Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 czerwca 2011 r.
15:50
Edytuj ten wpis

Echo Investment dotrzymało słowa. Miliony dla Lublina

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 22 A A
Górki czechowskie (archiwum)
Górki czechowskie (archiwum)

Podatki z galerii handlowej, która ma powstać na górkach czechowskich pozostaną w Lublinie. Kielecka spółka Echo Investment, która jest zarazem właścicielem terenu i inwestorem, zarejestrowała w sądzie spółkę celową Echo-Galeria Lublin, która będzie miała siedzibę w naszym mieście.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Takiego rozwiązania w trakcie negocjacji między prezydentem a inwestorem domagał się przewodniczący Rady Miasta, Piotr Kowalczyk (PiS). Prezydent tłumaczył jednak, że tego warunku nie da się wpisać do porozumienia między obiema stronami. Stanęło na dżentelmeńskich zapewnieniach ze strony inwestora.
– Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i nieelegancko byłoby, gdybyśmy nie dotrzymali słowa – mówi Krzysztof Kwapisz, prokurent Echo Investment.

Dzięki temu podatki wiążące się z działalnością galerii będą zasilać kasę miasta. – Za wcześnie przesądzać, jakie to będą kwoty. Ale na pewno rzędu kilku milionów złotych rocznie – podkreśla Kwapisz.
Galeria w kształcie proponowanym przez Echo będzie mogła powstać, jeśli miasto zmieni plan zagospodarowania górek. Prace nad taką zmianą już się rozpoczęły i – jak zauważa spółka – przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Projekt ostatecznej wersji planu, który radni dostaną do zatwierdzenia, powinien być gotowy za mniej więcej rok.

Równolegle miasto pracuje nad przetargiem na projekt przebudowy skrzyżowania al. Solidarności, al. Sikorskiego, ul. Ducha i Północnej. Do 2014 r. ma tu powstać estakada i rondo, a pieniądze (60 mln zł) na ten cel ma wyłożyć inwestor. To także jeden z warunków porozumienia. Miasto ma też za kwotę 7 mln zł odkupić od Echa liczącą 70 ha, cenną przyrodniczo część dawnego poligonu.

Galeria handlowa będzie mieć do 80 tys. mkw. powierzchni. Znajdzie się w niej hipermarket, butiki i część rozrywkowa z 9-salowym kinem. Pracę ma tu znaleźć ponad 1500 osób, zaś koszt inwestycji szacowany jest na 100 mln euro.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tadek / 28 czerwca 2011 o 07:39
No tak. Niby plany mają stać na straży ładu i porządku przestrzennego. Dopiero co czytałem gdzieś, że Lublin ma strasznie mało planów zagospodarowania. A nawet jeśli już są to jak pojawia się kasa to nagle przystępują do zmiany tych planów. Nie mogę znaleźć tego planu. Co miało być na tym terenie w/g planu zagospodarowania.... I faktycznie coś mało tych planów zobaczcie sami: [url="http://planyzagospodarowania.pl/miejscowosci/lubelskie/lublin/lublin"]plany zagospodarowania Lublin[/url]
Avatar
Trueee / 28 czerwca 2011 o 00:34
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1309204200' post='494341']
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/milleniumhall.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8052/milleniumhall.jpg[/IMG][/URL]

Nowa Galeria Handlowa w Rzeszowie


Sam jesteś głupi. Galerie Handlowe to przede wszystkim wielkie inwestycje, których budowa pochłania wiele milionów złotych. Nadto, czy słyszałeś kiedyś takiego newsa, ze Lublin jest miastem Studenckim? Co sciągnie studentów do Lublina w dobie niżu demograficznego oprócz uczelni które są coraz niżej w rankingach? Chłopie, zanim napiszesz głupotę pomysl trochę. 200 tysięczny Rzeszów buduje takie olbrzymy, ludzie z prowincji się ściągają w tamte rejony, bo jest praca, bo są sklepy, a tymczasem Lublin się wyludnia, studentów coraz mniej, bo ludzie mówią tak jak ty - "po co nam tyle tych galerii handlowych, 2 sklepy na krzyż wystarczą"
[/quote]

