Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 marca 2009 r.
9:43
Edytuj ten wpis

Gimnazjaliści przyszli pijani na lekcje

Autor: Zdjęcie autora er
0 12 A A

Najbardziej pijana była dziewczyna. Na lekcje do gimnazjum w Lublinie przyszło ośmiu nietrzeźwych uczniów trzeciej klasy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj, około południa policje wezwał dyrektor szkoły. Funkcjonariusze przebadali klasę alkomatem.

- Czterech uczniów było po użyciu alkoholu - miało poniżej pół promila - mówi Arkadiusz Arciszewski, z KWP w Lublinie.

Pozostali mieli od pół promila do półtora promila. Najbardziej pijane były dwie dziewczyny.

Nietrzeźwych uczniów zabrali rodzice.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
absolwentka / 12 marca 2009 o 21:11
zawsze tak było w 7
Avatar
Gość / 12 marca 2009 o 20:58
Hahaha. Jak to czytam to mi się śmiać chce i to nieźle. Trzeba być jakimś z******* człowiekiem żeby przyjść pijanym na lekcje. Jeśli chce ktoś już pić to niech to robi sobie po lekcjach albo wogóle tego nie robi. Ja nie wiem co sobie ludzie myślą jak tak robią. Zaszpanuje przed wszystkimi i będę na ustach wszystkich. Tylko trzeba się zastanowić czy to nie jest tylko czysta głupota.
Avatar
16 latek / 12 marca 2009 o 17:52
nie rozumie większości z moich rówieśników... powinniście się zastanowić co wy robicie...bo pijecie zapewne żeby pokazać się przed innymi jacy to wy jesteście"fajni" bo walicie procenty....ja tego po prostu nie rozumie.Jeśli chcecie komuś zaimponować to zróbcie to w jakiś cywilizowany sposób a nie pijąc piwo.
Avatar
Gość / 12 marca 2009 o 15:12
dodajemy komentarze a wy nas czyścicie jak wode w klozecie gdzie wolność słowa?!?!?! i poco to forum zwińciesie
Avatar
ps / 12 marca 2009 o 13:51
Gość napisał:
pytam, gdzie są rodzice, gdzie oni są ??

Przeciez rodzic nie będzie za dzieckiem krok w krok chodził..., trafi sie jedno co namówi innych, które mądre to odmówi, tylko że już grupa rówiesników go odrzuci....i ot cały problem ludzkiego życia i funkcjonowania w społeczeństwie.
Avatar
rodak / 12 marca 2009 o 13:30
Pewnie rodzic do tej pory nie miał czasu aby z młodemu wyjaśnić że tak nie można,a pedagog,psycholog i katecheta szkolą się aby dorosnąć do roli rodzica.Dobra rada-albo niech ci się spieszą z tym szkoleniem albo szkolenie niech zostawią rodzicom.W przeciwnym razie mlodych wychowa TVN.
Coś mi się wydaje że tych młodych z flachą już zdążył wychować.
Avatar
Max / 12 marca 2009 o 13:20
A którego gimnazjum??? Z tego co wiem to w Lublinie jest około 20-tu gimnazjów...
Avatar
Gość / 12 marca 2009 o 13:09
pytam, gdzie są rodzice, gdzie oni są ??
Avatar
ziomek / 12 marca 2009 o 13:02
co mam robić gdy wiem że synek pali i pije
Avatar
suski / 12 marca 2009 o 11:40
A nauczyciele za kołnierz wylewają???
Avatar
absolwentka / 12 marca 2009 o 21:11
zawsze tak było w 7
Avatar
Gość / 12 marca 2009 o 20:58
Hahaha. Jak to czytam to mi się śmiać chce i to nieźle. Trzeba być jakimś z******* człowiekiem żeby przyjść pijanym na lekcje. Jeśli chce ktoś już pić to niech to robi sobie po lekcjach albo wogóle tego nie robi. Ja nie wiem co sobie ludzie myślą jak tak robią. Zaszpanuje przed wszystkimi i będę na ustach wszystkich. Tylko trzeba się zastanowić czy to nie jest tylko czysta głupota.
Avatar
16 latek / 12 marca 2009 o 17:52
nie rozumie większości z moich rówieśników... powinniście się zastanowić co wy robicie...bo pijecie zapewne żeby pokazać się przed innymi jacy to wy jesteście"fajni" bo walicie procenty....ja tego po prostu nie rozumie.Jeśli chcecie komuś zaimponować to zróbcie to w jakiś cywilizowany sposób a nie pijąc piwo.
Avatar
Gość / 12 marca 2009 o 15:12
dodajemy komentarze a wy nas czyścicie jak wode w klozecie gdzie wolność słowa?!?!?! i poco to forum zwińciesie
Avatar
ps / 12 marca 2009 o 13:51
Gość napisał:
pytam, gdzie są rodzice, gdzie oni są ??

Przeciez rodzic nie będzie za dzieckiem krok w krok chodził..., trafi sie jedno co namówi innych, które mądre to odmówi, tylko że już grupa rówiesników go odrzuci....i ot cały problem ludzkiego życia i funkcjonowania w społeczeństwie.
Avatar
rodak / 12 marca 2009 o 13:30
Pewnie rodzic do tej pory nie miał czasu aby z młodemu wyjaśnić że tak nie można,a pedagog,psycholog i katecheta szkolą się aby dorosnąć do roli rodzica.Dobra rada-albo niech ci się spieszą z tym szkoleniem albo szkolenie niech zostawią rodzicom.W przeciwnym razie mlodych wychowa TVN.
Coś mi się wydaje że tych młodych z flachą już zdążył wychować.
Avatar
Max / 12 marca 2009 o 13:20
A którego gimnazjum??? Z tego co wiem to w Lublinie jest około 20-tu gimnazjów...
Avatar
Gość / 12 marca 2009 o 13:09
pytam, gdzie są rodzice, gdzie oni są ??
Avatar
ziomek / 12 marca 2009 o 13:02
co mam robić gdy wiem że synek pali i pije
Avatar
suski / 12 marca 2009 o 11:40
A nauczyciele za kołnierz wylewają???
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych?

Wybory 2018. Radnych zarabiających wielkie pieniądze w spółkach zabraknie na listach wyborczych? 0 0

Radnych, którzy znaleźli lukratywne posady w spółkach Skarbu Państwa, może zabraknąć na listach Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach do sejmików województw. – To nieoficjalny, ale rozważany scenariusz – słyszymy od polityków PiS. W przypadku Lubelskiego zakaz walki o reelekcję może objąć trzech radnych

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 19

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 12

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 9

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!