Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 stycznia 2018 r.
16:21

Hotel znanej sieci oficjalnie otwarty. W Lublinie goście z Nepalu, Japonii, Bangladeszu [zdjęcia]

62 30 A A

121 pokoi i możliwości przyjęcia aż 242 gości równocześnie, gofry na śniadanie i siłownia dostępna w każdej chwili – tak najkrócej można opisać hotel Hampton by Hilton. Placówka właśnie została oficjalnie otwarta chociaż przyjmuje gości już od czterech miesięcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Mieliśmy już dni, w których musieliśmy odmawiać, bo wszystkie pokoje były wynajęte – przyznaje Michał Rzeźnik, dyrektor zarządzający.

- Każdy z gości naszego hotelu w cenie pokoju dostaje też śniadanie, bo to najważniejszy posiłek dnia – dodaje Anita Wysokińska, prezes zarządu spółki Global Prosperity.

Na talerzach pojawiają się m.in. ekologiczne jajka, wyrabiane na miejscu wędliny i niezależnie od pory roku świeże owoce. Nie brak też produktów regionalnych, takich jak cebularze, czy pieróg biłgorajski. Hitem są jednak przyrządzane na miejscu gofry z mnóstwem smacznych dodatków. Pomysł tak bardzo przypadł do gustu gościom, że skopiował go już inny lubelski hotel.

- Szukaliśmy formatu hotelu, który za przystępną cenę będzie spełniał potrzeby zarówno ludzi zapracowanych i przyjeżdżających do Lublina w interesach, jak i turystów – przyznaje Wysokińska.

Zdecydowana większość z gości to Polacy przyjeżdżający do Lublina przede wszystkim w celach biznesowych. W grudniu stanowili oni 76 proc. gości. Pozostali klienci pochodzili z 40 krajów całego świata.

- Byli to głównie biznesmani z Wielkiej Brytanii i USA oraz turyści z Izraela, Rosji i Ukrainy – wylicza Rzeźnik. – Gościliśmy jednak także przedstawiciele Nepalu, Japonii, czy Bangladeszu.

Stąd każdy z gości korzystać może z bezpłatnego centrum fitness, strefy biznesowej m.in. z bezpiecznymi komputerami, które nie zapisują danych oraz salach konferencyjnych.

- Ich łączna powierzchnia to 140 mkw., czyli znacznie większa w stosunku do sal konferencyjnych naszej sieci w innych miejscach Polski. W nich jest to maksymalnie 50 – 60 mkw. – mówi Aneta Puczyk, menadżer ds. sprzedaży i dodaje, że w sali konferencyjnej, która może być też dzielona znajdzie się miejsce dla 120 osób w ustawieniu teatralnym i 200 w ustawieniu bankietowym.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Weteran / 26 stycznia 2018 o 09:23
+1
Co poniektorym, to nawet otwarcie nowego hotelu przeszkadza, chociaz ich to absolutnie ni dotyczy! Powstal nowy hotel,prywatny, miasto dostanie cos z podatkow, ludzie dostaja zatrudnienie, tak przy budowie, jak I potem przy obsludze I jeszcze zle!!!
Avatar
Weteran / 26 stycznia 2018 o 21:59
Do goscia piszacego o najbiednieszym regionie Unii Europejskiej. Sa dwie teorie rozwoju, albo biednym dajesz rybe, albo dajesz wedke, Ryby bedziesz musial dawac przez cale jego zycie, bo nigdy nie nauczy sie lowic, zreszta nie bedzie mial czym, jesli dasz wedke jest nadzieja, ze nauczy sie lowic sam i nie trzeba mu wiecej ze wspolnego polowu tej ryby dawac! Podobnie jest z infrastruktura, ale jak mozna kogos przekonywac jak ten ktos ma tylko ciasne rozczeniowe poglady ,ze mi sie "nalezy" gowno ci sie nalezy, jak sobie zapracujesz, tak bedziesz mial!
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 21:33
Tak brakuje mi zdecydowanie w moim miescie nastepnego hotelu...tak samo jak kolejnych galerii handlowych w stylu Tarasów Zamkowych...Najbiedniejszy region w calej Unii Europejskiej ale jakie standarty zycia...gofry na sniadanie.Cos mi to przypomina...z dziedziny pt.historia.Byla juz jedna wladczyni,ktora na wiesc ze jej lud gloduje i nie ma chleba...odpowiedziala...Niech jedzą ciastka.
Avatar
Weteran / 26 stycznia 2018 o 19:44
Do Pana, ktory nazwal mnie "bajkopisarzem" Podobnie jak Ty zyje w moim kochanym Lublinie ponad 65 -lat i cieszy mnie jak ostatnio z kazdym rokiem rozwija sie Moje Miasto, Nigdy nie bylem zaangazowany politycznie, nie nalezalem, ani do PZPR, ani do Solidanosci, jestem inzynierem i aktywnosc zawodowa pochlania mnie calkowicie, nie bylem zwolennikiem PO, jak tez teraz "dobrej zmiany" Po 1989r prawie wszystko mi jedno,czy rzadzi PO, Pis, SLD-czy inny Palikot, ciesze sie , ze mamy demokracje, ze teraz nie musze chodzic na procesje Bozego Ciala { chociaz czasem chodze} jak kiedys musialem chodzic na Pochody 1-Wszo Majowe {czasy szkoly sredniej, pierwsze dwa lata studiow, pierwsze lata w pracy}, Bedac niezlym fachowcem cisze sie ,ze stac mnie teraz na zakupy bez kartek ,talonow, przydzialow, kolejek, ze mam paszport w domu i kiedy chce moge sobie pojechac do znajomych, w Europie, czy gdzie indziej, co jeszcze 35-lat temu bylo nie do pomyslenia! Wracajac co do Mojego Lublina, znam to Miasto od dziecka, i pamietajac stare dzieje, cieszy mnie kazda wyremontowana ulica, kazdy nowo urzadzony skwer, kazdy odremontowany wiadukt, { chociazby ten na Kunickiego} Ze mamy taka infrastrukture ,jak baseny, hale sportowe, teatry, filharmonie ,ze mamy lotnisko!ze moje dzieci a szczegolnie wnuki nie musza uczyc sie plywac w rzeczkach, jeziorkach, bajorkach gliniankach jak ja to robilem, mozesz napisac .ze jestem " bajkopisarzem" tylko prosze odpowiedz czy cos z tego co napisalem jest nieprawda?
Do Pana, ktory nazwal mnie "bajkopisarzem" Podobnie jak Ty zyje w moim kochanym Lublinie ponad 65 -lat i cieszy mnie jak ostatnio z kazdym rokiem rozwija sie Moje Miasto, Nigdy nie bylem zaangazowany politycznie, nie nalezalem, ani do PZPR, ani do Solidanosci, jestem inzynierem i aktywnosc zawodowa pochlania mnie calkowicie, nie bylem zwolennikiem PO, jak tez teraz "dobrej zmiany" Po 1989r prawie wszystko mi jedno,czy rzadzi PO, Pis, SLD-czy inny Palikot, ciesze sie , ze mamy demokracje, ze teraz nie musze chodzic na proc... rozwiń
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 19:41
W supermarketach nie ma światła dziennego. Polskie prawo w takich przypadkach ( brak światła dziennego ) reguluje czas pracy do 6 godzin dziennie. I co..Szkopy i żabojady mają polskie prawo w nosie ale krzyczą na cały świat, że Polska łamie prawo a w szwabii i we Francji jest cacy cacy..
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 19:35
Weteranie w stanie sPOczynku gdzie ta lipa rosła na Pl. Łokietka czy na Lipowej. Spróbuj postawić hotel lub wybuduj market w krajach, których tak zachwalasz to przekonasz jakie są problemy.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 18:43
Drogi bajkopisarzu o ksywie weteran . Na temat budowy zagranicznego hotelu w Lublinie winni wypowiedzieć się lubelscy hotelarze a nie ratuszowa klaka. Mam prawo wypowiadać się na temat wlasnego grodu, w którym żyję ponad 70 lat. Tu się urodziłem, przepracowałem ponad 40 lat i teraz strącają mi z emerytury co m-c 600 PLN. A Ci co tak Ich chwalisz ile podatku dochodowego zostawiają w Polsce. Chyba GWno a nie pieniądz. Taki nalot zagranicznych hoteli na Lublin przy pomocy ratusza na pewno pogrąży naszą lubelską branżę hotelarską. POżyjemy zobaczymy. Już te nasi, szkopskie i żabojadowe markety ogołocili lubelski handel. Jak znasz tak dobrze zagranicę to powiedz mi jak są usytuowane super markety w; szwabii, France itp. Ponad 30 km za centrum dużego miasta a nie w centrach jak w Lublinie. Nie bulą tu podatków a każą naszym ludziom pracować od rana do póżnej nocy w niedziele i świnta.
Drogi bajkopisarzu o ksywie weteran . Na temat budowy zagranicznego hotelu w Lublinie winni wypowiedzieć się lubelscy hotelarze a nie ratuszowa klaka. Mam prawo wypowiadać się na temat wlasnego grodu, w którym żyję ponad 70 lat. Tu się urodziłem, przepracowałem ponad 40 lat i teraz strącają mi z emerytury co m-c 600 PLN. A Ci co tak Ich chwalisz ile podatku dochodowego zostawiają w Polsce. Chyba GWno a nie pieniądz. Taki nalot zagranicznych hoteli na Lublin przy pomocy ratusza na pewno pogrąży naszą lubelską branżę hotelarską. POżyjemy zobac... rozwiń
Avatar
Weteran / 26 stycznia 2018 o 18:17
Do goscia plecacego bzdury o uzgodnieniu otwarcia nowego hotelu z wlascicielami hoteli juz istniejacych! moge cie zapewnic, ze we Francji, Niemczech, UK, czy we Wloszech, na tyle, na ile przystosujesz sie do planu biznesowego [ cos w rodzaju naszego planu zagospodarowania przestrzennego} nikt nie pyta, czy jestes Francuzem, Hiszpanem, Niemcem, Anglikiem, czy Polakiem, katolikiem, protestantem, prawoslawnym ,czy muzulmanem, na tyle na ile masz pieniadze ,aby w taki biznes zainwestowac nikt nie czyni zadnych przeszkod, a wrecz odwrotnie kazdda wladza chce pomoc aby tych hoteli,czy restauracjii bylo jak najwiecej! Ktos napisal, ze w Hiltonie oferuja pokoj za 190zl i to jak na Lublin jest bardzo drogo!! W Lublinie, nawet w sezonie mozna dostac pokoje po 120- 150zl w dobrej lokalizacjii i dlatego nie widze ,aby ten hotel byl konkurencja dla innych lubelskich kameralnych hotelikow. W najblizszej przyszlosci zostana otwarte dwa nastepne hotele znanych sieci, nalezy sie z tego tylko cieszyc! Zwiekszy sie konkurencja, zmniejsza sie ceny ,zwiekszy sie atrakcyjnosc naszego miasta!
Do goscia plecacego bzdury o uzgodnieniu otwarcia nowego hotelu z wlascicielami hoteli juz istniejacych! moge cie zapewnic, ze we Francji, Niemczech, UK, czy we Wloszech, na tyle, na ile przystosujesz sie do planu biznesowego [ cos w rodzaju naszego planu zagospodarowania przestrzennego} nikt nie pyta, czy jestes Francuzem, Hiszpanem, Niemcem, Anglikiem, czy Polakiem, katolikiem, protestantem, prawoslawnym ,czy muzulmanem, na tyle na ile masz pieniadze ,aby w taki biznes zainwestowac nikt nie czyni zadnych przeszkod, a wrecz odwrotnie kazdda... rozwiń
Avatar
Olo / 26 stycznia 2018 o 17:12
Ale w Lublinie nie ma starówki tylko Stare miasto
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 17:08
Panie Weteranie sPOd Verdun nie wstyd klepać takie bajdy. Budowę obcego hotelu w Lublinie winno się najpierw uzgodnić z naszymi hotelarzami. Byłem i w: Austrii, Francji, Niemczech i pytałem czy można tu rozwinąć jaki pożądny biznes a nie stolik na niedzielnym Flomarku? Można ale żabojady, szkopy dadzą Ci takie obostrzenia, że nie będzie Ci się to opłaciło. A w nasim Lublinie za rządów POkrak stoją drzwi otwarte na oścież dla szkopów , żabojadów i dżemojadów co imają się biznesem. Z tym, że w/w nać wcale nie buli podatków i tu sęk. Jaki sęk - olbrzymia dziura w polskim budżecie. No ale jak mamy Takich chwalących mizerię jaką gotują nam POkraki jak Ten gość POdpisujący się jako Weteran to zamknę buzię i POczekam co nam da ten zagraniczny biznes.
Panie Weteranie sPOd Verdun nie wstyd klepać takie bajdy. Budowę obcego hotelu w Lublinie winno się najpierw uzgodnić z naszymi hotelarzami. Byłem i w: Austrii, Francji, Niemczech i pytałem czy można tu rozwinąć jaki pożądny biznes a nie stolik na niedzielnym Flomarku? Można ale żabojady, szkopy dadzą Ci takie obostrzenia, że nie będzie Ci się to opłaciło. A w nasim Lublinie za rządów POkrak stoją drzwi otwarte na oścież dla szkopów , żabojadów i dżemojadów co imają się biznesem. Z tym, że w/w nać wcale nie buli podatków i tu sęk. Jaki sęk ... rozwiń
Avatar
Weteran / 26 stycznia 2018 o 21:59
Do goscia piszacego o najbiednieszym regionie Unii Europejskiej. Sa dwie teorie rozwoju, albo biednym dajesz rybe, albo dajesz wedke, Ryby bedziesz musial dawac przez cale jego zycie, bo nigdy nie nauczy sie lowic, zreszta nie bedzie mial czym, jesli dasz wedke jest nadzieja, ze nauczy sie lowic sam i nie trzeba mu wiecej ze wspolnego polowu tej ryby dawac! Podobnie jest z infrastruktura, ale jak mozna kogos przekonywac jak ten ktos ma tylko ciasne rozczeniowe poglady ,ze mi sie "nalezy" gowno ci sie nalezy, jak sobie zapracujesz, tak bedziesz mial!
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 21:33
Tak brakuje mi zdecydowanie w moim miescie nastepnego hotelu...tak samo jak kolejnych galerii handlowych w stylu Tarasów Zamkowych...Najbiedniejszy region w calej Unii Europejskiej ale jakie standarty zycia...gofry na sniadanie.Cos mi to przypomina...z dziedziny pt.historia.Byla juz jedna wladczyni,ktora na wiesc ze jej lud gloduje i nie ma chleba...odpowiedziala...Niech jedzą ciastka.
Avatar
Weteran / 26 stycznia 2018 o 19:44
Do Pana, ktory nazwal mnie "bajkopisarzem" Podobnie jak Ty zyje w moim kochanym Lublinie ponad 65 -lat i cieszy mnie jak ostatnio z kazdym rokiem rozwija sie Moje Miasto, Nigdy nie bylem zaangazowany politycznie, nie nalezalem, ani do PZPR, ani do Solidanosci, jestem inzynierem i aktywnosc zawodowa pochlania mnie calkowicie, nie bylem zwolennikiem PO, jak tez teraz "dobrej zmiany" Po 1989r prawie wszystko mi jedno,czy rzadzi PO, Pis, SLD-czy inny Palikot, ciesze sie , ze mamy demokracje, ze teraz nie musze chodzic na procesje Bozego Ciala { chociaz czasem chodze} jak kiedys musialem chodzic na Pochody 1-Wszo Majowe {czasy szkoly sredniej, pierwsze dwa lata studiow, pierwsze lata w pracy}, Bedac niezlym fachowcem cisze sie ,ze stac mnie teraz na zakupy bez kartek ,talonow, przydzialow, kolejek, ze mam paszport w domu i kiedy chce moge sobie pojechac do znajomych, w Europie, czy gdzie indziej, co jeszcze 35-lat temu bylo nie do pomyslenia! Wracajac co do Mojego Lublina, znam to Miasto od dziecka, i pamietajac stare dzieje, cieszy mnie kazda wyremontowana ulica, kazdy nowo urzadzony skwer, kazdy odremontowany wiadukt, { chociazby ten na Kunickiego} Ze mamy taka infrastrukture ,jak baseny, hale sportowe, teatry, filharmonie ,ze mamy lotnisko!ze moje dzieci a szczegolnie wnuki nie musza uczyc sie plywac w rzeczkach, jeziorkach, bajorkach gliniankach jak ja to robilem, mozesz napisac .ze jestem " bajkopisarzem" tylko prosze odpowiedz czy cos z tego co napisalem jest nieprawda?
Do Pana, ktory nazwal mnie "bajkopisarzem" Podobnie jak Ty zyje w moim kochanym Lublinie ponad 65 -lat i cieszy mnie jak ostatnio z kazdym rokiem rozwija sie Moje Miasto, Nigdy nie bylem zaangazowany politycznie, nie nalezalem, ani do PZPR, ani do Solidanosci, jestem inzynierem i aktywnosc zawodowa pochlania mnie calkowicie, nie bylem zwolennikiem PO, jak tez teraz "dobrej zmiany" Po 1989r prawie wszystko mi jedno,czy rzadzi PO, Pis, SLD-czy inny Palikot, ciesze sie , ze mamy demokracje, ze teraz nie musze chodzic na proc... rozwiń
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 19:41
W supermarketach nie ma światła dziennego. Polskie prawo w takich przypadkach ( brak światła dziennego ) reguluje czas pracy do 6 godzin dziennie. I co..Szkopy i żabojady mają polskie prawo w nosie ale krzyczą na cały świat, że Polska łamie prawo a w szwabii i we Francji jest cacy cacy..
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 19:35
Weteranie w stanie sPOczynku gdzie ta lipa rosła na Pl. Łokietka czy na Lipowej. Spróbuj postawić hotel lub wybuduj market w krajach, których tak zachwalasz to przekonasz jakie są problemy.
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 18:43
Drogi bajkopisarzu o ksywie weteran . Na temat budowy zagranicznego hotelu w Lublinie winni wypowiedzieć się lubelscy hotelarze a nie ratuszowa klaka. Mam prawo wypowiadać się na temat wlasnego grodu, w którym żyję ponad 70 lat. Tu się urodziłem, przepracowałem ponad 40 lat i teraz strącają mi z emerytury co m-c 600 PLN. A Ci co tak Ich chwalisz ile podatku dochodowego zostawiają w Polsce. Chyba GWno a nie pieniądz. Taki nalot zagranicznych hoteli na Lublin przy pomocy ratusza na pewno pogrąży naszą lubelską branżę hotelarską. POżyjemy zobaczymy. Już te nasi, szkopskie i żabojadowe markety ogołocili lubelski handel. Jak znasz tak dobrze zagranicę to powiedz mi jak są usytuowane super markety w; szwabii, France itp. Ponad 30 km za centrum dużego miasta a nie w centrach jak w Lublinie. Nie bulą tu podatków a każą naszym ludziom pracować od rana do póżnej nocy w niedziele i świnta.
Drogi bajkopisarzu o ksywie weteran . Na temat budowy zagranicznego hotelu w Lublinie winni wypowiedzieć się lubelscy hotelarze a nie ratuszowa klaka. Mam prawo wypowiadać się na temat wlasnego grodu, w którym żyję ponad 70 lat. Tu się urodziłem, przepracowałem ponad 40 lat i teraz strącają mi z emerytury co m-c 600 PLN. A Ci co tak Ich chwalisz ile podatku dochodowego zostawiają w Polsce. Chyba GWno a nie pieniądz. Taki nalot zagranicznych hoteli na Lublin przy pomocy ratusza na pewno pogrąży naszą lubelską branżę hotelarską. POżyjemy zobac... rozwiń
Avatar
Weteran / 26 stycznia 2018 o 18:17
Do goscia plecacego bzdury o uzgodnieniu otwarcia nowego hotelu z wlascicielami hoteli juz istniejacych! moge cie zapewnic, ze we Francji, Niemczech, UK, czy we Wloszech, na tyle, na ile przystosujesz sie do planu biznesowego [ cos w rodzaju naszego planu zagospodarowania przestrzennego} nikt nie pyta, czy jestes Francuzem, Hiszpanem, Niemcem, Anglikiem, czy Polakiem, katolikiem, protestantem, prawoslawnym ,czy muzulmanem, na tyle na ile masz pieniadze ,aby w taki biznes zainwestowac nikt nie czyni zadnych przeszkod, a wrecz odwrotnie kazdda wladza chce pomoc aby tych hoteli,czy restauracjii bylo jak najwiecej! Ktos napisal, ze w Hiltonie oferuja pokoj za 190zl i to jak na Lublin jest bardzo drogo!! W Lublinie, nawet w sezonie mozna dostac pokoje po 120- 150zl w dobrej lokalizacjii i dlatego nie widze ,aby ten hotel byl konkurencja dla innych lubelskich kameralnych hotelikow. W najblizszej przyszlosci zostana otwarte dwa nastepne hotele znanych sieci, nalezy sie z tego tylko cieszyc! Zwiekszy sie konkurencja, zmniejsza sie ceny ,zwiekszy sie atrakcyjnosc naszego miasta!
Do goscia plecacego bzdury o uzgodnieniu otwarcia nowego hotelu z wlascicielami hoteli juz istniejacych! moge cie zapewnic, ze we Francji, Niemczech, UK, czy we Wloszech, na tyle, na ile przystosujesz sie do planu biznesowego [ cos w rodzaju naszego planu zagospodarowania przestrzennego} nikt nie pyta, czy jestes Francuzem, Hiszpanem, Niemcem, Anglikiem, czy Polakiem, katolikiem, protestantem, prawoslawnym ,czy muzulmanem, na tyle na ile masz pieniadze ,aby w taki biznes zainwestowac nikt nie czyni zadnych przeszkod, a wrecz odwrotnie kazdda... rozwiń
Avatar
Olo / 26 stycznia 2018 o 17:12
Ale w Lublinie nie ma starówki tylko Stare miasto
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 17:08
Panie Weteranie sPOd Verdun nie wstyd klepać takie bajdy. Budowę obcego hotelu w Lublinie winno się najpierw uzgodnić z naszymi hotelarzami. Byłem i w: Austrii, Francji, Niemczech i pytałem czy można tu rozwinąć jaki pożądny biznes a nie stolik na niedzielnym Flomarku? Można ale żabojady, szkopy dadzą Ci takie obostrzenia, że nie będzie Ci się to opłaciło. A w nasim Lublinie za rządów POkrak stoją drzwi otwarte na oścież dla szkopów , żabojadów i dżemojadów co imają się biznesem. Z tym, że w/w nać wcale nie buli podatków i tu sęk. Jaki sęk - olbrzymia dziura w polskim budżecie. No ale jak mamy Takich chwalących mizerię jaką gotują nam POkraki jak Ten gość POdpisujący się jako Weteran to zamknę buzię i POczekam co nam da ten zagraniczny biznes.
Panie Weteranie sPOd Verdun nie wstyd klepać takie bajdy. Budowę obcego hotelu w Lublinie winno się najpierw uzgodnić z naszymi hotelarzami. Byłem i w: Austrii, Francji, Niemczech i pytałem czy można tu rozwinąć jaki pożądny biznes a nie stolik na niedzielnym Flomarku? Można ale żabojady, szkopy dadzą Ci takie obostrzenia, że nie będzie Ci się to opłaciło. A w nasim Lublinie za rządów POkrak stoją drzwi otwarte na oścież dla szkopów , żabojadów i dżemojadów co imają się biznesem. Z tym, że w/w nać wcale nie buli podatków i tu sęk. Jaki sęk ... rozwiń
Avatar
Gość / 26 stycznia 2018 o 14:39
-1
Dobra władza to najpierw dba o interesy lubelskich firm a obcym dogadza na szarym końcu. Ale czy tak robi nasi Ratusz od 8 lat? Oto jest pytanie.
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 20

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra