Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 kwietnia 2009 r.
10:40
Edytuj ten wpis

Ewelina Hylińska została Miss Lublina 2009 (wideo, zdjęcia)

0 94 A A

Ewelina Hylińska została dziś Miss Lublina 2009. Podczas gali w Chatce Żaka z 20 kandydatek do tytułu największe wrażenie na jury zrobiły brunetki. Dziewczynom o ciemnych włosach przypadły także tytuły I i II wicemiss.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 94

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~angela~ / 9 maja 2010 o 18:49
Cześć ja ostatnio widziałam panią Ewelinę Hylińską na żywo i wyglada ślicznie : ) jest uśmiechniętą i fajną dziewczyną nie zazdrośccie jej
!!!
Avatar
Picolo Colo Del Antoniano / 18 lutego 2010 o 14:57
anastazja napisał:
Ewelinko nie przejmuj się tymi komentarzami, pisza to zazdrosne i zawistne dziewczyny które same chciałyby tak wyglądać i wygrać wybory Miss, jury się nie pomyliło!! Jesteś piękna i naturalna, masz piękne naturalne usta i włosy i super figurę!! A Sylwia Hotloś nie ma szyji!!!I spójrzcie jaką ma twarz!! Ludzie którzy cos osiągnęli w życiu wystawiają się na opinię publiczną i musza sie liczyć z tym żę zawsze znajdą się osoby zadzrosne i zawistne, ale skąd w was jest tyle nienawiści ludzie?? Po każdym konkursie piękności zawsze są nieprzychylne komentarze na temat laureatek i trzeba się z tym pogodzić. Najgorsze jest jednak to że wypowiadają się osoby które kopletnie nie znaja sytuacji, myśłe żę w większości są to zadzrosne zakompleksione dziewczyny albo jej rywalki które z nią przegrały. I Sylwuś przestań pisac te komentarze i uspokój swoich rozgoryczonych znajo ych i rodzine. Ewelinko jesteś śliczna trzymam kciuki dalej , powodzenia trzymaj się !!



Oj nie zgodził bym sie
Nie znam panny Sylwi ale szyję ma i to bardzo ładną
Twarz tez milion razy ładniejsza niz waszej nadętej Eweliny

Ale to wszystko nie istotne.

Moja dziewczyna nie jest modelką i nie uczestniczy w żadnych konkursach ale nie zamienił bym jej na żadna z was.
Nawet patrząc jedynie na urodę.

Jurorom życze szybkiego kontaktu z okulistą

Pozdrowienia



Oj nie zgodził bym sie
Nie znam panny Sylwi ale szyję ma i to bardzo ładną
Twarz tez milion razy ładniejsza niz waszej nadętej Eweliny

Ale to wszystko nie istotne.

Moja dziewczyna nie jest modelką i nie uczestniczy w żadnych konkursach ale nie zamienił bym jej na żadna z was.
Nawet patrząc jedynie na urodę.

