Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 stycznia 2011 r.
12:22
Edytuj ten wpis

Grabarczyk: S-17 nie znajdzie się na liście pewnych inwestycji (wideo)

Autor: Zdjęcie autora rp myk łm
0 180 A A
Magdalena Gąsior-Marek wręcza ministrowi petycje (Maciej Kaczanowski)
Magdalena Gąsior-Marek wręcza ministrowi petycje (Maciej Kaczanowski)

Minister Cezary Grabarczyk powiedział w Lublinie, że droga S-17 nie znajdzie się na liście inwestycji, które na pewno zaczną się przed 2013. Rząd stara się natomiast o pieniądze zaoszczędzone na inwestycjach kolejowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Staramy się, by Unia Europejska przesunęła pieniądze zaoszczędzone na przetargach z inwestycji kolejowych na inwestycje drogowe, w tym przede wszystkim na realizację S-17 - powiedział minister Grabarczyk.

Minister podtrzymał obietnicę, że S-17 będzie robiona, ale powiedział, że budowa drogi nie znajdzie się na liście inwestycji, które na pewno zaczną się przed 2013 r.

Na konferencji prasowej zjawili się też lubelscy przedsiębiorcy. Jeden z nich stwierdził, że konferencja była tylko po to, żeby "mogli się pokazać uśmiechnięci minister i lokalni politycy".

Natomiast posłanka Magdalena Gąsior-Marek dała ministrowi petycje ws. budowy S-17 i powiedziała, że to ciąg dalszy bukietu, który kilka dni temu wręczyła mu w Sejmie.




Komentarze 180

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 stycznia 2011 o 22:30
[quote name='Gość' timestamp='1294833593' post='421280']
"Minister Cezary Grabarczyk powiedział w Lublinie, że droga S-17 nie znajdzie się na liście inwestycji, które na pewno zaczną się przed 2013"

N[size="3"]o i po co było obrzucać kwiatami ministra, posłanko Magdaleno Gąsior-Marek ?

Trza było dorzucić do badylków czekoladki Wedla i karnet do SPA. wtedy centralni kacykowie PO może rzuciliby jakiś ochłap przedwyborczy na Lubelszczyznę.

A tak ... wsi spokojna wsi wesoła.[/size]
[/quote]

Kto wie co nasza Pani poseł dała dzisiaj Panu Schetynie, bo pewnie coś dała?!
[quote name='Gość' timestamp='1294833593' post='421280']
"Minister Cezary Grabarczyk powiedział w Lublinie, że droga S-17 nie znajdzie się na liście inwestycji, które na pewno zaczną się przed 2013"

N[size="3"]o i po co było obrzucać kwiatami ministra, posłanko Magdaleno Gąsior-Marek ?

Trza było dorzucić do badylków czekoladki Wedla i karnet do SPA. wtedy centralni kacykowie PO może rzuciliby jakiś ochłap przedwyborczy na Lubelszczyznę.

... rozwiń
Avatar
lbn / 13 stycznia 2011 o 18:25
[quote name='student' timestamp='1294923930' post='422144']
Jestem z Poznania , mieszkam w dzielnicy Grunwald . Coś jeszcze chcesz wiedziec , może nr tel. ??
[/quote]

