Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 lutego 2011 r.
18:07
Edytuj ten wpis

Głęboka: Sprawdzą grunt pod wieżowcem

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 9 A A
Piątkowa awaria. (Fot. Maciej Kaczanowski)
Piątkowa awaria. (Fot. Maciej Kaczanowski)

Dopiero dziś ruszą badania geologiczne, które wykażą, czy grunt pod wieżowcem przy ul. Głębokiej 21 jest stabilny mimo piątkowej awarii wodociągowej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy: woda wyciekająca z pękniętej koło bloku rury przepływała przez piwnice stojącego na skarpie budynku i wypływała drzwiami salonu fryzjerskiego, mieszczącego się po drugiej stronie bloku. W efekcie awarii część posadzki w piwnicy osiadła o ok. 20 cm, a piwniczne ścianki działowe nadają się tylko do odbudowy.

Wczoraj geotechnicy wyznaczyli miejsca, w których będą prowadzić odwierty. Jutro mają sprawdzić, jak awaria wpłynęła na grunt, na którym posadowiony jest blok. – Później opracowanie wyników potrwa jeszcze około dwóch dni – mówi Leszek Jankowski z firmy Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami "Dom”, która jest zarządcą wieżowca należącego do wspólnoty mieszkaniowej.

Jeśli badania wykażą, że grunt jest stabilny, wznowiona zostanie dostawa gazu do budynku, którą wstrzymano tuż po awarii wodociągowej. Przed odkręceniem kurka z gazem fachowcy będą musieli jeszcze raz sprawdzić szczelność instalacji.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Stach / 25 lutego 2011 o 18:52
Ty "Powiadam wam" idź do psychiatry, tam powinni się tobą zająć. Taki z Ciebie człowiek religijny, a gdzie tutaj miłosierdzie wobec bliźnich? Dziwny z Ciebie wierzący ;-/
A Ty "kiniek" myślisz, że nie trujesz się gdy niezdejmują azbestu? Nowotowry to nie jedyne problemy zdrowotne, poczystaj sobie literaturę. A po drugie z tego co mi wiadomo liczba chorych na nowotwory systematycznie się zwiększa ;-/

Co ja uważam? Powinno się koniecznie wzmocnić fundamenty budynku, ograniczyć wibracje od strony ulicy Głębokiej (mieszkańcy już od dawna skarżyli się, że każda ciężka ciężarówka, sprawiała, że całe mieszkanie się trzęsło) i zdjąć ten eternit ze ścian budynku. Trzeba koniecznie zrobić generalny remont, budynku by nie było katastrofy! Przecież to nie tylko będzie tragedia dla samych mieszkańców budynku, ale dla całego centrum Lublina! Ilość gruzu, azbestu może pogorszyć stan zdrowia mieszkańców jak i samego środowiska naturalnego.

Miejmy nadzieję, że wyniki badań będą pozytywne. W dalszej przyszłości powinno się również podobnie zabezpieczyć pozostałe wieżowce, które stoją najbliżej jezdni, ponieważ może im przydarzyć się podobny los.

Mieszkańcy mieli 1000% rację, to głupota poszerzać ulicę Głęboką bo to nic nie da, czemu nie można podłączyć Zana do Krochmalnej tam jest piękna dwupasmóweczka? Tylko potrafią narażać mieszkańców na pogorszenie zdrowia i na olewanie ich prawa do środowiska naturalnego ;/
Ty "Powiadam wam" idź do psychiatry, tam powinni się tobą zająć. Taki z Ciebie człowiek religijny, a gdzie tutaj miłosierdzie wobec bliźnich? Dziwny z Ciebie wierzący ;-/
A Ty "kiniek" myślisz, że nie trujesz się gdy niezdejmują azbestu? Nowotowry to nie jedyne problemy zdrowotne, poczystaj sobie literaturę. A po drugie z tego co mi wiadomo liczba chorych na nowotwory systematycznie się zwiększa ;-/

