Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 września 2012 r.
14:07
Edytuj ten wpis

E-sąd każe ci zapłacić? Możesz się odwołać

0 596 A A
Do e-sądu wpłynęło do tej pory 4 mln spraw
Do e-sądu wpłynęło do tej pory 4 mln spraw

Dostałeś wezwanie do zapłaty z elektronicznego sądu i nie wiesz, o co chodzi? Nie musisz płacić. Wystarczy, że w ciągu 14 dni złożysz sprzeciw

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Uruchomiony w 2010 r. w Lublinie e-sąd rozpatruje najprostsze pozwy z całej Polski. Chodzi głównie o zaleganie z opłatami. Wystarczy elektronicznie złożyć pozew. Sprawę rozpatruje sąd, który – jeśli uzna pozew za zasadny – wydaje nakaz zapłaty. Ten jest wysyłany do dłużnika.

W ostatnich dniach media w cały kraju ujawniły, że e-sąd jest wykorzystywany przez oszustów. Padł przykład m.in. mieszkańca Warszawy, który odebrał na poczcie wezwanie do zapłaty za kablówkę sprzed dziesięciu lat. Ale nie należnych 60 zł, ale 300 zł (wraz z kosztami sądowymi i windykacji). Ostatecznie pieniądze ściągnął mu z pensji komornik.

Pojawiają się też sprawy dotyczące należności już przedawnionych, w ogóle nie istniejących albo tych samych po kilka razy. Sędziowie ze stowarzyszenia Iustitia zaapelowali o pilną reformę e-sądu.

W piątek głos w tej sprawie zabrali przedstawiciele e-sądu. – Nie jest tak, że obywatel jest bezbronny – podkreśla Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie. – Do każdego nakazu zapłaty jest dołączony pozew i bardzo szczegółowe pouczenie z informacją, jak odwołać się od wyroku – wyjaśnia Anna Brenk-Czapska, przewodnicząca VI Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego Lublin-Zachód, gdzie działa e-sąd.

– Wystarczy, że napisze na kartce papieru lub w formie elektronicznej, że nie zgadza się z orzeczeniem sądu. Nakaz jest anulowany, a sprawa przekazywana do sądu (tradycyjnego – red.) – radzi Brenk-Czapska. – Termin do wniesienia sprzeciwu wynosi 14 dni – dodaje Ozimek. – Jeżeli w tym terminie napisze: "sprzeciwiam się nakazowi zapłaty”, nawet bez specjalnych wyjaśnień, nakaz traci moc.

– E-sąd to wyjście do obywateli czy firm, którzy nie muszą składać tysiąca dokumentów, żeby odzyskać roszczenia – podkreśla Ozimek. – Oczywiście nigdy nie da się uniknąć nieuczciwości obywateli. Dlatego system e-sądu powinien być uszczelniany. Sędziowie są w stałym kontakcie z ministerstwem, które na bieżąco jest informowane o problemach.

Do e-sądu wpłynęło do tej pory 4 mln spraw, z których rozstrzygnięcia doczekało się 98 proc. Wydano ponad 3,8 mln nakazów zapłaty. Wpłynęło też 136 tys. sprzeciwów.

