Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 września 2014 r.
18:34
Edytuj ten wpis

Fani przed koncertem Budki Suflera. "Przyjechałam specjalnie z Górnego Śląska"

190 13 A A

Na Placu Zamkowym coraz więcej fanów czeka na pożegnalny koncert Budki Suflera. Już przed godz. 18 na schodach i murkach przed zamkiem trudno było o miejsce siedzące. - Uwielbiam Budkę, nie mogłam stracić takiej okazji. Przyjechałam specjalnie z Górnego Śląska - mówi mieszkanka Żor. Koncert ma się zacząć około godz. 19:30.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
folkatka / 20 września 2014 o 15:45

Podczas występu ukraińskiego zespołu Sky, około godziny 18:55 wokalista wtrącił swoje trzy grosze o "bohaterskich" żołnierzach którzy tam wojują i ryknął do mikrofonu pozdrowieniem UPA "Sława Ukrainie!". Czy naprawdę władze miasta nie zdają sobie sprawy, ze w ten sposób promuje się ukraiński nazizm?

Okrzyk ten był używany jeszcze w XIX wieku.To jest podobna historia jak z "salutem rzymskim" - kojarzy się z nazistowskim gestem, pomimo, że byl uzywany szeroko przez środowiska narodowe w calej Europie dlugo przez Hitlerem.

Okrzyk ten był używany jeszcze w XIX wieku.To jest podobna historia jak z "salutem rzymskim" - kojarzy się z nazistowskim gestem, pomimo, że byl uzywany szeroko przez środowiska narodowe w calej Europie dlugo przez Hitlerem.

rozwiń
Avatar
błeniak:D / 20 września 2014 o 15:26

a jak się pisze nazwę weselnego zespolu ; bueno, błeno czy jak? bo nie mogę w słowniku znalźć :D

Avatar
kirk / 20 września 2014 o 15:24

po pierwsze MARTWE moRZe :D radze wziąć SŁOWNIK i poczytać czasami ;)  a jak masz jakieś kompleksy to twój problem...

mieciu, szaza prościej nazywa sfoje podśpiewanki , np. bajabongo. albo taki łikend- przyznaj że lubisz jak leci ona tańczy dla mnie w zielonym nyssanie primera kombi po kreszu. prawda?

Avatar
mietek / 19 września 2014 o 12:31

Ten młody w okularach z bródką co mu się TAKIE TANGO i MARTWE MOŻE PODOBA to słucha disco polo w domu , samochodzie , i gdzie się da. Jeszcze nic innego od tego konusa nie słyszłem a wiem co mówię bo mieszkam blizko niego i słyszę jak się namiętnie wsłuchuje w potupajki.

po pierwsze MARTWE moRZe :D radze wziąć SŁOWNIK i poczytać czasami ;)  a jak masz jakieś kompleksy to twój problem...

Avatar
Dorota / 19 września 2014 o 08:43

Koncert, który połączył pokolenia na jeden wieczór - młodzi, starzy nie ważne wszyscy razem się bawiliśmy:) było super.

Pozdrawiam wszystkich, którzy tam wczoraj byli! 30 tys. ludzi !!!! :)

Avatar
kirk / 18 września 2014 o 23:28

Ten młody w okularach z bródką co mu się TAKIE TANGO i MARTWE MOŻE PODOBA to słucha disco polo w domu , samochodzie , i gdzie się da. Jeszcze nic innego od tego konusa nie słyszłem a wiem co mówię bo mieszkam blizko niego i słyszę jak się namiętnie wsłuchuje w potupajki.

Avatar
Gość / 18 września 2014 o 21:19

dziękujemy za transmisję live, na youtube.

Firma które to "realizuje", robi to tak profesjonalnie jak Polsat siatkówkę .... chu***a widać.

Avatar
Bagnet / 18 września 2014 o 21:09

Podczas występu ukraińskiego zespołu Sky, około godziny 18:55 wokalista wtrącił swoje trzy grosze o "bohaterskich" żołnierzach którzy tam wojują i ryknął do mikrofonu pozdrowieniem UPA "Sława Ukrainie!". Czy naprawdę władze miasta nie zdają sobie sprawy, ze w ten sposób promuje się ukraiński nazizm?

