Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 maja 2012 r.
13:26
Edytuj ten wpis

Dzień Flagi w Lublinie. Zabrakło flag dla mieszkańców

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 9 A A
Na deptaku flagi rozdawali działacze PO (Maciej Kaczanowski)
Na deptaku flagi rozdawali działacze PO (Maciej Kaczanowski)

Dziś Święto Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Z tej okazji politycy i samorządowcy rozdawali flagi na pl. Litewskim oraz na deptaku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na deptaku flagi rozdawali działacze Platformy Obywatelskiej. Mimo, że początkowo zapowiadano, że flagi będą rozdawane w godzinach 12-14, to już o 12.30 flag nie było.

Wicemarszałek województwa Jacek Sobczak z PO musiał tłumaczyć zainteresowanym, że flagi zaczęto rozdawać nieco wcześniej - już od godz. 10 i dlatego ich zabrakło.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
niemampomyslunannick / 2 maja 2012 o 20:20
Wieś jak się patrzy. Jak można nałożyć krawat do koszuli z krótkim rękawem?! Przecież nawet ochroniarze w Bierdonce mają większe wyczucie gustu. Niech sobie jeszcze wybajerzone spinki dowali do tych rękawków. Savoir-vivre Panie marszalu się kłania. Ludzi tam nie macie od tego?
Avatar
jan / 2 maja 2012 o 19:06
BZDURY!!!Czekalem do godz.12;50 zadnych flag nie bylo
Avatar
Gość / 2 maja 2012 o 18:20
w naszym kraju to co za darmo to wszyscy biorą, nawet jakby g.... rozdawali za darmo to podejrzewam, że też by zabrakło, no ale co się dziwić, wschód i bieda
Avatar
rot78 / 2 maja 2012 o 17:34
Znając życie to pewnie niedługo zaczną handlować tymi flagami na targu lub na allegro !
Bo po co komu co roku nowa flaga ?
Avatar
dr.ŚMIERĆ / 2 maja 2012 o 17:15
[quote name='Brzeszczot' timestamp='1335968403' post='626782']
Dobrze, że dzisiaj ci POpaprańcy zorganizowali tą akcję, ponieważ dzień 1 maja jest dniem wolnym od pracy, a nie świętem, no chyba że mamy na myśli rocznicę beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II. Należy to sobie jasno i wyraźnie powiedzieć. Natomiast bez jakichkolwiek wątpliwości świętami o narodowym i katolickim charakterze są dni - 6 stycznia, 3 maja, 15 sierpnia, 11 listopada, 25 i 26 grudnia, dzień w którym wypada Boże Ciało, no i oczywiście Wielkanoc. Zatem w kontekście tej oczywistej prawdy należałoby się zastanowić, czy stać nasze postkomunistyczne społeczeństwo na dodatkowy wolny dzień od pracy właśnie w dniu 1 maja, w którym komuniści, dawni członkowie partii (pisząc "partia", myślę "lenin") i dawni esbeccy agenci oraz nihiliści, masoni, feministki, dewianci seksualni i inny podejrzany element wywodzący się z lumpenproletariatu urządza sobie jakieś spędy z "okazji święta pracy", czy coś w tym rodzaju.
[/quote]
JUDE ?????
[quote name='Brzeszczot' timestamp='1335968403' post='626782']
Dobrze, że dzisiaj ci POpaprańcy zorganizowali tą akcję, ponieważ dzień 1 maja jest dniem wolnym od pracy, a nie świętem, no chyba że mamy na myśli rocznicę beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II. Należy to sobie jasno i wyraźnie powiedzieć. Natomiast bez jakichkolwiek wątpliwości świętami o narodowym i katolickim charakterze są dni - 6 stycznia, 3 maja, 15 sierpnia, 11 listopada, 25 i 26 grudnia, dzień w którym wypada Boże Ciało, no i oczywiście W... rozwiń
Avatar
dr.ŚMIERĆ / 2 maja 2012 o 17:14
[quote name='lubliniak' timestamp='1335967690' post='626776']
cała ta platforma ich rząd prezydent to zgraja pajaców. nic ale kompletnie nic nie potrafią dobrze zrobić nawet .... zasra...nych flag im zbrakło. banda ignorantów nie mających pojęcia o niczym prócz przewałów i kradzenia.
nie dobrze mi sie robi jak lemingi ze spranymi łbami ulegają demagogii mediów i wierzą ze tacy kolesie jak ten na zdjęciu to jest coś czego nie mozna kopnąć w d...pe i wywalić na zbity pysk za nieudolność nicnieróbstwo i partactwo.
[/quote]
JUDE ?????
