niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Lublin

Icemania: Sobota na łyżwach w Lublinie

Dodano: 20 grudnia 2012, 18:40
Autor: mb

 (Maciej Kaczanowski/ Archiwum)
(Maciej Kaczanowski/ Archiwum)

Lodowisko Icemania przy Al. Zygmuntowskich i lubelskie kluby łyżwiarskie organizują naukę jazdy na łyżwach dla najmłodszych. Początek w sobotę rano.

– Zapraszamy także tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli łyżew na nogach – zachęca Jolanta Kotliska z klubu MKŁ Biellmann Lublin. Impreza potrwa od godz. 9.30 do 13. W programie m.in. konkursy z nagrodami, pokazy łyżwiarskie i bezpłatny instruktaż dla początkujących.

Zapłacić trzeba za to za wstęp na lodowisko. 60 minut jazdy kosztuje w sobotę 9 zł, wypożyczenie łyżew – 6 zł. Taniej w ofercie rodzinnej (rodzic + dziecko do 7 roku życia) – 10 zł za godzinę.
Czytaj więcej o:
Jan Maria Koza
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Jan Maria Koza
Jan Maria Koza (22 grudnia 2012 o 00:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Unikalny kod bezpieczeństwa- dziennik ludowy mam głęboko gdzieś w dup.e
ice baru w tym mieście nie było i nie będzie a zadupie zwane Lublin zawdzięczamy pod lubelskim politykom z ich rewaluacyjnymi pomysłami gdzie lotnisko powstało a dojazdu brak a na biletach murzyn , albo żyd o przewracających się słupach trakcji trolejbusowej nie wspominając jak by nie było łapówa i pociotki robią w Lublinie a oferty pracy owszem w internecie w pośredniaku tylko szkoda że wybrani zostali już dawno a opinia publiczna niech widzi że przyjęcia są nadal tylko bez szans.
Choinka pod ratuszem powinna się zwać najgorszy chwast w Polsce i wykopać tego sztucznego cha buzia do środka UM.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24