Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 maja 2012 r.
20:21
Edytuj ten wpis

Echo Investment chce zagospodarować Podzamcze w Lublinie

0 8 A A
Podzamcze ma się zmienić (Jacek Świerczyński)
Podzamcze ma się zmienić (Jacek Świerczyński)

Trzy firmy, w tym kielecka spółka Echo Investment, interesują się zagospodarowaniem terenu dworca PKS na Podzamczu w Lublinie. Nie jest jednak przesądzone, czy wyłożą pieniądze na inwestycję w sercu naszego miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Memorandum – dokument z informacjami – kupiły za 30 tys. zł brutto: Echo Investment SA, HB Reavis Poland Sp. z o.o. oraz Karmar SA Teraz, do 1 czerwca mają czas na przygotowanie swoich propozycji na dworzec i jego okolice (w sumie to 17 tys. mkw.). Do drugiego etapu przejdą firmy, których ofertę PKS "Wschód” uzna za najciekawszą.

– Chcemy odmienić wygląd tego terenu. Na ocenę propozycji firm potrzebujemy ok. trzech tygodni – mówi Teresa Królikowska, prezes PKS "Wschód”.

Potem przyjdzie czas na rozmowy z władzami miasta i województwa, o tym czy jest zgoda na propozycję potencjalnego inwestora. Jeszcze nie wiadomo, czy PKS "Wschód” sprzeda całą lub część nieruchomości czy też utworzy spółkę z inwestorem.

– Wykupiliśmy memorandum, bo chcemy być na bieżąco. Nie wiem, czy zaprezentujemy konkretny projekt – mówi Krzysztof Kwapisz, prokurent Echo Investment, kieleckiej spółki, która przymierza się do budowy galerii handlowej na górkach czchowskich. – Moim zdaniem, termin określony w konkursie jest mało realny. Oczywiście, zapoznamy się z dokładnymi wymogami PKS, ale decyzja o ewentualnej inwestycji to zupełnie inna sprawa.

Firma przyznaje, że teren jest wyjątkowo atrakcyjny. Nie wiadomo jednak, co będzie można tam zbudować.
– Plany właściciela gruntu mają się nijak do zamiarów władz miasta – dodaje Kwapisz. – Trwają prace nad planem zagospodarowania dla tego terenu. Dopóki się nie zakończą, nie ma sensu dyskutować o przebudowie Podzamcza. Piłka jest po stronie prezydenta.

Oferta PKS "Wschód” zainteresowała również Karmar. Spółka działa od 1991 roku, a teraz jest częścią międzynarodowej grupy Bouygues Construction. Na swoim koncie ma blisko setkę różnego rodzaju inwestycji budowlanych.

Trzecim podmiotem jest słowacka grupa HB Reavis. Firma działa na rynku obiektów handlowych, biurowców i centrów logistycznych. Powierzchnia najmu w jej obiektach sięga blisko pół miliona metrów kwadratowych. W portfolio firmy dominują biurowce.

Miasto ma swój plan na Podzamcze

Według zapowiedzi lubelskiego magistratu, plan zagospodarowania przestrzennego dla Podzamcza ma być gotowy w przyszłym roku. Wstępnie mowa jest o zamienieniu dworca w punkt przesiadkowy oraz połączeniu wysokiej jakości przestrzeni publicznej z handlem i usługami. Do prac planistycznych urzędnicy wykorzystują trzy koncepcje, które wygrały miejski konkurs architektoniczny na zagospodarowanie tego terenu. Prezes Królikowska zapewnia, że jej działania nie kolidują z zamierzeniami miasta.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
. / 23 maja 2012 o 16:57
[quote name='Janusz' timestamp='1337767116' post='632863']
Zasadniczo pomysł PKS jest dobry. Trzeba tylko właściwie zapisać w umowie konieczność zachowania w tym miejscu funkcji dworca przesiadkowego. Nie widzę tam natomiast dużego centrum handlowego, niedaleko przecież powstać ma Galeria Zamek. Dobrym pomysłem byłyby natomiast nowoczesne biurowce NAD budynkiem dworca przesiadkowego. Najważniejsze to uporządkować ten teren i wykurzyć wszelkich drobnych cwaniaczków, bo teraz wygląd tego miejsca to syf, kiła i mogiła oraz szok wszystkich pasażerów, którzy pierwszy raz przyjeżdżają do Lublina. Ja osobiście brzydszy dworzec PKS w mieście tej wielkości widziałem chyba tylko w Katowicach.


