Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 lutego 2014 r.
18:45
Edytuj ten wpis

Felicity tuż przed otwarciem (wideo, zdjęcia)

0 13 A A

Na budowie pracuje kilkaset osób, najemcy urządzają swoje sklepy i lokale. Powierzchnia obiektu jest w 95 proc. skomercjalizowana. Gotowa jest też już prawie elewacja. Podobnie, jak parking na 3100 aut. Klienci będą tu mogli robić zakupy - od ubrań i butów przez sprzęty RTV i AGD oraz elementy wystroju wnętrza po markety Leroy Merlin i Auchan. Powierzchnia komercyjna to 75 tys. mkw. Otwarcie Felicity 20 marca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Budowa Atrium Felicity na finiszu

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
buuuuuhaha / 7 lutego 2014 o 10:06

Ale fajne wideło. jak to w lubelskiem....hahahah

Avatar
PRACOWNIK PODWYKONAWCY / 7 lutego 2014 o 08:46

 A NIEKTÓRZY WCIĄŻ CZEKAJĄ NA  UCZCIWIE ZAROBIONE PIENIĄDZE!!

MYŚLĘ ,ŻE OTWARCIE  MOŻE SPOTKAĆ SIĘ Z OGROMNĄ PIKIETĄ LUDZI OSZUKANYCH PRZEZ PODWYKONAWCÓW!!! 

 A MOŻE BĘDZIE JAKAŚ NORMALNA TELEWIZJA , KTÓRA TEMAT NIEWYPŁACANIA PIENIĘDZY ZA WYKONANĄ PRAĆĘ BĘDZIE MIAŁA NA TALERZU  !!!

  ALE CZY WŁAŚCICIEL TEGO OBIEKTU MOŻE POZWOLIĆ NA TAAAAAAAAAKĄ REKLAMĘ! 

POD, POD ,POD POD WYKONAWCY NIECH MAJĄ NADZIEJĘ ŻE CZAS WYPŁATY JUŻ SIĘ ZBLIŻA!!

MY NIE MAMY JUŻ NIC DO STRACENIA!!!

 A NIEKTÓRZY WCIĄŻ CZEKAJĄ NA  UCZCIWIE ZAROBIONE PIENIĄDZE!!

MYŚLĘ ,ŻE OTWARCIE  MOŻE SPOTKAĆ SIĘ Z OGROMNĄ PIKIETĄ LUDZI OSZUKANYCH PRZEZ PODWYKONAWCÓW!!! 

 A MOŻE BĘDZIE JAKAŚ NORMALNA TELEWIZJA , KTÓRA TEMAT NIEWYPŁACANIA PIENIĘDZY ZA WYKONANĄ PRAĆĘ BĘDZIE MIAŁA NA TALERZU  !!!

  ALE CZY WŁAŚCICIEL TEGO OBIEKTU MOŻE POZWOLIĆ NA TAAAAAAAAAKĄ REKLAMĘ! 

POD, POD ,POD POD WYKONAWCY NIECH MAJĄ NADZIEJĘ ŻE CZAS WYPŁATY JUŻ SIĘ ZBLIŻA!!

MY NIE MAMY JUŻ NIC DO STRACENI... rozwiń

Avatar
Gość / 7 lutego 2014 o 08:38

Wczoraj na wieczór w lęborku : http://a.martino.pl/gwalciciel <-- zgwałcił 2 dzieczyny . policja go szuka

Avatar
Lubelanka / 7 lutego 2014 o 08:18

Lublin miastem hipermarketów, za minimalne wynagrodzenie. Ciekawe kiedy zaczną zamykać. Pozdrawiam WIEŚNIAK

Praca na umowę zlecenie a wypłata jak będę miał i jak będę chciał.

Avatar
WIEŚNIAK / 7 lutego 2014 o 07:03

Lublin miastem hipermarketów, za minimalne wynagrodzenie. Ciekawe kiedy zaczną zamykać. Pozdrawiam WIEŚNIAK

Avatar
Gość / 7 lutego 2014 o 00:26

Spełnij fantazje w sieci
http://fw.pl/dziewczynki
 

Avatar
Kazik / 7 lutego 2014 o 00:23

Wow! Powstaną kolejne miejsca pracy... za miskę ryżu.

Avatar
zdraw / 6 lutego 2014 o 21:23

No dobra ale co z tego wynika? Pismaki z DW osiągneli branżowe dno, kiedyś to dziennikarz pod artykułem podpisał się. Obecnie wykonuje swoją prace ale jednocześnie się do niej nie przyznaje(świadomie lub nie). Wszędzie fuszerka, felicyty-partactwo, drogi-partactwo, dziennikarze to samo.