Komentarze 596

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 10:57
Hello, Apply and get qualify for a loan. Interest rate 1% and easy process. Contact me for more info. Thank you. Please Only serious inquiries. For more details :Contact us Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Emilia Fedorcakova Ciao, fai domanda e ottieni un prestito. Tasso di interesse dell'1% e processo semplice. Contattami per maggiori informazioni. Grazie. Per favore, solo domande serie. Per maggiori dettagli contattaci Email: bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com I migliori saluti. Sig.Emilia Fedorcakova Hola, solicite y obtenga los requisitos para un préstamo. Tasa de interés 1% y proceso fácil. Póngase en contacto conmigo para más información. Gracias. Por favor Solo consultas serias. Para mas detalles contáctenos Correo electrónico: bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Atentamente. Sra. Emilia Fedorcakova
Hello, Apply and get qualify for a loan. Interest rate 1% and easy process. Contact me for more info. Thank you. Please Only serious inquiries. For more details :Contact us Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Emilia Fedorcakova Ciao, fai domanda e ottieni un prestito. Tasso di interesse dell'1% e processo semplice. Contattami per maggiori informazioni. Grazie. Per favore, solo domande serie. Per maggiori dettagli contattaci Email: bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@g... rozwiń
Avatar
Gość / 13 października 2017 o 14:10
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca, który ratuje moją rodzinę przed naszą biedną sytuacją, opowiem imię całego świata i jestem tak z przyjemnością powiem, że moja rodzina jest na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby rozpocząć całe życie, ze względu na mój zawód, jako ja jestem jedną mama, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wisząc na mnie, dopóki nie poznałem wysłaną przez Boga firmę pożyczkową, która zmieniła moje życie i rodzinę, bojaźń Bożą, Nora Mildred, była zbawcą BOGA posłanym do ratowania mojej rodziny kredytem w wysokości 100 000 USD kontakt z nią noramildred.loan@hotmail.com
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca, który ratuje moją rodzinę przed naszą biedną sytuacją, opowiem imię całego świata i jestem tak z przyjemnością powiem, że moja rodzina jest na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby rozpocząć całe życie, ze względu na mój zawód, jako ja jestem jedną mama, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wisząc na mnie, dopóki nie poznałem wysłaną przez Boga firmę poż... rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 09:20
A co się dzieje, gdy np nieuczciwa firma windykacyjna podczas windykacji wyimaginowanego długu, celowo podaje fałszywy adres rzekomego dłużnika w bardzo prostym celu: aby ten nigdy nie otrzymał w terminie 14 dni, czy w ogóle takiego nakazu zapłaty, wyroku, czy choćby jakiegokolwiek powiadomienia o toczącym się e-procesie przeciw niemu? Pozdrawiam.
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2017 o 20:47
Witam jestem Panią william mason, prawną właścicielem prawnej i wiarygodnej Firmy, daję środki pieniężne na jasnych i zrozumiałych warunkach Warunki Moje wartości I filozofia biznesu są pasjonujące zobowiązanie Do obsługi klienta, bardzo wysokie normy etyczne i uczciwość oraz Otwarty komunikat swobodny przepływ informacji do moich klientów i dać Gotówkę do tych, którzy są w potrzebie. Skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: williammasonfinance@gmail.com Wypełnij formularz i wróć do nas teraz *Pierwsze imię:__________ *Nazwisko:___________ *Zawód:__________ *Seks:_________________ *Kraj:_____________ *Miesięczny przychód:______ * Kwota wymagana: _______ *Trwanie:____________ *Numer telefonu:_______   Niech cię Bóg błogosławi. Pozdrowienia,
Witam jestem Panią william mason, prawną właścicielem prawnej i wiarygodnej Firmy, daję środki pieniężne na jasnych i zrozumiałych warunkach Warunki Moje wartości I filozofia biznesu są pasjonujące zobowiązanie Do obsługi klienta, bardzo wysokie normy etyczne i uczciwość oraz Otwarty komunikat swobodny przepływ informacji do moich klientów i dać Gotówkę do tych, którzy są w potrzebie. Skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: williammasonfinance@gmail.com Wypełnij formularz i wróć do nas teraz *Pierwsze imię:__________ *Nazwisko:_________... rozwiń
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2017 o 16:37
Witam, jestem ivani suarez, obecnie mieszka w santiago, Ekwador. Jestem wdową w tej chwili z trójką dzieci i utknęłam w sytuacji finansowej w kwietniu 2014 r. I musiałem refinansować i płacić rachunki. Próbowałem poszukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych jak i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem, a większość banków odrzuciła mój kredyt. Ale jak Bóg to miało, zostałem przedstawiony człowiekowi Bożemu pożyczkodawcy prywatnemu pożyczkodawcy, który dał mi kredyt w wysokości 85 000 USD i dziś jestem właścicielem firmy, a moje dzieci dobrze sobie radzą w tej chwili, jeśli musisz skontaktować się z firmą z Odesłanie do zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, brak kontroli kredytowej, brak podpisu z zaledwie 2-proc. Stopą procentową oraz lepsze plany spłat i harmonogramy, skontaktuj się z panem Rojas Silvą. Nie wie, że robię to, ale teraz jestem szczęśliwa i postanowiłem poinformować ludzi o nim, a także chcę, aby Bóg błogosławił mu więcej. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem swojego e-maila: Mortgagecompanyplc@gmail.com
