niedziela, 19 listopada 2017 r.

Lublin

Ich szkolne wyniki robią wrażenie. Najlepsi uczniowie docenieni [zdjęcia]

Dodano: 7 listopada 2017, 16:51
Autor: ask

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa, którzy otrzymali tytuł stypendystów Prezesa Rady Ministrów odebrali we wtorek dyplomy. To 237 osób! Ich szkolne wyniki robią ogromne wrażenie

Stypendia w wysokości 258 zł miesięcznie trafiły do uczniów, którzy w ubiegłym roku szkolnym otrzymali promocję z wyróżnieniem uzyskując przy tym najwyższą w ich szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych przedmiotach mają co najmniej wyniki dobre.

- Kiedy dowiedziałam się, że otrzymam stypendium byłam bardzo zaskoczona – przyznaje Julia Czarnocka, uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Parczewie ze średnią 5,30. – Dla mnie to bardzo ważna rzecz, docenienie mojej nauki, w którą wkładam kilka godzin dziennie. Mam nadzieję, że pozwoli mi to na dostanie się na wymarzone studia, czyli prawo lub język angielski na Uniwersytecie Warszawskim.

- Najgorzej szła mi chemia i cieszę się, że nie mam już z nią nic wspólnego – śmieje się Mateusz Herda z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łaszczowie, który może się pochwalić średnią 5,36. – Dobrze czuję się w matematyce i języku angielskim. Dlatego będę próbował dostać się na informatykę w Krakowie. Zastanawiam się jeszcze, czy będzie to UJ, czy AGH.

Być może na Lubelszczyźnie zostanie natomiast Mateusz Boczyło z IV Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej (średnia 5,38). - Stypendium to dla mnie wielkie wyróżnienie i zaszczyt – mówi wybitny uczeń. – Żeby mieć tak dobre stopnie trzeba się dużo uczyć, ale mieć też duże ambicje. Trzeba też umieć godzić naukę z wolnym czasem, bo żadna przesada nie jest dobra.

- Potrzebujemy takiej zdolnej młodzieży i dużej troski o nią żeby weszli w zawodowe życie z wiedzą, którą będą mogli się dzielić z całym społeczeństwem – mówił wojewoda Przemysław Czarnek. – Mamy przy tym nadzieję, że przy wyborze studiów nie będą kierowali się modą na wyjazd z Lublina. Mamy dobre, rozwijające się uczelnie, na których jest miejsce dla dzisiejszych stypendystów.

