Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

14 września 2016 r.
8:28

Fundacja Wolności chce prześwietlić finanse Motoru Lublin

Autor: Zdjęcie autora drs
15 23 A A
Motor Lublin, fot. Wojciech Nieśpiałowski
Motor Lublin, fot. Wojciech Nieśpiałowski

Szeregu informacji o finansach spółki Motor Lublin zażądała Fundacja Wolności.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Oczekuje ona przekazania kopii spraw sprawozdania finansowego spółki za ostatni rok obrotowy wraz z bilansem i rachunkiem wyników, uchwał rady nadzorczej podjętych w 2016 r.

Fundacja wystąpiła też o informacje o kwocie wynagrodzeń wypłaconych w zeszłym roku poszczególnym członkom zarządu i rady nadzorczej Motoru Lublin, premii i nagród wypłaconych członkom zarządu w latach 2015-16.

Wniosek dotyczy również udostępnienia danych o sprzedaży biletów na mecz ze Stalą Rzeszów oraz informacji, czy piłkarze otrzymali premie za mistrzostwo III ligi w sezonie 2015/16 oraz o łącznej ich kwocie.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
abc / 17 września 2016 o 11:29
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jak władza nic nie robi to nie dziwne że jakaś fundacja chce zrobić porządek. to miasto nie ma gospodarza.
chciałeś chyba powiedziec ten kraj nie ma gospodarza, bo miasto ma i to takiego, że codziennie musisz smarować wiadomą część ciała maścia na ból pupska.
Avatar
Pomysłowy Dobromir / 14 września 2016 o 20:10
Najlepiej pozamykać wszystkie stadiony, kina, teatry, baseny, szkoły, zakłady i zrobić ciemnogród! Zacząć żyć jak w skansenie! Ludzie a raczej zwierzęta-bydlęta wyprowadźcie sie najlepiej do Nikąd!
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 16:38
jak władza nic nie robi to nie dziwne że jakaś fundacja chce zrobić porządek. to miasto nie ma gospodarza.
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 14:59
ja proponuje żeby motorem zajęły sie pisiorki z Urzedu Kontrloli Skarbowej oraz pisiorki z CBA i NIK bo już czas do tego dojrzał
Avatar
wyborca lubelski / 14 września 2016 o 14:21
Pisiorki z Fundacji Wolności znowu jątrzą?
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 14:11
pogonić motor z lublina!!!! mamy Górnik!! i w końcu ekstraklase dzięki górniczkowi !
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 13:56
Pierwsze co musi zrobić Motor to ZWOLNIĆ pseudotrenera Brzozowskiego. Robi kiboli z dzieci z rocznika 2008. Dobrze by było żeby zajęło się nim kuratorium albo wydział sportu UM....
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 13:44
odprasuj kolego dresik i jedź na meczyk na wioskę do nowatańca czy gdzie tam jeszcze ale trzeba sprawdzić gdzie są pieniążki bo w wynikach i grze to ich nie ma (byłem na meczu z mojżeszowem) i gdyby motorek przegrał 0-4 to nie było by krzywdy
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 13:32
Z niektorych komentarzy to smiac mi sie chce myslicie ze jestescie anonimowi pewnie zaden z was ani razu nie byl na meczu bo kibicujecie takiej Barcelonie przed telewizorem co wy wiecie o Motorze nic
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 12:50
a ja nie jestem z pis-u i nie lubię pis ale uważam że ten wiejski klub grający w dużym mieście muszą i powinny sprawdzić instytucję do tego powołane bo jakiej tam fundacji to oni się nie przestraszą
Avatar
abc / 17 września 2016 o 11:29
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
jak władza nic nie robi to nie dziwne że jakaś fundacja chce zrobić porządek. to miasto nie ma gospodarza.
chciałeś chyba powiedziec ten kraj nie ma gospodarza, bo miasto ma i to takiego, że codziennie musisz smarować wiadomą część ciała maścia na ból pupska.
Avatar
Pomysłowy Dobromir / 14 września 2016 o 20:10
Najlepiej pozamykać wszystkie stadiony, kina, teatry, baseny, szkoły, zakłady i zrobić ciemnogród! Zacząć żyć jak w skansenie! Ludzie a raczej zwierzęta-bydlęta wyprowadźcie sie najlepiej do Nikąd!
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 16:38
jak władza nic nie robi to nie dziwne że jakaś fundacja chce zrobić porządek. to miasto nie ma gospodarza.
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 14:59
ja proponuje żeby motorem zajęły sie pisiorki z Urzedu Kontrloli Skarbowej oraz pisiorki z CBA i NIK bo już czas do tego dojrzał
Avatar
wyborca lubelski / 14 września 2016 o 14:21
Pisiorki z Fundacji Wolności znowu jątrzą?
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 14:11
pogonić motor z lublina!!!! mamy Górnik!! i w końcu ekstraklase dzięki górniczkowi !
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 13:56
Pierwsze co musi zrobić Motor to ZWOLNIĆ pseudotrenera Brzozowskiego. Robi kiboli z dzieci z rocznika 2008. Dobrze by było żeby zajęło się nim kuratorium albo wydział sportu UM....
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 13:44
odprasuj kolego dresik i jedź na meczyk na wioskę do nowatańca czy gdzie tam jeszcze ale trzeba sprawdzić gdzie są pieniążki bo w wynikach i grze to ich nie ma (byłem na meczu z mojżeszowem) i gdyby motorek przegrał 0-4 to nie było by krzywdy
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 13:32
Z niektorych komentarzy to smiac mi sie chce myslicie ze jestescie anonimowi pewnie zaden z was ani razu nie byl na meczu bo kibicujecie takiej Barcelonie przed telewizorem co wy wiecie o Motorze nic
Avatar
Gość / 14 września 2016 o 12:50
a ja nie jestem z pis-u i nie lubię pis ale uważam że ten wiejski klub grający w dużym mieście muszą i powinny sprawdzić instytucję do tego powołane bo jakiej tam fundacji to oni się nie przestraszą
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów w Zamościu. Ciężko obejrzeć wszystko jednego wieczora [zdjęcia] 0 0

Od godziny 18 do 24 można było w sobotę wziąć udział w nocnym zwiedzaniu zbiorów muzealnych w Zamościu.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 1 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 14 6

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 7

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 16 3

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.