Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2008 r.
15:39
Edytuj ten wpis

Gigantyczne korki na ulicach Lublina

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 13 A A

Wyjątkowo duże zatory utworzyły się dziś na lubelskich ulicach. Największy korek ciągnie się od Czechowa w kierunku śródmieścia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sznur samochodów jadących ulicą Sowińskiego w dół do Głębokiej ciągnie się przez Poniatowskiego. Dalej przez Wiadukt Poniatowskiego i al. Smorawińskiego aż pod rondo przy Orfeuszu. Ciężko jest też skręcić w lewo z Al. Racławickich w ul. Sowińskiego.

Fatalnie jedzie się również przez al. Kraśnicką. Tutaj kierowcy więcej stoją, niż jadą. Zakorkowana jest też ul. Nadbystrzycka w kierunku śródmieścia. Kolejki zaczynają się jeszcze przed skrzyżowaniem z ul. Zana.

Wielki tłok panuje też w ścisłym centrum - na Krakowskim Przedmieściu i ul. Lipowej. Duży ruch panuje w okolicach centrów handlowych.

Spora grupa lublinian próbuje się ratować zamawiając taksówkę. Ale na kurs trzeba czekać co najmniej 15 minut, bo zleceń jest dużo, a taksówki też tkwią w korkach.
Niecierpliwią się także pasażerowie komunikacji miejskiej. Największe problemy z przejazdem mają kierowcy autobusów linii 10 i 26 jadących przez ul. Sowińskiego, oraz 42 i 57, które muszą przebijać się przez zakorkowaną al. Kraśnicką.

Kierowcy tych właśnie linii najczęściej zgłaszają opóźnienia dyspozytorowi zajezdni autobusowej na Majdanie Tatarskim.

Najmniejsze problemy występują na liniach komunikacji podmiejskiej.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zbiszek / 22 grudnia 2008 o 21:22
drB napisał:
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele...............

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele............... rozwiń
Avatar
ToBi / 22 grudnia 2008 o 00:37
A może tak podać konkretny powód tych korków i tego artykułu? Bo że korki są, to wiemy wszyscy. A dlaczego ten specjalny artykuł o nich?
Avatar
drB / 21 grudnia 2008 o 18:07
janek napisał:
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.

Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA PIESZYCH.SAM NIM JESTEM CZASAMI. ALE KUNICKIEGO TO WIELKA CHAŁA . SMRÓD I STRATA CZASU. A WSZYSTKO DLA DROBNYCH PIJACZKÓW. NIE OSZUKUJMY SIĘ!
Avatar
janek / 20 grudnia 2008 o 22:52
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.
Avatar
drB / 20 grudnia 2008 o 20:40
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2008 o 17:29
Ratusz ,Ratusz nowy nam budować trzeba!
Avatar
ik / 20 grudnia 2008 o 12:25
mzl z Lublina napisał:
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!

Zgadzam się całkowicie

Zgadzam się całkowicie rozwiń
Avatar
mzl z Lublina / 20 grudnia 2008 o 10:32
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat..... rozwiń
Avatar
LO-4 / 20 grudnia 2008 o 09:44
PANIE WASILEWSKI I CO PAN NATO? mOŻE WRÓCI PAN DO SPRAWY TUNELU!
Avatar
qoozy / 19 grudnia 2008 o 22:24
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypominać takie miasta jak Wrocław czy Warszawa. Mam tu na myśli korki, jakie spotyka się w tych dwóch miastach.

A może właśnie o to prezydentowi chodzi?
W końcu chciał "zrobić" z naszego miasta "drugi Wrocław" ;-)
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypomi... rozwiń
Avatar
zbiszek / 22 grudnia 2008 o 21:22
drB napisał:
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele...............

Kunickiego projektowano w Rzeszowie(projektanci z Lublina pominięci), co w samo w sobie jest chore - bo Rzeszów walczy z Lublinem o wiele............... rozwiń
Avatar
ToBi / 22 grudnia 2008 o 00:37
A może tak podać konkretny powód tych korków i tego artykułu? Bo że korki są, to wiemy wszyscy. A dlaczego ten specjalny artykuł o nich?
Avatar
drB / 21 grudnia 2008 o 18:07
janek napisał:
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.

