Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 września 2015 r.
9:32

Felin się buntuje. Mieszkańcy grożą blokadą Drogi Męczenników Majdanka

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 76 A A
(fot. AS)
(fot. AS)

Blokadą dróg grożą mieszkańcy Felina, którzy nie chcą, by ruch do powstających hal magazynowych odbywał się ul. Doświadczalną. Protestujący oczekują, że miasto wymusi na inwestorze budowę dojazdu od strony al. Witosa. Miasto odmawia.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Proszę się nie zdziwić, że Felin zablokuje Drogę Męczenników Majdanka i al. Witosa, bo na to się zanosi – ostrzega Eugeniusz Bielak (PiS), miejski radny z tej dzielnicy.

To, co tak bardzo rozgrzewa emocje to trzy hale magazynowe, które przy Drodze Męczenników Majdanka chce stawiać spółka należąca do amerykańskiej firmy deweloperskiej Panattoni Development Company. Przyjeżdżać może tu nawet kilkaset tirów w ciągu doby. Łącznie ma tu powstać ponad 71 tys. mkw. magazynów dostosowanych do wymagań różnych branż. Pierwsza hala już jest w budowie.

Mieszkańcy obawiają się wzmożonego ruchu ciężarówek. – Układ drogowy dla tej inwestycji jest już zatwierdzony. Wjazd będzie od ul. Doświadczalnej – potwierdza Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. I właśnie na to nie zgadzają się protestujący.

– Proszę sobie wyobrazić, co to będzie, jak w jednym czasie 20 tirów będzie wyjeżdżało przez Doświadczalną? Przecież mieszkańcy nie będą mieli jak wyjechać z osiedla. Będzie się godzinę stało w korku – twierdzi radny Bielak. I oczekuje, że miejscy urzędnicy doprowadzą do powstania innej drogi dojazdowej.

– Nie możemy tego wymusić na inwestorze. Działa on na własnych działkach i w oparciu o obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego. Jego droga będzie przebiegać tak, jak zostało to uchwalone w planie zagospodarowania – mówi Kieliszek. – Ul. Doświadczalna nie jest już tą samą drogą, którą była jeszcze kilka lat temu. Po przebudowie jest dostosowana do przyjęcia takiego ruchu, zarówno pod względem jego natężenia, jak i tonażu.

Mimo groźby protestów i blokady drogi Ratusz nie zamierza ingerować w projekt. – Przede wszystkim ważne jest dla nas to, że zmiany w tamtym miejscu będą związane z nową inwestycją która zapewni około tysiąca miejsc pracy co stanowi największa wartość dla miasta – mówi Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta Lublina.

W Polsce firma Panattoni ma swoje centra m.in. w Łodzi, Garwolinie, Pruszkowie, Strykowie, Gliwicach, Gdańsku i pod Rzeszowem. Do klientów należą takie koncerny jak Avon, Coca-Cola, Coty Cosmetics, H&M, Intermarche, czy też Leroy Merlin.

Komentarze 76

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
FEL / 16 września 2015 o 22:09

Jak kupowaliśmy mieszkanie na Felinie, nikt nie wspominał, że miasto wybuduje bloki komunalne, że nie  nad głowami będą latały samoloty, że  brać studencka zgotuje nam  disco polo i co za tym idzie dewastację w tym czasie osiedla, że Zarząd Nieruchomości Komunalnych nie jest w stanie utrzymać porządku przy swoich blokach, że głośne krzyki  pijanej i odurzonej młodzieży będą zakłócać ciszę nocną.

Uniwersytet Przyrodniczy sprzedając działkę zrobił, to z premedytacją kierując się tylko zyskiem , chociaż na osiedlu są bloki Spółdzielni Mieszkaniowej przy Uniwersytecie. Miejsca pracy owszem, tylko czy kierowcy Tirów  to mieszkańcy Lublina. Mam propozycję aby zagospodarować pas przy ul Doświadczalnej i odstąpić je paniom , które współistnieją z tirami. Panie Kieliszek  zapraszamy na skrzyżowania wokół Felina , nie wiem kto odbierał te drogi, ale nie miał zielonego pojęcia o zasadach drogowych. Są wąskie tir nie mieści się na skrzyżowaniu- a to Pan odpowiada za te sprawy. Szkoda , że urzędnicy lekceważą mieszkańców Felina.

Jak kupowaliśmy mieszkanie na Felinie, nikt nie wspominał, że miasto wybuduje bloki komunalne, że nie  nad głowami będą latały samoloty, że  brać studencka zgotuje nam  disco polo i co za tym idzie dewastację w tym czasie osiedla, że Zarząd Nieruchomości Komunalnych nie jest w stanie utrzymać porządku przy swoich blokach, że głośne krzyki  pijanej i odurzonej młodzieży będą zakłócać ciszę nocną.

Uniwersytet Przyrodniczy sprzedając działkę zrobił, to z premedytacją kierując się tylko zyskiem , chociaż na osiedlu ... rozwiń

Avatar
Gość / 14 września 2015 o 08:27
Ulica Doświadczalna jest arterią osiedlową. Po przebudowie sprawdza się w tej roli: miejskie autobusy, trolejbusy, samochody prywatne i dostawczaki, ścieżka rowerowa. Chociaż skrzyżowanie z Al. Witosa pozostaje bardzo niebezpiecznym miejscem - napisano już o tym. Dość się już mieszkańcy Felina nacieszyli, basta. Chyba faktycznie coś jest nie tak z właściwymi urzędnikami, skoro nie widzą nic złego w puszczeniu kilkuset tirów drogą osiedlową w sytuacji, gdy równoległa do Doświadczalnej, duża i szeroka ul. Dekutowskiego nie sąsiaduje z żadnym osiedlem.
Avatar
Gość / 11 września 2015 o 15:42
jaki mądry jest ten gamoń zwany kieluniem, całkiem jak jego przeor
Avatar
Gość / 11 września 2015 o 11:16
Inwestor nie może? Trzeba było przewidzieć! A teraz niech miasto zbuduje! Tak to jest gdy urzednicza klasa próżniacza bierze się za gospodarowanie!
Avatar
Jurand / 11 września 2015 o 11:10

Dziecko wytrzyj śliniaczkiem kaszkę z buzi, bo u Ciebie na samodzielne myśleniem  i ocenianie innych jeszcze zawcześnie. Twoja "ocena" jak i innych piszących świadczy o braku: dobrej woli , złośliwości i rozsądku niezależnie od wieku persony. Nikt myslący nie chce zatrzymywać takich inwestycji , ale należy w fazie projektowania uwzględniać postulaty i uwagi  "sąsiadów" takie zasady świadczą o dobrych intencjach inwestora i władzy na danym terenie.

Ps: Z takim pytaniem proponuję abyś zwróćił się do swoich rodziców i jeśli nie potrafisz zająć stanowiska to nic nie mów. Tak będzie lepiej  

Dziecko wytrzyj śliniaczkiem kaszkę z buzi, bo u Ciebie na samodzielne myśleniem  i ocenianie innych jeszcze zawcześnie. Twoja "ocena" jak i innych piszących świadczy o braku: dobrej woli , złośliwości i rozsądku niezależnie od wieku persony. Nikt myslący nie chce zatrzymywać takich inwestycji , ale należy w fazie projektowania uwzględniać postulaty i uwagi  "sąsiadów" takie zasady świadczą o dobrych intencjach inwestora i władzy na danym terenie.

rozwiń
Avatar
asik / 11 września 2015 o 09:25

Kieliszek widzi wielki problem w zamienieniu beznadziejnego rondka na Męczenników Majdanka na skrzyżowanie, ale nie widzi problemu w puszczeniu tirów przez osiedle? Chory?

Avatar
Gość / 11 września 2015 o 08:14
Przyłączam się do protestu. Wezmę czynny udział w blokadzie ulic. Niestety na głupich urzędników nie ma innych sposobów niż rozpropagowana w mediach akcja protestacyjna.
Avatar
111 / 11 września 2015 o 07:51

Pisząc do dzbanach zapominałem dodać "pustych". Jeśli jesteś taki znawca topografii powiedz, jak sobie wyobrażasz skręcanie tirów z dwupasmówki na ul. Doświadczalną i dlaczego nie może się odbywać ruch przez ul. Dekutowskiego? Tłumoku.

A gdzie ja napisałem o Doświadczalnej ?. aktualnie dojazd na plac budowy jest od ul. Franczaka. Czytaj ze zrozumieniem.