Lecz się chłopczyku/dziewczynko. Jak ci tu tak źle to wracaj do "pyrlandi" chyba, że "za krótki w uszach" jesteś aby tam studiować lub pracować.
Avatar
lubelak / 13 stycznia 2011 o 18:04
Czym się szczycisz? Tym że pochodzisz z Poznania? A przypomnij sobie historię. Koniec lat 80-tych. To wy siedzieliście i cały zachód cicho na dupach i całowaliście komuchów po rękach. Gdyby nie ta biedota ze wschodu jak to określiłeś nadal byś w sklepie widział tylko ocet i czasami może słonine. To lubelszczyzna miała odwagę aby powiedzieć dość komunie to lubelszczyzna pierwsza miała odwagę uderzyć pięścią w stół i powiedzieć radzieckim pachołkom dosyć! To dzięki lubelszczyźnie możesz żyć w wolnym nie opanowanym przez czerwony związek radziecki kraju. Wszystko od nas się zaczęło. I przez to że kiedyś postawiliśmy się za całą Polskę pokutujemy do tej pory. I tak właśnie nam za to dziękujecie. Wstyd! Nie macie szacunku i nie powinniście nazywać siebie Polakami.
Czym się szczycisz? Tym że pochodzisz z Poznania? A przypomnij sobie historię. Koniec lat 80-tych. To wy siedzieliście i cały zachód cicho na dupach i całowaliście komuchów po rękach. Gdyby nie ta biedota ze wschodu jak to określiłeś nadal byś w sklepie widział tylko ocet i czasami może słonine. To lubelszczyzna miała odwagę aby powiedzieć dość komunie to lubelszczyzna pierwsza miała odwagę uderzyć pięścią w stół i powiedzieć radzieckim pachołkom dosyć! To dzięki lubelszczyźnie możesz żyć w wolnym nie opanowanym przez czerwony związek ra... rozwiń
Avatar
SF / 13 stycznia 2011 o 15:35
http://www.s17popieramy.pl/
Avatar
He He / 13 stycznia 2011 o 14:29
Uśmiechnięta gęba Żuka
Dziś nikogo nie oszuka
Gąsior-Marek daje kartkę
Obietnice nic nie warte
Avatar
bw / 13 stycznia 2011 o 14:05
[quote name='Gość' timestamp='1294923724' post='422140']
Co tu gadać POpier***IŁO CIE SIĘ WE ŁBIE. Pakuj się i spier***aj i poczytaj trochę historii powojennej.
Wiem, że Niemcy was na zachodzie nazywają brudasami i że zaniżacie zarobki oraz status społeczny. Pewnie tak cie to boli.
[/quote]
Popieram. Student leczy swoje kompleksy kosztem innych.
Avatar
student / 13 stycznia 2011 o 14:05
[quote name='Gość' timestamp='1294923380' post='422136']
Cienki to może nie jesteś, ale głupi to na pewno.
Nie obrażaj mnie i mieszkańców Lublina i powiedź dlaczego namiętnie frustracie piszesz "Lublyniani" co wg ciebie to oznacza?
PS miej honor i napisz skąd jesteś - tylko nie zmyślaj, bo to żaden honor - no chyba, że jesteś z PO tam kłamią jak leci.

W tym temacie jest rozmowa o S17, a nie o studentach.
[/quote]

Jestem z Poznania , mieszkam w dzielnicy Grunwald . Coś jeszcze chcesz wiedziec , może nr tel. ??
[quote name='Gość' timestamp='1294923380' post='422136']
Cienki to może nie jesteś, ale głupi to na pewno.
Nie obrażaj mnie i mieszkańców Lublina i powiedź dlaczego namiętnie frustracie piszesz "Lublyniani" co wg ciebie to oznacza?
PS miej honor i napisz skąd jesteś - tylko nie zmyślaj, bo to żaden honor - no chyba, że jesteś z PO tam kłamią jak leci.

W tym temacie jest rozmowa o S17, a nie o studentach.
[/quote]

