niedziela, 25 marca 2018 r.

Lublin

Fałszowanie dokumentów i wyłudzenie miliona dotacji. Policjanci czekali na prezesa na lotnisku


Kiedy w piątek rano prezes Lubelskiej Izby Rzemieślniczej wrócił z Włoch, na Okęciu czekali na niego policjanci. Śledczy zarzucają Jerzemu M. fałszowanie dokumentów i wyłudzenie w ten sposób prawie 1 mln zł unijnych dotacji oraz tworzenie fikcyjnych izb rzemieślniczych.

O śledztwie prowadzonym przez Wydział Gospodarczy Prokuratury Okręgowej w Lublinie pisaliśmy już na początku czerwca 2016 r. Wtedy Jerzy M. próbował utrudniać policyjne i prokuratorskie postępowanie. Przez długi czas uniemożliwiał dostęp do przechowywanych w izbie dokumentów. Problem z przeprowadzeniem kontroli mieli także przedstawiciele Związku Rzemiosła Polskiego.

Prowadzącemu sprawę oficerowi policji Jerzy M. zarzucał stronniczość, brak obiektywizmu i uchybienia służbowe. Przez jedną z lubelskich kancelarii adwokackich zażądał nawet odsunięcia go od sprawy. – Zajmował się tym nasz Wydział Kontroli. Wszystkie zarzuty okazały się bezpodstawne, a śledztwo było i jest prowadzone prawidłowo – zapewniał we wrześniu zeszłego roku Andrzej Fijołek z biura prasowego lubelskiej policji.

Artykuł premium
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Anonimowy
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(7) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Anonimowy
Anonimowy (22 listopada 2017 o 17:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Uważam ze do odpowiedzialności karnej w pierwszej kolejności powinni być pociągnięci fałszerze dokumentów którzy preparują na zamówienia akty własności ziemi, podpisy, wnioski,mapy geodezyjne i inne. Kara powinna być surowa a wtedy zapanowałaby sprawiedliwość.
Rozwiń
Gość
Gość (2 października 2017 o 16:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A w ZDiM w Lublinie można podrabiać dokumenty, można miliony zł wysyłać na nie znane rachunki bankowe a sędziowie tłumaczą pomyłką , uzasadnienia są skandaliczne.Tyle krzyczą ci Ministrowie ale z tą "watahą" nic nie robią Z bieżących rozpraw Sąd Okręgowy z Lublin wystawia postanowienie z 01.01.1900 roku Tak, tak wcale ja się nie pomyliłam . Takie numery się robi w lubelskich Sądach. Tłumacząc się że się pomylili tylko my ROBOLE nie możemy się mylić i nakładają kary I to mamy nazywać Demokracją ale chyba BOLSZEWICKĄ
Rozwiń
Gość
Gość (2 października 2017 o 13:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
czy Jórek Misz- tschak pojechał po bandzie i się przeliczył
Rozwiń
Gość
Gość (2 października 2017 o 12:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Powinni akcje zatrzymania takich "ryb" streamowac live do sieci.
Rozwiń
Gość
Gość (2 października 2017 o 11:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jaki kraj takie prwo.  Gołym okiem widać jak po 1989 roku konstruowano polskie prawo i pod kogo ono było wprowadzane. Możemy zawdzięczać to tym którzy objawili sie jako walczący o wolność  Polski i Polaków Należy domniemać ze większość tych psełdobohaterów to obywatele Polscy ktorzy tworzyli tak prawo by móc z tego kraju wyprowadzić duże pieniądze a samych Polaków doprowadzić do roli taniej siły roboczej/ Ta sytuacja powtarza sie w obecniej chwili wystąpienia antypolskie podsycane przez organizacje pod szyldami fundacji ugrupowań społecznych i inne incjatywy mające na celu destabilizację kraju oraz oczernianie go na arenie międzynarodowej. Musimy my Polacy  przejąć kontrolę nad naszym państwem i wszystkich złodziei oraz tych co działają na szkodę państwa Polskiego sprawiedliwie osądzić oraz  pozbawic tego co pochodzi z okradania naszego państwa.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (7)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!