Co ja uważam? Powinno się koniecznie wzmocnić fundamenty budynku, ograniczyć wibracje od strony ulicy Głę... rozwiń
Avatar
pytająca-inaczej / 22 lutego 2011 o 15:00
Czemu w artykule nie ma odpowiedzi na pytanie: Co się stanie, gdy badania wykażą, iż grunt pod budynkiem jest NIESTABILNY ? - Wysiedlą ludzi ? Miasto zagwarantuje mieszkania socjalne? A może mieszkańcy będą musieli rozłożyć namioty w okolicy ?
Avatar
kiniek / 22 lutego 2011 o 13:59
[quote name='Andrzej' timestamp='1298369590' post='440876']
Teraz widać jasno,że mieszkańcy mieli 100% rację protestując przeciwko poszerzeniu ul. Głębokiej, bojąc się o swoje domy. Tak właśnie mówili,że popękają, a tu widać,że nawet woda z pękniętej rury ich załatwiła. Dobrze,że miasto nie poszerza Głębokiej, bo doszło by do kilku katastrof budowalnych. W tej okolicy, z tego co słyszałem, jest więcej domów któe już teraz solidnie pękają albo się chwieją. Kto by zapewnił wtedy mieszkania zastępocze dla tak dużej rzeszy ludzi, gdyby coś się stało.
[/quote]

Po co poszerzać Głęboką która na tym odcinku nigdy nie jest zakorkowana? Za dużo kasy ma miasto? Niech przedłużą Muzyczną, lub lepiej- wyremontują Narutowicza- Nadbystrzycką! Znowu mam wrażenie że jakiś "specjalista" z Kielc robi nam krecią robotę- jak na Kunickiego
[quote name='Andrzej' timestamp='1298369590' post='440876']
Teraz widać jasno,że mieszkańcy mieli 100% rację protestując przeciwko poszerzeniu ul. Głębokiej, bojąc się o swoje domy. Tak właśnie mówili,że popękają, a tu widać,że nawet woda z pękniętej rury ich załatwiła. Dobrze,że miasto nie poszerza Głębokiej, bo doszło by do kilku katastrof budowalnych. W tej okolicy, z tego co słyszałem, jest więcej domów któe już teraz solidnie pękają albo się chwieją. Kto by zapewnił wtedy mieszkania zastępocze dla tak dużej... rozwiń
Avatar
kiniek / 22 lutego 2011 o 13:55
[quote name='Kret' timestamp='1298364320' post='440824']
A czy ten blok nie jest czasem obity płytami azbestowo-cementowymi? I co na to jego mieszkańcy, jeśli wdychają pył azbestowy? Może teraz zarządają odszkodowania za narażenie zdrowia!
[/quote]

Gdyby było tak jak piszesz wszyscy w PL mielibyśmy nowotwory płuc a jakoś nie słychać o masowej śmierci 70% mieszkańców Polski na raka płuc Więcej szkody wyrządziła akcja zdejmowania azbestu "na hurra", nawet przez firmy "specjalistyczne" za to lekko podchodzące do procedur! Jeśli mieszkańcy nie siedzą na balkonach piłując te płyty pilnikami i szczotkami drucianymi to ten "zabójczy" azbest jest prawie niegroźny. Nie siej paniki- nawet jeśli posiadasz firmę zajmującą się utylizacją tego shitu!!!
[quote name='Kret' timestamp='1298364320' post='440824']
A czy ten blok nie jest czasem obity płytami azbestowo-cementowymi? I co na to jego mieszkańcy, jeśli wdychają pył azbestowy? Może teraz zarządają odszkodowania za narażenie zdrowia!
[/quote]

Gdyby było tak jak piszesz wszyscy w PL mielibyśmy nowotwory płuc a jakoś nie słychać o masowej śmierci 70% mieszkańców Polski na raka płuc Więcej szkody wyrządziła akcja zdejmowania azbestu "na hurra", nawet przez firmy "specja... rozwiń
Avatar
Andrzej / 22 lutego 2011 o 11:13
Teraz widać jasno,że mieszkańcy mieli 100% rację protestując przeciwko poszerzeniu ul. Głębokiej, bojąc się o swoje domy. Tak właśnie mówili,że popękają, a tu widać,że nawet woda z pękniętej rury ich załatwiła. Dobrze,że miasto nie poszerza Głębokiej, bo doszło by do kilku katastrof budowalnych. W tej okolicy, z tego co słyszałem, jest więcej domów któe już teraz solidnie pękają albo się chwieją. Kto by zapewnił wtedy mieszkania zastępocze dla tak dużej rzeszy ludzi, gdyby coś się stało.
Avatar
ja / 22 lutego 2011 o 10:12
[color="#FF0000"]Nie ma co owijać w bawełnę, ale od marca 2009 roku (trzęsienie ziemi we włoskiej Abruzji) wstrząsy występują i w Polce. Po tak dlugim okresie budynki nie wytrzymują - na ul. Czechowskiej jest jeszcze gorzej, a ul Głęboka należy do rejonu gdzie się solidnie trzęsie.[/color]
Avatar
Kret / 22 lutego 2011 o 09:45
A czy ten blok nie jest czasem obity płytami azbestowo-cementowymi? I co na to jego mieszkańcy, jeśli wdychają pył azbestowy? Może teraz zarządają odszkodowania za narażenie zdrowia!
Avatar
Powiadam wam / 22 lutego 2011 o 09:39
A wiedziałem że opatrzność jakoś wynagrodzi mieszkańców za ich protesty w sprawie poszerzenia głębokiej.Powinno ich się wysiedlić w środek puszczy do Bieszczad bez dostępu do drogi asfaltowej w odległości mniejszej niż 100 kilometrów.
Avatar
Wacławek / 22 lutego 2011 o 08:55
Oj uciekaj kto może bo się zawali.
Avatar
Stach / 25 lutego 2011 o 18:52
Ty "Powiadam wam" idź do psychiatry, tam powinni się tobą zająć. Taki z Ciebie człowiek religijny, a gdzie tutaj miłosierdzie wobec bliźnich? Dziwny z Ciebie wierzący ;-/
A Ty "kiniek" myślisz, że nie trujesz się gdy niezdejmują azbestu? Nowotowry to nie jedyne problemy zdrowotne, poczystaj sobie literaturę. A po drugie z tego co mi wiadomo liczba chorych na nowotwory systematycznie się zwiększa ;-/

Co ja uważam? Powinno się koniecznie wzmocnić fundamenty budynku, ograniczyć wibracje od strony ulicy Głębokiej (mieszkańcy już od dawna skarżyli się, że każda ciężka ciężarówka, sprawiała, że całe mieszkanie się trzęsło) i zdjąć ten eternit ze ścian budynku. Trzeba koniecznie zrobić generalny remont, budynku by nie było katastrofy! Przecież to nie tylko będzie tragedia dla samych mieszkańców budynku, ale dla całego centrum Lublina! Ilość gruzu, azbestu może pogorszyć stan zdrowia mieszkańców jak i samego środowiska naturalnego.

Miejmy nadzieję, że wyniki badań będą pozytywne. W dalszej przyszłości powinno się również podobnie zabezpieczyć pozostałe wieżowce, które stoją najbliżej jezdni, ponieważ może im przydarzyć się podobny los.

Mieszkańcy mieli 1000% rację, to głupota poszerzać ulicę Głęboką bo to nic nie da, czemu nie można podłączyć Zana do Krochmalnej tam jest piękna dwupasmóweczka? Tylko potrafią narażać mieszkańców na pogorszenie zdrowia i na olewanie ich prawa do środowiska naturalnego ;/
Ty "Powiadam wam" idź do psychiatry, tam powinni się tobą zająć. Taki z Ciebie człowiek religijny, a gdzie tutaj miłosierdzie wobec bliźnich? Dziwny z Ciebie wierzący ;-/
A Ty "kiniek" myślisz, że nie trujesz się gdy niezdejmują azbestu? Nowotowry to nie jedyne problemy zdrowotne, poczystaj sobie literaturę. A po drugie z tego co mi wiadomo liczba chorych na nowotwory systematycznie się zwiększa ;-/

Co ja uważam? Powinno się koniecznie wzmocnić fundamenty budynku, ograniczyć wibracje od strony ulicy Głę... rozwiń
Avatar
pytająca-inaczej / 22 lutego 2011 o 15:00
Czemu w artykule nie ma odpowiedzi na pytanie: Co się stanie, gdy badania wykażą, iż grunt pod budynkiem jest NIESTABILNY ? - Wysiedlą ludzi ? Miasto zagwarantuje mieszkania socjalne? A może mieszkańcy będą musieli rozłożyć namioty w okolicy ?
Avatar
kiniek / 22 lutego 2011 o 13:59
[quote name='Andrzej' timestamp='1298369590' post='440876']
Teraz widać jasno,że mieszkańcy mieli 100% rację protestując przeciwko poszerzeniu ul. Głębokiej, bojąc się o swoje domy. Tak właśnie mówili,że popękają, a tu widać,że nawet woda z pękniętej rury ich załatwiła. Dobrze,że miasto nie poszerza Głębokiej, bo doszło by do kilku katastrof budowalnych. W tej okolicy, z tego co słyszałem, jest więcej domów któe już teraz solidnie pękają albo się chwieją. Kto by zapewnił wtedy mieszkania zastępocze dla tak dużej rzeszy ludzi, gdyby coś się stało.
[/quote]

Po co poszerzać Głęboką która na tym odcinku nigdy nie jest zakorkowana? Za dużo kasy ma miasto? Niech przedłużą Muzyczną, lub lepiej- wyremontują Narutowicza- Nadbystrzycką! Znowu mam wrażenie że jakiś "specjalista" z Kielc robi nam krecią robotę- jak na Kunickiego
[quote name='Andrzej' timestamp='1298369590' post='440876']
Teraz widać jasno,że mieszkańcy mieli 100% rację protestując przeciwko poszerzeniu ul. Głębokiej, bojąc się o swoje domy. Tak właśnie mówili,że popękają, a tu widać,że nawet woda z pękniętej rury ich załatwiła. Dobrze,że miasto nie poszerza Głębokiej, bo doszło by do kilku katastrof budowalnych. W tej okolicy, z tego co słyszałem, jest więcej domów któe już teraz solidnie pękają albo się chwieją. Kto by zapewnił wtedy mieszkania zastępocze dla tak dużej... rozwiń
Avatar
kiniek / 22 lutego 2011 o 13:55
[quote name='Kret' timestamp='1298364320' post='440824']
A czy ten blok nie jest czasem obity płytami azbestowo-cementowymi? I co na to jego mieszkańcy, jeśli wdychają pył azbestowy? Może teraz zarządają odszkodowania za narażenie zdrowia!
[/quote]

Gdyby było tak jak piszesz wszyscy w PL mielibyśmy nowotwory płuc a jakoś nie słychać o masowej śmierci 70% mieszkańców Polski na raka płuc Więcej szkody wyrządziła akcja zdejmowania azbestu "na hurra", nawet przez firmy "specjalistyczne" za to lekko podchodzące do procedur! Jeśli mieszkańcy nie siedzą na balkonach piłując te płyty pilnikami i szczotkami drucianymi to ten "zabójczy" azbest jest prawie niegroźny. Nie siej paniki- nawet jeśli posiadasz firmę zajmującą się utylizacją tego shitu!!!
[quote name='Kret' timestamp='1298364320' post='440824']
A czy ten blok nie jest czasem obity płytami azbestowo-cementowymi? I co na to jego mieszkańcy, jeśli wdychają pył azbestowy? Może teraz zarządają odszkodowania za narażenie zdrowia!
[/quote]

Gdyby było tak jak piszesz wszyscy w PL mielibyśmy nowotwory płuc a jakoś nie słychać o masowej śmierci 70% mieszkańców Polski na raka płuc Więcej szkody wyrządziła akcja zdejmowania azbestu "na hurra", nawet przez firmy "specja... rozwiń
Avatar
Andrzej / 22 lutego 2011 o 11:13
Teraz widać jasno,że mieszkańcy mieli 100% rację protestując przeciwko poszerzeniu ul. Głębokiej, bojąc się o swoje domy. Tak właśnie mówili,że popękają, a tu widać,że nawet woda z pękniętej rury ich załatwiła. Dobrze,że miasto nie poszerza Głębokiej, bo doszło by do kilku katastrof budowalnych. W tej okolicy, z tego co słyszałem, jest więcej domów któe już teraz solidnie pękają albo się chwieją. Kto by zapewnił wtedy mieszkania zastępocze dla tak dużej rzeszy ludzi, gdyby coś się stało.
Avatar
ja / 22 lutego 2011 o 10:12
[color="#FF0000"]Nie ma co owijać w bawełnę, ale od marca 2009 roku (trzęsienie ziemi we włoskiej Abruzji) wstrząsy występują i w Polce. Po tak dlugim okresie budynki nie wytrzymują - na ul. Czechowskiej jest jeszcze gorzej, a ul Głęboka należy do rejonu gdzie się solidnie trzęsie.[/color]
Avatar
Kret / 22 lutego 2011 o 09:45
A czy ten blok nie jest czasem obity płytami azbestowo-cementowymi? I co na to jego mieszkańcy, jeśli wdychają pył azbestowy? Może teraz zarządają odszkodowania za narażenie zdrowia!
Avatar
Powiadam wam / 22 lutego 2011 o 09:39
A wiedziałem że opatrzność jakoś wynagrodzi mieszkańców za ich protesty w sprawie poszerzenia głębokiej.Powinno ich się wysiedlić w środek puszczy do Bieszczad bez dostępu do drogi asfaltowej w odległości mniejszej niż 100 kilometrów.
Avatar
Wacławek / 22 lutego 2011 o 08:55
Oj uciekaj kto może bo się zawali.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 7

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 32 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 25

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!