czwartek, 17 sierpnia 2017 r.

Lublin

Grzegorz Muszyński, prezes Portu Lotniczego Lublin odwołany

Dodano: 6 maja 2013, 17:28
Autor: mag

 (Archiwum)
(Archiwum)

Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Lublin odwołała ze stanowiska prezesa Grzegorza Muszyńskiego. Głosowanie było tajne, decyzja Rady nie była jednogłośna. Obowiązki prezesa przejął jego dotychczasowy zastępca Krzysztof Wójtowicz.

Wniosek o odwołanie Muszyńskiego złożył Marek Dietl, reprezentujący w Radzie Nadzorczej PLL Miasto Lublin. – Został on uzasadniony przez członków rady ze strony miasta, które jest głównym akcjonariuszem spółki – tłumaczy Jacek Sobczak, przewodniczący Rady Nadzorczej PLL.

Jaki był powód odwołania. - Plan finansowy działalności operacyjnej na lata 2013-2022 przygotowany przez zarząd nie przekonał Rady. Prezes Muszyński bardzo dobrze zrealizował swoją misję jako realizator inwestycji, natomiast uznaliśmy że na nowy etap działalności operacyjnej pora wprowadzić nowego prezesa - mówi Sobczak.

Rada chce docelowo ogłosić konkurs na stanowisko prezesa zarządu. – Na razie jest taka intencja, nie wyznaczyliśmyjednak terminu ogłoszenia konkursu – dodaje Sobczak.
Czytaj więcej o:
Pawel
EB
AK@wp.pl
(34) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Pawel
Pawel (10 czerwca 2013 o 14:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Muszynski i Sobczak, dzieki nim mamy to lotnisko
Autor: oscar38 19.01.13, 13:36
Dodaj do ulubionych Skasujcie
Odpowiedz
wiec STFU!

Prawda jest taka ze Muszynski zrobil to lotnisko, i bez niego (i pana Sobczaka z PO) lotnisko by nie powstwalo. To byly dwie kluczowe postacie ktorym lublin zawdziecza to ze w koncu lotnisko zostalo wymeczone i dziala.

Prawda jest tez taka ze Muszynski to nominacja pisowska i PO ma od lat chrapke na jego stanowisko Ludzie z PO wiedzieli ze bez niego lotniska nie bedzie i dali mu tymczasowy spokoj a nawet dogadali ze Muszynski odchodzi pod albo po starcie lotniska albo pod koniec 2013. Wszystko ustalone - Muszynski odchodzi, ale oczywiscie gajzeta musiala dorzucic swoje 3 grosze i zrobic troche syfu.

Byliby chyba chorzy gdyby nie popluliby na czlowieka nowminowanego przez Pis. Chociaz sami doskonale wiedza ze dzieki niemu jest to lotnisko i ze odchodzi niebawem.

Wątki z największą liczbą głosów są promowane na Forum. 2

Rozwiń
EB
EB (8 maja 2013 o 22:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niech odwołają też Zdrojkowskiego!
Rozwiń
AK@wp.pl
AK@wp.pl (7 maja 2013 o 16:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A co myślicie, że czynownicy z PSL-u, którzy nakupili ziemi w Niedźwiadzie złożyli broń? Jest to typowa polska wendetta na człowieku, który przecież nie podejmował dycyzji o lokalizacji lotniska w Świdniku, owszem to co deklarował i podpisał wykonał nieproporcjonalnie małym zespołem ludzi w porównaniu z budową lotnisk w Rzeszowie albo w Modlinie. Ale aby było po polsku to spełnia się porzekadło, że każde przedsięwzięcie ma 5 etapów realizacji: 1 euforia; 2 cykoria; 3 szukanie winnych; 4 karanie niewinnych i ostatni 5-ty etap - nagradzanie osób postronnych nie mających nic wspólnego z realizacją przedsięwzięcia.
Rozwiń
dece-7
dece-7 (7 maja 2013 o 10:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A strona www portu dalej do du.....py. Już nie ma planu lotów tygodniowych tylko codzienne. Jak sobie zaplanować lot na dowolny dzień??? Kto z tym zrobi wreszcie porządek taki jaki jest na wszystkich lotniskach??? Komu zależy na dezinformacji. Dlaczego w planach podaje się że przylot jest terminowy , skoro samoloty przylatują o ok. 30 - 40 minut wcześniej a startują po 30-40 minutach???? I to się wcale nie trzyma kupy. A raczej KUPA śmichu.
Rozwiń
Adios
Adios (7 maja 2013 o 10:24) 0