Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 grudnia 2010 r.
19:07
Edytuj ten wpis

Francuski koncern Biosyntez chce kupić Zakłady Tytoniowe w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 11 A A

Ministerstwo Skarbu ogłosiło, że Francuzi zaproponowali najlepszą ofertę nabycia udziałów w fabryce. Proponują 32 mln zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oferta Biosyntez to już drugie podejście do kupna lubelskich zakładów. Więcej o sprawie czytaj na stronie STREFY BIZNESU:

Prywatyzacja. Tytoń z Lublina dla Francuzów

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ella / 15 grudnia 2010 o 12:35
[quote name='Tomasz' timestamp='1292401106' post='405990']
Ej, a co się stanie jak Rząd wszystko sprzeda?
Każdy zamiast ostatniej pensji dostanie 3 jabole, parlament ogłosi upadłość a Polska zostanie zepchnięta do morza.
[/quote]

Z tego co pamiętam to w dawnym Rzymie burdelmamami zostawały żony światłych Rzymian..wiec chyba to nam jeszcze zostanie.
Avatar
osheshq / 15 grudnia 2010 o 12:25
sprzedać tak jak sprzedano browary a polski chmiel na kompostownik bo go niemiec nie kupi tylko od swojego bauera przywiezie, tak jak cukrownie a polskie buraki dla świń bo Zucker - Robczyce przywiezie sobie od Hansa landwirta z byłego NRD. Teraz kolej na polski tytoń bo jest niekoszerny, toksyczny i rakotwórczy, a rolników na szkolenia z funduszy unijnych żeby się przekwalifikowali bo są za dużą konkurencją dla naszych przyjaciół z UE.

Św.P. Lubelska Odlewnia, Św.P. Lubelskie FSC, Św.P. Lubelskie wagi, Św.P. LZNS, Św.P. Lubelski Śmigłowiec i motocykl, Św.P. Chmiel, Św.P. Browar Zwierzyniec i Perła, Św.P. Cukrownia, Św.P. Polmos, Św.P. zakłady mięsne i drobiarskie, Św.P. Victoria Hotel, Św.P. Unia Hotel, Św. P. Polmozbyt Majdanek, Kraśnicka, Św.P. Radiomagnetofony Lubartów, Św.P. Agregaty chłodnicze w Poniatowej, Św.P. Lubzel....... co zostało i jeszcze kusi(zagraża konkurencji): węgiel, makarony, tytoń, krochmalnia,Azoty w Puławach już POdgryzane przez Grada. ....??!!
sprzedać tak jak sprzedano browary a polski chmiel na kompostownik bo go niemiec nie kupi tylko od swojego bauera przywiezie, tak jak cukrownie a polskie buraki dla świń bo Zucker - Robczyce przywiezie sobie od Hansa landwirta z byłego NRD. Teraz kolej na polski tytoń bo jest niekoszerny, toksyczny i rakotwórczy, a rolników na szkolenia z funduszy unijnych żeby się przekwalifikowali bo są za dużą konkurencją dla naszych przyjaciół z UE.