No widać analfabetyzm ekonomiczny jak nic ! Człowieku według ciebie Centra Handlowe przyciągać będą studentów ? No to jak się ma do tego emigracja zarobkowa polaków na zachód EUROPY ?! Czy też iż przyciągnęły super wypasione galerie czy raczej rynek pracy? Jaką pracę daje ci galeria, która zorientowana jest na portfel lokalnego społeczeństwa, które nie ma gdzie zarobić, bo niczego nie produkuje i niczym nie handluje i nie świadczy żadnych usług, które zapewniły by odpowiednie wielkości przepływy pieniędzy, płynąca spoza województwa, że z poza kraju nie wspomnę ? Nie pisz takich głupot tylko zacznij myśleć, a jak nie masz nic sensownego to powiedzenia to nie zabieraj głosu.
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1309204200' post='494341']
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/milleniumhall.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8052/milleniumhall.jpg[/IMG][/URL]

Nowa Galeria Handlowa w Rzeszowie


Sam jesteś głupi. Galerie Handlowe to przede wszystkim wielkie inwestycje, których budowa pochłania wiele milionów złotych. Nadto, czy słyszałeś kiedyś takiego newsa, ze Lublin jest miastem Studenckim? Co sciągnie studentów do Lublina w dobie... rozwiń
Avatar
sss / 27 czerwca 2011 o 23:33
POLECAM!!!
http:/
Avatar
thunder93 / 27 czerwca 2011 o 22:31
Bo centra handlowe to samo ZUO. hahaha
Nikt nikogo nie zmusza do robienia tam zakupów.
I tak sie sklada, że w Lublinie mamy relatywnie mało pow. handlowej na mieszkańca w porównaniu z innymi miastami. Patrz link.
[url="http://www.poranny.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=KP&Date=20110318&Category=GALERIEHANDLOWE&ArtNo=199263424&Ref=V2&MaxW=580&border=0&title=1"]Pow. w m2 na 1000 mieszkańców[/url]
Avatar
marianoitaliano / 27 czerwca 2011 o 21:50
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1309202674' post='494331']
serotonin
to ty jakis glupi jestes Galeria to zadne rozwojowe przedsięwzięcie tylko zarobek dla firm ktore tam sprzedaja i zajecie dla spoleczenstwa jesli ma kase a fabryki to rozwoj gospodarki, mozliwosc pewnej pracy,zarobku dla ludzi, pozyskiwania pieniedzy dla innych przedsięwzięć popatrz Bogdanka i to w co inwestuje i co zrobila a Plaza? zostawione pieniadze przez spoleczenstwo
[/quote]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/milleniumhall.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8052/milleniumhall.jpg[/IMG][/URL]

Nowa Galeria Handlowa w Rzeszowie


Sam jesteś głupi. Galerie Handlowe to przede wszystkim wielkie inwestycje, których budowa pochłania wiele milionów złotych. Nadto, czy słyszałeś kiedyś takiego newsa, ze Lublin jest miastem Studenckim? Co sciągnie studentów do Lublina w dobie niżu demograficznego oprócz uczelni które są coraz niżej w rankingach? Chłopie, zanim napiszesz głupotę pomysl trochę. 200 tysięczny Rzeszów buduje takie olbrzymy, ludzie z prowincji się ściągają w tamte rejony, bo jest praca, bo są sklepy, a tymczasem Lublin się wyludnia, studentów coraz mniej, bo ludzie mówią tak jak ty - "po co nam tyle tych galerii handlowych, 2 sklepy na krzyż wystarczą"
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1309202674' post='494331']
serotonin
to ty jakis glupi jestes Galeria to zadne rozwojowe przedsięwzięcie tylko zarobek dla firm ktore tam sprzedaja i zajecie dla spoleczenstwa jesli ma kase a fabryki to rozwoj gospodarki, mozliwosc pewnej pracy,zarobku dla ludzi, pozyskiwania pieniedzy dla innych przedsięwzięć popatrz Bogdanka i to w co inwestuje i co zrobila a Plaza? zostawione pieniadze przez spoleczenstwo
[/quote]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-image... rozwiń
Avatar
Levi54 / 27 czerwca 2011 o 21:46
To ile "galerii" panie marianoitaliano by było wystarczająco dla Lublina ?
Moim zdaniem to takie punkty mają rację bytu tylko w centrum miasta i podstawa aby były to naprawdę duże obiekty z różną ofertą.

Zresztą jak kapitaliści budują to pewnie już zrobili rozeznanie bo robią to aby zarobić a nie stracić.
Jak to mówią to nie nasz szaraczków ból głowy !
Będzie po prostu więcej sklepów do zwiedzania w jednym miejscu !
Avatar
mieszkaniec / 27 czerwca 2011 o 21:24
serotonin
to ty jakis glupi jestes Galeria to zadne rozwojowe przedsięwzięcie tylko zarobek dla firm ktore tam sprzedaja i zajecie dla spoleczenstwa jesli ma kase a fabryki to rozwoj gospodarki, mozliwosc pewnej pracy,zarobku dla ludzi, pozyskiwania pieniedzy dla innych przedsięwzięć popatrz Bogdanka i to w co inwestuje i co zrobila a Plaza? zostawione pieniadze przez spoleczenstwo
Avatar
serotonin / 27 czerwca 2011 o 20:58
Większość z was to jest taka głupia, czy tylko udajecie?? Ile jest u nas takich galerii handlowych w mieście, dokładnie dwie Olimp i Plaza, strasznie dużo jak na 350 000 mieszkańców. Wam to tylko fabryki budować, bo w handlu nie ma pracy według was. Ale z tego co wyczytałem galeria ma stworzyć nowych 1500 miejsc pracy, lepiej wybudować kolejna fabrykę gdzie ludzie będą zarabiać po 1200 zł brutto, bo to jest prawdziwa praca. Żałośni jesteście i tyle !!
Eho, Alchemia i centrum handlowe przy Jana Pawła = kilka tysięcy miejsc pracy !!
Avatar
marianoitaliano / 27 czerwca 2011 o 20:53
[quote name='Levi54' timestamp='1309199449' post='494306']
Trochę już za dużo robi się tych "galerii" w Lublinie !
Ciekawe kto będzie w nich kupował przy takich zarobkach jakie są na ścianie wschodniej ?

Większość ludzi woli zaoszczędzić i kupować w secondhand-ach ! Takie są realia dla większości ludzi.

A tak apropo to jak czegoś nie ma na papierze to jakby tego nie było ! I takie umowy na dżentelmeńskie słowo honoru nic nie są warte. Ciekawy jestem jak miasto jak by co wyegzekwuje te pieniążki jak kapitalista się wypnie !

Nie dziwmy się bo to jest normalne w kapitalizmie - liczy się tylko zysk i nikt nie będzie dokładał do swojego interesu.
[/quote]

A ile znowu jest tych "galerii" w Lublinie? Pojedź do mniejszych miast wojewódzkich jak Rzeszów czy Kielce i tam jest znacznie więcej galerii handlowych niż w Lublinie.

Człowieku, Lublin żyje ze studentów i to m.in dla nich trzeba budować centra rozrywkowo-handlowe. W Lublinie jest naprawdę mało porządnych sklepów - Olimp, niby największa galeria handlowa w woj. lubelskim a wygląda tragicznie - stoiska poustawiane tymczasowo jak na jakiś targach
[quote name='Levi54' timestamp='1309199449' post='494306']
Trochę już za dużo robi się tych "galerii" w Lublinie !
Ciekawe kto będzie w nich kupował przy takich zarobkach jakie są na ścianie wschodniej ?

Większość ludzi woli zaoszczędzić i kupować w secondhand-ach ! Takie są realia dla większości ludzi.

A tak apropo to jak czegoś nie ma na papierze to jakby tego nie było ! I takie umowy na dżentelmeńskie słowo honoru nic nie są warte. Ciekawy jestem jak miast... rozwiń
Avatar
Levi54 / 27 czerwca 2011 o 20:30
Trochę już za dużo robi się tych "galerii" w Lublinie !
Ciekawe kto będzie w nich kupował przy takich zarobkach jakie są na ścianie wschodniej ?