Z CAŁYM SZACUNKIEM DLA PIESZYCH.SAM NIM JESTEM CZASAMI. ALE KUNICKIEGO TO WIELKA CHAŁA . SMRÓD I STRATA CZASU. A WSZYSTKO DLA DROBNYCH PIJACZKÓW. NIE OSZUKUJMY SIĘ!
Avatar
janek / 20 grudnia 2008 o 22:52
Kunickiego to ulica miejska a nie jakaś dwupasmówka, tak wiec ułatwienia dla pieszych sa jak najbardziej OK, inna sprawa, że to w kierunku N-S potrzeba nowego połączenia a nie dublowanie Krochmalnej Trasa Zieloną.
Avatar
drB / 20 grudnia 2008 o 20:40
UJAWNIĆ NAZWISKO PROJEKTANTA I OSÓB ODPOWIEDZIALNYCH Z UM LUBLIN ZA PRZEBUDOWĘ ULICY K U N I C K I E G O!!!!!!TO CO POWSTAŁO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA. MILIONY ZŁ. , NASZYCH PIENIĘDZY WYWALONE DOSŁOWNIE W GÓW.NO! ZAMIAST POLEPSZYĆ KOMUNIKACJE NA TEJ ULICY MAMY TYSIĄCE SAMOCHODÓW W KORKACH, SPALAJĄCYCH MILIONY LITRÓW PALIWA I ZATRUWAJĄCYCH ŚRODOWISKO!!!!GDZIE TU SENS I LOGIKA. WYPADKÓW NIE UBYŁO A PROBLEM URÓSŁ DO N POTĘGI!!!! TO SPRAWA DLA PROKURATORA!!!!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2008 o 17:29
Ratusz ,Ratusz nowy nam budować trzeba!
Avatar
ik / 20 grudnia 2008 o 12:25
mzl z Lublina napisał:
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!

Zgadzam się całkowicie

Zgadzam się całkowicie rozwiń
Avatar
mzl z Lublina / 20 grudnia 2008 o 10:32
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat.... i spokój by był !!!!!!
Pan Wasilewski nie wie jakie potrzeby ma LUBLIN !!!!!!! Drogi : Trasa Zielona, TUNEL i WIadukt nad Głęboką, Krańcowa do Wrotkowskiej, Grygowa do Męczenników Majdanka, poszerzona ul. Krochmalna, rozwiązanie problemu świateł na ul. Diamentowej na skrzyżowaniu z Romera, ul. Monte Cassino przedłużóna do ul. Nałęczowskiej i dalej do al. Warszawskiej... wystarczy by całkowicie odkorkować Lublin... koszt ok. 1,2 miliarda zł.... można to spokojnie zrobić przy budżecie Lublina rocznym w wysokości ok. 320 mln zł - w 5 lat..... rozwiń
Avatar
LO-4 / 20 grudnia 2008 o 09:44
PANIE WASILEWSKI I CO PAN NATO? mOŻE WRÓCI PAN DO SPRAWY TUNELU!
Avatar
qoozy / 19 grudnia 2008 o 22:24
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypominać takie miasta jak Wrocław czy Warszawa. Mam tu na myśli korki, jakie spotyka się w tych dwóch miastach.

A może właśnie o to prezydentowi chodzi?
W końcu chciał "zrobić" z naszego miasta "drugi Wrocław" ;-)
Dzisiaj korki były masakryczne.
To nie "warszawka" dzisiaj wracała na Święta, tylko studenci mieli dzisiaj ostatni dzień zajęć.
Korki były niesamowite, stała Nadbystrzycka, Filaretów, Głęboka, Sowińskiego, Al. Racławickie, Unii Lubelskiej (pewnie i Trasa Zielona).
Tradycyjnie też Narutowicza etc.

Panie Prezydencie (i radni) pora zakasać rękawy i wziąć sie do roboty.
Bo jeśli wciąż będziecie zwlekać z budową nowych ulic (oraz remontami starych zniszczonych). To już wkrótce Lublin zacznie przypomi... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 0

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 0

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 62 8

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 4 14

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 17

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 14 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 1 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!