niedziela, 18 marca 2018 r.

Lublin

HIT internetu! Bitwa o choinki w Lublinie. Ponad 220 tys. wyświetleń (wideo)

Dodano: 23 grudnia 2015, 17:57
Autor: kp, dudi

Szarpanie, przepychanie i wydzieranie sobie z rąk. Poszło o... 150 choinek, które rozdawał marszałek Sosnowski. Nasz film krąży po internecie i ma już ponad 220 tys. odsłon.

Niektórzy porównują film do słynnej "Chytrej baby z Radomia". Bitwa o choinki rozegrała się w niedzielę na lubelskim deptaku. 150 drzewek, które ufundował marszałek Sławomir Sosnowski zniknęło bardzo szybko. Na filmie widać jak ludzie przepychają się do namiotu i szarpią żeby tylko zdobyć darmowe drzewko.

Sam marszałek był mocno zaskoczony sytuacją. – Nie spodziewaliśmy się tylu chętnych. W pewnym momencie miałem wątpliwości, czy konstrukcja namiotu wytrzyma. W przyszłym roku musimy pomyśleć nad zmianą formuły rozdawania drzewek – przyznaje marszałek Sosnowski.

Czytaj więcej o: Lublin choinka bitwa o choinki
Sylwek
Gość
Gość
(156) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Sylwek
Sylwek (27 grudnia 2015 o 14:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Ludność Lublina https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludno%C5%9B%C4%87_Lublina. W 1857 roku Lublin był miastem 16 tysięcznym, w 1897 (po uwolnieniu pańszczyzny, kiedy wielu chłopów przeniosło do miasta w poszukiwaniu lepszego życia) 46 tysięcznym. W 1939 Lublin miał 122 tysiące mieszkańców (z tego 1/3 stanowili Żydzi). Wielu lublinian-Polaków (nie mówię o Żydach straciło życie podczas II wojny światowej, zamordowano wielu przedstawicieli inteligencji). Ludność żydowska została niemal całkowicie unicestwiona. Wielu lublinian po wojnie było prześladowanych przez władze komunistyczne,wielu przedstawicieli lubelskiej inteligencji wyjechało po wojnie do Warszawy. Czuby, Czechów, Sławinek, Kośminek, Tatary, Majdan Tatarski, Rury, Wrotków, Głusk, Wieniawa, Felin itp. to były kiedyś oddzielne miejscowości (głównie wsie), w miarę rozwoju Lublina stopniowo do niego włączane. Ktoś napisał, że lublinian z dziada pradziada w naszym mieście jest najwyżej 10% i  miał rację!!!

Rozwiń
Gość
Gość (26 grudnia 2015 o 20:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Biją się o choinki a w Wigilię idą na pasterkę.. Śmiech...
Rozwiń
Gość
Gość (26 grudnia 2015 o 19:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie wstyd Wam dziennikarze z Dziennika Wschodniego? Warto dla paru złotych robić taki czarny PR swojemu regionowi? Upadliście tak nisko, że jakby któryś z Was chciał się wyprostować, to byście przywalili głową w dno.
Rozwiń
Gość
Gość (26 grudnia 2015 o 14:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ale wstyd !!!!! wśród tej hołoty widziałam kilkunastu znajomych biorących niedawno udział w marszu obrońców KOD !!
Rozwiń
ops
ops (25 grudnia 2015 o 12:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Ośrodki Pomocy Społecznej w gminach wiedzą lepiej komu dać coś za darmo w ramach pomocy.I nigdy podopieczni nie stwarzają takich Cyrków.Chyba,że na choinkach był monogram P.S.So........go no to inna kwestia,warto było kości ŁAMAĆ.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (156)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!