sobota, 17 marca 2018 r.

Lublin

IKEA kupiła grunty pod budowę sklepu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 stycznia 2009, 18:48
Autor: (drs)

- Trudno powiedzieć, kiedy dokładnie zaczniemy budowę - mówi Karolina Horoszczak, rzecznik sieci IKEA, ale ponawia zapowiedzi utworzenia w Lublinie wielkiego centrum handlowego.

Obiekt stanie przy al. Spółdzielczości Pracy tuż przy granicy miasta. Centrum będzie mieć ok. 110 tys. mkw. powierzchni. Sklep IKEA zajmie 30 tys. mkw., resztę powierzchni zajmie ok. 200 sklepów.

Spółka kupiła już wszystkie niezbędne grunty potrzebne do budowy - w sumie ok. 30 ha. Inwestor zobowiązał się do budowy dwóch estakad nad al. Spółdzielczości Pracy: jedna ma umożliwiać skręt w lewo pod centrum handlowe kierowcom jadącym od strony śródmieścia. Druga będzie wyprowadzać ruch spod sklepów w kierunku Lubartowa.

Koncern ma też przebudować ul. Nasutowską łącząc ją z ul. Choiny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Hiperek
arek
janusz
(5) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Hiperek
Hiperek (23 stycznia 2009 o 17:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Hiperforum, czyli Forum Pracowników Hipermarketów

Czujesz się pokrzywdzony i wyzyskiwany przez „krwiopijców” z Marketów? Nie wiesz, jak sobie poradzić, gdy każą Ci dźwigać ciężary, przekraczające dopuszczalne normy? Znieważają Cię i stosują wobec Ciebie mobbing? Odwiedź Forum Samopomocy Pracowników Hipermarketów - Hiperforum. Na stronie prowadzimy dyskusje, m.in. na temat aktualnej sytuacji panującej w super- i hipermarketach w Polsce, Kodeksu Pracy i problematyki praw pracowniczych, działalności związków zawodowych, walki z dyskryminacją oraz mobbingiem i wielu innych tematów dotykających bezpośrednio pracowników różnych sieci marketów w Polsce.

Zapraszamy:

[url="######"]Hiperforum - Forum Pracowników Hipermarketów[/url]
Rozwiń
arek
arek (23 stycznia 2009 o 11:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
chyba dobrze. Kolejna spora inwestycja plus budowa nowej drogi. Tak to dobry pomysł. Na pewno przybędzie troche miejsc pracy.
Rozwiń
janusz
janusz (23 stycznia 2009 o 11:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
OJ PANIE KOJ NASZE MIASTO KOMPLETNIE ZANIEDBANE PRZEZ KOMUNE NAPRAWDę SIę ZMIENIłO I WIDAć ROZMACH
W PRZEBUDOWIE MIASTA DZIWNE JEST TYLKO TO żE LUBLIN NIE DOGADUIE SIę ZE śWIDNIKIEM W SPRAWIE POłąCZENIA śIę TAK JAKTO ZROBIłA BYDGOSZCZ Z FORDONEM JUż NIEWSPOMNę O RZESZOWIE KTURY
PRZYłANCZA 20 WSI DO SIEBIE P. WOJEWODO P.PREZYDęCIE RUBCIE COś ZTYM POłąCZENIEM dziękuię
Rozwiń
Janek
Janek (23 stycznia 2009 o 00:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
witamy w Lublinie, a swoją drogą szkoda, że Miasto nie dogadało się z Echem w sprawie skrzyżowania z Willową, ile dawali - 80mln ?
Rozwiń
KOLO22
KOLO22 (22 stycznia 2009 o 19:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
IKEA POBUDUJE MIASTU WIADUKTY, DROGI,,CO ZDOLNE MIASTO NIE POTRAFIŁO ZROBIĆ PRZEZ 20 LAT TZW. DEMOKRACJI I WOLNEGO RYNKU, TEŻ TZW.!!!ZAPEWNE NASI DECYDENCI NIE DOCENIĄ TEGO CO ZROBI IKEA,BO TO GŁĄBY I WIOCHA GENERLANIE...PODOBNIE POROBIŁ INWESTOR KTÓRY BUDUJE FELICITY, PRZEBUDOWAŁ I POPRAWIŁ WITOSA!!!OJ TEN LUBLIN,CZY ON DOCZEKA SIĘ DECYDENTÓW Z PRAWIDZIWEGO ZDARZENIA!!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (5)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!