Avatar
small fiskus / 6 lutego 2014 o 21:10

A będzie akcja "weź paragon"?

Avatar
Paweł / 6 lutego 2014 o 20:54

Przestańcie pieprzyć,aż się żygać chce!!!!!!!!!

Avatar
buuuuuhaha / 7 lutego 2014 o 10:06

Ale fajne wideło. jak to w lubelskiem....hahahah

Avatar
PRACOWNIK PODWYKONAWCY / 7 lutego 2014 o 08:46

 A NIEKTÓRZY WCIĄŻ CZEKAJĄ NA  UCZCIWIE ZAROBIONE PIENIĄDZE!!

MYŚLĘ ,ŻE OTWARCIE  MOŻE SPOTKAĆ SIĘ Z OGROMNĄ PIKIETĄ LUDZI OSZUKANYCH PRZEZ PODWYKONAWCÓW!!! 

 A MOŻE BĘDZIE JAKAŚ NORMALNA TELEWIZJA , KTÓRA TEMAT NIEWYPŁACANIA PIENIĘDZY ZA WYKONANĄ PRAĆĘ BĘDZIE MIAŁA NA TALERZU  !!!

  ALE CZY WŁAŚCICIEL TEGO OBIEKTU MOŻE POZWOLIĆ NA TAAAAAAAAAKĄ REKLAMĘ! 

POD, POD ,POD POD WYKONAWCY NIECH MAJĄ NADZIEJĘ ŻE CZAS WYPŁATY JUŻ SIĘ ZBLIŻA!!

MY NIE MAMY JUŻ NIC DO STRACENIA!!!

 A NIEKTÓRZY WCIĄŻ CZEKAJĄ NA  UCZCIWIE ZAROBIONE PIENIĄDZE!!

MYŚLĘ ,ŻE OTWARCIE  MOŻE SPOTKAĆ SIĘ Z OGROMNĄ PIKIETĄ LUDZI OSZUKANYCH PRZEZ PODWYKONAWCÓW!!! 

 A MOŻE BĘDZIE JAKAŚ NORMALNA TELEWIZJA , KTÓRA TEMAT NIEWYPŁACANIA PIENIĘDZY ZA WYKONANĄ PRAĆĘ BĘDZIE MIAŁA NA TALERZU  !!!

  ALE CZY WŁAŚCICIEL TEGO OBIEKTU MOŻE POZWOLIĆ NA TAAAAAAAAAKĄ REKLAMĘ! 

POD, POD ,POD POD WYKONAWCY NIECH MAJĄ NADZIEJĘ ŻE CZAS WYPŁATY JUŻ SIĘ ZBLIŻA!!

MY NIE MAMY JUŻ NIC DO STRACENI... rozwiń

Avatar
Gość / 7 lutego 2014 o 08:38

Wczoraj na wieczór w lęborku : http://a.martino.pl/gwalciciel <-- zgwałcił 2 dzieczyny . policja go szuka

Avatar
Lubelanka / 7 lutego 2014 o 08:18

Lublin miastem hipermarketów, za minimalne wynagrodzenie. Ciekawe kiedy zaczną zamykać. Pozdrawiam WIEŚNIAK

Praca na umowę zlecenie a wypłata jak będę miał i jak będę chciał.

Avatar
WIEŚNIAK / 7 lutego 2014 o 07:03

Lublin miastem hipermarketów, za minimalne wynagrodzenie. Ciekawe kiedy zaczną zamykać. Pozdrawiam WIEŚNIAK

Avatar
Gość / 7 lutego 2014 o 00:26

Spełnij fantazje w sieci
http://fw.pl/dziewczynki
 

Avatar
Kazik / 7 lutego 2014 o 00:23

Wow! Powstaną kolejne miejsca pracy... za miskę ryżu.

Avatar
zdraw / 6 lutego 2014 o 21:23

No dobra ale co z tego wynika? Pismaki z DW osiągneli branżowe dno, kiedyś to dziennikarz pod artykułem podpisał się. Obecnie wykonuje swoją prace ale jednocześnie się do niej nie przyznaje(świadomie lub nie). Wszędzie fuszerka, felicyty-partactwo, drogi-partactwo, dziennikarze to samo.

Avatar
small fiskus / 6 lutego 2014 o 21:10

A będzie akcja "weź paragon"?

Avatar
Paweł / 6 lutego 2014 o 20:54

Przestańcie pieprzyć,aż się żygać chce!!!!!!!!!

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 9

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!