Witam, jestem ivani suarez, obecnie mieszka w santiago, Ekwador. Jestem wdową w tej chwili z trójką dzieci i utknęłam w sytuacji finansowej w kwietniu 2014 r. I musiałem refinansować i płacić rachunki. Próbowałem poszukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych jak i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem, a większość banków odrzuciła mój kredyt. Ale jak Bóg to miało, zostałem przedstawiony człowiekowi Bożemu pożyczkodawcy prywatnemu pożyczkodawcy, który dał mi kredyt w wysokości 85 000 USD i dziś jestem właścicielem firmy,... rozwiń
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2017 o 12:23
Good Day Dear Loan Seeker, Do you need an urgent financial credit *? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible **then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application ** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours. Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form. Loan application form: Full Name:.................... Country:..................... State:.............. City:.............. Sex:......................... Phone Number:........... Loan Amount :........... Monthly income:.......... Occupation:................... .... Loan Period:....................... ................ Purpose of Loan:......................... ........... E-mail address:...................... ................ Have You Applied Before?.................... We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com) Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura
Good Day Dear Loan Seeker, Do you need an urgent financial credit *? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible **then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application ** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours. Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email... rozwiń
Avatar
richardpeterson / 29 lipca 2017 o 19:28
Ubiegaj się o szybką i wygodną pożyczkę, aby spłacić rachunki i założyć nową firmę lub ponownie finansować swoje projekty po niższej stopie procentowej wynoszącej 2%. Skontaktuj się teraz z nami za pośrednictwem: więcej informacji na temat wymaganej kwoty kredytu, ponieważ oferta kredytowa minimalnego wynosi 5000,00 do dowolnego wyboru kwoty kredytu. Jesteśmy legalnym zarejestrowanym i poświadczonym kredytodawcą. Możesz skontaktować się z nami dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby uzyskać szybką odpowiedź, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem tej pożyczki, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat procesu udzielania pożyczki, sposobu określania warunków udzielania pożyczki oraz sposobu przekazania pożyczki ty. Potrzebuję pańskiej pilnej odpowiedzi, jeśli jesteś zainteresowany. E-mail: richardpeterson706@gmail.com
Ubiegaj się o szybką i wygodną pożyczkę, aby spłacić rachunki i założyć nową firmę lub ponownie finansować swoje projekty po niższej stopie procentowej wynoszącej 2%. Skontaktuj się teraz z nami za pośrednictwem: więcej informacji na temat wymaganej kwoty kredytu, ponieważ oferta kredytowa minimalnego wynosi 5000,00 do dowolnego wyboru kwoty kredytu. Jesteśmy legalnym zarejestrowanym i poświadczonym kredytodawcą. Możesz skontaktować się z nami dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby uzyskać szybką odpowiedź, jeśli jesteś zainteresow... rozwiń
Avatar
Atlas Credit / 5 lipca 2017 o 14:08
Proszę mi pomóc z pożyczką @ gmail.pl @ yahoo.pl Czy potrzebujesz pożyczki, aby usunąć wszystkie rachunki? Porozmawiaj z nami dzisiaj, abyśmy mogli pompować Ciear pożyczkę, część potrzebujesz. Email: atlas.creditcompany@gmail.com
Avatar
Rafal / 3 lipca 2017 o 04:45
Witam wszystkich, Czy jesteś finansowo wyciskany? Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów? Czy szukasz finansowania, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz prywatnych lub firmowych pożyczek na różne cele? Czy poszukujesz pożyczek na realizację dużych projektów? Zaufaj nam dziś pożyczkę i zacznij od czegoś satysfakcjonującego. Nasza transakcja jest gwarantowana w 100%, zapewniając również serdeczne relacje z naszymi klientami. Oferujemy kredyty bez czeków kredytowych, bez zabezpieczenia, proste kroki, szybkie finansowanie i niski oprocentowanie 2%. Po co pozostać w rozpadach finansowych? Skontaktuj się z nami dziś przez e-mail: (muratacarfinancialservice@gmail.com)
Witam wszystkich, Czy jesteś finansowo wyciskany? Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów? Czy szukasz finansowania, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz prywatnych lub firmowych pożyczek na różne cele? Czy poszukujesz pożyczek na realizację dużych projektów? Zaufaj nam dziś pożyczkę i zacznij od czegoś satysfakcjonującego. Nasza transakcja jest gwarantowana w 100%, zapewniając również serdeczne relacje z naszymi klientami. Oferujemy kredyty bez czeków kredytowych, bez zabezpieczenia, proste kroki, szybkie finansowanie i niski... rozwiń
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 15:38
Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile, Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed...$, €, £: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - Name of the Site: Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com Yours Sincerely, Mrs. Ceren Kelly Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com We look forward to hear from you ASAP.
Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile, Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed...$, €, £: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - Name of the Site: Interested Applicants Should Conta... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 10:57