[quote name='lubliniak' timestamp='1335967690' post='626776']
cała ta platforma ich rząd prezydent to zgraja pajaców. nic ale kompletnie nic nie potrafią dobrze zrobić nawet .... zasra...nych flag im zbrakło. banda ignorantów nie mających pojęcia o niczym prócz przewałów i kradzenia.
nie dobrze mi sie robi jak lemingi ze spranymi łbami ulegają demagogii mediów i wierzą ze tacy kolesie jak ten na zdjęciu to jest coś czego nie mozna kopnąć w d...pe i wywalić na zbity pysk za nieudolność nicnieróbstwo i parta... rozwiń
Avatar
Brzeszczot / 2 maja 2012 o 16:20
Dobrze, że dzisiaj ci POpaprańcy zorganizowali tą akcję, ponieważ dzień 1 maja jest dniem wolnym od pracy, a nie świętem, no chyba że mamy na myśli rocznicę beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II. Należy to sobie jasno i wyraźnie powiedzieć. Natomiast bez jakichkolwiek wątpliwości świętami o narodowym i katolickim charakterze są dni - 6 stycznia, 3 maja, 15 sierpnia, 11 listopada, 25 i 26 grudnia, dzień w którym wypada Boże Ciało, no i oczywiście Wielkanoc. Zatem w kontekście tej oczywistej prawdy należałoby się zastanowić, czy stać nasze postkomunistyczne społeczeństwo na dodatkowy wolny dzień od pracy właśnie w dniu 1 maja, w którym komuniści, dawni członkowie partii (pisząc "partia", myślę "lenin") i dawni esbeccy agenci oraz nihiliści, masoni, feministki, dewianci seksualni i inny podejrzany element wywodzący się z lumpenproletariatu urządza sobie jakieś spędy z "okazji święta pracy", czy coś w tym rodzaju.
Dobrze, że dzisiaj ci POpaprańcy zorganizowali tą akcję, ponieważ dzień 1 maja jest dniem wolnym od pracy, a nie świętem, no chyba że mamy na myśli rocznicę beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II. Należy to sobie jasno i wyraźnie powiedzieć. Natomiast bez jakichkolwiek wątpliwości świętami o narodowym i katolickim charakterze są dni - 6 stycznia, 3 maja, 15 sierpnia, 11 listopada, 25 i 26 grudnia, dzień w którym wypada Boże Ciało, no i oczywiście Wielkanoc. Zatem w kontekście tej oczywistej prawdy należałoby się zastanowić, czy stać nasze ... rozwiń
Avatar
lubliniak / 2 maja 2012 o 16:08
cała ta platforma ich rząd prezydent to zgraja pajaców. nic ale kompletnie nic nie potrafią dobrze zrobić nawet .... zasra...nych flag im zbrakło. banda ignorantów nie mających pojęcia o niczym prócz przewałów i kradzenia.
nie dobrze mi sie robi jak lemingi ze spranymi łbami ulegają demagogii mediów i wierzą ze tacy kolesie jak ten na zdjęciu to jest coś czego nie mozna kopnąć w d...pe i wywalić na zbity pysk za nieudolność nicnieróbstwo i partactwo.
Avatar
STYX / 2 maja 2012 o 15:12
Posrało was z tymi flagami. Żarcie rozdalibyście to przynajmniej ludzie mieliby coś z tego.
Avatar
niemampomyslunannick / 2 maja 2012 o 20:20
Wieś jak się patrzy. Jak można nałożyć krawat do koszuli z krótkim rękawem?! Przecież nawet ochroniarze w Bierdonce mają większe wyczucie gustu. Niech sobie jeszcze wybajerzone spinki dowali do tych rękawków. Savoir-vivre Panie marszalu się kłania. Ludzi tam nie macie od tego?
Avatar
jan / 2 maja 2012 o 19:06
BZDURY!!!Czekalem do godz.12;50 zadnych flag nie bylo
Avatar
Gość / 2 maja 2012 o 18:20
w naszym kraju to co za darmo to wszyscy biorą, nawet jakby g.... rozdawali za darmo to podejrzewam, że też by zabrakło, no ale co się dziwić, wschód i bieda
Avatar
rot78 / 2 maja 2012 o 17:34
Znając życie to pewnie niedługo zaczną handlować tymi flagami na targu lub na allegro !
Bo po co komu co roku nowa flaga ?
Avatar
dr.ŚMIERĆ / 2 maja 2012 o 17:15
[quote name='Brzeszczot' timestamp='1335968403' post='626782']
Dobrze, że dzisiaj ci POpaprańcy zorganizowali tą akcję, ponieważ dzień 1 maja jest dniem wolnym od pracy, a nie świętem, no chyba że mamy na myśli rocznicę beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II. Należy to sobie jasno i wyraźnie powiedzieć. Natomiast bez jakichkolwiek wątpliwości świętami o narodowym i katolickim charakterze są dni - 6 stycznia, 3 maja, 15 sierpnia, 11 listopada, 25 i 26 grudnia, dzień w którym wypada Boże Ciało, no i oczywiście Wielkanoc. Zatem w kontekście tej oczywistej prawdy należałoby się zastanowić, czy stać nasze postkomunistyczne społeczeństwo na dodatkowy wolny dzień od pracy właśnie w dniu 1 maja, w którym komuniści, dawni członkowie partii (pisząc "partia", myślę "lenin") i dawni esbeccy agenci oraz nihiliści, masoni, feministki, dewianci seksualni i inny podejrzany element wywodzący się z lumpenproletariatu urządza sobie jakieś spędy z "okazji święta pracy", czy coś w tym rodzaju.