Natomiast również trafionym pomysłem jest przeniesienie dworca PKS w okolice dworca PKP. I tam też powstać mogłaby duża galeria handlowa integrująca funkcje dworcowe z funkcjami komercyjnymi. Galeria handlowa dobrze wpływa na funkcjonowanie dworca - całodobowa ochrona sprawia, że wszelkie pijaczki czy narkomani z okolic dworca są po prostu wyrzucani, dworzec nie jest niszczony a pasażerowie czują się bezpieczni. A przed podróżą mogą zrobić zakupy. Wzorem powinna być organizacja dworców PKS i PKP w Krakowie razem z Galerią Krakowską.
[/quote]To jedyne rozsadne wyjscie, które moze finansowac inwestor, nawet bez udziału miasta.To połączenie funkcji handlowej, transportowej i hotelowej. Przy dworcu PKP ponadto duzy parking dla pazsażerów kolei i klientów centrum handlowego.Tylko że nikt nie chce przyjąc takie koncepcji. Lepiej narzekac na brak pieniedzy i kryzys.I ma sie swięty spokój.Natomiast Lublin zastyga w marazmie.
[quote name='Janusz' timestamp='1337767116' post='632863']
Zasadniczo pomysł PKS jest dobry. Trzeba tylko właściwie zapisać w umowie konieczność zachowania w tym miejscu funkcji dworca przesiadkowego. Nie widzę tam natomiast dużego centrum handlowego, niedaleko przecież powstać ma Galeria Zamek. Dobrym pomysłem byłyby natomiast nowoczesne biurowce NAD budynkiem dworca przesiadkowego. Najważniejsze to uporządkować ten teren i wykurzyć wszelkich drobnych cwaniaczków, bo teraz wygląd tego miejsca to syf, kiła i mog... rozwiń
Avatar
Janusz / 23 maja 2012 o 11:58
Zasadniczo pomysł PKS jest dobry. Trzeba tylko właściwie zapisać w umowie konieczność zachowania w tym miejscu funkcji dworca przesiadkowego. Nie widzę tam natomiast dużego centrum handlowego, niedaleko przecież powstać ma Galeria Zamek. Dobrym pomysłem byłyby natomiast nowoczesne biurowce NAD budynkiem dworca przesiadkowego. Najważniejsze to uporządkować ten teren i wykurzyć wszelkich drobnych cwaniaczków, bo teraz wygląd tego miejsca to syf, kiła i mogiła oraz szok wszystkich pasażerów, którzy pierwszy raz przyjeżdżają do Lublina. Ja osobiście brzydszy dworzec PKS w mieście tej wielkości widziałem chyba tylko w Katowicach.


Natomiast również trafionym pomysłem jest przeniesienie dworca PKS w okolice dworca PKP. I tam też powstać mogłaby duża galeria handlowa integrująca funkcje dworcowe z funkcjami komercyjnymi. Galeria handlowa dobrze wpływa na funkcjonowanie dworca - całodobowa ochrona sprawia, że wszelkie pijaczki czy narkomani z okolic dworca są po prostu wyrzucani, dworzec nie jest niszczony a pasażerowie czują się bezpieczni. A przed podróżą mogą zrobić zakupy. Wzorem powinna być organizacja dworców PKS i PKP w Krakowie razem z Galerią Krakowską.
Zasadniczo pomysł PKS jest dobry. Trzeba tylko właściwie zapisać w umowie konieczność zachowania w tym miejscu funkcji dworca przesiadkowego. Nie widzę tam natomiast dużego centrum handlowego, niedaleko przecież powstać ma Galeria Zamek. Dobrym pomysłem byłyby natomiast nowoczesne biurowce NAD budynkiem dworca przesiadkowego. Najważniejsze to uporządkować ten teren i wykurzyć wszelkich drobnych cwaniaczków, bo teraz wygląd tego miejsca to syf, kiła i mogiła oraz szok wszystkich pasażerów, którzy pierwszy raz przyjeżdżają do Lublina. Ja osobi... rozwiń
Avatar
Kamil / 23 maja 2012 o 11:58
Echo niedługo cały Lublin zagarnie w zamian pozostawiając kolejne galerie handlowe. Czy tak małe miasto faktycznie potrzebuje tego typu obiektów???????
Avatar
. / 23 maja 2012 o 11:18
Dworzec autobusowy i busowy powinien byc przy dworcuPKP. Oddano nowy dworzec w Doniecku na Ukrainie. Tak powinno wygladac centrum komunikacyjne w Lublinie. Podobno jestesmy w UE.A otoczenie i organizacja transportu w naszym miescie poniżej krytyki.
Avatar
Zdzicho / 23 maja 2012 o 00:36
Teraz, do 1 czerwca mają czas na przygotowanie swoich propozycji na dworzec i jego okolice - opublikowane 22.05. w 8 dni to dobrego wypracowania się nie napisze, a co tu mwić o takim projekcie... moze chodzi o to, żeby ogłosić, że firmy nie wywiązały się i zlecić projekt po prostu wybrańcom? jeśłi nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o szmalec. i tu bym sie dopatrywał głębszego dna.
Avatar
darek / 22 maja 2012 o 21:47
[quote name='wojtas' timestamp='1337715940' post='632746']
A CZY BĘDZIE TAM MIEJSCE DLA HANDLAŻY PAPIEROSAMI Z RUSKIEJ I Z POD NOWEJ? TYLKO ŻE BEZPŁATNIE BO LUBELSKA POLICJA ZA DARMO BIERZE U NICH FAJKI A TO POWODUJE STRATY!
[/quote]
Oni nie biorą od nich nic bo się ich boją! WSTYD MI ZA LUBELSKĄ POLICJĘ!
Avatar
wojtas / 22 maja 2012 o 21:45
A CZY BĘDZIE TAM MIEJSCE DLA HANDLAŻY PAPIEROSAMI Z RUSKIEJ I Z POD NOWEJ? TYLKO ŻE BEZPŁATNIE BO LUBELSKA POLICJA ZA DARMO BIERZE U NICH FAJKI A TO POWODUJE STRATY!
Avatar
chart / 22 maja 2012 o 21:33
A może prostsze wytłumaczenie jest bliższe prawdy, tzn. Echo po prostu sprawdza w memorandum PKS co może powstać na Podzamczu tak, aby wiedzieć, czy inwestycja ta byłaby konkurencją dla ich centrum handlowego?
Avatar
. / 23 maja 2012 o 16:57
[quote name='Janusz' timestamp='1337767116' post='632863']
Zasadniczo pomysł PKS jest dobry. Trzeba tylko właściwie zapisać w umowie konieczność zachowania w tym miejscu funkcji dworca przesiadkowego. Nie widzę tam natomiast dużego centrum handlowego, niedaleko przecież powstać ma Galeria Zamek. Dobrym pomysłem byłyby natomiast nowoczesne biurowce NAD budynkiem dworca przesiadkowego. Najważniejsze to uporządkować ten teren i wykurzyć wszelkich drobnych cwaniaczków, bo teraz wygląd tego miejsca to syf, kiła i mogiła oraz szok wszystkich pasażerów, którzy pierwszy raz przyjeżdżają do Lublina. Ja osobiście brzydszy dworzec PKS w mieście tej wielkości widziałem chyba tylko w Katowicach.


Natomiast również trafionym pomysłem jest przeniesienie dworca PKS w okolice dworca PKP. I tam też powstać mogłaby duża galeria handlowa integrująca funkcje dworcowe z funkcjami komercyjnymi. Galeria handlowa dobrze wpływa na funkcjonowanie dworca - całodobowa ochrona sprawia, że wszelkie pijaczki czy narkomani z okolic dworca są po prostu wyrzucani, dworzec nie jest niszczony a pasażerowie czują się bezpieczni. A przed podróżą mogą zrobić zakupy. Wzorem powinna być organizacja dworców PKS i PKP w Krakowie razem z Galerią Krakowską.
[/quote]To jedyne rozsadne wyjscie, które moze finansowac inwestor, nawet bez udziału miasta.To połączenie funkcji handlowej, transportowej i hotelowej. Przy dworcu PKP ponadto duzy parking dla pazsażerów kolei i klientów centrum handlowego.Tylko że nikt nie chce przyjąc takie koncepcji. Lepiej narzekac na brak pieniedzy i kryzys.I ma sie swięty spokój.Natomiast Lublin zastyga w marazmie.
[quote name='Janusz' timestamp='1337767116' post='632863']
Zasadniczo pomysł PKS jest dobry. Trzeba tylko właściwie zapisać w umowie konieczność zachowania w tym miejscu funkcji dworca przesiadkowego. Nie widzę tam natomiast dużego centrum handlowego, niedaleko przecież powstać ma Galeria Zamek. Dobrym pomysłem byłyby natomiast nowoczesne biurowce NAD budynkiem dworca przesiadkowego. Najważniejsze to uporządkować ten teren i wykurzyć wszelkich drobnych cwaniaczków, bo teraz wygląd tego miejsca to syf, kiła i mog... rozwiń
Avatar
Janusz / 23 maja 2012 o 11:58
Zasadniczo pomysł PKS jest dobry. Trzeba tylko właściwie zapisać w umowie konieczność zachowania w tym miejscu funkcji dworca przesiadkowego. Nie widzę tam natomiast dużego centrum handlowego, niedaleko przecież powstać ma Galeria Zamek. Dobrym pomysłem byłyby natomiast nowoczesne biurowce NAD budynkiem dworca przesiadkowego. Najważniejsze to uporządkować ten teren i wykurzyć wszelkich drobnych cwaniaczków, bo teraz wygląd tego miejsca to syf, kiła i mogiła oraz szok wszystkich pasażerów, którzy pierwszy raz przyjeżdżają do Lublina. Ja osobiście brzydszy dworzec PKS w mieście tej wielkości widziałem chyba tylko w Katowicach.


