Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 stycznia 2016 r.
12:05

Dzik zabił psa w Lublinie. "To jest ostatnie ostrzeżenie"

Autor: Zdjęcie autora drs
0 37 A A

Dzik zabił psa – alarmuje prezydenta Lublina miejski radny Stanisław Brzozowski (PiS) i prosi o rozwiązanie problemów z dzikimi zwierzętami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia, o którym pisze radny miało dojść w Wigilię przy ul. Poligonowej. – Myślę, że jest to ostatnie ostrzeżenie przed czymś znacznie gorszym – pisze Brzozowski do prezydenta.

Wcześniej zwracał już uwagę władz miasta na dziki pojawiające się w rejonie ul. Poligonowej. Stwierdził wtedy, że należy przywrócić równowagę w przyrodzie „przywracać korzystając z pomocy myśliwych”, a „zaklinanie rzeczywistości przez eko-ideologów nic tu nie zmieni, ani nie pomoże”.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Pan Kleks / 12 stycznia 2016 o 10:27

Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika ten na drzewo zaraz zmyka...

Avatar
niepsior / 12 stycznia 2016 o 09:35

Ten dzik wybral sie na manifestacje KOD Poniewaz Wyczul Sped trzody chlewnej A ze na drodze stanal Jemu skowyrek to z nim sie rozprawil

Mam inne zdanie to dzik czyt." psior szeł se"  na kontrmanifestację by niszczyć  KOD i po drodze zobaczył tow bezradnego i zesrał się pod wrażeniem jego zaangażowania

Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 03:47
Dzik zabil psa I Hrabia Lewatywa stal sie bez panski ha ,ha
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 03:37
To byl pies Hrabiego Bula Lewatywy , polegl jak Bul w wyborach
Avatar
Janek / 12 stycznia 2016 o 01:28

1. Pies powinien być na smyczy - właściciel zasłużył więc na mandat.

2. Dzik sam nie zaczepi psa - to pies musiał wejść na jego teren lub go np przestraszyć - znów właściciel nie dopilnował pupila.

3. Bez paniki. Dzik (poza lochą z młodymi) nie jest tak groźny, zwłaszcza jak do kontaktu z ludźmi już jest przyzwyczajony - zobaczcie jakie zdjęcia czy filmy z wakacji przywożą co roku turyści z okolic Krynicy Morskiej. Wielokrotnie widywałem dziki z bliskiej odległości - same z siebie nie zaatakują.

4. Jak radny chce strzelać do jakichś zwierząt to polecam gawrony i gołębie - w naszym mieście jest ich zdecydowanie za dużo, a miasto wydaje się nie widzieć problemu. Lisy i dziki zostawmy w spokoju.

A może dzik był wściekły????

A może dzik był wściekły????

rozwiń
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 01:17
Ten dzik wybral sie na manifestacje KOD Poniewaz Wyczul Sped trzody chlewnej A ze na drodze stanal Jemu skowyrek to z nim sie rozprawil
Avatar
Fryta / 11 stycznia 2016 o 23:01

1. Pies powinien być na smyczy - właściciel zasłużył więc na mandat.

2. Dzik sam nie zaczepi psa - to pies musiał wejść na jego teren lub go np przestraszyć - znów właściciel nie dopilnował pupila.

3. Bez paniki. Dzik (poza lochą z młodymi) nie jest tak groźny, zwłaszcza jak do kontaktu z ludźmi już jest przyzwyczajony - zobaczcie jakie zdjęcia czy filmy z wakacji przywożą co roku turyści z okolic Krynicy Morskiej. Wielokrotnie widywałem dziki z bliskiej odległości - same z siebie nie zaatakują.

4. Jak radny chce strzelać do jakichś zwierząt to polecam gawrony i gołębie - w naszym mieście jest ich zdecydowanie za dużo, a miasto wydaje się nie widzieć problemu. Lisy i dziki zostawmy w spokoju.

1. Pies powinien być na smyczy - właściciel zasłużył więc na mandat.

2. Dzik sam nie zaczepi psa - to pies musiał wejść na jego teren lub go np przestraszyć - znów właściciel nie dopilnował pupila.

3. Bez paniki. Dzik (poza lochą z młodymi) nie jest tak groźny, zwłaszcza jak do kontaktu z ludźmi już jest przyzwyczajony - zobaczcie jakie zdjęcia czy filmy z wakacji przywożą co roku turyści z okolic Krynicy Morskiej. Wielokrotnie widywałem dziki z bliskiej odległości - same z siebie nie zaatakują.

4. Jak radny chce strz... rozwiń

Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 21:45
Wiadomość sprzed 3 lat; pan radny powtarza stare gadki, a czy prawdziwe nie wiadomo tak naprawdę...
Avatar
quest / 11 stycznia 2016 o 20:27

brawo dziku - niszcz gównozjady !!!

Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 19:06
Pies powinien być na smyczy panie pis i nie byłoby problemu. Takie jest prawo! Właściciel psa powonień dostać mandat no chyba, że należy do pis. Ich prawo nie obowiązuje.
Avatar
Pan Kleks / 12 stycznia 2016 o 10:27

Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo ostre kły. Kto spotyka w lesie dzika ten na drzewo zaraz zmyka...

