Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2016 r.
21:02

Gdzie mieszka najwięcej osób? 10 najludniejszych ulic Lublina

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
106 7 A A

Która z lubelskich ulic ma najwięcej mieszkańców? Nie będzie dla Was niespodzianką, że mocno zaludnione ulice najłatwiej znaleźć na blokowiskach. Ale gdzie dokładnie? Sprawdziliśmy w oficjalnym wykazie osób zameldowanych na pobyt stały (stan na 30 listopada).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytaj więcej o:

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jestę nauczycielę / 30 grudnia 2016 o 22:25
+1
POGODNAAAAAAAAAAA!!!! :D Moja ulica ^_^ A Lwowska i Niepodległości to ulice mojego dzieciństwa....
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 08:08
"Niby już Czechów, a jeszcze jakby w centrum. Ci, którzy pracują lub uczą się w śródmieściu w zasadzie nie muszą brać auta, ani korzystać z komunikacji miejskiej. Równie dobrze można przejść się pieszo. " - ci, którzy pracują lub uczą się w śródmieściu uczynili sobie z tej ulicy i przyległości bezpłatny parking, bo wystarczy przejść na drugą stronę Solidarności, by znaleźć się w płatnej strefie postoju...
Avatar
Kazik LBN / 30 grudnia 2016 o 00:08
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Miejsce 5 moja ulica dzieciństwa,młodości i wieku średniego Lwowska,z dużą ilością zieleni i dobrze skomunikowaną z resztą Lublina.I wszystko było by pięknie gdyby nie menelnia(Bryły,Pajdy i reszta tałatajstwa),która na okrągło przesiaduje pod dawną Kalinką a obecnie Biedronką która zatruwa życie tutejszym mieszkańcom,i nagabuje wszystkich ludzi wchodzących czy to do Biedronki czy Kolportera,z którą albo nikt nie chce albo nikt nie potrafi zrobić porządku.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Te ochlajmordy kradna w ciuchlandzie na górze, trudno upaść już niżej.Nie ma siły na takich kilku wyrzutków,będą tam siedzieć dopóki sie nie zapiją albo kogos nie zabiją.Współczuje właścicielowi pizzerii pod która przesiadują,sam bym tam częściej zaszedł coś zjeść tylko apetyt przechodzi jak sie widzi tych zaszczńców.
rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 23:57
Ciekawe ilu by bylo jakby kazdy z zagramanicy. Wrocil???
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 23:55
Kalina Górą.Brawo. Dwie ulice na których mieszkałam.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 23:19
Świetne zestawienie, jeszcze lepszy komentarz pod zdjęciami. Sama zamieszkuje ulicę Nałkowskich od prawie 20 lat, a nie miałam pojęcia, że "chodnik" na Medalionów to przedłużenie Nałkowskich. Pozdrawiam
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 22:11
Miejsce 5 moja ulica dzieciństwa,młodości i wieku średniego Lwowska,z dużą ilością zieleni i dobrze skomunikowaną z resztą Lublina.I wszystko było by pięknie gdyby nie menelnia(Bryły,Pajdy i reszta tałatajstwa),która na okrągło przesiaduje pod dawną Kalinką a obecnie Biedronką która zatruwa życie tutejszym mieszkańcom,i nagabuje wszystkich ludzi wchodzących czy to do Biedronki czy Kolportera,z którą albo nikt nie chce albo nikt nie potrafi zrobić porządku.
Avatar
Jestę nauczycielę / 30 grudnia 2016 o 22:25
+1
POGODNAAAAAAAAAAA!!!! :D Moja ulica ^_^ A Lwowska i Niepodległości to ulice mojego dzieciństwa....
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 o 08:08
"Niby już Czechów, a jeszcze jakby w centrum. Ci, którzy pracują lub uczą się w śródmieściu w zasadzie nie muszą brać auta, ani korzystać z komunikacji miejskiej. Równie dobrze można przejść się pieszo. " - ci, którzy pracują lub uczą się w śródmieściu uczynili sobie z tej ulicy i przyległości bezpłatny parking, bo wystarczy przejść na drugą stronę Solidarności, by znaleźć się w płatnej strefie postoju...
Avatar
Kazik LBN / 30 grudnia 2016 o 00:08
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Miejsce 5 moja ulica dzieciństwa,młodości i wieku średniego Lwowska,z dużą ilością zieleni i dobrze skomunikowaną z resztą Lublina.I wszystko było by pięknie gdyby nie menelnia(Bryły,Pajdy i reszta tałatajstwa),która na okrągło przesiaduje pod dawną Kalinką a obecnie Biedronką która zatruwa życie tutejszym mieszkańcom,i nagabuje wszystkich ludzi wchodzących czy to do Biedronki czy Kolportera,z którą albo nikt nie chce albo nikt nie potrafi zrobić porządku.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Te ochlajmordy kradna w ciuchlandzie na górze, trudno upaść już niżej.Nie ma siły na takich kilku wyrzutków,będą tam siedzieć dopóki sie nie zapiją albo kogos nie zabiją.Współczuje właścicielowi pizzerii pod która przesiadują,sam bym tam częściej zaszedł coś zjeść tylko apetyt przechodzi jak sie widzi tych zaszczńców.
rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 23:57
Ciekawe ilu by bylo jakby kazdy z zagramanicy. Wrocil???
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 23:55
Kalina Górą.Brawo. Dwie ulice na których mieszkałam.
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 23:19
Świetne zestawienie, jeszcze lepszy komentarz pod zdjęciami. Sama zamieszkuje ulicę Nałkowskich od prawie 20 lat, a nie miałam pojęcia, że "chodnik" na Medalionów to przedłużenie Nałkowskich. Pozdrawiam
Avatar
Gość / 29 grudnia 2016 o 22:11
Miejsce 5 moja ulica dzieciństwa,młodości i wieku średniego Lwowska,z dużą ilością zieleni i dobrze skomunikowaną z resztą Lublina.I wszystko było by pięknie gdyby nie menelnia(Bryły,Pajdy i reszta tałatajstwa),która na okrągło przesiaduje pod dawną Kalinką a obecnie Biedronką która zatruwa życie tutejszym mieszkańcom,i nagabuje wszystkich ludzi wchodzących czy to do Biedronki czy Kolportera,z którą albo nikt nie chce albo nikt nie potrafi zrobić porządku.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Samochód był wtedy szczytem marzeń. Jak podróżowaliśmy w PRL-u?
MAGAZYN

