wtorek, 20 lutego 2018 r.

Lublin

Dzisiaj Boże Ciało. Procesje przeszły ulicami Lublina. Wieczorem Koncert Chwały

Dodano: 15 czerwca 2017, 14:50

Ulicami Lublina przeszły procesje Bożego Ciała. Wieczorem z okazji święta odbędzie się Koncert Chwały.

Światło”– m.in. ta piosenka Natalii Kukulskiej zabrzmi na pl. Zamkowym. Artystka, która będzie gościem głównym 15. jubileuszowego Koncertu Chwały zaśpiewa ją w nowej aranżacji. Na scenie wystąpią też Mariusz Matera, chór Gospel Rain, 100-osobowy Chór dla Chrystusa i lubelska wspólnota Guadalupe.

Koncert Chwały rozpocznie się o godz. 19. Potrwa do godz. 22.30. Po nim uczestnicy koncertu są zaproszeni na specjalny pokaz fontann na placu Litewskim, który rozpocznie się o godz. 22.45. (aa)

Procesja Bożego Ciała w parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie

KZ NSZZ
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

KZ NSZZ
KZ NSZZ "S" ORG. (16 czerwca 2017 o 13:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
szukaj na fb NAJNOWSZEJ STRONY : K z N szz S olidarnosc O rganistów 11 (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 i 11) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Rozwiń
Gość
Gość (16 czerwca 2017 o 08:13) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Tylko Guadalupe zachwyciła i porwała uczestników koncertu. Szkoda , ż enie wystąpiły inne zespoły lubelskie zamiast głośnego i niewyraźnego od lat Gospel Rain. Od lat zespół chwali siebie . Są w lublinie wspaniałe zespoły i to bardzo dobre. Z przyjemnością więc od 20-stej oglądałem koncert w Rzeszowie - prawdziwy przekaz wiary. Kilkadziesiąt tysięcy młodych przeważnie ludzi. PIĘKNE PIOSENKI W NIEZŁYCH ARANŻACJACH. Wyświetlane teksty. Tak się robi koncerty chwały.Wspólne śpiewanie itd. Szkoda więcej mówić, ale może coś dotrze do organizatorów w Lublinie. Od lat nie chodzę w naszym mieście, bo szkoda uszu i psucia sobie smaku muzycznego. Szkoda, że cały koncert nie był prowadzony przez Guadalupe. Ale zawsze jakaś jaskółka jest. Pierwsze, to odsunąć Gospel. To nie jest wizytówka Lublina. Gospel Rain był także tragiczny na Arenie. Nasi goście z Kalifornii wspaniale bawili się na początku koncertu przy występach ludowego zespołu. Jak tylko zaczął Gospel, od razu się wyłączyli, część poszła coś zjeść na dół. Od decybeli można było ogłuchnąć. Nawet nie próbowaliśmy im niczego tłumaczyć. Muzyka (hałas) mówiła sama za siebie. Za to w Krakowie wspaniale odbierali na Błoniach po Drodze Krzyżowej polskie piosenki religijne. Szkoda, że nie w Lublinie na stadionie. Za to w naszej parafii atmosfera była wspaniała. Oby w przyszłym roku coś się zmieniło na lepsze.
Rozwiń
Gość
Gość (15 czerwca 2017 o 22:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Lemingi sa w szoku, ze kosciol nas doi bardziej niz w Niemczech niby ateisto.
Rozwiń
Gość
Gość (15 czerwca 2017 o 19:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Lemingi są w szoku, że można zrobić pochód bez wrzasków i ganiania z gołym tyłkiem. Ja sam jestem zadeklarowanym ateistą. Dla mnie wiara w Boga jest tym samym co w Zeusa. Niemniej polska tradycja mi nie przeszkadza, tak samo jak Japończykom obrzędy sintoistyczne, czy buddyjskie. Z tym da się żyć. Co do daniny kościelnej? Zapraszam do Niemiec, tutaj zobaczysz ile ci z podatku oddciągną.
Rozwiń
Gość
Gość (15 czerwca 2017 o 16:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Pisiory zebraly sie tłumnie kwaczec na nowy plac litewkski.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!