Avatar
niepsior / 12 stycznia 2016 o 09:35

Ten dzik wybral sie na manifestacje KOD Poniewaz Wyczul Sped trzody chlewnej A ze na drodze stanal Jemu skowyrek to z nim sie rozprawil

Mam inne zdanie to dzik czyt." psior szeł se"  na kontrmanifestację by niszczyć  KOD i po drodze zobaczył tow bezradnego i zesrał się pod wrażeniem jego zaangażowania

Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 03:47
Dzik zabil psa I Hrabia Lewatywa stal sie bez panski ha ,ha
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 03:37
To byl pies Hrabiego Bula Lewatywy , polegl jak Bul w wyborach
Avatar
Janek / 12 stycznia 2016 o 01:28

1. Pies powinien być na smyczy - właściciel zasłużył więc na mandat.

2. Dzik sam nie zaczepi psa - to pies musiał wejść na jego teren lub go np przestraszyć - znów właściciel nie dopilnował pupila.

3. Bez paniki. Dzik (poza lochą z młodymi) nie jest tak groźny, zwłaszcza jak do kontaktu z ludźmi już jest przyzwyczajony - zobaczcie jakie zdjęcia czy filmy z wakacji przywożą co roku turyści z okolic Krynicy Morskiej. Wielokrotnie widywałem dziki z bliskiej odległości - same z siebie nie zaatakują.

4. Jak radny chce strzelać do jakichś zwierząt to polecam gawrony i gołębie - w naszym mieście jest ich zdecydowanie za dużo, a miasto wydaje się nie widzieć problemu. Lisy i dziki zostawmy w spokoju.

A może dzik był wściekły????

A może dzik był wściekły????

rozwiń
Avatar
Gość / 12 stycznia 2016 o 01:17
Ten dzik wybral sie na manifestacje KOD Poniewaz Wyczul Sped trzody chlewnej A ze na drodze stanal Jemu skowyrek to z nim sie rozprawil
Avatar
Fryta / 11 stycznia 2016 o 23:01

1. Pies powinien być na smyczy - właściciel zasłużył więc na mandat.

2. Dzik sam nie zaczepi psa - to pies musiał wejść na jego teren lub go np przestraszyć - znów właściciel nie dopilnował pupila.

3. Bez paniki. Dzik (poza lochą z młodymi) nie jest tak groźny, zwłaszcza jak do kontaktu z ludźmi już jest przyzwyczajony - zobaczcie jakie zdjęcia czy filmy z wakacji przywożą co roku turyści z okolic Krynicy Morskiej. Wielokrotnie widywałem dziki z bliskiej odległości - same z siebie nie zaatakują.

4. Jak radny chce strzelać do jakichś zwierząt to polecam gawrony i gołębie - w naszym mieście jest ich zdecydowanie za dużo, a miasto wydaje się nie widzieć problemu. Lisy i dziki zostawmy w spokoju.

1. Pies powinien być na smyczy - właściciel zasłużył więc na mandat.

2. Dzik sam nie zaczepi psa - to pies musiał wejść na jego teren lub go np przestraszyć - znów właściciel nie dopilnował pupila.

3. Bez paniki. Dzik (poza lochą z młodymi) nie jest tak groźny, zwłaszcza jak do kontaktu z ludźmi już jest przyzwyczajony - zobaczcie jakie zdjęcia czy filmy z wakacji przywożą co roku turyści z okolic Krynicy Morskiej. Wielokrotnie widywałem dziki z bliskiej odległości - same z siebie nie zaatakują.

4. Jak radny chce strz... rozwiń

Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 21:45
Wiadomość sprzed 3 lat; pan radny powtarza stare gadki, a czy prawdziwe nie wiadomo tak naprawdę...
Avatar
quest / 11 stycznia 2016 o 20:27

brawo dziku - niszcz gównozjady !!!

Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 19:06
Pies powinien być na smyczy panie pis i nie byłoby problemu. Takie jest prawo! Właściciel psa powonień dostać mandat no chyba, że należy do pis. Ich prawo nie obowiązuje.
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP
19 czerwca 2018, 0:00

O ustawie 2.0 - wywiad z Tomaszem Tokarskim Przewodniczącym Parlamentu Studentów RP 0 0

O reformie nauki i szkolnictwa wyższego, protestach przeciwko ustawie 2.0 oraz zamieszaniu wokół jej uchwalenia rozmawiamy z Panem Tomaszem Tokarskim, studentem i doktorantem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, przewodniczącym Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Wjechał dacią w słup energetyczny

Wjechał dacią w słup energetyczny 0 3

Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem

Lubartów: 48-latek przeżył zderzenie z pociągiem 9 4

Wiele szczęścia miał 48-letni mężczyzna, którego w poniedziałek potrącił pociąg

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje

Artur Bożyk (Chełmianka): Doświadczenie naszej reprezentacji zaprocentuje 6 0

ROZMOWA Z Arturem Bożykiem, trenerem Chełmianki Chełm

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia

PO: Śmigłowce odleciały, repolonizacja PZL Świdnik to demagogia 0 12

Posłowie PO Joanna Mucha, Stanisław Żmijan i Wojciech Wilk twierdzą, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kupi żadnych śmigłowców dla polskiej armii. Ich zdaniem maszyny definitywnie odleciały z Polski, a repolonizacja Świdnika, o której mówił poseł Artur Soboń z PiS, to wprowadzanie helikopterów na plakaty wyborcze

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 16 7

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 1

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 3 15

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.