Jurorom życze szybkiego kontaktu z okulistą

Pozdrowienia rozwiń
Avatar
słoooodziutkaaaa / 21 listopada 2009 o 20:36
powiem tyle ,nie oceniłam eweliny po wygladzie.. bo wyglad moze i ma , chociaz nie wszystko by tyłek ma okropny a w jeansac h jej pupa wyglada jak jakies wystajace 2 kosci.. wprost obrzydliwie.. studiuje ze mną na roku.. i na poczatku probowalam sie do niej odzywac , gadac normalnie ale jest pyszna zakochan w sobie a na ludzi patrzy strasznie z gory...... czasami nawet czesc nie odpowie.. żałosne.. ale coz..
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 14:50
no i memelina nie dała rady w wyborach miss polski, nawet do tych 24 kandydatek nie załapała się,nie miała szans żeby wyjść na scenę. udowodniła tym samym ,że ludzie mieli rację krytykując ją!!! dziewczyno daj se na luz i nie rób obciachu dla lublina. chyba powinnaś zmienić agencję na towarzyską, tam byś miała większe pole do popisu!!!!!!!
Avatar
czarnula / 16 lipca 2009 o 22:53
ludzie czemu jej tak jeździcie? albo mowicie ze jest tandetna? ewelina to bardzo mila sliczna dziewczyna , nie podoba sie Wam to spoko ale czemu zaraz piszecie ze daje lub ma styl targu pod zamkiem.. a na targach czesto sa lepsze ciuchy niż w tej calej plazie i po niższej cenie w dodatku.. gdzie napisane ze z targu?? ewelina jest piekna dziewczyną , najladniejsza ze Wszystkich ktore startowaly pozdrawiam. i pomyślcie co ona czuje kiedy o niej tak piszecie...
ludzie czemu jej tak jeździcie? albo mowicie ze jest tandetna? ewelina to bardzo mila sliczna dziewczyna , nie podoba sie Wam to spoko ale czemu zaraz piszecie ze daje lub ma styl targu pod zamkiem.. a na targach czesto sa lepsze ciuchy niż w tej calej plazie i po niższej cenie w dodatku.. gdzie napisane ze z targu?? ewelina jest piekna dziewczyną , najladniejsza ze Wszystkich ktore startowaly pozdrawiam. i pomyślcie co ona czuje kiedy o niej tak piszecie... rozwiń
Avatar
ciocia Basia od Kubusia / 24 czerwca 2009 o 22:25
Ewelinko, szczerze gratuluję11111 Jesteś piękną dziewczyną i słusznie wygrałaś. Tym bardziej, że wybór nie byl taki łatwy, bo było dużo ładnych dziewcząt.Jeszcze raz gratulacje!!!!!
Avatar
Kumpela Eweliny / 10 czerwca 2009 o 09:29
Ciekawe kto z was by jej to w oczy powiedział! Na necie plujecie jej w twarz a w realu owrócicie twarz! Znam ją i uważam że jest bardzo ładna i miła.Nie oceniajcie ludzi po wyglądzie! Zacznijcie od siebie! Zazdrość przez was przemawia a wy faceci jedziecie po niej z żalu że nigdy jej mieć nie będziecie! Usta ma naturalne a tapeta no cóż.. Modelka musi się malować.Nie każdy jest idealny! Wy też nie!
Avatar
KUDŁUŚ / 7 czerwca 2009 o 17:46
NO PROSTE ZE HYLIŃSKA NA BANK Z KARZDYM JUROREM ROBIŁA JEDNO <SEX> DLATEGO JĄ WYBRALI DAŁA I SPRAWA ZAŁATWIONA !!!!!!
Avatar
KUDŁUŚ / 7 czerwca 2009 o 17:44
NO PROSTE ZE HYLIŃSKA NA BANK Z KARZDYM JUROREM ROBIŁA JEDNO <SEX> DLATEGO JĄ WYBRALI DAŁA I SPRAWA ZAŁATWIONA !!!!!!
Avatar
lubliniak / 4 czerwca 2009 o 01:05
kpt. Bombardiero napisał:
Chodzi o wade wymowy, czy o co?

"Już nie mówiąc, że ja bym Ewelinę wysłała na dalsze konkursy przynajmniej, ma coś do powiedzenia oprócz tego, że do pokazania... Czego brak wielu startującym w podobnych konkursach"


Hahahaa dobre sobie... i jest strasznie wyksztalcona, mając 22 lata byc na 1 roku studiow, na dodatek kulturozna.
Rzeczywiscie jest sie czym chwalic. szczyt ambicji. Dla nie kumatych- w wieku 22 lat, gdyby byla tak wygadana i inteligentna to powinna byc na 3 roku!!!!

