piątek, 23 lutego 2018 r.

Lublin

Życie partyjne to nie sielanka. Ale miarą siły partii jest umiejętność porozumienia i rozwiązywania kłopotów - mówił dziś w Lublinie Bronisław Komorowski,

jeden z liderów PO. Wicemarszałek Sejmu przyjechał mediować w konflikcie między lubelskimi działaczami PO.
Poszło o stypendia z lubelskiego Ratusza m.in. dla syna radnego PO Dariusza Piątka. Zdaniem wiceprezydenta Włodzimierza Wysockiego (PO) - zbyt wysokie. Wysockiego poparły władze regionu z Januszem Palikotem na czele, Piątka część radnych. Dziś, w obecności Komorowskiego, obaj symbolicznie uścisnęli sobie dłonie. - Doszło to wewnętrznej umowy - wyjaśnia Komorowski. - Wszystkie wnioski do sądów koleżeńskich (o wykluczenie z partii Piątka, Palikota i Wysockiego - red.) zostały wycofane.
- To nie tak, że jak ludzie podają sobie ręce, to wszystko znika - podkreśla Palikot. - Ale połączyła nas prognoza przyspieszonych wyborów. Nasze animozje nie mają takiej rangi, wobec odsunięcia PiS od władzy.
Nieoficjalnie wiadomo, że Komorowski udzielił reprymendy skłóconym stronom. - Dwie rzeczy, które mogą zaszkodzić partii to nieumiejętnie sprawowane przywództwo i anarchia, która bierze się z nieumiejętności podporządkowania się przywódcom - mówi Komorowski.
Wieczorem zbiera się Rada Regionalna PO. Miała ustalić listy kandydatów do Sejmu i Senatu. Z Okręgu Lubelskiego na listach znaleźli się posłowie PO (Palikot, Karpiński, Wilk). Największej dyskusji spodziewano się w przypadku listy do Senatu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że może nie znaleźć się na niej Jacek Sobczak. (MB)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(Anonimowy)
chart
znik
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

(Anonimowy)
(Anonimowy) (4 września 2007 o 23:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
albo jesteś mało inteligentny i ślepy albo jesteś Pracownikiem Styksu.Pewnie że Sobczak dostał się do sejmiku bo był pierwszy na liście wyborczej , ty chyba gazet nie czytasz i nie za uważasz jakie machlojki przeprowadza Sobczak dla firmy Styks.Przeczytaj sobie wszystkie artykuły dotyczące firmy Styks i zobaczysz o co chodzi. nie wspomnę już o płocie który postawił żeby odgrodzić swoje osiedle domków rodzinnych od ludzi z bloków bo uważał że są gorsi od niego, nie dość że i tak musieli go rozebrać to jeszcze Sobczak dostał naganę od PO. Jaki z niego prawnik skoro mówił że ten płot może tam stanąć i jest to prawnie. Jeżeli nie przekonuje cię ten przykład to jakiś czas temu pracownik firmy Styks podał Sobczaka i spółkę do sądu Sobczak zapewniał że wygra sprawę i przegrał musieli płacić odszkodowanie byłemu już pracownikowi.Więc jaki z niego prawnik skoro wszystko przegrywa. Teraz sobie wymyślił zabieranie ciał z działów szpitalnych i przewożenie ich to firmy Styks. Nie dość że to nie jest zgodne z ustawą bo szpital może wydać ciało tylko firmie wskazanej przez rodzinę to jest nieetyczne , niehumanitarne i bardzo nieuczciwe.Od kiedy Sobczak przeją jakiś stołek w mieście od tej pory zaczęły sie przetargi w szpitalach na zabieranie ciał. Mało tego na 5 przetargów tego typu , które się odbyły w mieście cztery wygrał Styks. W najbliższym czasie odbędzie się kolejny przetarg kto wygra nie muszę ci pisać zresztą przeczytasz pewnie o tym w gazecie lub obejrzysz w telewizji.Jak pisałem wcześniej przeczytaj wcześniejsze artykuły w Dzienniku Wschodnim tam jest wypowiedź jakiejś dyrektorki ze szpitala na Kraśnickiej wywiadu udzieliła 27 grudnia gdzie powiedziała że zwłokami zajmie się Styks a dokumenty przez zainteresowane firmy można było składać do 28 grudnia więc nie pisz tylko że z góry nie było wiadomo kto wygra. Oczywiście nie chciałem cię urazić ale skoro piszesz na jakiś temat to zapoznaj się najpierw ze wszystkimi faktami.
Rozwiń
chart
chart (4 września 2007 o 16:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Od 18 lat istnieje w Polsce reaktywowany Senat i jeszcze nigdy w wyborach do tej izby nie było żadnych list. Czy fakt ten mógłby w końcu przebić się do świadomości dziennikarzy?
Rozwiń
znik
znik (4 września 2007 o 10:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak będzie ktoś spoza tej kliki z PO, zagłosuję na niego na senackiej liście.Ale na mój głos na listę poselską nie liczcie. na pana Palikota głosu nie oddam.
Rozwiń
mariusz
mariusz (4 września 2007 o 09:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ty ,,normalny" buraku, przynajmniej byś się podpisał.Chyba życie daje Ci w dup..skoro tyle w Tobie jadu!Dr Jacek Sobczak to osoba, która w gąszczu polityków Lubelszczyzny wykazuje się rzetelnością i sumiennością w pracy, a dowodem na to jest największe w kraju poparcie do Sejmiku Województwa tj. ponad 20 tys.głosów.Więc bałwanie nie wypowiadaj się o ludziach, o których nie masz żadnego pojęcia.To świadczy tylko o Twojeje głupocie!!!!
Rozwiń
normalny
normalny (3 września 2007 o 20:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zabierzcie tego wariata Sobczaka do senatu. On nic nie potrafi, na niczym sie nie zna (nie wiem kto mu dal doktorat), wszystko psuje, otacza sie samymi bałwanami (vide: Bernecki) nie ma z niego nic pozytecznego - jest jeszcze gorszy niz Pruszkowski. Jak go wezmiecie to moze lotnisko w swidniku powstanie bo inaczej to marne szanse. W 100% popieram kandydata do senatu Pana dr (phi:) Jacka Sobczaka, wezcie go w cholere jak najdalej stad!!!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!