Hello, Apply and get qualify for a loan. Interest rate 1% and easy process. Contact me for more info. Thank you. Please Only serious inquiries. For more details :Contact us Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Emilia Fedorcakova Ciao, fai domanda e ottieni un prestito. Tasso di interesse dell'1% e processo semplice. Contattami per maggiori informazioni. Grazie. Per favore, solo domande serie. Per maggiori dettagli contattaci Email: bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com I migliori saluti. Sig.Emilia Fedorcakova Hola, solicite y obtenga los requisitos para un préstamo. Tasa de interés 1% y proceso fácil. Póngase en contacto conmigo para más información. Gracias. Por favor Solo consultas serias. Para mas detalles contáctenos Correo electrónico: bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Atentamente. Sra. Emilia Fedorcakova
Hello, Apply and get qualify for a loan. Interest rate 1% and easy process. Contact me for more info. Thank you. Please Only serious inquiries. For more details :Contact us Email : bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Best Regards. Mrs.Emilia Fedorcakova Ciao, fai domanda e ottieni un prestito. Tasso di interesse dell'1% e processo semplice. Contattami per maggiori informazioni. Grazie. Per favore, solo domande serie. Per maggiori dettagli contattaci Email: bdsfn.com@gmail.com Emaill: anatiliatextileltd@g... rozwiń
Avatar
Gość / 13 października 2017 o 14:10
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca, który ratuje moją rodzinę przed naszą biedną sytuacją, opowiem imię całego świata i jestem tak z przyjemnością powiem, że moja rodzina jest na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby rozpocząć całe życie, ze względu na mój zawód, jako ja jestem jedną mama, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wisząc na mnie, dopóki nie poznałem wysłaną przez Boga firmę pożyczkową, która zmieniła moje życie i rodzinę, bojaźń Bożą, Nora Mildred, była zbawcą BOGA posłanym do ratowania mojej rodziny kredytem w wysokości 100 000 USD kontakt z nią noramildred.loan@hotmail.com
Nazywam się Gina Acampora i rozmawiam dzisiaj jako najszczęśliwszy człowiek na całym dzikim świecie i powiedziałem sobie, że każdy kredytodawca, który ratuje moją rodzinę przed naszą biedną sytuacją, opowiem imię całego świata i jestem tak z przyjemnością powiem, że moja rodzina jest na dobre, ponieważ potrzebowałem pożyczki w wysokości 100 000 USD, aby rozpocząć całe życie, ze względu na mój zawód, jako ja jestem jedną mama, z 4 dziećmi i całym światem wydawało się, że to było wisząc na mnie, dopóki nie poznałem wysłaną przez Boga firmę poż... rozwiń
Avatar
Gość / 14 września 2017 o 09:20
A co się dzieje, gdy np nieuczciwa firma windykacyjna podczas windykacji wyimaginowanego długu, celowo podaje fałszywy adres rzekomego dłużnika w bardzo prostym celu: aby ten nigdy nie otrzymał w terminie 14 dni, czy w ogóle takiego nakazu zapłaty, wyroku, czy choćby jakiegokolwiek powiadomienia o toczącym się e-procesie przeciw niemu? Pozdrawiam.
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2017 o 20:47
Witam jestem Panią william mason, prawną właścicielem prawnej i wiarygodnej Firmy, daję środki pieniężne na jasnych i zrozumiałych warunkach Warunki Moje wartości I filozofia biznesu są pasjonujące zobowiązanie Do obsługi klienta, bardzo wysokie normy etyczne i uczciwość oraz Otwarty komunikat swobodny przepływ informacji do moich klientów i dać Gotówkę do tych, którzy są w potrzebie. Skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: williammasonfinance@gmail.com Wypełnij formularz i wróć do nas teraz *Pierwsze imię:__________ *Nazwisko:___________ *Zawód:__________ *Seks:_________________ *Kraj:_____________ *Miesięczny przychód:______ * Kwota wymagana: _______ *Trwanie:____________ *Numer telefonu:_______   Niech cię Bóg błogosławi. Pozdrowienia,
Witam jestem Panią william mason, prawną właścicielem prawnej i wiarygodnej Firmy, daję środki pieniężne na jasnych i zrozumiałych warunkach Warunki Moje wartości I filozofia biznesu są pasjonujące zobowiązanie Do obsługi klienta, bardzo wysokie normy etyczne i uczciwość oraz Otwarty komunikat swobodny przepływ informacji do moich klientów i dać Gotówkę do tych, którzy są w potrzebie. Skontaktuj się z nami pocztą elektroniczną: williammasonfinance@gmail.com Wypełnij formularz i wróć do nas teraz *Pierwsze imię:__________ *Nazwisko:_________... rozwiń
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2017 o 16:37
Witam, jestem ivani suarez, obecnie mieszka w santiago, Ekwador. Jestem wdową w tej chwili z trójką dzieci i utknęłam w sytuacji finansowej w kwietniu 2014 r. I musiałem refinansować i płacić rachunki. Próbowałem poszukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych jak i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem, a większość banków odrzuciła mój kredyt. Ale jak Bóg to miało, zostałem przedstawiony człowiekowi Bożemu pożyczkodawcy prywatnemu pożyczkodawcy, który dał mi kredyt w wysokości 85 000 USD i dziś jestem właścicielem firmy, a moje dzieci dobrze sobie radzą w tej chwili, jeśli musisz skontaktować się z firmą z Odesłanie do zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, brak kontroli kredytowej, brak podpisu z zaledwie 2-proc. Stopą procentową oraz lepsze plany spłat i harmonogramy, skontaktuj się z panem Rojas Silvą. Nie wie, że robię to, ale teraz jestem szczęśliwa i postanowiłem poinformować ludzi o nim, a także chcę, aby Bóg błogosławił mu więcej. Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem swojego e-maila: Mortgagecompanyplc@gmail.com
