Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 stycznia 2009 r.
15:54
Edytuj ten wpis

Flasiński przeprasza i dzieli majątek z żoną

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 7 A A

Spisałem z żoną rozdzielność majątkową - oświadczył dzisiaj Marek Flasiński członek zarządu województwa. To kolejna odsłona historii, którą od grudnia odpisujemy pod hasłem "Miliony dla żony".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zarząd Województwa przyznał 1,3 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego puławskiemu Centrum Medycznemu "Internus”. Współwłaścicielką tej firmy jest żona Flasińskiego (PO). Tymczasem Flasiński nadzoruje pracę Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości, która oceniała wniosek "Internusa”.

Marszałek województwa Krzysztof Grabczuk (PO) wstrzymał wypłatę pieniędzy i zarządził kontrolę wniosku Internusa (robili ją pracownicy departamentu podlegającego Flasińskiemu).

Okazało się, że formalności zostały dopełnione, ale nie sprawdzono czy puławska firma zasadnie dostała punkty w ocenie merytorycznej. Grabczuk postanowił to naprawić i poprosił Urząd Kontroli Skarbowej o kontrolę merytoryczna wniosku.

- Przepraszam marszałka, kolegów z zarządu województwa i z partii. Niefortunna sytuacja powstała z mojej winy - powiedział we wtorek dziennikarzom Flasiński. Dodał, że kontrole UKS powinna rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące jego uczciwości.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lubelak / 14 stycznia 2009 o 08:18
Dodał, że kontrole UKS powinna rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące jego uczciwości- na litość boską kto nami rządzi!!!!!;przecież kontrola UKS sprawdzi tylko zgodność zapisów z prawem, a nie to czy np.: Szefowa Internusa miała podpowiedzi jak skonstruować wniosek, czy mogła poprawiać go po złożeniu, albo czy była forowana podczas oceny! Ja rozumiem, że PO w lubelskim jest zdecydowanie najbardziej zachłanne w Polsce, ale przynajmniej niech nie będą tak bezczelni w swoich wypowiedziach - naród to nie stado baranów, należy nam się szacunek od tych na kogo głosowaliśmy.
Dodał, że kontrole UKS powinna rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące jego uczciwości- na litość boską kto nami rządzi!!!!!;przecież kontrola UKS sprawdzi tylko zgodność zapisów z prawem, a nie to czy np.: Szefowa Internusa miała podpowiedzi jak skonstruować wniosek, czy mogła poprawiać go po złożeniu, albo czy była forowana podczas oceny! Ja rozumiem, że PO w lubelskim jest zdecydowanie najbardziej zachłanne w Polsce, ale przynajmniej niech nie będą tak bezczelni w swoich wypowiedziach - naród to nie stado baranów, ... rozwiń
Avatar
LSP / 14 stycznia 2009 o 08:04
Jako wieloletni pracownik UMWL jeszcze czegoś takiego nie widziałem - a pracowałem na dzień dzisiejszy już w 3 departamentach.!!
Avatar
afat / 14 stycznia 2009 o 08:01
Szkoda że to jest koalicja PO PSL a nie PSL PO ( na co wskazywał by parytet mandatów sejmiku) bo wtedy takie sytuacje nie miały by miejsca a Pan Flasiński powinien zrezygnować!!
Avatar
Stalker / 14 stycznia 2009 o 07:49
Nie tylko nie zrezygnuje, ale w przyszłych wyborach bedzie kandydował
Avatar
Kubus polarny / 13 stycznia 2009 o 23:59
Hipokryzja wladzy siegnela dna. Dyrektor szkoly nie moze na woznego czy stroza nocnego zatrudnic wlasnego malzonka ale zona dyrektora nadzorujacego rozdzial srodkow pomocowych moze o nie aplikowac. Prosciej bylo zrobic rozdzielnosc majatkowa niz podac sie do dymisji - wot przyklad godny urzednika samorzadowego w randze dyrektora!!!
Avatar
palipies / 13 stycznia 2009 o 22:38
PANIE FLASIŃSKI, TO JEST WG. WAS TAK ZWANE "PRZYJAZNE PAŃSTWO"
Avatar
Sarmata / 13 stycznia 2009 o 20:34
Dzieli majątek z żoną i ............ nadal kpią sobie z ludzi i władzy.
A może wreszcie wypadało by zrezygnować z tej KASY i z mandatu radnego.
Avatar
lubelak / 14 stycznia 2009 o 08:18
Dodał, że kontrole UKS powinna rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące jego uczciwości- na litość boską kto nami rządzi!!!!!;przecież kontrola UKS sprawdzi tylko zgodność zapisów z prawem, a nie to czy np.: Szefowa Internusa miała podpowiedzi jak skonstruować wniosek, czy mogła poprawiać go po złożeniu, albo czy była forowana podczas oceny! Ja rozumiem, że PO w lubelskim jest zdecydowanie najbardziej zachłanne w Polsce, ale przynajmniej niech nie będą tak bezczelni w swoich wypowiedziach - naród to nie stado baranów, należy nam się szacunek od tych na kogo głosowaliśmy.
Dodał, że kontrole UKS powinna rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące jego uczciwości- na litość boską kto nami rządzi!!!!!;przecież kontrola UKS sprawdzi tylko zgodność zapisów z prawem, a nie to czy np.: Szefowa Internusa miała podpowiedzi jak skonstruować wniosek, czy mogła poprawiać go po złożeniu, albo czy była forowana podczas oceny! Ja rozumiem, że PO w lubelskim jest zdecydowanie najbardziej zachłanne w Polsce, ale przynajmniej niech nie będą tak bezczelni w swoich wypowiedziach - naród to nie stado baranów, ... rozwiń
Avatar
LSP / 14 stycznia 2009 o 08:04
Jako wieloletni pracownik UMWL jeszcze czegoś takiego nie widziałem - a pracowałem na dzień dzisiejszy już w 3 departamentach.!!
Avatar
afat / 14 stycznia 2009 o 08:01
Szkoda że to jest koalicja PO PSL a nie PSL PO ( na co wskazywał by parytet mandatów sejmiku) bo wtedy takie sytuacje nie miały by miejsca a Pan Flasiński powinien zrezygnować!!
Avatar
Stalker / 14 stycznia 2009 o 07:49
Nie tylko nie zrezygnuje, ale w przyszłych wyborach bedzie kandydował
Avatar
Kubus polarny / 13 stycznia 2009 o 23:59
Hipokryzja wladzy siegnela dna. Dyrektor szkoly nie moze na woznego czy stroza nocnego zatrudnic wlasnego malzonka ale zona dyrektora nadzorujacego rozdzial srodkow pomocowych moze o nie aplikowac. Prosciej bylo zrobic rozdzielnosc majatkowa niz podac sie do dymisji - wot przyklad godny urzednika samorzadowego w randze dyrektora!!!
Avatar
palipies / 13 stycznia 2009 o 22:38
PANIE FLASIŃSKI, TO JEST WG. WAS TAK ZWANE "PRZYJAZNE PAŃSTWO"
Avatar
Sarmata / 13 stycznia 2009 o 20:34
Dzieli majątek z żoną i ............ nadal kpią sobie z ludzi i władzy.
A może wreszcie wypadało by zrezygnować z tej KASY i z mandatu radnego.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 0 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 0 1

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 0 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 0 11

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 4

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!