Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 marca 2016 r.
9:52

Dziś w Lublinie kolejna manifestacja KOD. W poparciu dla Trybunału Konstytucyjnego

Autor: Zdjęcie autora pab
0 39 A A
Poprzednia manifestacja KOD w Lublinie (fot. Maciej Kaczanowski)
Poprzednia manifestacja KOD w Lublinie (fot. Maciej Kaczanowski)

Kolejną manifestację organizuje dziś w Lublinie Komitet Obrony Demokracji. Początek o godz. 13 na placu Litewskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak informuje Komitet Obrony Demokracji, manifestacja jest jest organizowana jako "wyraz poparcia dla Trybunału Konstytucyjnego i w proteście przeciwko niepublikowaniu wyroku Trybunału z dn. 09.03. br., a także w proteście przeciwko arogancji władzy, przeciwko dzieleniu Polaków już nie tylko na lepszy i gorszy sort, ale i na takich, którzy mają prawo być Polakami i występować pod biało-czerwonymi barwami oraz takich, którzy takiego prawa nie mają, w proteście przeciwko bezczelnej, obrażającej większość społeczeństwa retoryce rządzących."

Podczas demonstracji mają być także zbierane podpisy pod projektem ustawy o Trybunale Konstytucyjnym autorstwa KOD.

Komentarze 39

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kołomyja / 13 marca 2016 o 11:43

Do kogo modli się KOD ? Pojebało ich? Chyba wyślę kilka zastępów z piekieł, aby rozgonić to barachło. Piekło bowiem, to nie zdrajcy, ale zdrajcy zasługują na piekło.

Wspólnie z TORUNIEM CZY DO Toruńskiego?

Avatar
Polonus / 13 marca 2016 o 10:11

Która to już manifestacja? I gdzie nasza "demokracja" jest zagrożona? W demokracyjnych wyborach to sobie wybraliście prezydenta, a później rząd. Trzeba się było wtedy wykazać. Nie jestem nawet za PiSem, ale KOD mnie obrzydza.

To jest jak jakaś zaraza i zarazem zmowa. Tygodnik WPROST znany z swojej liberalnej i niezależnej polityki, swoje forum zawierzył firmie PR która praktycznie kazdy wpis "nie po myśli"  Nowoczesnej nie dopuszcza do druku, oznaczając spamem, wulgaryzmem lub błędem. Pozostawiają wpisy dość chamskie PiS zwolenników, ale nie merytoryczne, przez co chcą zachować "przyzwoitość" i "niezależność", ale to jest po prostu hipokryzja. Na takiej zasadzie działają w Polsce niby wolne media, bo o GW czy innych nawet nie warto pisać. Polacy, tak nas chcą te KODY, TK, mądraliny przy EU korycie zmusić byśmy przestali być Polakami, a wtedy znów bedą nas chwalić jako swoje kolonie.

To jest jak jakaś zaraza i zarazem zmowa. Tygodnik WPROST znany z swojej liberalnej i niezależnej polityki, swoje forum zawierzył firmie PR która praktycznie kazdy wpis "nie po myśli"  Nowoczesnej nie dopuszcza do druku, oznaczając spamem, wulgaryzmem lub błędem. Pozostawiają wpisy dość chamskie PiS zwolenników, ale nie merytoryczne, przez co chcą zachować "przyzwoitość" i "niezależność", ale to jest po prostu hipokryzja. Na takiej zasadzie działają w Polsce niby wolne media, bo o GW czy innych nawet nie warto pisać. Po... rozwiń

Avatar
Polonus / 13 marca 2016 o 10:04

Która to już manifestacja? I gdzie nasza "demokracja" jest zagrożona? W demokracyjnych wyborach to sobie wybraliście prezydenta, a później rząd. Trzeba się było wtedy wykazać. Nie jestem nawet za PiSem, ale KOD mnie obrzydza.

Zdrajcy.

Avatar
Polonus / 13 marca 2016 o 10:04

Obrońcy KOD są zdrajcami , nie POLAKAMI, bo Polak zna swoją Konstytucję, a to co robi TK jest łamaniem art 1 zacytuję za wiki....