Avatar
Gość / 11 września 2015 o 07:44
mieszkańcy Diamentowej mają tak od wielu lat i jakoś żyją... w godzinach szczytu wyjechać z pod bloku to jest wyczyn za który należy się medal. kicia
Avatar
anka / 10 września 2015 o 22:53

Felin nie jest Centrum Lublina tak jak Czuby nie są, czy Czechów, więc co to ma do rzeczy? Chyba fakt, że w 80-latach jak pojechałam na ul. Zwycięską to miałam wrażenie, że z Lublina wyjechałam nie oznacza, że powinien się tam przemysł rozwinąć, a nie poszerzyć osiedle o domki jednorodzinne? Tak samo z Felinem. Po obu stronach DMM budowane są bloki, czy to mieszkalne, czy akademiki, więc należało zmienić plan zagospodarowania przestrzennego, bo przestarzały i nijak się ma do rzeczywistości. Tam powinny być domki jednorodzinne, sklepy, skwery, siłownia na powietrzu, place zabaw, a nie magazyny. To co ma powstawać powinno być zawsze dostosowane do tego co jest, jeśli to co jest, nie kwalifikuje się do wyburzenia. Dopiero za blokami powinna zaczynać się część przemysłowa.

Felin nie jest Centrum Lublina tak jak Czuby nie są, czy Czechów, więc co to ma do rzeczy? Chyba fakt, że w 80-latach jak pojechałam na ul. Zwycięską to miałam wrażenie, że z Lublina wyjechałam nie oznacza, że powinien się tam przemysł rozwinąć, a nie poszerzyć osiedle o domki jednorodzinne? Tak samo z Felinem. Po obu stronach DMM budowane są bloki, czy to mieszkalne, czy akademiki, więc należało zmienić plan zagospodarowania przestrzennego, bo przestarzały i nijak się ma do rzeczywistości. Tam powinny być domki jednorodzinne, s... rozwiń

Avatar
FEL / 16 września 2015 o 22:09

Jak kupowaliśmy mieszkanie na Felinie, nikt nie wspominał, że miasto wybuduje bloki komunalne, że nie  nad głowami będą latały samoloty, że  brać studencka zgotuje nam  disco polo i co za tym idzie dewastację w tym czasie osiedla, że Zarząd Nieruchomości Komunalnych nie jest w stanie utrzymać porządku przy swoich blokach, że głośne krzyki  pijanej i odurzonej młodzieży będą zakłócać ciszę nocną.

Uniwersytet Przyrodniczy sprzedając działkę zrobił, to z premedytacją kierując się tylko zyskiem , chociaż na osiedlu są bloki Spółdzielni Mieszkaniowej przy Uniwersytecie. Miejsca pracy owszem, tylko czy kierowcy Tirów  to mieszkańcy Lublina. Mam propozycję aby zagospodarować pas przy ul Doświadczalnej i odstąpić je paniom , które współistnieją z tirami. Panie Kieliszek  zapraszamy na skrzyżowania wokół Felina , nie wiem kto odbierał te drogi, ale nie miał zielonego pojęcia o zasadach drogowych. Są wąskie tir nie mieści się na skrzyżowaniu- a to Pan odpowiada za te sprawy. Szkoda , że urzędnicy lekceważą mieszkańców Felina.

Jak kupowaliśmy mieszkanie na Felinie, nikt nie wspominał, że miasto wybuduje bloki komunalne, że nie  nad głowami będą latały samoloty, że  brać studencka zgotuje nam  disco polo i co za tym idzie dewastację w tym czasie osiedla, że Zarząd Nieruchomości Komunalnych nie jest w stanie utrzymać porządku przy swoich blokach, że głośne krzyki  pijanej i odurzonej młodzieży będą zakłócać ciszę nocną.

Uniwersytet Przyrodniczy sprzedając działkę zrobił, to z premedytacją kierując się tylko zyskiem , chociaż na osiedlu ... rozwiń

Avatar
Gość / 14 września 2015 o 08:27
Ulica Doświadczalna jest arterią osiedlową. Po przebudowie sprawdza się w tej roli: miejskie autobusy, trolejbusy, samochody prywatne i dostawczaki, ścieżka rowerowa. Chociaż skrzyżowanie z Al. Witosa pozostaje bardzo niebezpiecznym miejscem - napisano już o tym. Dość się już mieszkańcy Felina nacieszyli, basta. Chyba faktycznie coś jest nie tak z właściwymi urzędnikami, skoro nie widzą nic złego w puszczeniu kilkuset tirów drogą osiedlową w sytuacji, gdy równoległa do Doświadczalnej, duża i szeroka ul. Dekutowskiego nie sąsiaduje z żadnym osiedlem.
Avatar
Gość / 11 września 2015 o 15:42
jaki mądry jest ten gamoń zwany kieluniem, całkiem jak jego przeor
Avatar
Gość / 11 września 2015 o 11:16
Inwestor nie może? Trzeba było przewidzieć! A teraz niech miasto zbuduje! Tak to jest gdy urzednicza klasa próżniacza bierze się za gospodarowanie!
Avatar
Jurand / 11 września 2015 o 11:10

Dziecko wytrzyj śliniaczkiem kaszkę z buzi, bo u Ciebie na samodzielne myśleniem  i ocenianie innych jeszcze zawcześnie. Twoja "ocena" jak i innych piszących świadczy o braku: dobrej woli , złośliwości i rozsądku niezależnie od wieku persony. Nikt myslący nie chce zatrzymywać takich inwestycji , ale należy w fazie projektowania uwzględniać postulaty i uwagi  "sąsiadów" takie zasady świadczą o dobrych intencjach inwestora i władzy na danym terenie.

