? Bo w trybie dyscyplinarnym za niewinność się nie zwalnia ....
Avatar
Gość / 30 listopada 2017 o 17:00
+1
WIDZE OD ZYWJA SIE SIE KOLESIE Z DAWNEGO PZPR KTÓRYM WYGRZAŁ CIEPŁE POSADKI Były sekretarz PZPR!!!!!!!!!! Pozdrowiena od TOWARZYSZY........
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 o 21:26
+1
Albo się jest złodziejem albo nie To gorsze od drobnych złodziejaszków gdyż ci robją mniejsze szkody niz ci na stanowiskach !!!!!!!!!! Fora mości PANIE !!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 o 21:20
+1
Szują dawno pachniało...................
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 o 20:06
+1
jednego czerwonego mniej
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2018 o 18:53
Znam osobiscie Lewczuka juz 40 lat i uwazam ze jest pozodnyn czlowiekiem nie lisem farbowanym i nie jest draniem i zlodziejem
Avatar
Gość / 24 lutego 2018 o 20:02
Dobrze zrobili. Porządek z tymi osobami i dołożył bym jeszcze dyrektora ds medycznych powinien pracować w cyrku. Ps niedługo wyjdą jeszcze sprawy związane z leczeniem. Osobiście jak ich wsadza odwiedzę ich w więzieniu. Pozdrawiam.
Avatar
Wilma / 5 grudnia 2017 o 23:30
Psychiatra
Avatar
Gość / 24 kwietnia 2018 o 18:53
Znam osobiscie Lewczuka juz 40 lat i uwazam ze jest pozodnyn czlowiekiem nie lisem farbowanym i nie jest draniem i zlodziejem
Avatar
Gość / 24 lutego 2018 o 20:02
Dobrze zrobili. Porządek z tymi osobami i dołożył bym jeszcze dyrektora ds medycznych powinien pracować w cyrku. Ps niedługo wyjdą jeszcze sprawy związane z leczeniem. Osobiście jak ich wsadza odwiedzę ich w więzieniu. Pozdrawiam.
Avatar
Wilma / 5 grudnia 2017 o 23:30
Psychiatra
Avatar
Wilma / 5 grudnia 2017 o 23:28
Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy
Avatar
Wilma / 5 grudnia 2017 o 23:20
Tak zmienił do niepoznania bo wymienił wieloletnich pracowników na swoich kolesi i rodzinkę
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 08:21
+1
a któż tam jest rzecznikiem , pan Jaremi też swego czasu przyłapany na kradzieży i wyrzucony z TV Lublin, no to fajny skład
Avatar
Gość / 3 grudnia 2017 o 07:49
+1
juz sie na hapał ale nogasie podwineła przy przekrętach
Avatar
JA / 2 grudnia 2017 o 12:29
Przeczytaj z uwagą podstawę uchwały Zarządu Województwa z KODEKSU PRACY:  Art. 52.  § 1. Pracodawca może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika w razie: 2) popełnienia przez pracownika w czasie trwania umowy o pracę przestępstwa, które uniemożliwia dalsze zatrudnianie go na zajmowanym stanowisku, jeżeli przestępstwo jest oczywiste lub zostało stwierdzone prawomocnym wyrokiem;
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 11:26
Prezesów sądów wymienino teraz czas na dyrektorów
Avatar
Gość / 2 grudnia 2017 o 11:24
Już wszystkich wymienili dyrektorów?????
Zobacz wszystkie komentarze 58

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 24

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 14

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 12

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 109 7

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 8 2

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!