Witam, jestem ivani suarez, obecnie mieszka w santiago, Ekwador. Jestem wdową w tej chwili z trójką dzieci i utknęłam w sytuacji finansowej w kwietniu 2014 r. I musiałem refinansować i płacić rachunki. Próbowałem poszukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych jak i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem, a większość banków odrzuciła mój kredyt. Ale jak Bóg to miało, zostałem przedstawiony człowiekowi Bożemu pożyczkodawcy prywatnemu pożyczkodawcy, który dał mi kredyt w wysokości 85 000 USD i dziś jestem właścicielem firmy,... rozwiń
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2017 o 12:23
Good Day Dear Loan Seeker, Do you need an urgent financial credit *? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible **then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application ** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours. Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form. Loan application form: Full Name:.................... Country:..................... State:.............. City:.............. Sex:......................... Phone Number:........... Loan Amount :........... Monthly income:.......... Occupation:................... .... Loan Period:....................... ................ Purpose of Loan:......................... ........... E-mail address:...................... ................ Have You Applied Before?.................... We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com) Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura
Good Day Dear Loan Seeker, Do you need an urgent financial credit *? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible **then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application ** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours. Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email... rozwiń
Avatar
richardpeterson / 29 lipca 2017 o 19:28
Ubiegaj się o szybką i wygodną pożyczkę, aby spłacić rachunki i założyć nową firmę lub ponownie finansować swoje projekty po niższej stopie procentowej wynoszącej 2%. Skontaktuj się teraz z nami za pośrednictwem: więcej informacji na temat wymaganej kwoty kredytu, ponieważ oferta kredytowa minimalnego wynosi 5000,00 do dowolnego wyboru kwoty kredytu. Jesteśmy legalnym zarejestrowanym i poświadczonym kredytodawcą. Możesz skontaktować się z nami dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby uzyskać szybką odpowiedź, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem tej pożyczki, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat procesu udzielania pożyczki, sposobu określania warunków udzielania pożyczki oraz sposobu przekazania pożyczki ty. Potrzebuję pańskiej pilnej odpowiedzi, jeśli jesteś zainteresowany. E-mail: richardpeterson706@gmail.com
Ubiegaj się o szybką i wygodną pożyczkę, aby spłacić rachunki i założyć nową firmę lub ponownie finansować swoje projekty po niższej stopie procentowej wynoszącej 2%. Skontaktuj się teraz z nami za pośrednictwem: więcej informacji na temat wymaganej kwoty kredytu, ponieważ oferta kredytowa minimalnego wynosi 5000,00 do dowolnego wyboru kwoty kredytu. Jesteśmy legalnym zarejestrowanym i poświadczonym kredytodawcą. Możesz skontaktować się z nami dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby uzyskać szybką odpowiedź, jeśli jesteś zainteresow... rozwiń
Avatar
Atlas Credit / 5 lipca 2017 o 14:08
Proszę mi pomóc z pożyczką @ gmail.pl @ yahoo.pl Czy potrzebujesz pożyczki, aby usunąć wszystkie rachunki? Porozmawiaj z nami dzisiaj, abyśmy mogli pompować Ciear pożyczkę, część potrzebujesz. Email: atlas.creditcompany@gmail.com
Avatar
Rafal / 3 lipca 2017 o 04:45
Witam wszystkich, Czy jesteś finansowo wyciskany? Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów? Czy szukasz finansowania, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz prywatnych lub firmowych pożyczek na różne cele? Czy poszukujesz pożyczek na realizację dużych projektów? Zaufaj nam dziś pożyczkę i zacznij od czegoś satysfakcjonującego. Nasza transakcja jest gwarantowana w 100%, zapewniając również serdeczne relacje z naszymi klientami. Oferujemy kredyty bez czeków kredytowych, bez zabezpieczenia, proste kroki, szybkie finansowanie i niski oprocentowanie 2%. Po co pozostać w rozpadach finansowych? Skontaktuj się z nami dziś przez e-mail: (muratacarfinancialservice@gmail.com)
Witam wszystkich, Czy jesteś finansowo wyciskany? Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów? Czy szukasz finansowania, aby założyć własną firmę? Czy potrzebujesz prywatnych lub firmowych pożyczek na różne cele? Czy poszukujesz pożyczek na realizację dużych projektów? Zaufaj nam dziś pożyczkę i zacznij od czegoś satysfakcjonującego. Nasza transakcja jest gwarantowana w 100%, zapewniając również serdeczne relacje z naszymi klientami. Oferujemy kredyty bez czeków kredytowych, bez zabezpieczenia, proste kroki, szybkie finansowanie i niski... rozwiń
Avatar
Gość / 28 czerwca 2017 o 15:38
Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile, Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed...$, €, £: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - Name of the Site: Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com Yours Sincerely, Mrs. Ceren Kelly Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com We look forward to hear from you ASAP.
Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile, Interested Applicants Should Contact Us Via Email: PergoCF@cheerful.com ,( PergoCF@qualityservice.com ), PergoCF@gmail.com Affordable Loan Offer ( PergoCF@cheerful.com ) Kindly write us back with the loan information; - Complete Name: - Loan amount needed...$, €, £: - Loan Duration: - Purpose of loan: - City / Country: - Telephone: - Name of the Site: Interested Applicants Should Conta... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 596

