Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 czerwca 2014 r.
19:15
Edytuj ten wpis

Festiwal Kolorów w Lublinie (wideo)

1716 31 A A

W piątek chwilę po godz. 18 uczestnicy lubelskiego Festiwalu Kolorów wyrzucili w niebo kolorowe proszki. Efekt był bardzo widowiskowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Idea takiej zabawy przyszła z Indii, gdzie w pierwszy dzień wiosny odbywa się święto Holi. Ludzie obsypują się kolorowymi barwnikami, tańczą i śpiewają. U nas podobna impreza odbyła się na terenach zielonych przy Rusałce. Była zumba, koncerty zespołów Reggabarabanda i Lolo Ferrari, taneczny flashmob oraz bitwa na poduszki. Uczestnicy dostawali kolorowe proszki za darmo.

W tym roku festiwal odbędzie się także w Krakowie, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu. Miasta wybrano po głosowaniu internautów. Największe poparcie zdobył Lublin.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
assdd / 9 czerwca 2014 o 12:55

a ja nie żałuję ! Było super, świetna atmosfera, fajni ludzie. 

Avatar
Yoru / 8 czerwca 2014 o 21:37

Ja nie żałuję że nie poszłam jednak.Czytając komentarze okazuje się to lekkim nie wypałem co do proszku,muzyki,jakiegoś kontaktu organizatora z uczestnikami. A po za tym z tego co mi wiadomo jak ktoś robił zdjęcia lub filmiki bez zgody organizatora może być pociągnięty do odpowiedzialności w sądzie...co też jest chore. 

bullshit, regulamin mówi co innego:
"§7

  1. Organizator jest uprawniony do utrwalania przebiegu Imprezy, a w szczególności, za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk i obraz.

  2. Materiały zgromadzone podczas utrwalania Imprezy, mogą stanowić dowody pozwalające na wszczęcie postępowania karnego albo postępowania w sprawach o wykroczenie lub dowody mające znaczenie dla toczących się takich postępowań. Organizator niezwłocznie przekaże prokuratorowi rejonowemu właściwemu ze względu na Teren Imprezy lub Policji zgromadzone materiały podczas utrwalania przebiegu Imprezy.

"

bullshit, regulamin mówi co innego:
"§7

  1. Organizator jest uprawniony do utrwalania przebiegu Imprezy, a w szczególności, za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk i obraz.

  2. Materiały zgromadzone podczas utrwalania Impr... rozwiń

Avatar
diefgt / 7 czerwca 2014 o 16:28

Ja nie żałuję że nie poszłam jednak.Czytając komentarze okazuje się to lekkim nie wypałem co do proszku,muzyki,jakiegoś kontaktu organizatora z uczestnikami. A po za tym z tego co mi wiadomo jak ktoś robił zdjęcia lub filmiki bez zgody organizatora może być pociągnięty do odpowiedzialności w sądzie...co też jest chore. 

Ja też, szczególnie, że może jakby ktoś inny to nakręcił to może to wyglądałoby jak festiwal kolorów, a nie festiwal kurzu i cementu :D

Ja też, szczególnie, że może jakby ktoś inny to nakręcił to może to wyglądałoby jak festiwal kolorów, a nie festiwal kurzu i cementu :D

rozwiń
Avatar
diefgt / 7 czerwca 2014 o 16:22

Szczerze, to wygląda jakby się porządnie nakurzyło, a nie było "kolorowo". 

Avatar
monika / 7 czerwca 2014 o 16:13

mogli im dac cement to by dopiero była impreza, moze za rok...

proponuje sam sobie porzucaj cementem. nikt nikogo nie zmuszał do pójścia tam. po co głupie komentarze

Avatar
morph / 7 czerwca 2014 o 12:27

Jakby ludzie nie zachowywali się jak bydło ,rzucając się po głupie okulary,kolory czy też darmowe napoje.Widziałem dzieciaka,który wyniósł garść tych okularów i schował w plecak,dziewczyna,która wynosiła te fanty,przestraszyła się i uciekła jak ten tłum się na nią rzucił,zostawiając to wszystko,następnym razem już wyszła w obstawie ochrony. ORganizacja też trochę leżała,nie można było zrozumieć Pani,która prowadziła Zumbę i mówiła kiedy wyrzucić kolory. Nie mniej jednak i tak mi się bardzo podobało. Atmosfera nieziemska. Dowód na to,że można się bawić bez alkoholu. WIdziałem jedną Panią,która weszła z piwem w plastikowym kubku,to po chwili miała pełno kolorów tam. Chętnie bym to powtórzył,ale trzeba poprawić organizację.

Jakby ludzie nie zachowywali się jak bydło ,rzucając się po głupie okulary,kolory czy też darmowe napoje.Widziałem dzieciaka,który wyniósł garść tych okularów i schował w plecak,dziewczyna,która wynosiła te fanty,przestraszyła się i uciekła jak ten tłum się na nią rzucił,zostawiając to wszystko,następnym razem już wyszła w obstawie ochrony. ORganizacja też trochę leżała,nie można było zrozumieć Pani,która prowadziła Zumbę i mówiła kiedy wyrzucić kolory. Nie mniej jednak i tak mi się bardzo podobało. Atmosfera nieziemska. Dowód na to,że mo... rozwiń

Avatar
Karolina / 7 czerwca 2014 o 12:14

zumba i ZUMIKA rozwaliły system, wiecej takich imprez! :)

Avatar
xlolx / 7 czerwca 2014 o 12:05

Było fantastycznie :D, ubrania odpierają się bez problemu :)

Avatar
Lokesz / 7 czerwca 2014 o 11:50

Holi to święto hinduskie i z taka muzyka powinno być prezentowane , te wrzaski które można było usłyszeć na pewno hinduskie nie były .

Dlaczego na tej ciekawej imprezie zgromadzili się dzieciaki i młodzież w Indiach to święto wszystkich nie zależnie od wieku , może to zbyt słaba informacja gdzie i kiedy brakowało też mapki z miejscem imprezy.

Pomysł fajny i warty dopracowania i powinien być z bardziej hinduskim akcentem bo to hinduskie święto nie nasze .
Organizator powinien zadbać o bardziej orientalną oprawę , hinduskie jedzenie i muzykę poczulibyśmy się wtedy jak w Indiach.

Holi to święto hinduskie i z taka muzyka powinno być prezentowane , te wrzaski które można było usłyszeć na pewno hinduskie nie były .

Dlaczego na tej ciekawej imprezie zgromadzili się dzieciaki i młodzież w Indiach to święto wszystkich nie zależnie od wieku , może to zbyt słaba informacja gdzie i kiedy brakowało też mapki z miejscem imprezy.

Pomysł fajny i warty dopracowania i powinien być z bardziej hinduskim ak... rozwiń

Avatar
az / 7 czerwca 2014 o 10:34

Tradycyjne i przystające do naszego kręgu kulturowego zachowania, zohydza się i piętnuje. Usuwa się je z przestrzeni publicznej, a przynajmniej nie mówi się o nich. Natomiast szeroko i głośno wciska się ludziom, obce kulturowo, pełne ukrytych znaczeń obrzędy z innych kultur. Tak jakby wstydzono się własnych korzeni. Ludzie, którzy to robią są albo cwanymi doktrynerami na czyichś usługach, albo niedouczonymi i zakompleksionymi tworami kultury masowej.

Avatar
assdd / 9 czerwca 2014 o 12:55

a ja nie żałuję ! Było super, świetna atmosfera, fajni ludzie. 

Avatar
Yoru / 8 czerwca 2014 o 21:37

Ja nie żałuję że nie poszłam jednak.Czytając komentarze okazuje się to lekkim nie wypałem co do proszku,muzyki,jakiegoś kontaktu organizatora z uczestnikami. A po za tym z tego co mi wiadomo jak ktoś robił zdjęcia lub filmiki bez zgody organizatora może być pociągnięty do odpowiedzialności w sądzie...co też jest chore. 

bullshit, regulamin mówi co innego:
"§7

  1. Organizator jest uprawniony do utrwalania przebiegu Imprezy, a w szczególności, za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk i obraz.

  2. Materiały zgromadzone podczas utrwalania Imprezy, mogą stanowić dowody pozwalające na wszczęcie postępowania karnego albo postępowania w sprawach o wykroczenie lub dowody mające znaczenie dla toczących się takich postępowań. Organizator niezwłocznie przekaże prokuratorowi rejonowemu właściwemu ze względu na Teren Imprezy lub Policji zgromadzone materiały podczas utrwalania przebiegu Imprezy.

"

bullshit, regulamin mówi co innego:
"§7

  1. Organizator jest uprawniony do utrwalania przebiegu Imprezy, a w szczególności, za pomocą urządzeń rejestrujących dźwięk i obraz.

  2. Materiały zgromadzone podczas utrwalania Impr... rozwiń

Avatar
diefgt / 7 czerwca 2014 o 16:28

Ja nie żałuję że nie poszłam jednak.Czytając komentarze okazuje się to lekkim nie wypałem co do proszku,muzyki,jakiegoś kontaktu organizatora z uczestnikami. A po za tym z tego co mi wiadomo jak ktoś robił zdjęcia lub filmiki bez zgody organizatora może być pociągnięty do odpowiedzialności w sądzie...co też jest chore. 

Ja też, szczególnie, że może jakby ktoś inny to nakręcił to może to wyglądałoby jak festiwal kolorów, a nie festiwal kurzu i cementu :D

Ja też, szczególnie, że może jakby ktoś inny to nakręcił to może to wyglądałoby jak festiwal kolorów, a nie festiwal kurzu i cementu :D

rozwiń
Avatar
diefgt / 7 czerwca 2014 o 16:22

Szczerze, to wygląda jakby się porządnie nakurzyło, a nie było "kolorowo". 

Avatar
monika / 7 czerwca 2014 o 16:13

mogli im dac cement to by dopiero była impreza, moze za rok...

proponuje sam sobie porzucaj cementem. nikt nikogo nie zmuszał do pójścia tam. po co głupie komentarze

Avatar
morph / 7 czerwca 2014 o 12:27

Jakby ludzie nie zachowywali się jak bydło ,rzucając się po głupie okulary,kolory czy też darmowe napoje.Widziałem dzieciaka,który wyniósł garść tych okularów i schował w plecak,dziewczyna,która wynosiła te fanty,przestraszyła się i uciekła jak ten tłum się na nią rzucił,zostawiając to wszystko,następnym razem już wyszła w obstawie ochrony. ORganizacja też trochę leżała,nie można było zrozumieć Pani,która prowadziła Zumbę i mówiła kiedy wyrzucić kolory. Nie mniej jednak i tak mi się bardzo podobało. Atmosfera nieziemska. Dowód na to,że można się bawić bez alkoholu. WIdziałem jedną Panią,która weszła z piwem w plastikowym kubku,to po chwili miała pełno kolorów tam. Chętnie bym to powtórzył,ale trzeba poprawić organizację.

Jakby ludzie nie zachowywali się jak bydło ,rzucając się po głupie okulary,kolory czy też darmowe napoje.Widziałem dzieciaka,który wyniósł garść tych okularów i schował w plecak,dziewczyna,która wynosiła te fanty,przestraszyła się i uciekła jak ten tłum się na nią rzucił,zostawiając to wszystko,następnym razem już wyszła w obstawie ochrony. ORganizacja też trochę leżała,nie można było zrozumieć Pani,która prowadziła Zumbę i mówiła kiedy wyrzucić kolory. Nie mniej jednak i tak mi się bardzo podobało. Atmosfera nieziemska. Dowód na to,że mo... rozwiń

Avatar
Karolina / 7 czerwca 2014 o 12:14

zumba i ZUMIKA rozwaliły system, wiecej takich imprez! :)

Avatar
xlolx / 7 czerwca 2014 o 12:05

Było fantastycznie :D, ubrania odpierają się bez problemu :)

Avatar
Lokesz / 7 czerwca 2014 o 11:50

Holi to święto hinduskie i z taka muzyka powinno być prezentowane , te wrzaski które można było usłyszeć na pewno hinduskie nie były .

Dlaczego na tej ciekawej imprezie zgromadzili się dzieciaki i młodzież w Indiach to święto wszystkich nie zależnie od wieku , może to zbyt słaba informacja gdzie i kiedy brakowało też mapki z miejscem imprezy.

Pomysł fajny i warty dopracowania i powinien być z bardziej hinduskim akcentem bo to hinduskie święto nie nasze .
Organizator powinien zadbać o bardziej orientalną oprawę , hinduskie jedzenie i muzykę poczulibyśmy się wtedy jak w Indiach.

Holi to święto hinduskie i z taka muzyka powinno być prezentowane , te wrzaski które można było usłyszeć na pewno hinduskie nie były .

Dlaczego na tej ciekawej imprezie zgromadzili się dzieciaki i młodzież w Indiach to święto wszystkich nie zależnie od wieku , może to zbyt słaba informacja gdzie i kiedy brakowało też mapki z miejscem imprezy.

Pomysł fajny i warty dopracowania i powinien być z bardziej hinduskim ak... rozwiń

Avatar
az / 7 czerwca 2014 o 10:34

Tradycyjne i przystające do naszego kręgu kulturowego zachowania, zohydza się i piętnuje. Usuwa się je z przestrzeni publicznej, a przynajmniej nie mówi się o nich. Natomiast szeroko i głośno wciska się ludziom, obce kulturowo, pełne ukrytych znaczeń obrzędy z innych kultur. Tak jakby wstydzono się własnych korzeni. Ludzie, którzy to robią są albo cwanymi doktrynerami na czyichś usługach, albo niedouczonymi i zakompleksionymi tworami kultury masowej.

Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!