Samochód był wtedy szczytem marzeń. Jak podróżowaliśmy w PRL-u? 1 1

Przez wiele lat samochód był dla wielu Polaków szczytem marzeń. Władysław Gomułka uważał zresztą, że samochody są dla burżujów, dlatego stawiał na transport zbiorowy. I jeździliśmy stłoczeni w wagonowej toalecie lub na korytarzu albo byliśmy skazani na łaskę i niełaskę kierowcy PKS-u, który mógł nas nie wpuścić do autobusu. Dziś większość z nas korzysta z własnego samochodu. I stoimy w korkach...

Wystawa "Archipelag Wysp Przedziwnych" w DDK Węglin

Wystawa "Archipelag Wysp Przedziwnych" w DDK Węglin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza na wernisaż wystawy prac nagrodzonych w V Miejskim Konkursie Plastycznym Archipelag Wysp Przedziwnych. Otwarcie ekspozycji już w poniedziałek, 23 kwietnia o godz. 17.

Pogoda na sobotę. W regionie zapowiada się ciepły dzień

Pogoda na sobotę. W regionie zapowiada się ciepły dzień 0 0

Zapowiada się piękny, wiosenny dzień w naszym regionie.

Motor gra z ostatnim w tabeli JKS Jarosław

Motor gra z ostatnim w tabeli JKS Jarosław 5 1

Jak nie z JKS, to z kim? Motor w sobotę o godz. 17 zagra na wyjeździe z ostatnim zespołem w tabeli. Po raz pierwszy po zwolnieniu Marcina Sasala rolę pierwszego trenera będzie pełnił Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił dotychczasowego szko-leniowca.

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie"

Kierowcy rozjeżdżają żółwie. " To gatunek narażony na wyginięcie" 10 1

- Prosimy o rozważną jazdę na drogach, ponieważ żółwie błotne (samce) rozpoczęły swoją migrację - apeluje Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 11

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 10 10

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 28 19

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 4 6

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 10

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”