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych
25 czerwca 2018, 18:00

Jakub Ćwiek w Lublinie. Spotkanie z pisarzem w Tarasach Zamkowych 1 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 25 czerwca o godz. 18 w Empiku Tarasy Zamkowe (al. Unii Lubelskiej 2) odbędzie się spotkanie autorskie z popularnym twórcą literatury fantasy - Jakubem Ćwiekiem. Autor będzie promował swoją najnowszą powieść - Stróże.

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli?

Puławy: Jak będzie wyglądać ławeczka księżnej Izabeli? 1 0

Zarząd Dróg Miejskich upublicznił projekty „ławeczki księżnej Izabeli” i poddał je konsultacjom. O tym, jak docelowo będzie wyglądała figura arystokratki i gdzie zostanie zamontowana zdecydują mieszkańcy.

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant?

Puławy ku odrodzonej: Zaborca czy okupant? 0 0

2 lutego 1911 r. na terenie Mokradek w Nowej Aleksandrii rozlepiona została odezwa wzywająca do dalszego oporu przeciw carskiemu zaborcy. W kilka miesięcy później naczelnik nowoaleksandryjskiej straży ziemskiej powiadamiał swoich przełożonych o ukazaniu się dwóch odezw o podobnej treści, tym razem na ścianie Domku Gotyckiego. Przykłady te świadczą o kontynuacji na terenie Nowej Aleksandrii patriotycznych dążeń do wypowiedzenia posłuszeństwa carskiemu zaborcy.