Avatar
... / 18 września 2014 o 20:39

Brak mi słów. Strona Budki nie działa, koncertu na żywo brak. Szkoda :/

Avatar
Tomek / 18 września 2014 o 20:14

Żory są na Górnym Śląsku (na Dolnym są Żary),

koło Żor grają w Rybniku 12 grudnia,
a koło Żar w Zgorzelcu 28 listopada.
 

Tyle w temacie

Avatar
folkatka / 20 września 2014 o 15:45

Podczas występu ukraińskiego zespołu Sky, około godziny 18:55 wokalista wtrącił swoje trzy grosze o "bohaterskich" żołnierzach którzy tam wojują i ryknął do mikrofonu pozdrowieniem UPA "Sława Ukrainie!". Czy naprawdę władze miasta nie zdają sobie sprawy, ze w ten sposób promuje się ukraiński nazizm?

Okrzyk ten był używany jeszcze w XIX wieku.To jest podobna historia jak z "salutem rzymskim" - kojarzy się z nazistowskim gestem, pomimo, że byl uzywany szeroko przez środowiska narodowe w calej Europie dlugo przez Hitlerem.

Okrzyk ten był używany jeszcze w XIX wieku.To jest podobna historia jak z "salutem rzymskim" - kojarzy się z nazistowskim gestem, pomimo, że byl uzywany szeroko przez środowiska narodowe w calej Europie dlugo przez Hitlerem.

rozwiń
Avatar
błeniak:D / 20 września 2014 o 15:26

a jak się pisze nazwę weselnego zespolu ; bueno, błeno czy jak? bo nie mogę w słowniku znalźć :D

Avatar
kirk / 20 września 2014 o 15:24

po pierwsze MARTWE moRZe :D radze wziąć SŁOWNIK i poczytać czasami ;)  a jak masz jakieś kompleksy to twój problem...

mieciu, szaza prościej nazywa sfoje podśpiewanki , np. bajabongo. albo taki łikend- przyznaj że lubisz jak leci ona tańczy dla mnie w zielonym nyssanie primera kombi po kreszu. prawda?

Avatar
mietek / 19 września 2014 o 12:31

Ten młody w okularach z bródką co mu się TAKIE TANGO i MARTWE MOŻE PODOBA to słucha disco polo w domu , samochodzie , i gdzie się da. Jeszcze nic innego od tego konusa nie słyszłem a wiem co mówię bo mieszkam blizko niego i słyszę jak się namiętnie wsłuchuje w potupajki.

po pierwsze MARTWE moRZe :D radze wziąć SŁOWNIK i poczytać czasami ;)  a jak masz jakieś kompleksy to twój problem...

Avatar
Dorota / 19 września 2014 o 08:43

Koncert, który połączył pokolenia na jeden wieczór - młodzi, starzy nie ważne wszyscy razem się bawiliśmy:) było super.

Pozdrawiam wszystkich, którzy tam wczoraj byli! 30 tys. ludzi !!!! :)

Avatar
kirk / 18 września 2014 o 23:28

Ten młody w okularach z bródką co mu się TAKIE TANGO i MARTWE MOŻE PODOBA to słucha disco polo w domu , samochodzie , i gdzie się da. Jeszcze nic innego od tego konusa nie słyszłem a wiem co mówię bo mieszkam blizko niego i słyszę jak się namiętnie wsłuchuje w potupajki.

Avatar
Gość / 18 września 2014 o 21:19

dziękujemy za transmisję live, na youtube.

Firma które to "realizuje", robi to tak profesjonalnie jak Polsat siatkówkę .... chu***a widać.

Avatar
Bagnet / 18 września 2014 o 21:09

Podczas występu ukraińskiego zespołu Sky, około godziny 18:55 wokalista wtrącił swoje trzy grosze o "bohaterskich" żołnierzach którzy tam wojują i ryknął do mikrofonu pozdrowieniem UPA "Sława Ukrainie!". Czy naprawdę władze miasta nie zdają sobie sprawy, ze w ten sposób promuje się ukraiński nazizm?

Avatar
... / 18 września 2014 o 20:39

Brak mi słów. Strona Budki nie działa, koncertu na żywo brak. Szkoda :/

Avatar
Tomek / 18 września 2014 o 20:14

Żory są na Górnym Śląsku (na Dolnym są Żary),

koło Żor grają w Rybniku 12 grudnia,
a koło Żar w Zgorzelcu 28 listopada.
 

Tyle w temacie