Pełna lista stypendystów

Nazwisko Imię  Pełna nazwa szkoły
Adamczak Łukasz Technikum Ekonomiczne nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącym  im. gen. Władysława Andersa w Chełmie
Adamczyk Tomasz Technikum nr 2 w Puławach
Adamiec Maciej Europejskie Liceum Ogólnokształcące w Puławach
Antoniak Agata I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw Lublinie
Artemuk Mateusz Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół  im. Władysława Stanisława Reymonta  w Małaszewiczach
Artyszuk Katarzyna Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół  im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim
Bachórz Adrian Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowegow Hrubieszowie
Bartoszuk Emilia II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie
Basiak Aleksandra III Liceum Ogólnokształcąca z Oddziałami Integracyjnymi w Świdniku
Berej Martyna Ewa Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie
Bezpalko Aleksandra Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 5 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego w Tyszowcach
Białek Mateusz Technikum w Zespole Szkół nr 4 w Hrubieszowie
Bielak Piotr III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Bielińska Aleksandra Technikum w Łęcznej
Błaszczyk Sebastian Liceum Ogólnokształcące nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Kraśniku
Boczyło Mateusz Michał  IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 4 w Białej Podlaskiej
Bogusz Damian Technikum Zawodowe nr 2 w Lubartowie
Bogusz  Andrzej Technikum w Zespole Szkół Czentrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej
Boguszewska  Oliwia Akademickie Liceum Ogólnokształcące Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
Bojar Mateusz Technikum Ogrodnicze im. Ireny Kosmowskiej w Kluczkowicach
Bojarska Magdalena Małgorzata Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Lublinie
Borowicz Kacper Stanisław Technikum nr 2 w Zespole Szkół Technicznych im. gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie
Borowicz Klaudia Anna Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Parczewie
Borowik Wojciech Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Podlaskiej w Zespole Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej
Borys Paulina Technikum w Zespole Szkół Nr 4 im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Lubelskim
Bryś Kaja Daria Technikum w Zespole Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym
Buczkowski Bartłomiej II Liceum Ogólnokształcące im. M.Konopnickiej w Zamościu
Cegłowska Monika Anna II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie
Chęcińska Karolina Izabela Liceum Ogólnokształcące w Radoryżu Smolanym
Chmielarska Agata Technikum Zawodowe im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim
Chodorowski Sebastian Jakub X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Lublinie
Chojda Patryk Jan IV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu
Chromiec Gabriela I Prywatne Technikum Hotelarskie w Zamościu
Chwedczuk Arkadiusz Technikum w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie
Cudak Julia Technikum Budowlane w Zespoloe Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie
Cyran Kinga Technikum Budowlane w Zespole Szkół Technicznych w Janowie Lubelskim
Czajkowska Dominika Sylwia Technikum Zespołu Szkół Czentrum Kształcenia Rolniczego w Jabłoniu
Czarnacka Julia I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Parczewie
Czarska Melania IV Liceum Ogólnokształcące im.Stefanii Sempołowskiej w Lublinie
Czopek Natalia Kamila Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim
Dąbek Patryk Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Modliborzycach
Derecka Iwona Łucja I Liceum Ogólnokształcące w Lubartowie
Dębała Anna Liceum Ogólnokształcące w Milejowie
Dobosz Jakub XXIV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
Dobosz Wiktoria Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Wysokiem
Drozd Izabela Alicja Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym we Włodawie
Drwal Agata Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Lublinie
Duda Paulina Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie
Dymucha Patryk Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach
Dzikowska Izabela Liceum Ogólnokształcące w Urzędowie
Filipek Patrycja Technikum Hotelarskie w Dęblinie
Filipowicz Małgorzata Alicja I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
Flis Klaudia Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3 w Hrubieszowie
Fornal Cezary Liceum Ogólnokształcące im. Unii Horodelskiej w Zespole Szkół w Horodle
Franc Karolina Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Filia w Kraśniku
Furtak Daniel Technikum Mechaniczne w Rykach
Gałach Łukasz Karol Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie
Gałat Justyna Ewelina Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
Gancarz Kornelia XII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
Garbata Karolina Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. Jana Kilińskiego w Zamościu
Głąb Justyna I Liceum Ogólnokształcące im.Jana Zamoyskiego w Łęcznej
Głowacka Natalia Paulina Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Krasnymstawie
Głowacka Anna VI Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 3 w Puławach
Gmitrowicz Paulina Technikum "LIDER" w Zamościu
Gogół Weronika V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Sklodowskiej-Curie w Lublinie
Gola Paulina Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 w Puławach
Goławska Julia Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Jozefa Dwernickiego w Stoczku Łukowskim
Górniak Sandra Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Grabowcu
Górska Weronika Technikum Nr 2 w Świdniku
Gromysz Sylwia Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego  w Wisznicach
Gurgul Dominika Liceum Ogólnokształcące im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w Zespole Szkół w Dubience
Harbuz Karolina Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 2 im. gen. Władysława Sikorskiego w Tomaszowie Lubelskim
Hauzner Jagoda Technikum Ochrony Środowiska w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu
Herda Mateusz Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Kostki Starowieyskiego w Łaszczowie
Hreńczuk Marcelina Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim 
Jacuniak Patryk Technikum Nr 3 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu
Janikowska Klaudia Liceum Plastyczne w Lublinie
Janowska Zofia Śródziemnomorskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Dominika Guzmana w Lublinie
Jarmosiewicz Sebastian Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim
Jasik Justyna Katarzyna Technikum Kelnerskie w Pszczelej Woli
Jaśkiewicz Justyna Technikum w Annopolu
Jawor Adrianna Izabela Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych  w Żółkiewce
Jedut Jacek Andrzej Technikum Zawodowe w Ostrowie Lubelskim
Józefczak Adrian Technikum Nr 1 w Bełżycach
Juszczuk Patrycja Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. K. K. Baczyńskiego w Białej Podlaskiej 
Kaczorowska Natalia Technikum w Zespole Szkół Zawodowychi Ogólnokształcących w Biłgoraju
Kałdunek Klaudia Wiktoria XVI Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
Kaniewski Marcin Bartosz II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w Kraśniku
Kasianiuk Vladyslav Technikum Informatyczne w Deblinie 
Klimek Michał II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika w Biłgoraju
Klimiuk Dorota I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim 
Knap Dariusz Technikum Mechaniczne w Lubelskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
Koperwas Aleksandra Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Nr 1 im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim
Kopiś Bartłomiej Technikum Pszczelarskie im. Zofii i Tadeusza Wawrynów w Pszczelej Woli
