Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

28 listopada 2007 r.
20:14
Edytuj ten wpis

Gwałt? Mało prawdopodobne

0 37 A A

Podejrzany o wykorzystanie seksualne studentki były funkcjonariusz policyjnej izby zatrzymań w Lublinie może wyjść na wolność - zdecydował sąd.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dziś prokuratura odwoła się od tej decyzji, bo uważa, że dowody zebrane w tej sprawie są mocne.

Policjantowi Grzegorzowi K. postawiono zarzut wykorzystania bezbronności kobiety i dwukrotny gwałt. Komendant miejski wydalił go ze służby. Funkcjonariusz został aresztowany, ma siedzieć za kratkami do grudnia. Prokuratura wystąpiła o przedłużenie aresztowania o kolejne tygodnie. Tymczasem we wtorek sąd aresztu nie przedłużył. - Uznał, że nie ma wysokiego prawdopodobieństwa popełnienia przez policjanta zarzucanego mu czynu - mówi Michał Blajerski, prokurator rejonowy Lublin-Północ.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że wpływ na decyzję sądu mogła mieć opinia, która dotarła w ostatnim czasie do prokuratury. Wynika z niej, że na ubraniu studentki znaleziono również nasienie innego mężczyzny. Wcześniejsze badania DNA potwierdziły natomiast, że na łóżku w celi, w której spała kobieta, śledczy znaleźli nasienie jedynie Grzegorza K. Dodatkowo na spodniach policjanta stwierdzono krew dziewczyny.

Blajerski uważa jednak, że dowody przeciwko byłemu policjantowi są mocne i wystarczają do przedłużenia aresztu. Choć przyznaje, że pojawiły się nowe ustalenia w tej sprawie, i że nie dotyczą one oskarżonego policjanta.
Wszystko zaczęło się w lutym tego roku. To wtedy patrol policji zatrzymał pijaną studentkę farmacji. Dziewczyna nie potrafiła podać swojego adresu. Policjanci odstawili ją do izby zatrzymań, gdzie miała wytrzeźwieć.

Dwa dni później studentka zgłosiła się na prokuraturę i opowiedziała, że w celi została dwukrotnie zgwałcona przez policjanta. Opisała jego wygląd. Rysopis pasował tylko do 32-letniego Grzegorza K., który tego dnia miał służbę w izbie. Policjant twierdził, że w pojedynkę ani razu nie wchodził do celi studentki.
Jego wersji przeczyły zeznania policjantów, którzy tej nocy dyżurowali w izbie zatrzymań. Ale oskarżony o gwałt funkcjonariusz miał też zagorzałych obrońców. Wspierali go koledzy z komendy miejskiej, którzy wynajęli mu także adwokata.
Wycofali się po wyniku badań DNA, które obciążyły funkcjonariusza.

Dziś prokuratura złoży zażalenie na decyzję sądu. Jeśli nie zostanie uwzględnione, to Grzegorz K. wyjdzie na wolność pod koniec tygodnia. Wiele wskazuje, że tak się stanie, bo sąd wyższej instancji może nie zdążyć w tak krótkim czasie rozpoznać wniosku prokuratury.
(dj)

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anty palikot / 24 kwietnia 2009 o 11:08
sade napisał:
Sam sie naucz czytać i swoje przypuszczenia zachowaj dla siebie, gwałt to przestępstwo, obojętnie czy zgwałci się "studentkę lekkich obyczajow" ( w ogóle skad ta pewność, ze się źle prowadzi, bo była pijana? hehehe) czy wlasną żonę czy dziecko. Polityka nie ma tu nic do rzeczy i nie o nią tu chodzi tylko o to jak się traktuje zgwałcone kobiety, wmawiając im że same sie o to prosiły lub określając je mianem dziwek. Dziwka drogi ratatata też jest kobietą i zasługuje na szacunek bo daje przyjemnośc podobnym do Ciebie a jej praca do najłatwiejszych nie należy.