Większość ludzi woli zaoszczędzić i kupować w secondhand-ach ! Takie są realia dla większości ludzi.

A tak apropo to jak czegoś nie ma na papierze to jakby tego nie było ! I takie umowy na dżentelmeńskie słowo honoru nic nie są warte. Ciekawy jestem jak miasto jak by co wyegzekwuje te pieniążki jak kapitalista się wypnie !

Nie dziwmy się bo to jest normalne w kapitalizmie - liczy się tylko zysk i nikt nie będzie dokładał do swojego interesu.
Trochę już za dużo robi się tych "galerii" w Lublinie !
Ciekawe kto będzie w nich kupował przy takich zarobkach jakie są na ścianie wschodniej ?

Większość ludzi woli zaoszczędzić i kupować w secondhand-ach ! Takie są realia dla większości ludzi.

A tak apropo to jak czegoś nie ma na papierze to jakby tego nie było ! I takie umowy na dżentelmeńskie słowo honoru nic nie są warte. Ciekawy jestem jak miasto jak by co wyegzekwuje te pieniążki jak kapitalista się wypnie !

Nie dz... rozwiń
Avatar
tadek / 28 czerwca 2011 o 07:39
No tak. Niby plany mają stać na straży ładu i porządku przestrzennego. Dopiero co czytałem gdzieś, że Lublin ma strasznie mało planów zagospodarowania. A nawet jeśli już są to jak pojawia się kasa to nagle przystępują do zmiany tych planów. Nie mogę znaleźć tego planu. Co miało być na tym terenie w/g planu zagospodarowania.... I faktycznie coś mało tych planów zobaczcie sami: [url="http://planyzagospodarowania.pl/miejscowosci/lubelskie/lublin/lublin"]plany zagospodarowania Lublin[/url]
Avatar
Trueee / 28 czerwca 2011 o 00:34
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1309204200' post='494341']
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/milleniumhall.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8052/milleniumhall.jpg[/IMG][/URL]

Nowa Galeria Handlowa w Rzeszowie


Sam jesteś głupi. Galerie Handlowe to przede wszystkim wielkie inwestycje, których budowa pochłania wiele milionów złotych. Nadto, czy słyszałeś kiedyś takiego newsa, ze Lublin jest miastem Studenckim? Co sciągnie studentów do Lublina w dobie niżu demograficznego oprócz uczelni które są coraz niżej w rankingach? Chłopie, zanim napiszesz głupotę pomysl trochę. 200 tysięczny Rzeszów buduje takie olbrzymy, ludzie z prowincji się ściągają w tamte rejony, bo jest praca, bo są sklepy, a tymczasem Lublin się wyludnia, studentów coraz mniej, bo ludzie mówią tak jak ty - "po co nam tyle tych galerii handlowych, 2 sklepy na krzyż wystarczą"
[/quote]

No widać analfabetyzm ekonomiczny jak nic ! Człowieku według ciebie Centra Handlowe przyciągać będą studentów ? No to jak się ma do tego emigracja zarobkowa polaków na zachód EUROPY ?! Czy też iż przyciągnęły super wypasione galerie czy raczej rynek pracy? Jaką pracę daje ci galeria, która zorientowana jest na portfel lokalnego społeczeństwa, które nie ma gdzie zarobić, bo niczego nie produkuje i niczym nie handluje i nie świadczy żadnych usług, które zapewniły by odpowiednie wielkości przepływy pieniędzy, płynąca spoza województwa, że z poza kraju nie wspomnę ? Nie pisz takich głupot tylko zacznij myśleć, a jak nie masz nic sensownego to powiedzenia to nie zabieraj głosu.
[quote name='marianoitaliano' timestamp='1309204200' post='494341']
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/milleniumhall.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8052/milleniumhall.jpg[/IMG][/URL]