Ps: Z takim pytaniem proponuję abyś zwróćił się do swoich rodziców i jeśli nie potrafisz zająć stanowiska to nic nie mów. Tak będzie lepiej  

Dziecko wytrzyj śliniaczkiem kaszkę z buzi, bo u Ciebie na samodzielne myśleniem  i ocenianie innych jeszcze zawcześnie. Twoja "ocena" jak i innych piszących świadczy o braku: dobrej woli , złośliwości i rozsądku niezależnie od wieku persony. Nikt myslący nie chce zatrzymywać takich inwestycji , ale należy w fazie projektowania uwzględniać postulaty i uwagi  "sąsiadów" takie zasady świadczą o dobrych intencjach inwestora i władzy na danym terenie.

rozwiń
Avatar
asik / 11 września 2015 o 09:25

Kieliszek widzi wielki problem w zamienieniu beznadziejnego rondka na Męczenników Majdanka na skrzyżowanie, ale nie widzi problemu w puszczeniu tirów przez osiedle? Chory?

Avatar
Gość / 11 września 2015 o 08:14
Przyłączam się do protestu. Wezmę czynny udział w blokadzie ulic. Niestety na głupich urzędników nie ma innych sposobów niż rozpropagowana w mediach akcja protestacyjna.
Avatar
111 / 11 września 2015 o 07:51

Pisząc do dzbanach zapominałem dodać "pustych". Jeśli jesteś taki znawca topografii powiedz, jak sobie wyobrażasz skręcanie tirów z dwupasmówki na ul. Doświadczalną i dlaczego nie może się odbywać ruch przez ul. Dekutowskiego? Tłumoku.

A gdzie ja napisałem o Doświadczalnej ?. aktualnie dojazd na plac budowy jest od ul. Franczaka. Czytaj ze zrozumieniem.

Avatar
Gość / 11 września 2015 o 07:44
mieszkańcy Diamentowej mają tak od wielu lat i jakoś żyją... w godzinach szczytu wyjechać z pod bloku to jest wyczyn za który należy się medal. kicia
Avatar
anka / 10 września 2015 o 22:53

Felin nie jest Centrum Lublina tak jak Czuby nie są, czy Czechów, więc co to ma do rzeczy? Chyba fakt, że w 80-latach jak pojechałam na ul. Zwycięską to miałam wrażenie, że z Lublina wyjechałam nie oznacza, że powinien się tam przemysł rozwinąć, a nie poszerzyć osiedle o domki jednorodzinne? Tak samo z Felinem. Po obu stronach DMM budowane są bloki, czy to mieszkalne, czy akademiki, więc należało zmienić plan zagospodarowania przestrzennego, bo przestarzały i nijak się ma do rzeczywistości. Tam powinny być domki jednorodzinne, sklepy, skwery, siłownia na powietrzu, place zabaw, a nie magazyny. To co ma powstawać powinno być zawsze dostosowane do tego co jest, jeśli to co jest, nie kwalifikuje się do wyburzenia. Dopiero za blokami powinna zaczynać się część przemysłowa.

Felin nie jest Centrum Lublina tak jak Czuby nie są, czy Czechów, więc co to ma do rzeczy? Chyba fakt, że w 80-latach jak pojechałam na ul. Zwycięską to miałam wrażenie, że z Lublina wyjechałam nie oznacza, że powinien się tam przemysł rozwinąć, a nie poszerzyć osiedle o domki jednorodzinne? Tak samo z Felinem. Po obu stronach DMM budowane są bloki, czy to mieszkalne, czy akademiki, więc należało zmienić plan zagospodarowania przestrzennego, bo przestarzały i nijak się ma do rzeczywistości. Tam powinny być domki jednorodzinne, s... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 76

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pobili go i rozebrali do naga w lesie. Dopiero rano dotarł do domu

Pobili go i rozebrali do naga w lesie. Dopiero rano dotarł do domu 6 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 4 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 37 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!