wiesz na szacunek to zasługuje ktoś kto robi coś dobrego , 1
2. ten twój nick sade - nie masz się na kogo powoływać

wiesz na szacunek to zasługuje ktoś kto robi coś dobrego , 1
2. ten twój nick sade - nie masz się na kogo powoływać rozwiń
Avatar
mata hari / 1 lutego 2008 o 18:16
Były policjant molestował kobiety w izbie zatrzymań
PAP - dodane 1 godzinę i 14 minut temu
Prokuratura postawiła byłemu policjantowi osiem zarzutów dotyczących molestowania seksualnego kobiet w izbie zatrzymań Komendy Policji w Lublinie. Grzegorz K. jest też podejrzany o wykorzystanie seksualne zatrzymanej pijanej studentki. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Zastępca prokuratora rejonowego Lublin-Północ Marek Zych powiedział, że przestępcze działania, jakie prokurator zarzuca Grzegorzowi K., dotyczą w sumie dziewięciu kobiet, które przebywały w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
Osiem postawionych mu zarzutów dotyczy molestowania seksualnego. Według prokuratury, Grzegorz K. nakłaniał kobiety do odbycia stosunków seksualnych, dotykał ich intymnych części ciała. Nakłaniał je też do innych zachowań zmierzających do naruszenia ich sfery wolności seksualnej i osobistej - dodał Zych.
[url="http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=9621878&fromChan=1"]http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid...&fromChan=1[/url]
Były policjant molestował kobiety w izbie zatrzymań
PAP - dodane 1 godzinę i 14 minut temu
Prokuratura postawiła byłemu policjantowi osiem zarzutów dotyczących molestowania seksualnego kobiet w izbie zatrzymań Komendy Policji w Lublinie. Grzegorz K. jest też podejrzany o wykorzystanie seksualne zatrzymanej pijanej studentki. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Zastępca prokuratora rejonowego Lublin-Północ Marek Zych powiedział, że przestępcze działania, jakie prokurator zarzuca Grzegorzowi K., dotyczą w sumie dziewięciu kobi... rozwiń
Avatar
mata hari / 30 listopada 2007 o 20:32
max napisał:
To co się dzieje to po prostu szukanie winnego wśród policjantów dlaczego nie sprawdzą kolegów tej studentki albo gdzie była wcześniej i z kim sie spotykała a może sprawdzimy całą komendę bo tak będzie najlepiej.Po prostu panienka winnego szuka tylko nie pamięta pewnie z kim współżyła bo miała problemy z pamięcią czyt. alkohol.Prokuraturze wali sie sprawa i trzeba znaleźć winnego bo przegrają.



Czemu niewinni się frustrują? Pobranie materiału genetycznego ani uciążliwe ani bolesne. Ponad wszelką wątpliwość wykaże, że "czarne to czarne a białe to białe".



Czemu niewinni się frustrują? Pobranie materiału genetycznego ani uciążliwe ani bolesne. Ponad wszelką wątpliwość wykaże, że "czarne to czarne a białe to białe". rozwiń
Avatar
max / 30 listopada 2007 o 20:14
To co się dzieje to po prostu szukanie winnego wśród policjantów dlaczego nie sprawdzą kolegów tej studentki albo gdzie była wcześniej i z kim sie spotykała a może sprawdzimy całą komendę bo tak będzie najlepiej.Po prostu panienka winnego szuka tylko nie pamięta pewnie z kim współżyła bo miała problemy z pamięcią czyt. alkohol.Prokuraturze wali sie sprawa i trzeba znaleźć winnego bo przegrają.
Avatar
mata hari / 30 listopada 2007 o 15:16
ratatatam napisał:
Co do moich obsesji - rozumiem, że takie argumenty ad personam są w "Drugiej Irlandii" bardzo "trendy" i zastępują bardziej "obciachową" dyskusję merytoryczną - proponuję jednak trzymać pewien poziom - wbrew obowiązującym tendencjom.