Jestem z Poznania , mieszkam w dzielnicy Grun... rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2011 o 14:02
[quote name='student' timestamp='1294923137' post='422133']
U nas na zachodzie , a pochodzę z Poznania tak się właśnie mówi na mieszkańców tego miasta . To i tak delikatnie bo spora częśc mieszkańców WLKP , używa też określeń takich jak: Ukraińcy lub Wschodnia Biedota. Ja sądziłem , że jest inaczej . Dlatego tutaj się znalazłem czego bardzo żałuję . Nie myśl sobie , że to tylko Wielkopolskie za takich Was ma jak nadmieniłem wyżej ... Pojedź na Pomorze, Śląsk o Warszawie już nie wspomnę . Bo pchacie się z tymi brudnymi tyłkami na łeb na szyję , aby do STOLYCY B)A Oni jak Was tam widzą to na wymioty im się zbiera Zaniżacie zarobki oraz status społeczny mieszkańców Stolicy.
[/quote]
Co tu gadać POpier***IŁO CIE SIĘ WE ŁBIE. Pakuj się i spier***aj i poczytaj trochę historii powojennej.
Wiem, że Niemcy was na zachodzie nazywają brudasami i że zaniżacie zarobki oraz status społeczny. Pewnie tak cie to boli.
[quote name='student' timestamp='1294923137' post='422133']
U nas na zachodzie , a pochodzę z Poznania tak się właśnie mówi na mieszkańców tego miasta . To i tak delikatnie bo spora częśc mieszkańców WLKP , używa też określeń takich jak: Ukraińcy lub Wschodnia Biedota. Ja sądziłem , że jest inaczej . Dlatego tutaj się znalazłem czego bardzo żałuję . Nie myśl sobie , że to tylko Wielkopolskie za takich Was ma jak nadmieniłem wyżej ... Pojedź na Pomorze, Śląsk o Warszawie już nie wspomnę . Bo pchacie się z tymi br... rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2011 o 13:56
[quote name='student' timestamp='1294922156' post='422121']
U Was na Rusi to tylko łapówy były , są i będą . Do momentu kiedy nie odłączą tego upośledzonego regionu .
P.S Dostałem się na ten kierunek za dobrze zdaną maturę. Jeśli bym był taki cienki jak Lublynianie piszecie to nie kończyłbym już tej uczelni.
[/quote]
Cienki to może nie jesteś, ale głupi to na pewno.
Nie obrażaj mnie i mieszkańców Lublina i powiedź dlaczego namiętnie frustracie piszesz "Lublyniani" co wg ciebie to oznacza?
PS miej honor i napisz skąd jesteś - tylko nie zmyślaj, bo to żaden honor - no chyba, że jesteś z PO tam kłamią jak leci.

W tym temacie jest rozmowa o S17, a nie o studentach.
[quote name='student' timestamp='1294922156' post='422121']
U Was na Rusi to tylko łapówy były , są i będą . Do momentu kiedy nie odłączą tego upośledzonego regionu .
P.S Dostałem się na ten kierunek za dobrze zdaną maturę. Jeśli bym był taki cienki jak Lublynianie piszecie to nie kończyłbym już tej uczelni.
[/quote]
Cienki to może nie jesteś, ale głupi to na pewno.
Nie obrażaj mnie i mieszkańców Lublina i powiedź dlaczego namiętnie frustracie piszesz "Lublyniani" co wg ciebi... rozwiń
Avatar
student / 13 stycznia 2011 o 13:52
[quote name='Gość' timestamp='1294921095' post='422108']
Gdzie u ciebie? Takich matołów nikt tu nie trzyma, pewnie nigdzie się nie dostałeś i musiałeś do Lublina przyjechać studiować? Masz w ogóle u siebie uczelnię, bo my tu mamy, ciężko pracujemy aby to wszystko utrzymać i jeszcze dokładamy do matołków jak ty pewnie się nie zameldowałeś się w Lublinie.

PS dlaczego piszesz Lublynienie piszesz przez "y" nie wiesz jak się nazywa miasto w którym studiujesz?
Kto Ci da robotę za słuszne pieniądze, jeśli jesteś taki ograniczony?
[/quote]
U nas na zachodzie , a pochodzę z Poznania tak się właśnie mówi na mieszkańców tego miasta . To i tak delikatnie bo spora częśc mieszkańców WLKP , używa też określeń takich jak: Ukraińcy lub Wschodnia Biedota. Ja sądziłem , że jest inaczej . Dlatego tutaj się znalazłem czego bardzo żałuję . Nie myśl sobie , że to tylko Wielkopolskie za takich Was ma jak nadmieniłem wyżej ... Pojedź na Pomorze, Śląsk o Warszawie już nie wspomnę . Bo pchacie się z tymi brudnymi tyłkami na łeb na szyję , aby do STOLYCY B)A Oni jak Was tam widzą to na wymioty im się zbiera Zaniżacie zarobki oraz status społeczny mieszkańców Stolicy.
[quote name='Gość' timestamp='1294921095' post='422108']
Gdzie u ciebie? Takich matołów nikt tu nie trzyma, pewnie nigdzie się nie dostałeś i musiałeś do Lublina przyjechać studiować? Masz w ogóle u siebie uczelnię, bo my tu mamy, ciężko pracujemy aby to wszystko utrzymać i jeszcze dokładamy do matołków jak ty pewnie się nie zameldowałeś się w Lublinie.