Natomiast również trafionym pomysłem jest przeniesienie dworca PKS w okolice dworca PKP. I tam też powstać mogłaby duża galeria handlowa integrująca funkcje dworcowe z funkcjami komercyjnymi. Galeria handlowa dobrze wpływa na funkcjonowanie dworca - całodobowa ochrona sprawia, że wszelkie pijaczki czy narkomani z okolic dworca są po prostu wyrzucani, dworzec nie jest niszczony a pasażerowie czują się bezpieczni. A przed podróżą mogą zrobić zakupy. Wzorem powinna być organizacja dworców PKS i PKP w Krakowie razem z Galerią Krakowską.
Zasadniczo pomysł PKS jest dobry. Trzeba tylko właściwie zapisać w umowie konieczność zachowania w tym miejscu funkcji dworca przesiadkowego. Nie widzę tam natomiast dużego centrum handlowego, niedaleko przecież powstać ma Galeria Zamek. Dobrym pomysłem byłyby natomiast nowoczesne biurowce NAD budynkiem dworca przesiadkowego. Najważniejsze to uporządkować ten teren i wykurzyć wszelkich drobnych cwaniaczków, bo teraz wygląd tego miejsca to syf, kiła i mogiła oraz szok wszystkich pasażerów, którzy pierwszy raz przyjeżdżają do Lublina. Ja osobi... rozwiń
Avatar
Kamil / 23 maja 2012 o 11:58
Echo niedługo cały Lublin zagarnie w zamian pozostawiając kolejne galerie handlowe. Czy tak małe miasto faktycznie potrzebuje tego typu obiektów???????
Avatar
. / 23 maja 2012 o 11:18
Dworzec autobusowy i busowy powinien byc przy dworcuPKP. Oddano nowy dworzec w Doniecku na Ukrainie. Tak powinno wygladac centrum komunikacyjne w Lublinie. Podobno jestesmy w UE.A otoczenie i organizacja transportu w naszym miescie poniżej krytyki.
Avatar
Zdzicho / 23 maja 2012 o 00:36
Teraz, do 1 czerwca mają czas na przygotowanie swoich propozycji na dworzec i jego okolice - opublikowane 22.05. w 8 dni to dobrego wypracowania się nie napisze, a co tu mwić o takim projekcie... moze chodzi o to, żeby ogłosić, że firmy nie wywiązały się i zlecić projekt po prostu wybrańcom? jeśłi nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o szmalec. i tu bym sie dopatrywał głębszego dna.
Avatar
darek / 22 maja 2012 o 21:47
[quote name='wojtas' timestamp='1337715940' post='632746']
A CZY BĘDZIE TAM MIEJSCE DLA HANDLAŻY PAPIEROSAMI Z RUSKIEJ I Z POD NOWEJ? TYLKO ŻE BEZPŁATNIE BO LUBELSKA POLICJA ZA DARMO BIERZE U NICH FAJKI A TO POWODUJE STRATY!
[/quote]
Oni nie biorą od nich nic bo się ich boją! WSTYD MI ZA LUBELSKĄ POLICJĘ!
Avatar
wojtas / 22 maja 2012 o 21:45
A CZY BĘDZIE TAM MIEJSCE DLA HANDLAŻY PAPIEROSAMI Z RUSKIEJ I Z POD NOWEJ? TYLKO ŻE BEZPŁATNIE BO LUBELSKA POLICJA ZA DARMO BIERZE U NICH FAJKI A TO POWODUJE STRATY!
Avatar
chart / 22 maja 2012 o 21:33
A może prostsze wytłumaczenie jest bliższe prawdy, tzn. Echo po prostu sprawdza w memorandum PKS co może powstać na Podzamczu tak, aby wiedzieć, czy inwestycja ta byłaby konkurencją dla ich centrum handlowego?
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 1 0

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 5 1

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 4 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 6

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 1 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 68 13

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 1 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 9 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 4 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!