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa
24 czerwca 2018, 19:00

Koncert w Kazimierzu: Sąsiedzi Icka z Markuszowa 0 0

Galeria Klimaty w Kazimierzu Dolnym (Mięćmierz 5) zaprasza na wyjątkowy koncert zespołu Sąsiedzi Icka z Markuszowa. Wydarzenie odbędzie się 24 czerwca o godz. 19.

ROW Rybnik - Speed Car Motor 13:11 [RELACJA NA ŻYWO]

ROW Rybnik - Speed Car Motor 13:11 [RELACJA NA ŻYWO] 5 0

O godzinie 16:15 lubelscy żużlowcy stoczą kolejny pojedynek ligowy. Tym razem Speed Car powalczy o punkty w Rybniku z tamtejszym ROW. W Lublinie górą byli zawodnicy trenera Dariusza Śledzia. Powtórka na terenie rywala w hicie Nice 1 ligi żużlowej jest więc mile widziana

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia]
galeria

Biała Podlaska: Gumowe kaczki płynęły Krzną. Tłumy kibicowały [zdjęcia] 0 0

Już po raz czwarty gumowe kaczki popłynęły rzeką Krzną. Charytatywny wyścig zorganizowali rotarianie z Białej Podlaskiej.

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy

Anglia - Panama 6:1. Spacerek Wyspiarzy 0 0

Reprezentacja Anglii odniosła drugie zwycięstwo w grupie pokonując Panamę 6:1, a trzy gole zdobył Harry Kane

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia]
Zdjęcia
galeria

Świdnicka Noc Kultury. Deszcz nieco pokrzyżował plany [zdjęcia] 0 0

Starali się jako mogli, choć pogoda popsuła nieco plany organizatorem Świdnickiej Nocy Kultury. Ze względu na padający deszcz część wydarzeń miała miejsce pod dachem, a nie w plenerze jak wstępnie zaplanowano.

Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Właściciela szuka policja

Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Właściciela szuka policja 21 11

W niedzielę przed południem pies puszczony luzem w Ogrodzie Saskim zaatakował pawie.

W szkole są klasy pływackie, ale basen nie działa. Uczniowie muszą jeździć gdzie indziej

W szkole są klasy pływackie, ale basen nie działa. Uczniowie muszą jeździć gdzie indziej 0 1

W Szkole Podstawowej nr 8 w Chełmie nie udał się nabór do sportowych klas o profilu pływackim. Powód? Już trzeci rok basen przy tej placówce ze względu na fatalny stan techniczny jest nieczynny

16-latek wjechał pod samochód i zginął. Policja szuka świadków

16-latek wjechał pod samochód i zginął. Policja szuka świadków 8 7

Policjanci szukają świadków wypadku do którego doszło 9 maja w Radawcu Małym. 16-letni rowerzysta zderzył się z fordem. Trafił do szpitala. Nie udało się go uratować

Uziemione, ale wciąż piękne. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie [zdjęcia]
Lubelskie Ekstra
galeria

Uziemione, ale wciąż piękne. Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie [zdjęcia] 48 0

To jedyne takie miejsce w Polsce. Niektórzy wręcz mówią, że w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie stoi największa flota samolotów wojskowych nad Wisłą. Wprawdzie maszyny są już uziemione, ale wciąż emanują romantyczną magią lotnictwa wojskowego. Warto poznać to miejsce.

Wakacje z kamerą w Chatce Żaka
25 czerwca 2018, 0:00

Wakacje z kamerą w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzieci w wieku szkolnym (od 8 do 16 lat) będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach filmowych w Chatce Żaka, które odbędą się w dniach 25-29 czerwca w godz. 8-15.

Puławy: Polskie piosenki symfonicznie przed Marynkami
galeria
film

Puławy: Polskie piosenki symfonicznie przed Marynkami 9 2

Koncert "najpięknieszych polskich piosenek" z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości w sobotę wieczorem wybrzmiał na dziedzińcu puławskiego Pałacu Marynki. Zaśpiewali Stanisław Soyka, Wiktoria Węgrzyn i Andrzej Lichosyt.

Okradał i przetrzymywał starszych ludzi. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Okradał i przetrzymywał starszych ludzi. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 1 0

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!