Korólczyk Damian Liceum Ogólnokształcące  im. gen. W.  Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim
Kosonoga Elżbieta Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Tomaszowie Lubelskim
Kostrzanowska Paulina Weronika I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
Kot Weronika Technikum Usług Fryzjerskich w Janowie Lubelskim
Kowalczuk Anna III Liceum Ogólnokształcące im.Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
Kowalczyk Katarzyna Agnieszka I Liceum Ogólnokształcące im. W. Broniewskiego w Świdniku
Kowalewska Joanna II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym we Włodawie
Kowalski Paweł Jan Technikum Energetyczno - Informatyczne w Lublinie
Krocz Paulina XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie
Kruk Katarzyna Liceum Ogólnokstałcące w Klementowicach
Kryczka Karolina Technikum Informatyczne w Rykach
Kryvosheieva Sofia I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. A. J. Czartoryskiego w Puławach
Krzyś Magdalena Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie
Kulbaka Aleksandra Wiktoria XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie
Kurek Klaudia Technikum Architektury Krajobrazu w Dęblinie
Kurpisz Kacper Technikum Leśne im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju
Kwaśniak Kamila XIV Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Lublinie
Kwiecień Piotr Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu
Leszczyński Cyryl Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Ch. P. Aignera w Puławach
Lewandowska Weronika Technikum nr 4 w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich  im. Kazimierza Andrzeja Jaworskiego w Chełmie
Lewandowski  Benedykt Technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim
Ligęza Paulina Liceum Ogólnokształcące w Niemcach
Likos Łukasz Robert Technikum nr 1 w Kraśniku
Lipczyńska Patrycja Monika Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Lublinie
Lis Monika IX Liceum Ogolnókształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
Łaszkiewicz Sebastian Technikum Mechaniczne w Zespole Szkół Nr 2 im. dr Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie
Łoś Dominika Sylwia Technikum w Kijanach
Mach Ivanna Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Różańcu
Maczyński Patryk Niepubliczne Technikum Leśne w Lublinie
Madycka Alicja Gabriela VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie
Majek Wojciech II Liceum Ogólnokształcące im. Kajetana hr. Kickiego w Sobieszynie
Makarewicz Barbara Katolickie Liceum Ogólnokształcace im. C. Norwida w Białej Podlaskiej
Maksymiuk Zofia  Anna II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Białej Podlaskiej 
Małecki Oskar Mateusz Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych Zamość
Małysa Patryk Technikum Budowlane w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących im. Józefa Dechnika w Biłgoraju
Małyska Weronika Technikum Zawodowe w Regionalnym Centrum Edukacjoi Zawodowej w Lubartowie
Małyska Justyna II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
Marchlewski Marek Technikum w Zespole Szkół im. Władysława Stanisława Reymonta w Małaszewiczach
Matysiak Piotr Technikum Budowlano - Geodezyjne w Lublinie 
Matysiak Wiktoria Technikum Nr 1 w Puławach
Mazur Filip Bronisław I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
Mazur Katarzyna Technikum Ekonomiczne w Janowie Lubelskim
Mazurek Aleksandra Liceum Plastyczne im. Bernarda Morando w Zamościu
Michalewska Julia Liceum Ogólnokształcące w Pszczelej Woli
Michalska Anna Akademickie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie
Michałowska Anna Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie
Michna Jakub II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku
Mitrus Jarosław Marcin XVII Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Lublinie 
Mucha Hubert Marek Technikum Mechaniczno-Elektryczne w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju
Mydlak Cezary XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie
Myśliwiec Marcin Szymon Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych im. M. Curie-Skłodowskiej w Puławach
Nagrodzki Tomasz Technikum im.Eugeniusza Kwiatkowskiego w Poniatowej
Nestoruk Mateusz Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Białej Podlaskiej
Niedziółka Wiktoria Technikum Nr 3 w Łukowie
Niezabitowski Jakub Jarosław Technikum w Klementowicach
Nowak Magdalena Maria Technikum w Milejowie
Nowicka Katarzyna I Liceum Ogólnokształcace im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie
Olech Kamil Technikum nr 2 w Kraśniku
Olender Julia Liceum Ogólnokształcące w Dęblinie
Olszak Kamil Technikum Samochodowe w Zespole Szkół Samochodowych w Lublinie
Opieka Katarzyna Technikum Nr 2 w Łukowie
Orkiszewski Michał Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Lipińskiego w Lublinie
Osieleniec Szymon Technikum Górnicze i Politechniczne w Łęcznej
Ostojski Patryk Technikum Przemysłu Spożywczego w Lublinie
Osypiński Maciej Technikum Nr 1 w Łukowie
Ozygała Aleksandra Liceum Ogólnokształcące im. Batalionów Chłopskich w Adamowie
Paluch Rafał Technikum nr 3 w Zespole Szkół Nr 3 w Krasniku
Panek Natalia Technikum LIDER w Lublinie
Pausz Emil Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Ekonomicznych im. A. i J. Vetterów w Lublinie
Pikul Julia Technikum Ekonomiczno-Handlowe w Lublinie
Piłat Sylwia Technikum w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Orląt Lwowskich w Urzędowie
Pizoń Łukasz Technikum Informatyczne w Janowie Lubelskim
Plizga Katarzyna Aneta Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Pszczelej Woli
Pluciński Szymon Dawid Ogólnokształcace Liceum Lotnicze im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Dęblinie
Podleśny Przemyslaw II Liceum Ogólnoksztalcące im. Piotra Firleja w Lubartowie
Podpora Oktawia Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Witosa w Janowie Lubelskim
Putowski Dawid Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach
Pożarowszczyk Michał Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 5  im. ks. Stanisława Staszica w Chełmie 
Prus Michał Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie
Pszczoła Dominika Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie
Pułapa Anna Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie
Purcha Oliwia Katarzyna Technikum w Opolu Lubelskim
Rekiel Weronika Technikum Chemiczne w Lublinie
Repeć Paulina Technikum im. Augusta Cieszkowskiego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej
Robak Michał Dariusz Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim
Rogala Patrycja Monika IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie
Rola Edyta Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Stępnia w Kocku
Rola Maciej IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Łukowie
Rzeszot Izabela III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących  im. F. D. Kniaźnina w Puławach
Sadura Katarzyna I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej w Rykach
Samojluk Kamil Krzysztof Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce-Osadzie
Siczek Aleksandra Anna XXVII Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
Sidor Bartłomiej Technikum w Trawnikach
Skiba Wioletta Technikum Usługowo -Gospodarcze w Lublinie
Skomorowska Magdalena Emilia Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie w Lublinie
Skowyra Mateusz Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. T. Kościuszki w Zamościu
Sobczak Konrad Krzysztof Technikum Elektroniczne im. Obrońców Lublina 1939 roku w Lublinie
Sobkowicz Łucja Technikum w w Zespole Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa w Piotrowicach
Sochal Adrian Technikum Budowlane w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach
Sprysak Patrycja Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju
Stachyra Wiktoria

Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach

Stasiak Błażej Grzegorz Technikum w Zespole Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim
Stefaniak Angelika Dominika Technikum w Potoczku
Studzińska Weronika XV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie
Sudoł Tomasz Technikum Elektryczne w Dęblinie
Sulowska Izabela Weronika Technikum w Zakrzówku
Sulowski Rafał Technikum nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie
Suszek Magdalena Technikum Nr 1 w Świdniku
Sypuła Zuzanna Liceum Ogólnokształcące LIDER w Lublinie
Szafrańska Agata Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowegow Chelmie
Szczygielska Wiktoria Sara  Liceum Ogólnokształcące im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
Szlendak Marek Jan II Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach
Szymanek Michalina Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Leona Wyczółkowskiego w Rykach
Ślaski Krzysztof Tomasz Pallotyńskie Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Lublinie
Śpiewak Sławomir Technikum Specjalne nr 2 w Lublinie
Tarski Ignacy Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju
Tochman Małgorzata Technikum w Zespole Szkół Nr 2 im. dr Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie
Tojak Karolina Grażyna Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Biłgoraju
Tokarczyk Justyna Technikum Nr 4 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu
Trochimiak  Karolina II Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim 
Trześniowska Aleksandra Klaudia Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica w Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie
Tymura Katarzyna I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu
Uniłowski Filip Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Lublinie
Vizgalin Serhii Technikum Mechaniczne w Dęblinie
Waga Aleksandra Marlena Liceum Ogólnokształcące "LIDER" w Zamościu
Wardal Wiktor II Liceum Ogólnokształcące w Rykach
Wicha Maciej Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poniatowej
Wilk Dominika Izabela Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie
Winiarczyk Natalia VII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu
Wlaź Karol Technikum w Zespole Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
Wolski Marcin Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół                    im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie
Wójcik Rafał Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w Zespole Szkół w Siedliszczu
Wójtowicz Anna III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącym              im. gen. Władysława Andersa w Chełmie
Wyroślak Monika Technikum w Zespole Szkół w Chodlu
Zając  Paweł Technikum nr 2 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im.F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej
Zalewska Maria Zofia Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie
Zemła Tomasz Technikum im. Wincentego Witosa w Zespole Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej
Zgardzińska Patrycja I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki       w Kraśniku
Zielińska Magdalena Technikum Transportowo-Komunikacyjne w Lublinie
Zięba Dominika Agata Technikum Ekonomiczne w Dęblinie
Zimerman Katarzyna I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Zamościu
Ziobro Dawid Wacław Technikum Nr 5 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu
Żuchowicz Paulina Ewelina VI Liceum Ogólnoksztące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!