"Obecnie podkreśla się dwie możliwości interpretacyjne tego przepisu. Jedna z nich zakłada subsumpcję pod pojęcie dobra wspólnego w rozumieniu art. 1 Konstytucji „interesu publicznego”, podlegającego ochronie jako „dobro wspólne wszystkich obywateli”[16]. Druga natomiast wskazuje na konieczność uwzględnienia przy interpretacji pojęcia „dobra wspólnego” treści ustalonych przez naukę społeczną Kościoła Katolickiego (encyklika papieża Leona XIII „Rerum novarum”), czy też treści naturalnoprawnych[17].'

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstytucja_Rzeczypospolitej_Polskiej

Czytajcie ludzie poznawajcie, bo TK narusza "dobro wspólne" i naraża kraj na rozruchy, podburza obcych przecie wybranemu rządowi i praktycznie sami stali się dyktaturą dla swojego Suwerena! Czy damy się dalej im ogłupiać?

Obrońcy KOD są zdrajcami , nie POLAKAMI, bo Polak zna swoją Konstytucję, a to co robi TK jest łamaniem art 1 zacytuję za wiki....

"Obecnie podkreśla się dwie możliwości interpretacyjne tego przepisu. Jedna z nich zakłada subsumpcję pod pojęcie dobra wspólnego w rozumieniu art. 1 Konstytucji „interesu publicznego”, podlegającego ochronie jako „dobro wspólne wszystkich obywateli”[16]. Druga natomiast wskazuje na konieczność uwzględnienia przy interpretacji pojęcia „dobra wspólnego” treści ustalonych przez naukę społeczną Kościoła Kat... rozwiń

Avatar
Polonus / 13 marca 2016 o 09:57

Jakoś KOD jest tylko na językach PiS ,a PiS na NEGATYWNYCH językach całego ŚWIATA,to jest dopiero  REKLAMA.

Tylko dlatego że z Polski zrobiono sobie probanta dla prób manipulacji psycho-technicznych. Myśl sam i zobacz sam kto tą opinię czyni i dlaczego!!! Popatrz, regulacje i przepisy o TK znawcy z PiS zerżneli z niemieckich ustaw. Nikt Niemców nie atakuje, ale polski rząd za to samo rostrzeliwują! Dlaczego? Bo mamy w Polsce dzisiaj,  więcej zdrajców w mediach niż kiedyś mieliśmy agentów KGB ...Jeżeli komuś Polska nieodpowiada , patriotyczna, niezależna , katolicka, to niech wypieprza za granicę...a wtedy pozna demokrację.

Tylko dlatego że z Polski zrobiono sobie probanta dla prób manipulacji psycho-technicznych. Myśl sam i zobacz sam kto tą opinię czyni i dlaczego!!! Popatrz, regulacje i przepisy o TK znawcy z PiS zerżneli z niemieckich ustaw. Nikt Niemców nie atakuje, ale polski rząd za to samo rostrzeliwują! Dlaczego? Bo mamy w Polsce dzisiaj,  więcej zdrajców w mediach niż kiedyś mieliśmy agentów KGB ...Jeżeli komuś Polska nieodpowiada , patriotyczna, niezależna , katolicka, to niech wypieprza za granicę...a wtedy pozna demokrację.

rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 16:17
szKODniki
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 16:15
Która to już manifestacja? I gdzie nasza "demokracja" jest zagrożona? W demokracyjnych wyborach to sobie wybraliście prezydenta, a później rząd. Trzeba się było wtedy wykazać. Nie jestem nawet za PiSem, ale KOD mnie obrzydza.
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 14:55

To zdjęcie to cała prawda o nich.

link http://i.imgur.com/Bl0FaOf.jpg

Avatar
myślę,widzę czytam / 12 marca 2016 o 14:22

Masz rację, przeczytaj sobie art1 Konstytucji o "interesie społecznym" który w tej chwili KOD i TK łamia nagminnie. A zdradą jest Narodu zciaganie obcych mocy i szkodzenie spokojowi i dobrobytowi narodu! Gdyby cokolwiek sie stało, nic nas nie powstrzyma , mamy dość tej potęgi chamstwa.