"Już nie mówiąc, że ja bym Ewelinę wysłała na dalsze konkursy przynajmniej, ma coś do powiedzenia oprócz tego, że do pokazania... Czego brak wielu startującym w podobnych konkursach"


Hahahaa dobre sobie... i jest strasznie wyksztalcona, mając 22 lata byc na 1 roku studiow, na dodatek kulturozna.
Rzeczywiscie jest sie czym chwalic. szczyt ambicji. Dla nie kumatych- w wieku 22 lat, gdyby byla tak wygadana i inteligentna to powinna byc na 3 roku!!!! rozwiń
Avatar
~angela~ / 9 maja 2010 o 18:49
Cześć ja ostatnio widziałam panią Ewelinę Hylińską na żywo i wyglada ślicznie : ) jest uśmiechniętą i fajną dziewczyną nie zazdrośccie jej
!!!
Avatar
Picolo Colo Del Antoniano / 18 lutego 2010 o 14:57
anastazja napisał:
Ewelinko nie przejmuj się tymi komentarzami, pisza to zazdrosne i zawistne dziewczyny które same chciałyby tak wyglądać i wygrać wybory Miss, jury się nie pomyliło!! Jesteś piękna i naturalna, masz piękne naturalne usta i włosy i super figurę!! A Sylwia Hotloś nie ma szyji!!!I spójrzcie jaką ma twarz!! Ludzie którzy cos osiągnęli w życiu wystawiają się na opinię publiczną i musza sie liczyć z tym żę zawsze znajdą się osoby zadzrosne i zawistne, ale skąd w was jest tyle nienawiści ludzie?? Po każdym konkursie piękności zawsze są nieprzychylne komentarze na temat laureatek i trzeba się z tym pogodzić. Najgorsze jest jednak to że wypowiadają się osoby które kopletnie nie znaja sytuacji, myśłe żę w większości są to zadzrosne zakompleksione dziewczyny albo jej rywalki które z nią przegrały. I Sylwuś przestań pisac te komentarze i uspokój swoich rozgoryczonych znajo ych i rodzine. Ewelinko jesteś śliczna trzymam kciuki dalej , powodzenia trzymaj się !!



Oj nie zgodził bym sie
Nie znam panny Sylwi ale szyję ma i to bardzo ładną
Twarz tez milion razy ładniejsza niz waszej nadętej Eweliny

Ale to wszystko nie istotne.

Moja dziewczyna nie jest modelką i nie uczestniczy w żadnych konkursach ale nie zamienił bym jej na żadna z was.
Nawet patrząc jedynie na urodę.

Jurorom życze szybkiego kontaktu z okulistą

Pozdrowienia



Oj nie zgodził bym sie
Nie znam panny Sylwi ale szyję ma i to bardzo ładną
Twarz tez milion razy ładniejsza niz waszej nadętej Eweliny

Ale to wszystko nie istotne.

Moja dziewczyna nie jest modelką i nie uczestniczy w żadnych konkursach ale nie zamienił bym jej na żadna z was.
Nawet patrząc jedynie na urodę.

