Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 maja 2017 r.
12:05

Dzisiaj finał konkursu Miss Lubelszczyzny 2017. Prezentujemy kandydatki

Autor: Zdjęcie autora kp
31 10 A A
Zdjęcia finalistek (kategoria "dorosłe"). Niżej znajdziesz zdjęcia wszystkich finalistek
Zdjęcia finalistek (kategoria "dorosłe"). Niżej znajdziesz zdjęcia wszystkich finalistek

Dziś w Centrum Spotkania Kultur (sala operowa, Pl. Teatralny 1) odbędzie się finał konkursu Miss Lubelszczyzny 2017.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Podczas gali zobaczymy 32 najpiękniejsze dziewczyny z całego województwa (18 w kategorii dorosłe i 14 w kategorii nastolatki). Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz i Blanka Tichoruk. Stylizacje finalistek przygotuje duet blogerski BO4GO.

Kandydatki zaprezentują się w sukniach ślubnych, strojach kąpielowych i premierowej kolekcji marki Edward Orlovski. W jury konkursu zasiądą m.in. Paulina Maziarz, Miss Polski 2016 oraz Elżbieta Sawerska, Miss Polski 2004.

Początek o godz. 20. Bilety w cenie: 29,99 zł (normalny) i 89,99 (VIP) dostępne na eventim.pl.

Miss Lubelszczyzny 2017: Zdjęcia finalistek z kategorii nastolatki

Miss Lubelszczyzny 2017: Zdjęcia finalistek z kategorii dorosłe

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 08:12
Trzeba mieć parcie na szkło aby się zgłosić do tego....
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 19:18
To na pewno kandydatki konkursu Miss Lubelszczyzny? Bardziej mi pasują do lokalnego konkursu miss grilla.
Avatar
Chełmianin N / 2 maja 2017 o 19:12
  UMYSŁ TĘPAWY!!!!! Dziewczyny z całego województwa - brzmi poprawnie, a matoł z koziego grodu niech Lubelszczynę znajdzie. Zamiennik Lubelszczyzna inaczej, to lubelska ziemia, a organizator z Lublina - posiada manię wywyższania, i świadomie podkreśla od wieczne lubelskie marzenia. Polska Akademia Nauk i inni mądrzy rodacy wyjaśnili, żeby zakłamane lubelaki chorej wyobrażni się pozbyli, a tępawy historii nie uznaje i głupotę lubelską promuje, czyli umysł ograniczony- kojarzyć nie potrafi i świruje!                          >>>>>>> Morał!!! Lubelszczyzny w historii, nie było i jej nie ma, gdyż lubelska ziemia - nigdy odrębności nie uzyskała i wraz z Lublinem - do Ziemi Sandomierskiej należała! Woj.lubelskie, nie Lubelszczyzna nie lubelska ziemia!  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
  UMYSŁ TĘPAWY!!!!! Dziewczyny z całego województwa - brzmi poprawnie, a matoł z koziego grodu niech Lubelszczynę znajdzie. Zamiennik Lubelszczyzna inaczej, to lubelska ziemia, a organizator z Lublina - posiada manię wywyższania, i świadomie podkreśla od wieczne lubelskie marzenia. Polska Akademia Nauk i inni mądrzy rodacy wyjaśnili, żeby zakłamane lubelaki chorej w... rozwiń
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 19:08
fotograf dojpa, zdjęcia z żabiej perspektywy robi. wygląda jak prezentacja ubrań, a nie kandydatek. na pewno dałoby się ładniej ująć ich twarze
Avatar
Ola / 2 maja 2017 o 14:56
Kto je ubrał w tak beznadziejne kiecki , każda wyglada na 10 kg wiecej niż wazy , strasznie ich oszpecili . Znam jedna i jest bardzo ładna i szczupła a tu wyglada strasznie
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 14:37
Niektóre fajne. Samiczki.
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 12:59
Boże...one są najpiękniejsze??? Same się zgłosiły czy ktoś zrobił im psikusa?
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 12:50
klacZki ,że o ho...
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 12:35
o ja cie jakie kobyły 3 -4 jest ok
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 12:28
Kasia Hołda będzie???.
Avatar
Gość / 8 maja 2017 o 08:12
Trzeba mieć parcie na szkło aby się zgłosić do tego....
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 19:18
To na pewno kandydatki konkursu Miss Lubelszczyzny? Bardziej mi pasują do lokalnego konkursu miss grilla.
Avatar
Chełmianin N / 2 maja 2017 o 19:12
  UMYSŁ TĘPAWY!!!!! Dziewczyny z całego województwa - brzmi poprawnie, a matoł z koziego grodu niech Lubelszczynę znajdzie. Zamiennik Lubelszczyzna inaczej, to lubelska ziemia, a organizator z Lublina - posiada manię wywyższania, i świadomie podkreśla od wieczne lubelskie marzenia. Polska Akademia Nauk i inni mądrzy rodacy wyjaśnili, żeby zakłamane lubelaki chorej wyobrażni się pozbyli, a tępawy historii nie uznaje i głupotę lubelską promuje, czyli umysł ograniczony- kojarzyć nie potrafi i świruje!                          >>>>>>> Morał!!! Lubelszczyzny w historii, nie było i jej nie ma, gdyż lubelska ziemia - nigdy odrębności nie uzyskała i wraz z Lublinem - do Ziemi Sandomierskiej należała! Woj.lubelskie, nie Lubelszczyzna nie lubelska ziemia!  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
  UMYSŁ TĘPAWY!!!!! Dziewczyny z całego województwa - brzmi poprawnie, a matoł z koziego grodu niech Lubelszczynę znajdzie. Zamiennik Lubelszczyzna inaczej, to lubelska ziemia, a organizator z Lublina - posiada manię wywyższania, i świadomie podkreśla od wieczne lubelskie marzenia. Polska Akademia Nauk i inni mądrzy rodacy wyjaśnili, żeby zakłamane lubelaki chorej w... rozwiń
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 19:08
fotograf dojpa, zdjęcia z żabiej perspektywy robi. wygląda jak prezentacja ubrań, a nie kandydatek. na pewno dałoby się ładniej ująć ich twarze
Avatar
Ola / 2 maja 2017 o 14:56
Kto je ubrał w tak beznadziejne kiecki , każda wyglada na 10 kg wiecej niż wazy , strasznie ich oszpecili . Znam jedna i jest bardzo ładna i szczupła a tu wyglada strasznie
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 14:37
Niektóre fajne. Samiczki.
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 12:59
Boże...one są najpiękniejsze??? Same się zgłosiły czy ktoś zrobił im psikusa?
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 12:50
klacZki ,że o ho...
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 12:35
o ja cie jakie kobyły 3 -4 jest ok
Avatar
Gość / 2 maja 2017 o 12:28
Kasia Hołda będzie???.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 8

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 69 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 317 21

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 193 43

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!