Jakoś KOD jest tylko na językach PiS ,a PiS na NEGATYWNYCH językach całego ŚWIATA,to jest dopiero  REKLAMA.

Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 14:21
Zostawmy przymiotniki dorożkarskie. Czy Ci ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że w perspektywie będzie ich coraz mniej przy korycie i to z innych przyczyn, niż śmierć lub bycie w opozycji? Jeśli przeszkodzą PIS, to okupanci odbiora również im , nie co nieco, lecz wiele. Wtedy wszyscy będziemy mieli wyjebane!!!!
Avatar
kołomyja / 13 marca 2016 o 11:43

Do kogo modli się KOD ? Pojebało ich? Chyba wyślę kilka zastępów z piekieł, aby rozgonić to barachło. Piekło bowiem, to nie zdrajcy, ale zdrajcy zasługują na piekło.

Wspólnie z TORUNIEM CZY DO Toruńskiego?

Avatar
Polonus / 13 marca 2016 o 10:11

Która to już manifestacja? I gdzie nasza "demokracja" jest zagrożona? W demokracyjnych wyborach to sobie wybraliście prezydenta, a później rząd. Trzeba się było wtedy wykazać. Nie jestem nawet za PiSem, ale KOD mnie obrzydza.

To jest jak jakaś zaraza i zarazem zmowa. Tygodnik WPROST znany z swojej liberalnej i niezależnej polityki, swoje forum zawierzył firmie PR która praktycznie kazdy wpis "nie po myśli"  Nowoczesnej nie dopuszcza do druku, oznaczając spamem, wulgaryzmem lub błędem. Pozostawiają wpisy dość chamskie PiS zwolenników, ale nie merytoryczne, przez co chcą zachować "przyzwoitość" i "niezależność", ale to jest po prostu hipokryzja. Na takiej zasadzie działają w Polsce niby wolne media, bo o GW czy innych nawet nie warto pisać. Polacy, tak nas chcą te KODY, TK, mądraliny przy EU korycie zmusić byśmy przestali być Polakami, a wtedy znów bedą nas chwalić jako swoje kolonie.

To jest jak jakaś zaraza i zarazem zmowa. Tygodnik WPROST znany z swojej liberalnej i niezależnej polityki, swoje forum zawierzył firmie PR która praktycznie kazdy wpis "nie po myśli"  Nowoczesnej nie dopuszcza do druku, oznaczając spamem, wulgaryzmem lub błędem. Pozostawiają wpisy dość chamskie PiS zwolenników, ale nie merytoryczne, przez co chcą zachować "przyzwoitość" i "niezależność", ale to jest po prostu hipokryzja. Na takiej zasadzie działają w Polsce niby wolne media, bo o GW czy innych nawet nie warto pisać. Po... rozwiń

Avatar
Polonus / 13 marca 2016 o 10:04

Która to już manifestacja? I gdzie nasza "demokracja" jest zagrożona? W demokracyjnych wyborach to sobie wybraliście prezydenta, a później rząd. Trzeba się było wtedy wykazać. Nie jestem nawet za PiSem, ale KOD mnie obrzydza.

Zdrajcy.

Avatar
Polonus / 13 marca 2016 o 10:04

Obrońcy KOD są zdrajcami , nie POLAKAMI, bo Polak zna swoją Konstytucję, a to co robi TK jest łamaniem art 1 zacytuję za wiki....

"Obecnie podkreśla się dwie możliwości interpretacyjne tego przepisu. Jedna z nich zakłada subsumpcję pod pojęcie dobra wspólnego w rozumieniu art. 1 Konstytucji „interesu publicznego”, podlegającego ochronie jako „dobro wspólne wszystkich obywateli”[16]. Druga natomiast wskazuje na konieczność uwzględnienia przy interpretacji pojęcia „dobra wspólnego” treści ustalonych przez naukę społeczną Kościoła Katolickiego (encyklika papieża Leona XIII „Rerum novarum”), czy też treści naturalnoprawnych[17].'

