niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lublin

Dziewanny: Mieszkańcy przegrali walkę o klony. Drzewa ścięto

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 stycznia 2012, 09:53
Autor: jotem

Tak w grudniu mieszkańcy protestowali przeciwko decyzji o wycince klonów (Maciej Kaczanowski)
Tak w grudniu mieszkańcy protestowali przeciwko decyzji o wycince klonów (Maciej Kaczanowski)

Gdy mieszkańcy bloków przy ul. Dziewanny 9 i 14 wrócili w czwartek do domu z pracy, klonów, o które tak walczyli już nie było. Po 25 latach widok z ich okien zmienił się już na stałe. Dwa drzewa zostały ścięte i podzielone na kawałki.

WIDEO

Jak tłumaczyła Bożena Zielińska, z-ca prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej "Czuby”, drzewa musiały zostać ścięte bo miały zdeformowane, wysoko uniesione korony. Jednak Wydział Ochrony Środowiska wydał pozwolenie na ścięcie drzew, a nie nakaz ich usunięcia.

– Najlepiej zrobić betonową Saharę, zabrać wszystkie ławki i usunąć drzewa. Czy wtedy znikną wszystkie problemy? – zastanawia się Jerzy Palusiński, jeden z mieszkańców.

– W pniach widoczne były liczne ubytki, a to mogło stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa – tłumaczyła Bożena Zielińska.

Jednocześnie spółdzielnia obiecała posadzić w miejsce starych drzew nowe.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Coach Outlet Online
jerzy
Gość
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Coach Outlet Online
Coach Outlet Online (16 stycznia 2012 o 05:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Anything [url=http://www.coachfactory-outlet-online.net/]Coach Factory Online[/url]happen[url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Online Outlet Store[/url] any[url=http://www.coachfactorysoutletsonline.com/]Coach Factory Online[/url]our life[url=http://www.coachoutletsstoreonlines.ca/]Coach Outlet[/url]full[url=http://www.coachoutletstores-online.net/][spam][/url]The [url=http://www.coachfactorysoutletsonline.com/]Coach Factory[/url]of life[url=http://www.coachoutletstores-online.net/][spam] Store[/url]in our [url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/][spam][/url], we[url=http://www.coachfactorystores-online.net/]Coach Factory Online[/url]control [url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Factory Online[/url]and[url=http://www.coachfactory-outlet-online.net/]Coach Factory Outlet Online[/url]mishappening. [url=http://www.coachoutletstores-online.net/]Coach Outlet[/url]thing, which[url=http://www.coachfactorysoutletsonline.com/]Coach Factory Store Online[/url]controlled, [url=http://www.coachoutletstores-online.net/]Coach Outlet Stores Online[/url]of[url=http://www.coachsfactory-outlets.net/]Coach Factory[/url]and[url=http://www.coachoutletsstoreonlines.ca/]Coach Outlet Store Online[/url] cash.
[url=http://www.burberryscarfs-2012.com/]Burberry Outlet[/url] loans[url=http://www.burberryscarfs-2012.com/]Burberry Scarf[/url]taken[url=http://www.coachfactorysoutletsonline.com/]Coach Factory Outlet Online[/url]salary[url=http://www.coachfactory-outlet-online.net/]Coach Factory Outlet[/url]to meet[url=http://www.coachfactorystores-online.net/]Coach Factory Store Online[/url] credit [url=http://www.coachfactorysoutletsonline.com/]Coach Factory Store[/url]and[url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Online Outlet[/url]cash, [url=http://www.coachfactory-storeonlines.net/]Coach Factory Store[/url]are[url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Factory Outlet[/url]to [url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Outlet Store Online[/url] Due[url=http://www.coachsfactory-outlets.net/]Coach Factory Outlet[/url]uncertainties[url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Factory Outlet Online[/url]life[url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/]Coach Outlet[/url]loans[url=http://www.coachfactory-storeonlines.net/]Coach Factory Store Online[/url]getting[url=http://www.coachoutletstores-online.net/]Coach Outlet Store Online[/url]and[url=http://www.burberryscarfs-2012.com/]Burberry Scarf Outlet[/url]popular [url=http://www.coachoutletstoresonline-us.com/][spam] Store[/url]by[url=http://www.coachfactory-outlet-online.net/][spam][/url]These loans[url=http://www.coachoutletstores-online.net/]Coach Store Online[/url]the[url=http://www.coachfactory-outlet-online.net/]Coach Outlet[/url]with a variety of post-dated check loans etc.
Rozwiń
jerzy
jerzy (13 stycznia 2012 o 12:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pamiętam historię ukarania starszego pana za wycięcie drzewa karą 150000zł.
Cała machina sprawiedliwości i media miały co robić.
Rozwiń
Gość
Gość (13 stycznia 2012 o 11:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
spółdzielnia to właściciele mieszkań i oni winni decydować o tych sprawach as nie zatrudnien i i opłacani przez spółdzielców urzędnicy , coś stoi na głowie w tej spółdzielni , widocznie prezes jest jej właścicielem
Rozwiń
były spółdzielca
były spółdzielca (13 stycznia 2012 o 11:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Mieszkańcy. Jak wam nie pasuje, to zmieńcie prezesa i radę nadzorczą, a nie tylko biadolcie i piszcie do nich listy, które pewnie lądują w koszu.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!