To samo można powiedzieć w drugą stronę. Tym bardziej, że nikt z piszących oprócz Ciebie nie posługiwał się skojarzeniami "dziwki, więc winne", i "Palikot szubrawiec".
Choćby na przykładzie powyższego cytatu widać kto jest trendy i kogo by chciał obrzucać błotem.
Pozdrawiam


To samo można powiedzieć w drugą stronę. Tym bardziej, że nikt z piszących oprócz Ciebie nie posługiwał się skojarzeniami "dziwki, więc winne", i "Palikot szubrawiec".
Choćby na przykładzie powyższego cytatu widać kto jest trendy i kogo by chciał obrzucać błotem.
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 o 13:34
ktos napisał:
To w takim razie skoro ta cała sprawa z gwałtem to mistyfikacja a dziewczyna sama wyrazila zgodę na seks z policjantem na służbie to czy takie zachowanie stróża prawa jest słuszne i czy nadaje się on na przedstawiciela wladzy? Uważam, że dobrze, ze został zwolniony z pracy, ludzie o tak niskim morale nie powinni wykonywać tego zawodu. Ciekawe ile jeszcze kobiet padło "ofiarą" tego pana? Poza tym sam jest sobie winny bo nie powinien był dopuścić do takiej sytuacji.



ja nie wiem czy to mistyfikacja czy nie, nie jestem jasnowidzem, nie było mnie tam , ( pana Palikota też zdaje się tam nie było ,ale to mu nie przeszkodziło w jego histerycznych wrzaskach o "policjancie gwałcicielu" ) jedno dla mnie nie ulega watpliowści , że "dowody " na podstawie ktorych gliniarza oskarżono , a następnie przymknięto i powody dla których to zrobiono nic wspólnego z prawem nie mają, a "pokrzywdzona" jest tak wiarygodna jak Aneta Krawczyk.
Co innego dyscyplinarne wydalenie ze służby za takie zachowanie , a co innego oskarżenie gościa o gwałt za co grozi długoletnie więzienie.

Jeśli o mnie chodzi to kończę ta "dyskusje", co miałem do powiedzenia to powiedziałem.



ja nie wiem czy to mistyfikacja czy nie, nie jestem jasnowidzem, nie było mnie tam , ( pana Palikota też zdaje się tam nie było ,ale to mu nie przeszkodziło w jego histerycznych wrzaskach o "policjancie gwałcicielu" ) jedno dla mnie nie ulega watpliowści , że "dowody " na podstawie ktorych gliniarza oskarżono , a następnie przymknięto i powody dla których to zrobiono nic wspólnego z prawem nie mają, a "pokrzywdzona" jest tak wiarygodna jak Aneta Krawczyk.
Co innego dy... rozwiń
Avatar
ktos / 30 listopada 2007 o 12:59
To w takim razie skoro ta cała sprawa z gwałtem to mistyfikacja a dziewczyna sama wyrazila zgodę na seks z policjantem na służbie to czy takie zachowanie stróża prawa jest słuszne i czy nadaje się on na przedstawiciela wladzy? Uważam, że dobrze, ze został zwolniony z pracy, ludzie o tak niskim morale nie powinni wykonywać tego zawodu. Ciekawe ile jeszcze kobiet padło "ofiarą" tego pana? Poza tym sam jest sobie winny bo nie powinien był dopuścić do takiej sytuacji.
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 o 12:38
Gość napisał:
To, ze dziewczyna z własnej woli odbyła wczesniej stosunek nie oznacza, że rownież pozwoliła policjantowi na uprawianie z nią seksu.
Co za myślenie!!
Czy wg Ciebie każda dziewczyna ktora jest pijana i odmawia seksu tak naprawdę tego chce?

Policjant niestety musi stanowic przykład, gdyż jest reprezentantem jakiegoś tam prawa. Absolutnie nie wolno mu zadawać się z zatrzymanymi kobietami na komisariacie. Skoro studentka tak bardzo mu się spodobała to mogł się z nią przecież umówić prywatnie na seks.




wg mnie każda dziewczyna, która odmawia seksu, czy trzeźwa czy pijana, po prostu odmawia seksu. i tyle.
wg mnie policjant nie powinien uprawiać seksu z zatrzymaną. i tyle
wg mnie , nie ma żadnego dowodu ( bo jedynym dowodem wydaja się być zeznania tej "studentki", a wobec faktów, iż była pijana, trafiła z tego powodu na izbę zatrzymań, na jej ubraniu znaleziono ślady spermy kilku różnych facetów - nie są wiarygodne ) , wiec nie ma żadnego dowodu że "studentka " została zgwałcona przez zatrzymanego policjanta , równie dobrze np mogla odbyć z nim stosunek płciowy ( lub poddać się innym czynnościom o charakterze seksualnym) dobrowolnie, więc tego faceta można oskarżać o rożne rzeczy, ale nie o gwałt.
wg mnie nagłośnienie i sposób prowadzenia tej sprawy ma wyraźny kontekst ( i podtekst) polityczny, a gliniarz stal się kozłem ofiarnym i tyle .




wg mnie każda dziewczyna, która odmawia seksu, czy trzeźwa czy pijana, po prostu odmawia seksu. i tyle.
wg mnie policjant nie powinien uprawiać seksu z zatrzymaną. i tyle
wg mnie , nie ma żadnego dowodu ( bo jedynym dowodem wydaja się być zeznania tej "studentki", a wobec faktów, iż była pijana, trafiła z tego powodu na izbę zatrzymań, na jej ubraniu znaleziono ślady spermy kilku różnych facetów - nie są wiarygodne ) , wiec nie ma żadnego dowodu że "studentka &... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2007 o 12:11
To, ze dziewczyna z własnej woli odbyła wczesniej stosunek nie oznacza, że rownież pozwoliła policjantowi na uprawianie z nią seksu.
Co za myślenie!!
Czy wg Ciebie każda dziewczyna ktora jest pijana i odmawia seksu tak naprawdę tego chce?

Policjant niestety musi stanowic przykład, gdyż jest reprezentantem jakiegoś tam prawa. Absolutnie nie wolno mu zadawać się z zatrzymanymi kobietami na komisariacie. Skoro studentka tak bardzo mu się spodobała to mogł się z nią przecież umówić prywatnie na seks.
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 o 11:39
to znaczy , że jeśli dziewczyna miała stosunek z jednym facetem, potem z drugim , a potem z trzecim - i z każdym robiła to dobrowolnie( nawet jeśli była pijana) - to nie jest to gwałt - w innym wypadku należałby aresztować połowę bywalców lubelskich dyskotek. czy jeśli po pijanemu wezmę kredyt w banku to znaczy, że jak już jestem na kacu, to nie muszę go spłacać?
Avatar
anty palikot / 24 kwietnia 2009 o 11:08
sade napisał:
Sam sie naucz czytać i swoje przypuszczenia zachowaj dla siebie, gwałt to przestępstwo, obojętnie czy zgwałci się "studentkę lekkich obyczajow" ( w ogóle skad ta pewność, ze się źle prowadzi, bo była pijana? hehehe) czy wlasną żonę czy dziecko. Polityka nie ma tu nic do rzeczy i nie o nią tu chodzi tylko o to jak się traktuje zgwałcone kobiety, wmawiając im że same sie o to prosiły lub określając je mianem dziwek. Dziwka drogi ratatata też jest kobietą i zasługuje na szacunek bo daje przyjemnośc podobnym do Ciebie a jej praca do najłatwiejszych nie należy.

wiesz na szacunek to zasługuje ktoś kto robi coś dobrego , 1
2. ten twój nick sade - nie masz się na kogo powoływać

wiesz na szacunek to zasługuje ktoś kto robi coś dobrego , 1
2. ten twój nick sade - nie masz się na kogo powoływać rozwiń
Avatar
mata hari / 1 lutego 2008 o 18:16
Były policjant molestował kobiety w izbie zatrzymań
PAP - dodane 1 godzinę i 14 minut temu
Prokuratura postawiła byłemu policjantowi osiem zarzutów dotyczących molestowania seksualnego kobiet w izbie zatrzymań Komendy Policji w Lublinie. Grzegorz K. jest też podejrzany o wykorzystanie seksualne zatrzymanej pijanej studentki. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Zastępca prokuratora rejonowego Lublin-Północ Marek Zych powiedział, że przestępcze działania, jakie prokurator zarzuca Grzegorzowi K., dotyczą w sumie dziewięciu kobiet, które przebywały w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.
Osiem postawionych mu zarzutów dotyczy molestowania seksualnego. Według prokuratury, Grzegorz K. nakłaniał kobiety do odbycia stosunków seksualnych, dotykał ich intymnych części ciała. Nakłaniał je też do innych zachowań zmierzających do naruszenia ich sfery wolności seksualnej i osobistej - dodał Zych.
[url="http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid=9621878&fromChan=1"]http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?wid...&fromChan=1[/url]
Były policjant molestował kobiety w izbie zatrzymań
PAP - dodane 1 godzinę i 14 minut temu
Prokuratura postawiła byłemu policjantowi osiem zarzutów dotyczących molestowania seksualnego kobiet w izbie zatrzymań Komendy Policji w Lublinie. Grzegorz K. jest też podejrzany o wykorzystanie seksualne zatrzymanej pijanej studentki. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Zastępca prokuratora rejonowego Lublin-Północ Marek Zych powiedział, że przestępcze działania, jakie prokurator zarzuca Grzegorzowi K., dotyczą w sumie dziewięciu kobi... rozwiń
Avatar
mata hari / 30 listopada 2007 o 20:32
max napisał:
To co się dzieje to po prostu szukanie winnego wśród policjantów dlaczego nie sprawdzą kolegów tej studentki albo gdzie była wcześniej i z kim sie spotykała a może sprawdzimy całą komendę bo tak będzie najlepiej.Po prostu panienka winnego szuka tylko nie pamięta pewnie z kim współżyła bo miała problemy z pamięcią czyt. alkohol.Prokuraturze wali sie sprawa i trzeba znaleźć winnego bo przegrają.



Czemu niewinni się frustrują? Pobranie materiału genetycznego ani uciążliwe ani bolesne. Ponad wszelką wątpliwość wykaże, że "czarne to czarne a białe to białe".



Czemu niewinni się frustrują? Pobranie materiału genetycznego ani uciążliwe ani bolesne. Ponad wszelką wątpliwość wykaże, że "czarne to czarne a białe to białe". rozwiń
Avatar
max / 30 listopada 2007 o 20:14
To co się dzieje to po prostu szukanie winnego wśród policjantów dlaczego nie sprawdzą kolegów tej studentki albo gdzie była wcześniej i z kim sie spotykała a może sprawdzimy całą komendę bo tak będzie najlepiej.Po prostu panienka winnego szuka tylko nie pamięta pewnie z kim współżyła bo miała problemy z pamięcią czyt. alkohol.Prokuraturze wali sie sprawa i trzeba znaleźć winnego bo przegrają.
Avatar
mata hari / 30 listopada 2007 o 15:16
ratatatam napisał:
Co do moich obsesji - rozumiem, że takie argumenty ad personam są w "Drugiej Irlandii" bardzo "trendy" i zastępują bardziej "obciachową" dyskusję merytoryczną - proponuję jednak trzymać pewien poziom - wbrew obowiązującym tendencjom.


To samo można powiedzieć w drugą stronę. Tym bardziej, że nikt z piszących oprócz Ciebie nie posługiwał się skojarzeniami "dziwki, więc winne", i "Palikot szubrawiec".
Choćby na przykładzie powyższego cytatu widać kto jest trendy i kogo by chciał obrzucać błotem.
Pozdrawiam


To samo można powiedzieć w drugą stronę. Tym bardziej, że nikt z piszących oprócz Ciebie nie posługiwał się skojarzeniami "dziwki, więc winne", i "Palikot szubrawiec".
Choćby na przykładzie powyższego cytatu widać kto jest trendy i kogo by chciał obrzucać błotem.
Pozdrawiam rozwiń
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 o 13:34
ktos napisał:
To w takim razie skoro ta cała sprawa z gwałtem to mistyfikacja a dziewczyna sama wyrazila zgodę na seks z policjantem na służbie to czy takie zachowanie stróża prawa jest słuszne i czy nadaje się on na przedstawiciela wladzy? Uważam, że dobrze, ze został zwolniony z pracy, ludzie o tak niskim morale nie powinni wykonywać tego zawodu. Ciekawe ile jeszcze kobiet padło "ofiarą" tego pana? Poza tym sam jest sobie winny bo nie powinien był dopuścić do takiej sytuacji.



ja nie wiem czy to mistyfikacja czy nie, nie jestem jasnowidzem, nie było mnie tam , ( pana Palikota też zdaje się tam nie było ,ale to mu nie przeszkodziło w jego histerycznych wrzaskach o "policjancie gwałcicielu" ) jedno dla mnie nie ulega watpliowści , że "dowody " na podstawie ktorych gliniarza oskarżono , a następnie przymknięto i powody dla których to zrobiono nic wspólnego z prawem nie mają, a "pokrzywdzona" jest tak wiarygodna jak Aneta Krawczyk.
Co innego dyscyplinarne wydalenie ze służby za takie zachowanie , a co innego oskarżenie gościa o gwałt za co grozi długoletnie więzienie.

Jeśli o mnie chodzi to kończę ta "dyskusje", co miałem do powiedzenia to powiedziałem.



ja nie wiem czy to mistyfikacja czy nie, nie jestem jasnowidzem, nie było mnie tam , ( pana Palikota też zdaje się tam nie było ,ale to mu nie przeszkodziło w jego histerycznych wrzaskach o "policjancie gwałcicielu" ) jedno dla mnie nie ulega watpliowści , że "dowody " na podstawie ktorych gliniarza oskarżono , a następnie przymknięto i powody dla których to zrobiono nic wspólnego z prawem nie mają, a "pokrzywdzona" jest tak wiarygodna jak Aneta Krawczyk.
Co innego dy... rozwiń
Avatar
ktos / 30 listopada 2007 o 12:59
To w takim razie skoro ta cała sprawa z gwałtem to mistyfikacja a dziewczyna sama wyrazila zgodę na seks z policjantem na służbie to czy takie zachowanie stróża prawa jest słuszne i czy nadaje się on na przedstawiciela wladzy? Uważam, że dobrze, ze został zwolniony z pracy, ludzie o tak niskim morale nie powinni wykonywać tego zawodu. Ciekawe ile jeszcze kobiet padło "ofiarą" tego pana? Poza tym sam jest sobie winny bo nie powinien był dopuścić do takiej sytuacji.
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 o 12:38
Gość napisał:
To, ze dziewczyna z własnej woli odbyła wczesniej stosunek nie oznacza, że rownież pozwoliła policjantowi na uprawianie z nią seksu.
Co za myślenie!!
Czy wg Ciebie każda dziewczyna ktora jest pijana i odmawia seksu tak naprawdę tego chce?

Policjant niestety musi stanowic przykład, gdyż jest reprezentantem jakiegoś tam prawa. Absolutnie nie wolno mu zadawać się z zatrzymanymi kobietami na komisariacie. Skoro studentka tak bardzo mu się spodobała to mogł się z nią przecież umówić prywatnie na seks.




wg mnie każda dziewczyna, która odmawia seksu, czy trzeźwa czy pijana, po prostu odmawia seksu. i tyle.
wg mnie policjant nie powinien uprawiać seksu z zatrzymaną. i tyle
wg mnie , nie ma żadnego dowodu ( bo jedynym dowodem wydaja się być zeznania tej "studentki", a wobec faktów, iż była pijana, trafiła z tego powodu na izbę zatrzymań, na jej ubraniu znaleziono ślady spermy kilku różnych facetów - nie są wiarygodne ) , wiec nie ma żadnego dowodu że "studentka " została zgwałcona przez zatrzymanego policjanta , równie dobrze np mogla odbyć z nim stosunek płciowy ( lub poddać się innym czynnościom o charakterze seksualnym) dobrowolnie, więc tego faceta można oskarżać o rożne rzeczy, ale nie o gwałt.
wg mnie nagłośnienie i sposób prowadzenia tej sprawy ma wyraźny kontekst ( i podtekst) polityczny, a gliniarz stal się kozłem ofiarnym i tyle .




wg mnie każda dziewczyna, która odmawia seksu, czy trzeźwa czy pijana, po prostu odmawia seksu. i tyle.
wg mnie policjant nie powinien uprawiać seksu z zatrzymaną. i tyle
wg mnie , nie ma żadnego dowodu ( bo jedynym dowodem wydaja się być zeznania tej "studentki", a wobec faktów, iż była pijana, trafiła z tego powodu na izbę zatrzymań, na jej ubraniu znaleziono ślady spermy kilku różnych facetów - nie są wiarygodne ) , wiec nie ma żadnego dowodu że "studentka &... rozwiń
Avatar
Gość / 30 listopada 2007 o 12:11
To, ze dziewczyna z własnej woli odbyła wczesniej stosunek nie oznacza, że rownież pozwoliła policjantowi na uprawianie z nią seksu.
Co za myślenie!!
Czy wg Ciebie każda dziewczyna ktora jest pijana i odmawia seksu tak naprawdę tego chce?

Policjant niestety musi stanowic przykład, gdyż jest reprezentantem jakiegoś tam prawa. Absolutnie nie wolno mu zadawać się z zatrzymanymi kobietami na komisariacie. Skoro studentka tak bardzo mu się spodobała to mogł się z nią przecież umówić prywatnie na seks.
Avatar
ratatatam / 30 listopada 2007 o 11:39
to znaczy , że jeśli dziewczyna miała stosunek z jednym facetem, potem z drugim , a potem z trzecim - i z każdym robiła to dobrowolnie( nawet jeśli była pijana) - to nie jest to gwałt - w innym wypadku należałby aresztować połowę bywalców lubelskich dyskotek. czy jeśli po pijanemu wezmę kredyt w banku to znaczy, że jak już jestem na kacu, to nie muszę go spłacać?
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy
LISTA

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy 2 0

Jutro kolejna niedziela wolna od handlu, ale w niektórych sklepach zrobimy zakupy. Ustawa pozwala na to, żeby właściciele stanęli tego dnia za ladą. Sklepy wymieniliśmy w naszej liście.

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi 3 0

Zawodnicy z Wieniawy przegrali na własnym stadionie z ekipą z Chełma 1:2. Głównym architektem wyjazdowej wygranej Kłosa był Alan Chmiel – strzelec dwóch bramek.

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę 4 0

Policjanci z Ryk zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za rozbój na 17-latku.

Główny Urząd Statystyczny: Polscy konsumenci w coraz lepszych nastrojach
RAPORT

Główny Urząd Statystyczny: Polscy konsumenci w coraz lepszych nastrojach 0 3

Według najnowszych danych GUS w kwietniu br. odnotowano wyraźną poprawę zarówno obecnych, jak i przyszłych nastrojów konsumenckich w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Alba, biały tort i prezenty. Pierwsza Komunia to spory wydatek
MAGAZYN

Alba, biały tort i prezenty. Pierwsza Komunia to spory wydatek 6 2

Dzieci, które za kilka tygodni przystąpią do Pierwszej Komunii, biorą już udział w próbach. Rodzice zapinają zaś na ostatni guzik logistyczne wydarzenia tego dnia.

Burzą amfiteatr, by go odbudować. Wszystkiego dogląda prezydent miasta

Burzą amfiteatr, by go odbudować. Wszystkiego dogląda prezydent miasta 1 1

W amfiteatrze w Kumowej Dolinie znika dotychczasowa scena i widownia. Z całego obiektu pozostaną jedynie zewnętrzne mury budynku zaplecza i stalowa konstrukcja zadaszenia sceny. Poza tym wszystko ma być nowe

Groźny pożar w wieżowcu na lubelskim Czechowie (zdjęcia)
galeria

Groźny pożar w wieżowcu na lubelskim Czechowie (zdjęcia) 2 0

Pożar w wieżowcu przy ulicy Lipińskiego 5 w Lublinie.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor 43:47 [ZAPIS RELACJI]

Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speed Car Motor 43:47 [ZAPIS RELACJI] 25 0

O 16:15 lubelscy żużlowcy w pierwszym w tym sezonie meczu wyjazdowym Nice 1 Ligi Żużlowej zmierzą się ze Wybrzeżem Gdańsk

MKS Trzebinia – Podlasie Biała Podlaska 1:1. Już byli w ogródku

MKS Trzebinia – Podlasie Biała Podlaska 1:1. Już byli w ogródku 0 0

Duży pech piłkarzy Tomasza Złomańczuka. Podlasie w końcówce prowadziło na wyjeździe z MKS Trzebinia, ale w czwartej minucie doliczonego czasu gry samobójcze trafienie Mateusza Łakomego dało gospodarzom jeden punkt.

Do radiowozu podjechał przerażony mężczyzna. Policjanci ruszyli na pomoc

Do radiowozu podjechał przerażony mężczyzna. Policjanci ruszyli na pomoc 0 7

Policjanci z lubelskiej drogówki przez kilkanaście kilometrów eskortowali dzisiaj samochód z małym dzieckiem. Maluch prawdopodobnie czymś się zakrztusił, a jego ojciec poprosił funkcjonariuszy o pomoc.

Koncert kameralny w DK LSM
23 kwietnia 2018, 18:00

Koncert kameralny w DK LSM 1 0

Co Gdzie Kiedy. Dom Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zaprasza na 16. juz odsłonę cyklu muzycznego Bo piękno na to jest, by zachwycało… pod dyrekcją Teresy Księskiej-Falger. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia o godz. 18.

Wybory samorządowe 2018: Brakuje urzędników do pracy
PROBLEM

Wybory samorządowe 2018: Brakuje urzędników do pracy 6 3

W ponad 40 gminach województwa lubelskiego wciąż brakuje urzędników wyborczych, którzy mają zająć się organizacją tegorocznych wyborów samorządowych. Problemu z naborem nie było jedynie na terenie delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Chełmie

Pokazy spektaklu "Diabeł i tabliczka czekolady" w Osterwie

Pokazy spektaklu "Diabeł i tabliczka czekolady" w Osterwie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie zaprasza na pokazy spektaklu opartego na reportażach Pawła Piotra Reszki o "zwykłych - niezwykłych" mieszkańcach województwa lubelskiego - Diabeł i tabliczka czekolady.

300 złotych na wyprawkę czy niższy CIT. Wracamy do obietnic premiera
POLITYKA

300 złotych na wyprawkę czy niższy CIT. Wracamy do obietnic premiera 15 6

Niższy CIT i ZUS dla przedsiębiorców, fundusz budowy dróg lokalnych, 300 zł na wyprawkę dla każdego ucznia i zabezpieczenia emerytalne dla kobiet, które urodziły i wychowały co najmniej czworo dzieci - to niektóre z założeń "Piątki Morawieckiego". Zdaniem opozycji ma to na celu przykrycie zamieszania związanego z wysokimi nagrodami dla członków rządu. - Może chodzić o odbicie w sondażach - przyznaje politolog

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!