Jurorom życze szybkiego kontaktu z okulistą

Pozdrowienia rozwiń
Avatar
słoooodziutkaaaa / 21 listopada 2009 o 20:36
powiem tyle ,nie oceniłam eweliny po wygladzie.. bo wyglad moze i ma , chociaz nie wszystko by tyłek ma okropny a w jeansac h jej pupa wyglada jak jakies wystajace 2 kosci.. wprost obrzydliwie.. studiuje ze mną na roku.. i na poczatku probowalam sie do niej odzywac , gadac normalnie ale jest pyszna zakochan w sobie a na ludzi patrzy strasznie z gory...... czasami nawet czesc nie odpowie.. żałosne.. ale coz..
Avatar
Gość / 9 września 2009 o 14:50
no i memelina nie dała rady w wyborach miss polski, nawet do tych 24 kandydatek nie załapała się,nie miała szans żeby wyjść na scenę. udowodniła tym samym ,że ludzie mieli rację krytykując ją!!! dziewczyno daj se na luz i nie rób obciachu dla lublina. chyba powinnaś zmienić agencję na towarzyską, tam byś miała większe pole do popisu!!!!!!!
Avatar
czarnula / 16 lipca 2009 o 22:53
ludzie czemu jej tak jeździcie? albo mowicie ze jest tandetna? ewelina to bardzo mila sliczna dziewczyna , nie podoba sie Wam to spoko ale czemu zaraz piszecie ze daje lub ma styl targu pod zamkiem.. a na targach czesto sa lepsze ciuchy niż w tej calej plazie i po niższej cenie w dodatku.. gdzie napisane ze z targu?? ewelina jest piekna dziewczyną , najladniejsza ze Wszystkich ktore startowaly pozdrawiam. i pomyślcie co ona czuje kiedy o niej tak piszecie...
ludzie czemu jej tak jeździcie? albo mowicie ze jest tandetna? ewelina to bardzo mila sliczna dziewczyna , nie podoba sie Wam to spoko ale czemu zaraz piszecie ze daje lub ma styl targu pod zamkiem.. a na targach czesto sa lepsze ciuchy niż w tej calej plazie i po niższej cenie w dodatku.. gdzie napisane ze z targu?? ewelina jest piekna dziewczyną , najladniejsza ze Wszystkich ktore startowaly pozdrawiam. i pomyślcie co ona czuje kiedy o niej tak piszecie... rozwiń
Avatar
ciocia Basia od Kubusia / 24 czerwca 2009 o 22:25
Ewelinko, szczerze gratuluję11111 Jesteś piękną dziewczyną i słusznie wygrałaś. Tym bardziej, że wybór nie byl taki łatwy, bo było dużo ładnych dziewcząt.Jeszcze raz gratulacje!!!!!
Avatar
Kumpela Eweliny / 10 czerwca 2009 o 09:29
Ciekawe kto z was by jej to w oczy powiedział! Na necie plujecie jej w twarz a w realu owrócicie twarz! Znam ją i uważam że jest bardzo ładna i miła.Nie oceniajcie ludzi po wyglądzie! Zacznijcie od siebie! Zazdrość przez was przemawia a wy faceci jedziecie po niej z żalu że nigdy jej mieć nie będziecie! Usta ma naturalne a tapeta no cóż.. Modelka musi się malować.Nie każdy jest idealny! Wy też nie!
Avatar
KUDŁUŚ / 7 czerwca 2009 o 17:46
NO PROSTE ZE HYLIŃSKA NA BANK Z KARZDYM JUROREM ROBIŁA JEDNO <SEX> DLATEGO JĄ WYBRALI DAŁA I SPRAWA ZAŁATWIONA !!!!!!
Avatar
KUDŁUŚ / 7 czerwca 2009 o 17:44
NO PROSTE ZE HYLIŃSKA NA BANK Z KARZDYM JUROREM ROBIŁA JEDNO <SEX> DLATEGO JĄ WYBRALI DAŁA I SPRAWA ZAŁATWIONA !!!!!!
Avatar
lubliniak / 4 czerwca 2009 o 01:05
kpt. Bombardiero napisał:
Chodzi o wade wymowy, czy o co?

"Już nie mówiąc, że ja bym Ewelinę wysłała na dalsze konkursy przynajmniej, ma coś do powiedzenia oprócz tego, że do pokazania... Czego brak wielu startującym w podobnych konkursach"


Hahahaa dobre sobie... i jest strasznie wyksztalcona, mając 22 lata byc na 1 roku studiow, na dodatek kulturozna.
Rzeczywiscie jest sie czym chwalic. szczyt ambicji. Dla nie kumatych- w wieku 22 lat, gdyby byla tak wygadana i inteligentna to powinna byc na 3 roku!!!!

"Już nie mówiąc, że ja bym Ewelinę wysłała na dalsze konkursy przynajmniej, ma coś do powiedzenia oprócz tego, że do pokazania... Czego brak wielu startującym w podobnych konkursach"


Hahahaa dobre sobie... i jest strasznie wyksztalcona, mając 22 lata byc na 1 roku studiow, na dodatek kulturozna.
Rzeczywiscie jest sie czym chwalic. szczyt ambicji. Dla nie kumatych- w wieku 22 lat, gdyby byla tak wygadana i inteligentna to powinna byc na 3 roku!!!! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 94

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny

Lublin: Krwawa bójka po pracy. Zaatakował kolegę swojej byłej dziewczyny 0 0

Miał grozić swojej byłej dziewczynie śmiercią, a potem zaatakował nożem jej kolegę. Niewiele brakowało, aby bójka zakończyła się tragedią. 24-letni Przemysław S. odpowie za to przed sądem

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 1 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 3 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 20 11

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 9

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!