[/quote]
JUDE ?????
[quote name='Brzeszczot' timestamp='1335968403' post='626782']
Dobrze, że dzisiaj ci POpaprańcy zorganizowali tą akcję, ponieważ dzień 1 maja jest dniem wolnym od pracy, a nie świętem, no chyba że mamy na myśli rocznicę beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II. Należy to sobie jasno i wyraźnie powiedzieć. Natomiast bez jakichkolwiek wątpliwości świętami o narodowym i katolickim charakterze są dni - 6 stycznia, 3 maja, 15 sierpnia, 11 listopada, 25 i 26 grudnia, dzień w którym wypada Boże Ciało, no i oczywiście W... rozwiń
Avatar
dr.ŚMIERĆ / 2 maja 2012 o 17:14
[quote name='lubliniak' timestamp='1335967690' post='626776']
cała ta platforma ich rząd prezydent to zgraja pajaców. nic ale kompletnie nic nie potrafią dobrze zrobić nawet .... zasra...nych flag im zbrakło. banda ignorantów nie mających pojęcia o niczym prócz przewałów i kradzenia.
nie dobrze mi sie robi jak lemingi ze spranymi łbami ulegają demagogii mediów i wierzą ze tacy kolesie jak ten na zdjęciu to jest coś czego nie mozna kopnąć w d...pe i wywalić na zbity pysk za nieudolność nicnieróbstwo i partactwo.
[/quote]
JUDE ?????
[quote name='lubliniak' timestamp='1335967690' post='626776']
cała ta platforma ich rząd prezydent to zgraja pajaców. nic ale kompletnie nic nie potrafią dobrze zrobić nawet .... zasra...nych flag im zbrakło. banda ignorantów nie mających pojęcia o niczym prócz przewałów i kradzenia.
nie dobrze mi sie robi jak lemingi ze spranymi łbami ulegają demagogii mediów i wierzą ze tacy kolesie jak ten na zdjęciu to jest coś czego nie mozna kopnąć w d...pe i wywalić na zbity pysk za nieudolność nicnieróbstwo i parta... rozwiń
Avatar
Brzeszczot / 2 maja 2012 o 16:20
Dobrze, że dzisiaj ci POpaprańcy zorganizowali tą akcję, ponieważ dzień 1 maja jest dniem wolnym od pracy, a nie świętem, no chyba że mamy na myśli rocznicę beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II. Należy to sobie jasno i wyraźnie powiedzieć. Natomiast bez jakichkolwiek wątpliwości świętami o narodowym i katolickim charakterze są dni - 6 stycznia, 3 maja, 15 sierpnia, 11 listopada, 25 i 26 grudnia, dzień w którym wypada Boże Ciało, no i oczywiście Wielkanoc. Zatem w kontekście tej oczywistej prawdy należałoby się zastanowić, czy stać nasze postkomunistyczne społeczeństwo na dodatkowy wolny dzień od pracy właśnie w dniu 1 maja, w którym komuniści, dawni członkowie partii (pisząc "partia", myślę "lenin") i dawni esbeccy agenci oraz nihiliści, masoni, feministki, dewianci seksualni i inny podejrzany element wywodzący się z lumpenproletariatu urządza sobie jakieś spędy z "okazji święta pracy", czy coś w tym rodzaju.
Dobrze, że dzisiaj ci POpaprańcy zorganizowali tą akcję, ponieważ dzień 1 maja jest dniem wolnym od pracy, a nie świętem, no chyba że mamy na myśli rocznicę beatyfikacji Ojca Świętego Jana Pawła II. Należy to sobie jasno i wyraźnie powiedzieć. Natomiast bez jakichkolwiek wątpliwości świętami o narodowym i katolickim charakterze są dni - 6 stycznia, 3 maja, 15 sierpnia, 11 listopada, 25 i 26 grudnia, dzień w którym wypada Boże Ciało, no i oczywiście Wielkanoc. Zatem w kontekście tej oczywistej prawdy należałoby się zastanowić, czy stać nasze ... rozwiń
Avatar
lubliniak / 2 maja 2012 o 16:08
cała ta platforma ich rząd prezydent to zgraja pajaców. nic ale kompletnie nic nie potrafią dobrze zrobić nawet .... zasra...nych flag im zbrakło. banda ignorantów nie mających pojęcia o niczym prócz przewałów i kradzenia.
nie dobrze mi sie robi jak lemingi ze spranymi łbami ulegają demagogii mediów i wierzą ze tacy kolesie jak ten na zdjęciu to jest coś czego nie mozna kopnąć w d...pe i wywalić na zbity pysk za nieudolność nicnieróbstwo i partactwo.
Avatar
STYX / 2 maja 2012 o 15:12
Posrało was z tymi flagami. Żarcie rozdalibyście to przynajmniej ludzie mieliby coś z tego.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 10 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 67 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 26 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 15 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!