Nowa Galeria Handlowa w Rzeszowie


Sam jesteś głupi. Galerie Handlowe to przede wszystkim wielkie inwestycje, których budowa pochłania wiele milionów złotych. Nadto, czy słyszałeś kiedyś takiego newsa, ze Lublin jest miastem Studenckim? Co sciągnie studentów do Lublina w dobie... rozwiń
Avatar
sss / 27 czerwca 2011 o 23:33
POLECAM!!!
http:/
Avatar
thunder93 / 27 czerwca 2011 o 22:31
Bo centra handlowe to samo ZUO. hahaha
Nikt nikogo nie zmusza do robienia tam zakupów.
I tak sie sklada, że w Lublinie mamy relatywnie mało pow. handlowej na mieszkańca w porównaniu z innymi miastami. Patrz link.
[url="http://www.poranny.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=KP&Date=20110318&Category=GALERIEHANDLOWE&ArtNo=199263424&Ref=V2&MaxW=580&border=0&title=1"]Pow. w m2 na 1000 mieszkańców[/url]
Avatar
marianoitaliano / 27 czerwca 2011 o 21:50
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1309202674' post='494331']
serotonin
to ty jakis glupi jestes Galeria to zadne rozwojowe przedsięwzięcie tylko zarobek dla firm ktore tam sprzedaja i zajecie dla spoleczenstwa jesli ma kase a fabryki to rozwoj gospodarki, mozliwosc pewnej pracy,zarobku dla ludzi, pozyskiwania pieniedzy dla innych przedsięwzięć popatrz Bogdanka i to w co inwestuje i co zrobila a Plaza? zostawione pieniadze przez spoleczenstwo
[/quote]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/101/milleniumhall.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/8052/milleniumhall.jpg[/IMG][/URL]

Nowa Galeria Handlowa w Rzeszowie


Sam jesteś głupi. Galerie Handlowe to przede wszystkim wielkie inwestycje, których budowa pochłania wiele milionów złotych. Nadto, czy słyszałeś kiedyś takiego newsa, ze Lublin jest miastem Studenckim? Co sciągnie studentów do Lublina w dobie niżu demograficznego oprócz uczelni które są coraz niżej w rankingach? Chłopie, zanim napiszesz głupotę pomysl trochę. 200 tysięczny Rzeszów buduje takie olbrzymy, ludzie z prowincji się ściągają w tamte rejony, bo jest praca, bo są sklepy, a tymczasem Lublin się wyludnia, studentów coraz mniej, bo ludzie mówią tak jak ty - "po co nam tyle tych galerii handlowych, 2 sklepy na krzyż wystarczą"
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1309202674' post='494331']
serotonin
to ty jakis glupi jestes Galeria to zadne rozwojowe przedsięwzięcie tylko zarobek dla firm ktore tam sprzedaja i zajecie dla spoleczenstwa jesli ma kase a fabryki to rozwoj gospodarki, mozliwosc pewnej pracy,zarobku dla ludzi, pozyskiwania pieniedzy dla innych przedsięwzięć popatrz Bogdanka i to w co inwestuje i co zrobila a Plaza? zostawione pieniadze przez spoleczenstwo
[/quote]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-image... rozwiń
Avatar
Levi54 / 27 czerwca 2011 o 21:46
To ile "galerii" panie marianoitaliano by było wystarczająco dla Lublina ?
Moim zdaniem to takie punkty mają rację bytu tylko w centrum miasta i podstawa aby były to naprawdę duże obiekty z różną ofertą.