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konstytucja_Rzeczypospolitej_Polskiej

Czytajcie ludzie poznawajcie, bo TK narusza "dobro wspólne" i naraża kraj na rozruchy, podburza obcych przecie wybranemu rządowi i praktycznie sami stali się dyktaturą dla swojego Suwerena! Czy damy się dalej im ogłupiać?

Obrońcy KOD są zdrajcami , nie POLAKAMI, bo Polak zna swoją Konstytucję, a to co robi TK jest łamaniem art 1 zacytuję za wiki....

"Obecnie podkreśla się dwie możliwości interpretacyjne tego przepisu. Jedna z nich zakłada subsumpcję pod pojęcie dobra wspólnego w rozumieniu art. 1 Konstytucji „interesu publicznego”, podlegającego ochronie jako „dobro wspólne wszystkich obywateli”[16]. Druga natomiast wskazuje na konieczność uwzględnienia przy interpretacji pojęcia „dobra wspólnego” treści ustalonych przez naukę społeczną Kościoła Kat... rozwiń

Avatar
Polonus / 13 marca 2016 o 09:57

Jakoś KOD jest tylko na językach PiS ,a PiS na NEGATYWNYCH językach całego ŚWIATA,to jest dopiero  REKLAMA.

Tylko dlatego że z Polski zrobiono sobie probanta dla prób manipulacji psycho-technicznych. Myśl sam i zobacz sam kto tą opinię czyni i dlaczego!!! Popatrz, regulacje i przepisy o TK znawcy z PiS zerżneli z niemieckich ustaw. Nikt Niemców nie atakuje, ale polski rząd za to samo rostrzeliwują! Dlaczego? Bo mamy w Polsce dzisiaj,  więcej zdrajców w mediach niż kiedyś mieliśmy agentów KGB ...Jeżeli komuś Polska nieodpowiada , patriotyczna, niezależna , katolicka, to niech wypieprza za granicę...a wtedy pozna demokrację.

Tylko dlatego że z Polski zrobiono sobie probanta dla prób manipulacji psycho-technicznych. Myśl sam i zobacz sam kto tą opinię czyni i dlaczego!!! Popatrz, regulacje i przepisy o TK znawcy z PiS zerżneli z niemieckich ustaw. Nikt Niemców nie atakuje, ale polski rząd za to samo rostrzeliwują! Dlaczego? Bo mamy w Polsce dzisiaj,  więcej zdrajców w mediach niż kiedyś mieliśmy agentów KGB ...Jeżeli komuś Polska nieodpowiada , patriotyczna, niezależna , katolicka, to niech wypieprza za granicę...a wtedy pozna demokrację.

rozwiń
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 16:17
szKODniki
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 16:15
Która to już manifestacja? I gdzie nasza "demokracja" jest zagrożona? W demokracyjnych wyborach to sobie wybraliście prezydenta, a później rząd. Trzeba się było wtedy wykazać. Nie jestem nawet za PiSem, ale KOD mnie obrzydza.
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 14:55

To zdjęcie to cała prawda o nich.

link http://i.imgur.com/Bl0FaOf.jpg

Avatar
myślę,widzę czytam / 12 marca 2016 o 14:22

Masz rację, przeczytaj sobie art1 Konstytucji o "interesie społecznym" który w tej chwili KOD i TK łamia nagminnie. A zdradą jest Narodu zciaganie obcych mocy i szkodzenie spokojowi i dobrobytowi narodu! Gdyby cokolwiek sie stało, nic nas nie powstrzyma , mamy dość tej potęgi chamstwa.

Jakoś KOD jest tylko na językach PiS ,a PiS na NEGATYWNYCH językach całego ŚWIATA,to jest dopiero  REKLAMA.

Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 14:21
Zostawmy przymiotniki dorożkarskie. Czy Ci ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że w perspektywie będzie ich coraz mniej przy korycie i to z innych przyczyn, niż śmierć lub bycie w opozycji? Jeśli przeszkodzą PIS, to okupanci odbiora również im , nie co nieco, lecz wiele. Wtedy wszyscy będziemy mieli wyjebane!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 39

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 20 21

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra