Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 lipca 2015 r.
6:19

Gąsior-Marek: Lubelskie nie jest bastionem PO, ale wierzę, że się uda

0 87 A A
Posłanka Magdalena Gąsior-Marek
Posłanka Magdalena Gąsior-Marek

- Wiem, że nasz region nie jest bastionem Platformy, ale gdybym nie wierzyła w to, że mi się uda, to nie podejmowałabym się tego zadania. - mówi Magdalena Gąsior-Marek, która będzie będzie szefową sztabu regionalnego Platformy Obywatelskiej. Wywiad z posłanką.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 87

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
guest / 13 lipca 2015 o 19:30

Myślę, że PO i PSL powinny wystawić wspólne listy do Sejmu oraz wspólnych kandydatów do Senatu.  20% miejsc w skali kraju na listach dla PSL.  W województwach, gdzie PSL jest mocniejsze ludowców może być więcej 30% (Lubelszczyzna), gdzie słabsze np. Śląsk mniej -10%. 1/5 list liderami są ludowcy, pozostałe listy kandydaci PO. Okręg lubelski liderem Peowiec, chełmski ludowiec. Gorąco wierzę w wygraną. To wciąż jest możliwe. Nawet na Lubelszczyźnie dzięki silnemu PSLowi.

Do wyborów to już tych partii oszustów już nie będzie

Do wyborów to już tych partii oszustów już nie będzie

rozwiń
Avatar
sympatyk PO / 13 lipca 2015 o 12:47

Myślę, że PO i PSL powinny wystawić wspólne listy do Sejmu oraz wspólnych kandydatów do Senatu.  20% miejsc w skali kraju na listach dla PSL.  W województwach, gdzie PSL jest mocniejsze ludowców może być więcej 30% (Lubelszczyzna), gdzie słabsze np. Śląsk mniej -10%. 1/5 list liderami są ludowcy, pozostałe listy kandydaci PO. Okręg lubelski liderem Peowiec, chełmski ludowiec. Gorąco wierzę w wygraną. To wciąż jest możliwe. Nawet na Lubelszczyźnie dzięki silnemu PSLowi.

Avatar
pani Monika / 13 lipca 2015 o 07:55

Zawsze lepiej póżniej niż wcale JUDASZU !!!

Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 07:49
dzięki "kwiaciarce" wyleczyłem sie z głosowania na PO
Avatar
jkkk / 8 lipca 2015 o 19:39

Wszyscy klakierzy PO zakończyli pracę w urzędach, teraz pora na wpisy normalnych obywateli....

Normalnych czyli jakich?

Avatar
kokoloko / 8 lipca 2015 o 19:08

Wszyscy klakierzy PO zakończyli pracę w urzędach, teraz pora na wpisy normalnych obywateli....

Avatar
Gość / 8 lipca 2015 o 18:03
gupia jakaś
Avatar
śmiechu warte / 8 lipca 2015 o 15:51

Szkoda lubelskiego PO, bo pod takim szefostwem na pewno przegra sromotnie. Wszystkim postępowym wyborcom przypominam, że Pani G-M ma już męża i ma gdzieś szczęście innych. Jako jedna z 70 posłów PO głosowała przeciw związkom parnerskim. Mam nadzieję, że nie będziemy jej dalej utrzymywać. Choć na wyretuszowanych, plakatach wyborczych deklarowała "nie chcesz Kaczora, głosuj na Gąsiora", to faktycznie jest właśnie tym  "Kaczorem".

co tj."związki parnerskie"?może o farmerskie chodziło ?

co tj."związki parnerskie"?może o farmerskie chodziło ?

rozwiń
Avatar
księgowy / 8 lipca 2015 o 15:40

Nic tak irytuje peło jak odrobina prawdy , to jeszcze troche informacji o bukietowej i całej tej bandzie : „Gdyby nie skok na otwarte fundusze emerytalne, gdyby nie ukradli Polakom 150 mld zł, już dzisiaj dług publiczny przekraczałby 60 proc. PKB, a premier i minister finansów byliby postawieni przed Trybunałem Stanu, bo złamali konstytucję. To pokazuje tylko, jak bardzo tragiczna jest sytuacja finansów publicznych w Polsce”

Przyjdzie Szydło i naprawi o co się martwisz,daj se spokój.

Przyjdzie Szydło i naprawi o co się martwisz,daj se spokój.

rozwiń
Avatar
zgadłem? / 8 lipca 2015 o 15:35

Jak widac Ty nawet dzieckiem nie mozesz sie pochwalic tak prostacka wypowiedz

Piszący woli bezdzietne starszawe panny z innej opcji.

Avatar
guest / 13 lipca 2015 o 19:30

Myślę, że PO i PSL powinny wystawić wspólne listy do Sejmu oraz wspólnych kandydatów do Senatu.  20% miejsc w skali kraju na listach dla PSL.  W województwach, gdzie PSL jest mocniejsze ludowców może być więcej 30% (Lubelszczyzna), gdzie słabsze np. Śląsk mniej -10%. 1/5 list liderami są ludowcy, pozostałe listy kandydaci PO. Okręg lubelski liderem Peowiec, chełmski ludowiec. Gorąco wierzę w wygraną. To wciąż jest możliwe. Nawet na Lubelszczyźnie dzięki silnemu PSLowi.

Do wyborów to już tych partii oszustów już nie będzie

Do wyborów to już tych partii oszustów już nie będzie

rozwiń
Avatar
sympatyk PO / 13 lipca 2015 o 12:47

Myślę, że PO i PSL powinny wystawić wspólne listy do Sejmu oraz wspólnych kandydatów do Senatu.  20% miejsc w skali kraju na listach dla PSL.  W województwach, gdzie PSL jest mocniejsze ludowców może być więcej 30% (Lubelszczyzna), gdzie słabsze np. Śląsk mniej -10%. 1/5 list liderami są ludowcy, pozostałe listy kandydaci PO. Okręg lubelski liderem Peowiec, chełmski ludowiec. Gorąco wierzę w wygraną. To wciąż jest możliwe. Nawet na Lubelszczyźnie dzięki silnemu PSLowi.

Avatar
pani Monika / 13 lipca 2015 o 07:55

Zawsze lepiej póżniej niż wcale JUDASZU !!!

Avatar
Gość / 13 lipca 2015 o 07:49
dzięki "kwiaciarce" wyleczyłem sie z głosowania na PO
Avatar
jkkk / 8 lipca 2015 o 19:39

Wszyscy klakierzy PO zakończyli pracę w urzędach, teraz pora na wpisy normalnych obywateli....

Normalnych czyli jakich?

Avatar
kokoloko / 8 lipca 2015 o 19:08

Wszyscy klakierzy PO zakończyli pracę w urzędach, teraz pora na wpisy normalnych obywateli....

Avatar
Gość / 8 lipca 2015 o 18:03
gupia jakaś
Avatar
śmiechu warte / 8 lipca 2015 o 15:51

Szkoda lubelskiego PO, bo pod takim szefostwem na pewno przegra sromotnie. Wszystkim postępowym wyborcom przypominam, że Pani G-M ma już męża i ma gdzieś szczęście innych. Jako jedna z 70 posłów PO głosowała przeciw związkom parnerskim. Mam nadzieję, że nie będziemy jej dalej utrzymywać. Choć na wyretuszowanych, plakatach wyborczych deklarowała "nie chcesz Kaczora, głosuj na Gąsiora", to faktycznie jest właśnie tym  "Kaczorem".

co tj."związki parnerskie"?może o farmerskie chodziło ?

co tj."związki parnerskie"?może o farmerskie chodziło ?

rozwiń
Avatar
księgowy / 8 lipca 2015 o 15:40

Nic tak irytuje peło jak odrobina prawdy , to jeszcze troche informacji o bukietowej i całej tej bandzie : „Gdyby nie skok na otwarte fundusze emerytalne, gdyby nie ukradli Polakom 150 mld zł, już dzisiaj dług publiczny przekraczałby 60 proc. PKB, a premier i minister finansów byliby postawieni przed Trybunałem Stanu, bo złamali konstytucję. To pokazuje tylko, jak bardzo tragiczna jest sytuacja finansów publicznych w Polsce”

Przyjdzie Szydło i naprawi o co się martwisz,daj se spokój.

Przyjdzie Szydło i naprawi o co się martwisz,daj se spokój.

rozwiń
Avatar
zgadłem? / 8 lipca 2015 o 15:35

Jak widac Ty nawet dzieckiem nie mozesz sie pochwalic tak prostacka wypowiedz

Piszący woli bezdzietne starszawe panny z innej opcji.

Zobacz wszystkie komentarze 87

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 2

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 3 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 1 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 13 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Włodawa promuje się w Warszawie

Włodawa promuje się w Warszawie 0 0

Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem sztandarowych wydarzeń kulturalnych w tym mieście pojawiły się w samym centrum stolicy.

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł 0 0

Lubartów oficjalnie otworzy nową sportową inwestycję. Chodzi o boisko przy ul. Parkowej.

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu 2 3

Zamojski sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy pobili na śmierć 45-latka.

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej 0 3

Dziś w nocy jednojezdniowy odcinek ul. Krochmalnej zostanie zaślepiony tuż przed skrzyżowaniem z Diamentową, a dokładnie na wysokości stacji paliw

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja
galeria

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja 9 17

Sędzia, której prezydent Lublina zarzucił stronniczość nie będzie odsunięta od jego sprawy. Postanowił tak dzisiaj Wojewódzki Sąd Administracyjny. Jego decyzja umożliwia ogłoszenie wyroku, o ile prezydent nie zaskarży postanowienia o odmowie wykluczenia sędzi, a ma do tego prawo.

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping 0 0

W Dzień Dziecka przy centrum handlowym Skende Shopping obok Ikea otwarte zostaną dwie strefy zabawy i wypoczynku. Znajdą się w nich m.in.: ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji
galeria

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji 2 18

Rządowi PiS-u brakuje refleksji nt. sytuacji osób niepełnosprawnych – powiedział w Lublinie Grzegorz Schetyna. Były wicepremier, obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjechał w czwartek do miasta ze swoim „Gabinetem Cieni”.

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody!
Wiersze między newsami

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody! 3 2

Co wybierzecie? Perłową śmietankę czy wafle złożone? Wśród pylnych akacji, zatrzymał się poeta i zapatrzył na wędrowną lodziarnię. Był rok 1914

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?