PS dlaczego piszesz Lublynienie piszesz przez "y" nie wiesz jak się nazywa miasto w którym studiujesz?
Kto Ci da robotę za słuszne p... rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2011 o 22:30
[quote name='Gość' timestamp='1294833593' post='421280']
"Minister Cezary Grabarczyk powiedział w Lublinie, że droga S-17 nie znajdzie się na liście inwestycji, które na pewno zaczną się przed 2013"

N[size="3"]o i po co było obrzucać kwiatami ministra, posłanko Magdaleno Gąsior-Marek ?

Trza było dorzucić do badylków czekoladki Wedla i karnet do SPA. wtedy centralni kacykowie PO może rzuciliby jakiś ochłap przedwyborczy na Lubelszczyznę.

A tak ... wsi spokojna wsi wesoła.[/size]
[/quote]

Kto wie co nasza Pani poseł dała dzisiaj Panu Schetynie, bo pewnie coś dała?!
[quote name='Gość' timestamp='1294833593' post='421280']
"Minister Cezary Grabarczyk powiedział w Lublinie, że droga S-17 nie znajdzie się na liście inwestycji, które na pewno zaczną się przed 2013"

N[size="3"]o i po co było obrzucać kwiatami ministra, posłanko Magdaleno Gąsior-Marek ?

Trza było dorzucić do badylków czekoladki Wedla i karnet do SPA. wtedy centralni kacykowie PO może rzuciliby jakiś ochłap przedwyborczy na Lubelszczyznę.

... rozwiń
Avatar
lbn / 13 stycznia 2011 o 18:25
[quote name='student' timestamp='1294923930' post='422144']
Jestem z Poznania , mieszkam w dzielnicy Grunwald . Coś jeszcze chcesz wiedziec , może nr tel. ??
[/quote]

Lecz się chłopczyku/dziewczynko. Jak ci tu tak źle to wracaj do "pyrlandi" chyba, że "za krótki w uszach" jesteś aby tam studiować lub pracować.
Avatar
lubelak / 13 stycznia 2011 o 18:04
Czym się szczycisz? Tym że pochodzisz z Poznania? A przypomnij sobie historię. Koniec lat 80-tych. To wy siedzieliście i cały zachód cicho na dupach i całowaliście komuchów po rękach. Gdyby nie ta biedota ze wschodu jak to określiłeś nadal byś w sklepie widział tylko ocet i czasami może słonine. To lubelszczyzna miała odwagę aby powiedzieć dość komunie to lubelszczyzna pierwsza miała odwagę uderzyć pięścią w stół i powiedzieć radzieckim pachołkom dosyć! To dzięki lubelszczyźnie możesz żyć w wolnym nie opanowanym przez czerwony związek radziecki kraju. Wszystko od nas się zaczęło. I przez to że kiedyś postawiliśmy się za całą Polskę pokutujemy do tej pory. I tak właśnie nam za to dziękujecie. Wstyd! Nie macie szacunku i nie powinniście nazywać siebie Polakami.
Czym się szczycisz? Tym że pochodzisz z Poznania? A przypomnij sobie historię. Koniec lat 80-tych. To wy siedzieliście i cały zachód cicho na dupach i całowaliście komuchów po rękach. Gdyby nie ta biedota ze wschodu jak to określiłeś nadal byś w sklepie widział tylko ocet i czasami może słonine. To lubelszczyzna miała odwagę aby powiedzieć dość komunie to lubelszczyzna pierwsza miała odwagę uderzyć pięścią w stół i powiedzieć radzieckim pachołkom dosyć! To dzięki lubelszczyźnie możesz żyć w wolnym nie opanowanym przez czerwony związek ra... rozwiń
Avatar
SF / 13 stycznia 2011 o 15:35
http://www.s17popieramy.pl/
Avatar
He He / 13 stycznia 2011 o 14:29
Uśmiechnięta gęba Żuka
Dziś nikogo nie oszuka
Gąsior-Marek daje kartkę
Obietnice nic nie warte
Avatar
bw / 13 stycznia 2011 o 14:05
[quote name='Gość' timestamp='1294923724' post='422140']
Co tu gadać POpier***IŁO CIE SIĘ WE ŁBIE. Pakuj się i spier***aj i poczytaj trochę historii powojennej.
Wiem, że Niemcy was na zachodzie nazywają brudasami i że zaniżacie zarobki oraz status społeczny. Pewnie tak cie to boli.
[/quote]
Popieram. Student leczy swoje kompleksy kosztem innych.
Avatar
student / 13 stycznia 2011 o 14:05
[quote name='Gość' timestamp='1294923380' post='422136']
Cienki to może nie jesteś, ale głupi to na pewno.
Nie obrażaj mnie i mieszkańców Lublina i powiedź dlaczego namiętnie frustracie piszesz "Lublyniani" co wg ciebie to oznacza?
PS miej honor i napisz skąd jesteś - tylko nie zmyślaj, bo to żaden honor - no chyba, że jesteś z PO tam kłamią jak leci.

W tym temacie jest rozmowa o S17, a nie o studentach.
[/quote]

Jestem z Poznania , mieszkam w dzielnicy Grunwald . Coś jeszcze chcesz wiedziec , może nr tel. ??
[quote name='Gość' timestamp='1294923380' post='422136']
Cienki to może nie jesteś, ale głupi to na pewno.
Nie obrażaj mnie i mieszkańców Lublina i powiedź dlaczego namiętnie frustracie piszesz "Lublyniani" co wg ciebie to oznacza?
PS miej honor i napisz skąd jesteś - tylko nie zmyślaj, bo to żaden honor - no chyba, że jesteś z PO tam kłamią jak leci.

W tym temacie jest rozmowa o S17, a nie o studentach.
[/quote]

Jestem z Poznania , mieszkam w dzielnicy Grun... rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2011 o 14:02
[quote name='student' timestamp='1294923137' post='422133']
U nas na zachodzie , a pochodzę z Poznania tak się właśnie mówi na mieszkańców tego miasta . To i tak delikatnie bo spora częśc mieszkańców WLKP , używa też określeń takich jak: Ukraińcy lub Wschodnia Biedota. Ja sądziłem , że jest inaczej . Dlatego tutaj się znalazłem czego bardzo żałuję . Nie myśl sobie , że to tylko Wielkopolskie za takich Was ma jak nadmieniłem wyżej ... Pojedź na Pomorze, Śląsk o Warszawie już nie wspomnę . Bo pchacie się z tymi brudnymi tyłkami na łeb na szyję , aby do STOLYCY B)A Oni jak Was tam widzą to na wymioty im się zbiera Zaniżacie zarobki oraz status społeczny mieszkańców Stolicy.
[/quote]
Co tu gadać POpier***IŁO CIE SIĘ WE ŁBIE. Pakuj się i spier***aj i poczytaj trochę historii powojennej.
Wiem, że Niemcy was na zachodzie nazywają brudasami i że zaniżacie zarobki oraz status społeczny. Pewnie tak cie to boli.
[quote name='student' timestamp='1294923137' post='422133']
U nas na zachodzie , a pochodzę z Poznania tak się właśnie mówi na mieszkańców tego miasta . To i tak delikatnie bo spora częśc mieszkańców WLKP , używa też określeń takich jak: Ukraińcy lub Wschodnia Biedota. Ja sądziłem , że jest inaczej . Dlatego tutaj się znalazłem czego bardzo żałuję . Nie myśl sobie , że to tylko Wielkopolskie za takich Was ma jak nadmieniłem wyżej ... Pojedź na Pomorze, Śląsk o Warszawie już nie wspomnę . Bo pchacie się z tymi br... rozwiń
Avatar
Gość / 13 stycznia 2011 o 13:56
[quote name='student' timestamp='1294922156' post='422121']
U Was na Rusi to tylko łapówy były , są i będą . Do momentu kiedy nie odłączą tego upośledzonego regionu .
P.S Dostałem się na ten kierunek za dobrze zdaną maturę. Jeśli bym był taki cienki jak Lublynianie piszecie to nie kończyłbym już tej uczelni.
[/quote]
Cienki to może nie jesteś, ale głupi to na pewno.
Nie obrażaj mnie i mieszkańców Lublina i powiedź dlaczego namiętnie frustracie piszesz "Lublyniani" co wg ciebie to oznacza?
PS miej honor i napisz skąd jesteś - tylko nie zmyślaj, bo to żaden honor - no chyba, że jesteś z PO tam kłamią jak leci.

W tym temacie jest rozmowa o S17, a nie o studentach.
[quote name='student' timestamp='1294922156' post='422121']
U Was na Rusi to tylko łapówy były , są i będą . Do momentu kiedy nie odłączą tego upośledzonego regionu .
P.S Dostałem się na ten kierunek za dobrze zdaną maturę. Jeśli bym był taki cienki jak Lublynianie piszecie to nie kończyłbym już tej uczelni.
[/quote]
Cienki to może nie jesteś, ale głupi to na pewno.
Nie obrażaj mnie i mieszkańców Lublina i powiedź dlaczego namiętnie frustracie piszesz "Lublyniani" co wg ciebi... rozwiń
Avatar
student / 13 stycznia 2011 o 13:52
[quote name='Gość' timestamp='1294921095' post='422108']
Gdzie u ciebie? Takich matołów nikt tu nie trzyma, pewnie nigdzie się nie dostałeś i musiałeś do Lublina przyjechać studiować? Masz w ogóle u siebie uczelnię, bo my tu mamy, ciężko pracujemy aby to wszystko utrzymać i jeszcze dokładamy do matołków jak ty pewnie się nie zameldowałeś się w Lublinie.

PS dlaczego piszesz Lublynienie piszesz przez "y" nie wiesz jak się nazywa miasto w którym studiujesz?
Kto Ci da robotę za słuszne pieniądze, jeśli jesteś taki ograniczony?
[/quote]
U nas na zachodzie , a pochodzę z Poznania tak się właśnie mówi na mieszkańców tego miasta . To i tak delikatnie bo spora częśc mieszkańców WLKP , używa też określeń takich jak: Ukraińcy lub Wschodnia Biedota. Ja sądziłem , że jest inaczej . Dlatego tutaj się znalazłem czego bardzo żałuję . Nie myśl sobie , że to tylko Wielkopolskie za takich Was ma jak nadmieniłem wyżej ... Pojedź na Pomorze, Śląsk o Warszawie już nie wspomnę . Bo pchacie się z tymi brudnymi tyłkami na łeb na szyję , aby do STOLYCY B)A Oni jak Was tam widzą to na wymioty im się zbiera Zaniżacie zarobki oraz status społeczny mieszkańców Stolicy.
[quote name='Gość' timestamp='1294921095' post='422108']
Gdzie u ciebie? Takich matołów nikt tu nie trzyma, pewnie nigdzie się nie dostałeś i musiałeś do Lublina przyjechać studiować? Masz w ogóle u siebie uczelnię, bo my tu mamy, ciężko pracujemy aby to wszystko utrzymać i jeszcze dokładamy do matołków jak ty pewnie się nie zameldowałeś się w Lublinie.

PS dlaczego piszesz Lublynienie piszesz przez "y" nie wiesz jak się nazywa miasto w którym studiujesz?
Kto Ci da robotę za słuszne p... rozwiń