Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 listopada 2012 r.
10:04
Edytuj ten wpis

Gang przemytników rozbity, 17 osób zatrzymanych

Autor: Zdjęcie autora policja łm
0 259 A A
Zatrzymania na granicy w Hrebennem (NOSG)
Zatrzymania na granicy w Hrebennem (NOSG)

17 osób zajmujących się przemytem na dużą skalę zatrzymali antyterroryści z Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zatrzymano 17 osób w wieku od 27 do 53 lat. Według policjantów przemytnicy przemycili i wprowadzili do sprzedaży ponad 82 tys. paczek papierosów.

- Sama wartość uszczuplenia na szkodę skarbu państwa wyniosła około 1,5 mln złotych. Na poczet przyszłych kar funkcjonariusze zabezpieczyli pieniądze oraz samochody o łącznej wartości ponad 50 tys. złotych. Za udział w zorganizowanej grupie przestępczej grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, a za jej kierowanie do lat 8 - wyjaśnia mł. insp. Janusz Wójtowicz z lubelskiej policji.

Komentarze 259

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
yo / 22 stycznia 2013 o 16:42
Avatar
Yo / 24 grudnia 2012 o 15:17
Avatar
: / 13 grudnia 2012 o 18:35
Avatar
:():() / 10 grudnia 2012 o 12:02
Avatar
MRB / 9 grudnia 2012 o 21:14
[quote name='lp' timestamp='1354867693' post='706343']
wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to to marzenie kazdego gowno jada miec takie dresiki nie doprane jak muchy smigaly hahahahhahahahahahahahahahahahah.....PATOLOGIA!!!!!!!!!!!
wstyd
DWA BRUDASY BEZ ZEBOW BO IM WACHA Z UKRAINY WYZARLA ZNACZY POWYPADALY TYM DURNIOM JAK SCIAGALI BENZYNA I ZAROBKU 15ZL A TERAZ NA DENTYSTE TRZEBA WYDAC 3500ZL WIEC SKAD TE BAZELMANY WEZMA......AAAAA W ARESZCIE JEST DARMOWY DENTYSTA HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA..............TO MOZE SOBIE PODLECZA ALE PO CO PRZECIESZ TO DWA PRZYSTOJNIAKI WYCIETE Z GAZETY W NIEDOPRANYCH DRESIKACH. HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHAH
[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=EIOY54S9Qqo
[quote name='lp' timestamp='1354867693' post='706343']
wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to to marzenie kazdego gowno jada miec takie dresiki nie doprane jak muchy smigaly hahahahhahahahahahahahahahahahah.....PATOLOGIA!!!!!!!!!!!
wstyd
DWA BRUDASY BEZ ZEBOW BO IM WACHA Z UKRAINY WYZARLA ZNACZY POWYPADALY TYM DURNIOM JAK SCIAGALI BENZYNA I ZAROBKU 15ZL A TERAZ NA DENTYSTE TRZEBA ... rozwiń
Avatar
do zobaczenia ;) / 9 grudnia 2012 o 16:31
[quote name='lp' timestamp='1354867693' post='706343']
wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to to marzenie kazdego gowno jada miec takie dresiki nie doprane jak muchy smigaly hahahahhahahahahahahahahahahahah.....PATOLOGIA!!!!!!!!!!!
wstyd
DWA BRUDASY BEZ ZEBOW BO IM WACHA Z UKRAINY WYZARLA ZNACZY POWYPADALY TYM DURNIOM JAK SCIAGALI BENZYNA I ZAROBKU 15ZL A TERAZ NA DENTYSTE TRZEBA WYDAC 3500ZL WIEC SKAD TE BAZELMANY WEZMA......AAAAA W ARESZCIE JEST DARMOWY DENTYSTA HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA..............TO MOZE SOBIE PODLECZA ALE PO CO PRZECIESZ TO DWA PRZYSTOJNIAKI WYCIETE Z GAZETY W NIEDOPRANYCH DRESIKACH. HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHAH
[/quote] nie doprane to ty cwe*lu bedziesz mial gacie jak sie posrasz i to nie dlugo ;)hehheeeheh
[quote name='lp' timestamp='1354867693' post='706343']
wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to to marzenie kazdego gowno jada miec takie dresiki nie doprane jak muchy smigaly hahahahhahahahahahahahahahahahah.....PATOLOGIA!!!!!!!!!!!
wstyd
DWA BRUDASY BEZ ZEBOW BO IM WACHA Z UKRAINY WYZARLA ZNACZY POWYPADALY TYM DURNIOM JAK SCIAGALI BENZYNA I ZAROBKU 15ZL A TERAZ NA DENTYSTE TRZEBA ... rozwiń
Avatar
je*bcie sie heheheh / 9 grudnia 2012 o 16:27
szczekajcie wszystkie pruj du*py mamy na was wy*je***e hehehheheheheh
Avatar
wiesz / 9 grudnia 2012 o 16:25
[quote name='stefan' timestamp='1354968038' post='706829']
bracia musz...scy z zamościa
[/quote]ku*wo scisnij pi*zde
Avatar
MRB / 8 grudnia 2012 o 16:55
[quote name='stefan' timestamp='1354968038' post='706829']
bracia musz...scy z zamościa
[/quote]