Zresztą jak kapitaliści budują to pewnie już zrobili rozeznanie bo robią to aby zarobić a nie stracić.
Jak to mówią to nie nasz szaraczków ból głowy !
Będzie po prostu więcej sklepów do zwiedzania w jednym miejscu !
Avatar
mieszkaniec / 27 czerwca 2011 o 21:24
serotonin
to ty jakis glupi jestes Galeria to zadne rozwojowe przedsięwzięcie tylko zarobek dla firm ktore tam sprzedaja i zajecie dla spoleczenstwa jesli ma kase a fabryki to rozwoj gospodarki, mozliwosc pewnej pracy,zarobku dla ludzi, pozyskiwania pieniedzy dla innych przedsięwzięć popatrz Bogdanka i to w co inwestuje i co zrobila a Plaza? zostawione pieniadze przez spoleczenstwo
Avatar
serotonin / 27 czerwca 2011 o 20:58
Większość z was to jest taka głupia, czy tylko udajecie?? Ile jest u nas takich galerii handlowych w mieście, dokładnie dwie Olimp i Plaza, strasznie dużo jak na 350 000 mieszkańców. Wam to tylko fabryki budować, bo w handlu nie ma pracy według was. Ale z tego co wyczytałem galeria ma stworzyć nowych 1500 miejsc pracy, lepiej wybudować kolejna fabrykę gdzie ludzie będą zarabiać po 1200 zł brutto, bo to jest prawdziwa praca. Żałośni jesteście i tyle !!
Eho, Alchemia i centrum handlowe przy Jana Pawła = kilka tysięcy miejsc pracy !!
Avatar
marianoitaliano / 27 czerwca 2011 o 20:53
[quote name='Levi54' timestamp='1309199449' post='494306']
Trochę już za dużo robi się tych "galerii" w Lublinie !
Ciekawe kto będzie w nich kupował przy takich zarobkach jakie są na ścianie wschodniej ?

Większość ludzi woli zaoszczędzić i kupować w secondhand-ach ! Takie są realia dla większości ludzi.

A tak apropo to jak czegoś nie ma na papierze to jakby tego nie było ! I takie umowy na dżentelmeńskie słowo honoru nic nie są warte. Ciekawy jestem jak miasto jak by co wyegzekwuje te pieniążki jak kapitalista się wypnie !

Nie dziwmy się bo to jest normalne w kapitalizmie - liczy się tylko zysk i nikt nie będzie dokładał do swojego interesu.
[/quote]

A ile znowu jest tych "galerii" w Lublinie? Pojedź do mniejszych miast wojewódzkich jak Rzeszów czy Kielce i tam jest znacznie więcej galerii handlowych niż w Lublinie.

Człowieku, Lublin żyje ze studentów i to m.in dla nich trzeba budować centra rozrywkowo-handlowe. W Lublinie jest naprawdę mało porządnych sklepów - Olimp, niby największa galeria handlowa w woj. lubelskim a wygląda tragicznie - stoiska poustawiane tymczasowo jak na jakiś targach
[quote name='Levi54' timestamp='1309199449' post='494306']
Trochę już za dużo robi się tych "galerii" w Lublinie !
Ciekawe kto będzie w nich kupował przy takich zarobkach jakie są na ścianie wschodniej ?

Większość ludzi woli zaoszczędzić i kupować w secondhand-ach ! Takie są realia dla większości ludzi.

A tak apropo to jak czegoś nie ma na papierze to jakby tego nie było ! I takie umowy na dżentelmeńskie słowo honoru nic nie są warte. Ciekawy jestem jak miast... rozwiń
Avatar
Levi54 / 27 czerwca 2011 o 20:30
Trochę już za dużo robi się tych "galerii" w Lublinie !
Ciekawe kto będzie w nich kupował przy takich zarobkach jakie są na ścianie wschodniej ?

Większość ludzi woli zaoszczędzić i kupować w secondhand-ach ! Takie są realia dla większości ludzi.

A tak apropo to jak czegoś nie ma na papierze to jakby tego nie było ! I takie umowy na dżentelmeńskie słowo honoru nic nie są warte. Ciekawy jestem jak miasto jak by co wyegzekwuje te pieniążki jak kapitalista się wypnie !

Nie dziwmy się bo to jest normalne w kapitalizmie - liczy się tylko zysk i nikt nie będzie dokładał do swojego interesu.
Trochę już za dużo robi się tych "galerii" w Lublinie !
Ciekawe kto będzie w nich kupował przy takich zarobkach jakie są na ścianie wschodniej ?

Większość ludzi woli zaoszczędzić i kupować w secondhand-ach ! Takie są realia dla większości ludzi.

A tak apropo to jak czegoś nie ma na papierze to jakby tego nie było ! I takie umowy na dżentelmeńskie słowo honoru nic nie są warte. Ciekawy jestem jak miasto jak by co wyegzekwuje te pieniążki jak kapitalista się wypnie !

Nie dz... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 0 2

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 18

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 49

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 30

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 17

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 47

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 6

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!