Św.P. Lubelska Odlewnia, Św.P. Lubelskie FSC, Św.P. Lubelskie wagi, Św.P. LZNS, Św.P. Lubelsk... rozwiń
Avatar
ameno / 15 grudnia 2010 o 09:42
wszystko sprzedajcie, pewnie...polmos, cukrownia...co jeszcze zostało? PERŁA? to kwestia czasu...
Avatar
Tomasz / 15 grudnia 2010 o 09:18
[quote name='JPII' timestamp='1292356046' post='405713']
Tak jest kuurwa, sprzedajmy wszystko. a jak! Sami przecież nic już nie potrafimy..
[/quote]
Ej, a co się stanie jak Rząd wszystko sprzeda?
Każdy zamiast ostatniej pensji dostanie 3 jabole, parlament ogłosi upadłość a Polska zostanie zepchnięta do morza.
Avatar
Aqi / 15 grudnia 2010 o 08:17
EM-Riva....i tyle w temacie palenia
Avatar
b / 15 grudnia 2010 o 08:00
Koncern to chyba nie odpowiednie określenie dla tej małej francuskiej firmy.
Avatar
Adam Baranowski / 14 grudnia 2010 o 23:04
32 mln to chyba śmiesznie mało. Myślę że same nieruchomości są warte więcej, ale nie znam się za bardzo, więc może ktoś bardziej zorientowany by się wypowiedział... zapraszam
Avatar
monika / 14 grudnia 2010 o 22:30
Będziemy chyba jedynym krajem, w którym nie ma polskich zakładów produkcyjnych, ale w którym najbardziej dotuje się obcych inwestorów. Korea rozwinęła swój przemysł dzięki temu, że promowała swoich przedsiębiorców, a u nas za grosze wszystko sprzedaje się obcym i jeszcze zwalnia ich z podatków. Jak Polak ma być bogaty? Jak kraj ma się rozwijać, skoro wszystko upada, a to co jest nie należy do nas? Będziemy sprowadzać to co do tej pory mogliśmy sami produkować. Będziemy sprowadzać i płacić, zamiast zarabiać. To są rządy tych co od 20 lat manipulują Polakami. Ale my się na to zgadzamy i przeżywamy jedynie rozgrywki PO-PISowskie, a oni akurat krzywdy sobie nie zrobią. Wręcz przeciwnie - podzielą się stołkami, tak jak robili to do tej pory. A my na to pozwalamy i dlatego nasi politycy traktują nas jak idiotów.
Będziemy chyba jedynym krajem, w którym nie ma polskich zakładów produkcyjnych, ale w którym najbardziej dotuje się obcych inwestorów. Korea rozwinęła swój przemysł dzięki temu, że promowała swoich przedsiębiorców, a u nas za grosze wszystko sprzedaje się obcym i jeszcze zwalnia ich z podatków. Jak Polak ma być bogaty? Jak kraj ma się rozwijać, skoro wszystko upada, a to co jest nie należy do nas? Będziemy sprowadzać to co do tej pory mogliśmy sami produkować. Będziemy sprowadzać i płacić, zamiast zarabiać. To są rządy tych co od 20 lat mani... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2010 o 20:55
PO- propaganda sukcesu(jak za komuny a komorowsk.. stary kacyk) ... inne partie tez nie błyszczą PSL-obstawiają swoimi gdzie się da.. (SLD- zdrajcy narodu polskiego ,jawnie bronią oprawców...) PiS-sami widzicie... Więc nie dziwmy się że jesteśmy murzynami we własnym kraju...zresztą co to za kraj.
Avatar
JPII / 14 grudnia 2010 o 20:47
Tak jest kuurwa, sprzedajmy wszystko. a jak! Sami przecież nic już nie potrafimy..
Avatar
Ella / 15 grudnia 2010 o 12:35
[quote name='Tomasz' timestamp='1292401106' post='405990']
Ej, a co się stanie jak Rząd wszystko sprzeda?
Każdy zamiast ostatniej pensji dostanie 3 jabole, parlament ogłosi upadłość a Polska zostanie zepchnięta do morza.
[/quote]

Z tego co pamiętam to w dawnym Rzymie burdelmamami zostawały żony światłych Rzymian..wiec chyba to nam jeszcze zostanie.
Avatar
osheshq / 15 grudnia 2010 o 12:25
sprzedać tak jak sprzedano browary a polski chmiel na kompostownik bo go niemiec nie kupi tylko od swojego bauera przywiezie, tak jak cukrownie a polskie buraki dla świń bo Zucker - Robczyce przywiezie sobie od Hansa landwirta z byłego NRD. Teraz kolej na polski tytoń bo jest niekoszerny, toksyczny i rakotwórczy, a rolników na szkolenia z funduszy unijnych żeby się przekwalifikowali bo są za dużą konkurencją dla naszych przyjaciół z UE.

Św.P. Lubelska Odlewnia, Św.P. Lubelskie FSC, Św.P. Lubelskie wagi, Św.P. LZNS, Św.P. Lubelski Śmigłowiec i motocykl, Św.P. Chmiel, Św.P. Browar Zwierzyniec i Perła, Św.P. Cukrownia, Św.P. Polmos, Św.P. zakłady mięsne i drobiarskie, Św.P. Victoria Hotel, Św.P. Unia Hotel, Św. P. Polmozbyt Majdanek, Kraśnicka, Św.P. Radiomagnetofony Lubartów, Św.P. Agregaty chłodnicze w Poniatowej, Św.P. Lubzel....... co zostało i jeszcze kusi(zagraża konkurencji): węgiel, makarony, tytoń, krochmalnia,Azoty w Puławach już POdgryzane przez Grada. ....??!!
sprzedać tak jak sprzedano browary a polski chmiel na kompostownik bo go niemiec nie kupi tylko od swojego bauera przywiezie, tak jak cukrownie a polskie buraki dla świń bo Zucker - Robczyce przywiezie sobie od Hansa landwirta z byłego NRD. Teraz kolej na polski tytoń bo jest niekoszerny, toksyczny i rakotwórczy, a rolników na szkolenia z funduszy unijnych żeby się przekwalifikowali bo są za dużą konkurencją dla naszych przyjaciół z UE.

Św.P. Lubelska Odlewnia, Św.P. Lubelskie FSC, Św.P. Lubelskie wagi, Św.P. LZNS, Św.P. Lubelsk... rozwiń
Avatar
ameno / 15 grudnia 2010 o 09:42
wszystko sprzedajcie, pewnie...polmos, cukrownia...co jeszcze zostało? PERŁA? to kwestia czasu...
Avatar
Tomasz / 15 grudnia 2010 o 09:18
[quote name='JPII' timestamp='1292356046' post='405713']
Tak jest kuurwa, sprzedajmy wszystko. a jak! Sami przecież nic już nie potrafimy..
[/quote]
Ej, a co się stanie jak Rząd wszystko sprzeda?
Każdy zamiast ostatniej pensji dostanie 3 jabole, parlament ogłosi upadłość a Polska zostanie zepchnięta do morza.
Avatar
Aqi / 15 grudnia 2010 o 08:17
EM-Riva....i tyle w temacie palenia
Avatar
b / 15 grudnia 2010 o 08:00
Koncern to chyba nie odpowiednie określenie dla tej małej francuskiej firmy.
Avatar
Adam Baranowski / 14 grudnia 2010 o 23:04
32 mln to chyba śmiesznie mało. Myślę że same nieruchomości są warte więcej, ale nie znam się za bardzo, więc może ktoś bardziej zorientowany by się wypowiedział... zapraszam
Avatar
monika / 14 grudnia 2010 o 22:30
Będziemy chyba jedynym krajem, w którym nie ma polskich zakładów produkcyjnych, ale w którym najbardziej dotuje się obcych inwestorów. Korea rozwinęła swój przemysł dzięki temu, że promowała swoich przedsiębiorców, a u nas za grosze wszystko sprzedaje się obcym i jeszcze zwalnia ich z podatków. Jak Polak ma być bogaty? Jak kraj ma się rozwijać, skoro wszystko upada, a to co jest nie należy do nas? Będziemy sprowadzać to co do tej pory mogliśmy sami produkować. Będziemy sprowadzać i płacić, zamiast zarabiać. To są rządy tych co od 20 lat manipulują Polakami. Ale my się na to zgadzamy i przeżywamy jedynie rozgrywki PO-PISowskie, a oni akurat krzywdy sobie nie zrobią. Wręcz przeciwnie - podzielą się stołkami, tak jak robili to do tej pory. A my na to pozwalamy i dlatego nasi politycy traktują nas jak idiotów.
Będziemy chyba jedynym krajem, w którym nie ma polskich zakładów produkcyjnych, ale w którym najbardziej dotuje się obcych inwestorów. Korea rozwinęła swój przemysł dzięki temu, że promowała swoich przedsiębiorców, a u nas za grosze wszystko sprzedaje się obcym i jeszcze zwalnia ich z podatków. Jak Polak ma być bogaty? Jak kraj ma się rozwijać, skoro wszystko upada, a to co jest nie należy do nas? Będziemy sprowadzać to co do tej pory mogliśmy sami produkować. Będziemy sprowadzać i płacić, zamiast zarabiać. To są rządy tych co od 20 lat mani... rozwiń
Avatar
Gość / 14 grudnia 2010 o 20:55
PO- propaganda sukcesu(jak za komuny a komorowsk.. stary kacyk) ... inne partie tez nie błyszczą PSL-obstawiają swoimi gdzie się da.. (SLD- zdrajcy narodu polskiego ,jawnie bronią oprawców...) PiS-sami widzicie... Więc nie dziwmy się że jesteśmy murzynami we własnym kraju...zresztą co to za kraj.
Avatar
JPII / 14 grudnia 2010 o 20:47
Tak jest kuurwa, sprzedajmy wszystko. a jak! Sami przecież nic już nie potrafimy..
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!