Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 marca 2016 r.
16:17

Film od Czytelnika: O krok od zderzenia z trolejbusem

0 68 A A

Nagranie z ronda Mohyły na skrzyżowaniu ul. Ruskiej, Podzamcze i Lwowskiej w Lublinie przysłał nam Czytelnik na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Widać na nim, jak na skrzyżowanie bardzo szybko wjeżdża trolejbus. Autor filmu ma pierwszeństwo przejazdu, żeby uniknąć zderzenia musi hamować.

– Kolejny raz kierowca MPK wykazał się brawurą. Co by było gdybym nie wyhamował? Na pewno kolizja – napisał Rafał.

Masz zdjęcia lub informacje? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

Czytaj więcej o:

Komentarze 68

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 marca 2016 o 21:01

Pokarz głąbie przepis nakazujący sygnalizować kierunek jazdy po rodzie kierunkowskaz masz obowiązek włączyć gdy zmieniasz pas lub opuszczasz rondo .

I to jest idiotyzm tych przepisów, szczególnie na rondach takich jak to.

To musiał wymyślić taki sam rozgarnięty , jak ty :)

Logiczna i czytelna sygnalizacja przy wjeździe na rondo powinna być taka:

 - skręcam w prawo w pierwszą ulicę na rondzie - włączam kierunkowskaz prawy i             wyłączam dopiero po skręcie

 - jadę na wprost  - nie włączam kierunkowskazu

- skręcam w lewo lub zawracam - włączam lewy kierunkowskaz i przy zjeździe z ronda włączam prawy kierunkowskaz

I to jest idiotyzm tych przepisów, szczególnie na rondach takich jak to.

To musiał wymyślić taki sam rozgarnięty , jak ty :)

Logiczna i czytelna sygnalizacja przy wjeździe na rondo powinna być taka:

 - skręcam w prawo w pierwszą ulicę na rondzie - włączam kierunkowskaz prawy i             wyłączam dopiero po skręcie

 - jadę na wprost  - nie włączam kierunkowskazu

- skręcam w lewo lub zawracam - włączam lewy kierunkowskaz i... rozwiń

Avatar
Gość / 5 marca 2016 o 20:38
Miałem odwrotne zdarzenie jadąc autobusem grzał koleś osobówką tak jak trolejbus i nawet nie hamował prosto pod moje koła zmusił mnie do mocnego hamowania w dodatku lewy skrajny pas szkoda żę nie udostępniłem tego filmiku a tu widać jak ewidentnie przyspieszasz i jeszcze miałeś czas normalnie wyhamowac więc się tak nie ekscytuj tym filmikiem. Swoją drogą to pokaż filmik ile razy ty tak zrobiłeś jak trolejbus.
Avatar
Gość / 5 marca 2016 o 08:59
Pokarz głąbie przepis nakazujący sygnalizować kierunek jazdy po rodzie kierunkowskaz masz obowiązek włączyć gdy zmieniasz pas lub opuszczasz rondo .
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 21:43

Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi, że autor nagrania skręca bez kierunkowskazu i to zmyliło kierowcę trolejbusu, który w pierwszej chwili był przekonany, że auto pojedzie na wprost.

Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 12:07

b.r.nie!!! bo co!? bo widać jak przyśpieszasz bo widzisz rozpędzony trolejbus i za wszelką cenę musisz być przed nim!!? żenada "Karny K..." dla autora filmu trochę myślenia!! jedziesz małym pryszczem i próbujesz zmusić 18 tonowy trolejbus z ludźmi w środku do gwałtownego hamowania..


No wiesz poczciwy idioci spoleczniaki sa wsrod nas :) milego piatku.
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 09:27

Te bydlaki z MPK jeżdżą jak chcą, codziennie jestem świadkiem jak 159 na mełgiewskiej skręca z pasa do jazdy na wprost albo wciska się na chama albo jedzie dwoma pasami tworząc korki, ręce opadają do tych baranów.


Te bydlaki z MPK jeżdżą jak chcą, codziennie jestem świadkiem jak 159 na mełgiewskiej skręca z pasa do jazdy na wprost albo wciska się na chama albo jedzie dwoma pasami tworząc korki, ręce opadają do tych baranów.

to bydlaku zobacz jak jest sieć położona inaczej się nie! da włącz myślenie... a baranów i bydlaków poszukaj w śród swoich bliskich

to bydlaku zobacz jak jest sieć położona inaczej się nie! da włącz myślenie... a baranów i bydlaków poszukaj w śród swoich bliskich

rozwiń
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 09:24

PSY PSY PSY !!!!!!!!!!! ŚMIERĆ TYM BRUDASOM!!!!!!!!!!!!!!! ZERO TOLERANCJI DLA KIEROWCÓW MPK!!!!!!!!!!!! DO PIECA Z NIMI!!!!!!!!!!!! WYMUSZAJĄ, WYJEŻDŻAJĄ Z ZATOCZEK WYMUSZAJĄC, NIENAWIŚĆ DO MPK TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY! KAJETAN POZNAŃSKI TO MÓJ PAN!!!! ZROBIĘ TO CO ON Z WAMI MPKOWCY BRUDASY KIEROWCA BMW!!!!!!!!!!!11

 twoim zasranym obowiązkiem jest umożliwienie wyjechanie autobusowi z zatoczki jeśli tego nie wiesz idź na kurs b.r.nie

Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 09:11
b.r.nie!!! bo co!? bo widać jak przyśpieszasz bo widzisz rozpędzony trolejbus i za wszelką cenę musisz być przed nim!!? żenada "Karny K..." dla autora filmu trochę myślenia!! jedziesz małym pryszczem i próbujesz zmusić 18 tonowy trolejbus z ludźmi w środku do gwałtownego hamowania..
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 08:11

Przecież dla autora filmu było czerwone światło. I jeszcze na nim przejechał.

Na tym rondzie nie ma sygnalizacji bystrzaku!!!

Avatar
Gość / 3 marca 2016 o 21:08
Czepiacie się MPK a czasem się inaczej nie da. Radzę autorze filmiku popatrzeć najpierw na siebie ile razy ty odwalasz manianę. Ilość wymuszeń co dziennie na autobusach, trolejbusach jest tak wielka że po 2-3 dniach nie było by żadnego na mieście jak my byśmy za was nie myśleli kierowcy innych aut należy się nam troszkę wyrozumiałości a nie tylko donosić i działać na naszą nie korzyść.
Avatar
Gość / 5 marca 2016 o 21:01

Pokarz głąbie przepis nakazujący sygnalizować kierunek jazdy po rodzie kierunkowskaz masz obowiązek włączyć gdy zmieniasz pas lub opuszczasz rondo .

I to jest idiotyzm tych przepisów, szczególnie na rondach takich jak to.

To musiał wymyślić taki sam rozgarnięty , jak ty :)

Logiczna i czytelna sygnalizacja przy wjeździe na rondo powinna być taka:

 - skręcam w prawo w pierwszą ulicę na rondzie - włączam kierunkowskaz prawy i             wyłączam dopiero po skręcie

 - jadę na wprost  - nie włączam kierunkowskazu

- skręcam w lewo lub zawracam - włączam lewy kierunkowskaz i przy zjeździe z ronda włączam prawy kierunkowskaz

I to jest idiotyzm tych przepisów, szczególnie na rondach takich jak to.

To musiał wymyślić taki sam rozgarnięty , jak ty :)

Logiczna i czytelna sygnalizacja przy wjeździe na rondo powinna być taka:

 - skręcam w prawo w pierwszą ulicę na rondzie - włączam kierunkowskaz prawy i             wyłączam dopiero po skręcie

 - jadę na wprost  - nie włączam kierunkowskazu

- skręcam w lewo lub zawracam - włączam lewy kierunkowskaz i... rozwiń

Avatar
Gość / 5 marca 2016 o 20:38
Miałem odwrotne zdarzenie jadąc autobusem grzał koleś osobówką tak jak trolejbus i nawet nie hamował prosto pod moje koła zmusił mnie do mocnego hamowania w dodatku lewy skrajny pas szkoda żę nie udostępniłem tego filmiku a tu widać jak ewidentnie przyspieszasz i jeszcze miałeś czas normalnie wyhamowac więc się tak nie ekscytuj tym filmikiem. Swoją drogą to pokaż filmik ile razy ty tak zrobiłeś jak trolejbus.
Avatar
Gość / 5 marca 2016 o 08:59
Pokarz głąbie przepis nakazujący sygnalizować kierunek jazdy po rodzie kierunkowskaz masz obowiązek włączyć gdy zmieniasz pas lub opuszczasz rondo .
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 21:43

Dlaczego nikt nie zwrócił uwagi, że autor nagrania skręca bez kierunkowskazu i to zmyliło kierowcę trolejbusu, który w pierwszej chwili był przekonany, że auto pojedzie na wprost.

Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 12:07

b.r.nie!!! bo co!? bo widać jak przyśpieszasz bo widzisz rozpędzony trolejbus i za wszelką cenę musisz być przed nim!!? żenada "Karny K..." dla autora filmu trochę myślenia!! jedziesz małym pryszczem i próbujesz zmusić 18 tonowy trolejbus z ludźmi w środku do gwałtownego hamowania..


No wiesz poczciwy idioci spoleczniaki sa wsrod nas :) milego piatku.
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 09:27

Te bydlaki z MPK jeżdżą jak chcą, codziennie jestem świadkiem jak 159 na mełgiewskiej skręca z pasa do jazdy na wprost albo wciska się na chama albo jedzie dwoma pasami tworząc korki, ręce opadają do tych baranów.


Te bydlaki z MPK jeżdżą jak chcą, codziennie jestem świadkiem jak 159 na mełgiewskiej skręca z pasa do jazdy na wprost albo wciska się na chama albo jedzie dwoma pasami tworząc korki, ręce opadają do tych baranów.

to bydlaku zobacz jak jest sieć położona inaczej się nie! da włącz myślenie... a baranów i bydlaków poszukaj w śród swoich bliskich

to bydlaku zobacz jak jest sieć położona inaczej się nie! da włącz myślenie... a baranów i bydlaków poszukaj w śród swoich bliskich

rozwiń
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 09:24

PSY PSY PSY !!!!!!!!!!! ŚMIERĆ TYM BRUDASOM!!!!!!!!!!!!!!! ZERO TOLERANCJI DLA KIEROWCÓW MPK!!!!!!!!!!!! DO PIECA Z NIMI!!!!!!!!!!!! WYMUSZAJĄ, WYJEŻDŻAJĄ Z ZATOCZEK WYMUSZAJĄC, NIENAWIŚĆ DO MPK TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY! KAJETAN POZNAŃSKI TO MÓJ PAN!!!! ZROBIĘ TO CO ON Z WAMI MPKOWCY BRUDASY KIEROWCA BMW!!!!!!!!!!!11

 twoim zasranym obowiązkiem jest umożliwienie wyjechanie autobusowi z zatoczki jeśli tego nie wiesz idź na kurs b.r.nie

Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 09:11
b.r.nie!!! bo co!? bo widać jak przyśpieszasz bo widzisz rozpędzony trolejbus i za wszelką cenę musisz być przed nim!!? żenada "Karny K..." dla autora filmu trochę myślenia!! jedziesz małym pryszczem i próbujesz zmusić 18 tonowy trolejbus z ludźmi w środku do gwałtownego hamowania..
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 08:11

Przecież dla autora filmu było czerwone światło. I jeszcze na nim przejechał.

Na tym rondzie nie ma sygnalizacji bystrzaku!!!

Avatar
Gość / 3 marca 2016 o 21:08
Czepiacie się MPK a czasem się inaczej nie da. Radzę autorze filmiku popatrzeć najpierw na siebie ile razy ty odwalasz manianę. Ilość wymuszeń co dziennie na autobusach, trolejbusach jest tak wielka że po 2-3 dniach nie było by żadnego na mieście jak my byśmy za was nie myśleli kierowcy innych aut należy się nam troszkę wyrozumiałości a nie tylko donosić i działać na naszą nie korzyść.
Zobacz wszystkie komentarze 68

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia]
galeria

Fireshow na dziedzińcu KUL [zdjęcia] 0 0

Koncerty przed CSK to nie wszystkie atrakcje tegorocznych KULturaliów. W sobotę na dziedzińcu Gmachu Głównego KUL (al. Racławickie 14) odbył się widowiskowy pokaz fireshow.

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach

Górnik – Raków 2:1. Losy utrzymania rozstrzygną się w Katowicach 0 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna pokonał na swoim stadionie Raków Częstochowa 2:1, ale wciąż nie może być pewny utrzymania na zapleczu Lotto Ekstraklasy. Losy zielono-czarnych rozstrzygną się w ostatniej kolejce. Kibice poza meczem łęcznian będą także nasłuchiwać wieści z Częstochowy i Głogowa

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności"

Pierwsza w regionie wypożyczalnia trójkołowych rowerów. "Sposób na poprawę sprawności" 2 0

Pierwszą na Lubelszczyźnie darmową wypożyczalnię trójkołowych rowerów uruchomiły Warsztaty Terapii Zajęciowej przy parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Chełmie. Pięć takich pojazdów przekazała im Fundacja Eco Textil

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 6 9

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 19 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 41:49 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 12 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 5 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 32 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 6 5

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 17 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 31 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 6 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!