Masz coś jeszcze? I nie po nazwisku :/ bo po pysku. Człowieku zastanów się co piszesz!!!
Avatar
stefan / 8 grudnia 2012 o 13:00
bracia musz...scy z zamościa
Avatar
yo / 22 stycznia 2013 o 16:42
Avatar
Yo / 24 grudnia 2012 o 15:17
Avatar
: / 13 grudnia 2012 o 18:35
Avatar
:():() / 10 grudnia 2012 o 12:02
Avatar
MRB / 9 grudnia 2012 o 21:14
[quote name='lp' timestamp='1354867693' post='706343']
wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to to marzenie kazdego gowno jada miec takie dresiki nie doprane jak muchy smigaly hahahahhahahahahahahahahahahahah.....PATOLOGIA!!!!!!!!!!!
wstyd
DWA BRUDASY BEZ ZEBOW BO IM WACHA Z UKRAINY WYZARLA ZNACZY POWYPADALY TYM DURNIOM JAK SCIAGALI BENZYNA I ZAROBKU 15ZL A TERAZ NA DENTYSTE TRZEBA WYDAC 3500ZL WIEC SKAD TE BAZELMANY WEZMA......AAAAA W ARESZCIE JEST DARMOWY DENTYSTA HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA..............TO MOZE SOBIE PODLECZA ALE PO CO PRZECIESZ TO DWA PRZYSTOJNIAKI WYCIETE Z GAZETY W NIEDOPRANYCH DRESIKACH. HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHAH
[/quote]

http://www.youtube.com/watch?v=EIOY54S9Qqo
[quote name='lp' timestamp='1354867693' post='706343']
wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to to marzenie kazdego gowno jada miec takie dresiki nie doprane jak muchy smigaly hahahahhahahahahahahahahahahahah.....PATOLOGIA!!!!!!!!!!!
wstyd
DWA BRUDASY BEZ ZEBOW BO IM WACHA Z UKRAINY WYZARLA ZNACZY POWYPADALY TYM DURNIOM JAK SCIAGALI BENZYNA I ZAROBKU 15ZL A TERAZ NA DENTYSTE TRZEBA ... rozwiń
Avatar
do zobaczenia ;) / 9 grudnia 2012 o 16:31
[quote name='lp' timestamp='1354867693' post='706343']
wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to to marzenie kazdego gowno jada miec takie dresiki nie doprane jak muchy smigaly hahahahhahahahahahahahahahahahah.....PATOLOGIA!!!!!!!!!!!
wstyd
DWA BRUDASY BEZ ZEBOW BO IM WACHA Z UKRAINY WYZARLA ZNACZY POWYPADALY TYM DURNIOM JAK SCIAGALI BENZYNA I ZAROBKU 15ZL A TERAZ NA DENTYSTE TRZEBA WYDAC 3500ZL WIEC SKAD TE BAZELMANY WEZMA......AAAAA W ARESZCIE JEST DARMOWY DENTYSTA HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA..............TO MOZE SOBIE PODLECZA ALE PO CO PRZECIESZ TO DWA PRZYSTOJNIAKI WYCIETE Z GAZETY W NIEDOPRANYCH DRESIKACH. HAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHHAHAHAH
[/quote] nie doprane to ty cwe*lu bedziesz mial gacie jak sie posrasz i to nie dlugo ;)hehheeeheh
[quote name='lp' timestamp='1354867693' post='706343']
wow !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to to marzenie kazdego gowno jada miec takie dresiki nie doprane jak muchy smigaly hahahahhahahahahahahahahahahahah.....PATOLOGIA!!!!!!!!!!!
wstyd
DWA BRUDASY BEZ ZEBOW BO IM WACHA Z UKRAINY WYZARLA ZNACZY POWYPADALY TYM DURNIOM JAK SCIAGALI BENZYNA I ZAROBKU 15ZL A TERAZ NA DENTYSTE TRZEBA ... rozwiń
Avatar
je*bcie sie heheheh / 9 grudnia 2012 o 16:27
szczekajcie wszystkie pruj du*py mamy na was wy*je***e hehehheheheheh
Avatar
wiesz / 9 grudnia 2012 o 16:25
[quote name='stefan' timestamp='1354968038' post='706829']
bracia musz...scy z zamościa
[/quote]ku*wo scisnij pi*zde
Avatar
MRB / 8 grudnia 2012 o 16:55
[quote name='stefan' timestamp='1354968038' post='706829']
bracia musz...scy z zamościa
[/quote]

Masz coś jeszcze? I nie po nazwisku :/ bo po pysku. Człowieku zastanów się co piszesz!!!
Avatar
stefan / 8 grudnia 2012 o 13:00
bracia musz...scy z zamościa