Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 kwietnia 2010 r.
19:46
Edytuj ten wpis

Ikea, McDonald's i Felicity, czyli co nowego wkrótce w Lublinie

0 41 A A

Lubelska IKEA przyjmie pierwszych klientów w 2012 roku. Już latem pojawi się nowy McDonald's przy galerii Olimp. A właściciele lubelskiej Plazy zbudują kolejne centrum handlowe u zbiegu Al. Kraśnickiej i Jana Pawła II.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ikea nie rezygnuje

W 2012 roku lubelska IKEA przyjmie pierwszych klientów. Skandynawski koncern zapowiada, że rozpocznie budowę jeszcze w tym roku. Kompleks przy al. Spółdzielczości Pracy ma być największym we wschodniej Polsce. Firma wykupiła już 28 ha gruntów pod nową inwestycję. Obecnie pracuje nad szczegółowym projektem.

Kompleks zajmie 120 tys. mkw. Klientów ma przyciągać przede wszystkim sklep IKEA, o powierzchni ponad 30 tys. mkw. Choć nie wbito jeszcze pierwszej łopaty, firma już zatrudniła kilkunastu dekoratorów i projektantów. Docelowo przyjmie ok. 250 osób.

Ze sklepem meblowym mają sąsiadować hipermarkety: spożywczy i budowlany. Będą też znane marki z branży sportowej i elektronicznej. W sumie blisko 200 najemców. Na terenie kompleksu powstanie 4200 miejsc postojowych.

Spożywczy przy Diamentowej

Niemiecki koncern Tengelmann rozpoczął budowę supermarketu przy ul. Diamentowej. Obiekt o powierzchni ponad 1,6 tys. mkw stanie tuż przy stacji paliw Lotos. Budynek będzie miał jedną kondygnację, z przeznaczeniem na handel i usługi. Prace powinny zakończyć się w tym roku. Do Tengelmanna należą m.in. sieć supermarketów spożywczych Plus i hipermarkety budowlane OBI.



Megacentrum przy Al. Kraśnickiej

Właściciele lubelskiej Plazy zbudują kolejne centrum handlowe u zbiegu Al. Kraśnickiej i Jana Pawła II. Realizację tego projektu zapowiadano od 2007 roku.

Miała się tym zająć czeska firma Casta Investment. W tej chwili teren pod inwestycję przejmuje francuski Klepierre. Firma zapowiada, że zbuduje centrum handlowo-rozrywkowe, dwukrotnie większe od Plazy.

Ma do dyspozycji aż 19 ha ziemi. Nowy kompleks ma przyćmić pobliską Galerię Orkana oraz hipermarkety Tesco i OBI. Klepierre zapewnia, że chce jak najszybciej rozpocząć budowę. Szczegółowych informacji w tej sprawie można się spodziewać już w maju.



BigMac przy Olimpie

Sieć McDonald's postawi nowy obiekt w sąsiedztwie Centrum Handlowego Olimp. Latem restauracja przyjmie pierwszych klientów. Piętrowy budynek stanie w sąsiedztwie wewnętrznego ronda Olimpu. Na parterze zaprojektowano bar, a na piętrze kawiarnię. Będzie też miejsce dla kierowców, korzystających z sieci McDrive.

Rondo ma zniknąć, bo konieczna będzie zmiana organizacji ruchu. Budynek stanie obok gmachu poczty. To oznacza nieco mniej miejsc parkingowych. Projekt restauracji przygotowali francuscy architekci, w oparciu o nowoczesny, który w ostatnich latach przyjął McDonald's. Wnętrze ma kojarzyć się z kawiarnią, a nie typowym barem fast food.

Felicity na Felinie

Na placu budowy udało się dokończyć dwie hale dla hipermarketów. Do jednej wprowadzi się Leroy Merlin. Drugą zajmie Real, ale dopiero po zakończeniu całej inwestycji. Firma ustawiła reklamy, informujące o rychłym rozpoczęciu drugiego etapu budowy. I na tym koniec.

Z zeszłorocznych deklaracji zarządu Atrium wynikało, że firma chce znów inwestować w polskie centra handlowe. Developer ma na to środki, sięgające miliarda euro. Felicity jest tylko jedną z inwestycji Atrium w Polsce. Co więcej, nie jest najważniejsze.

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Karol / 11 sierpnia 2010 o 08:48
[quote name='malone' date='22 kwiecień 2010 - 00:34 ' timestamp='1271889274' post='269765']
hmmm handel handel handel ... a gdzie produkcja ?? żeby to miało sens musi być produkcja lubelszczyzna samym handlowaniem nic nie wsku(ó)ra ... (sorka wtórny analfabetyzm i pora też nie sprzyja )
[/quote]
Jak to gdzie produkcja ?
W CHINACH !!!
Avatar
mójnick / 5 maja 2010 o 22:51
wszyscy macie rację
Avatar
bambo75 / 29 kwietnia 2010 o 16:30
A w tych nowych hipermarketach też będą tańczyć z wężami tak jak TU ? :

youtube.com/user/bambo7532#p/u/0/iXRZccYpwGk
Avatar
raper / 29 kwietnia 2010 o 15:49
W Lublinie musza powstac miejsca pracy,szczególnie te dla wysoko kwalifikowanych specjalistów.Dopiero wtedy miasto będzie postrzegane jako innowacyjne.Budowa kolejnych hipermarketów jest pomyłką.Sprawę zatrudnienia "załatwia na chwilę".W dalszej perspektywie wszystko sie zwinie.Jedyny pracujący w rodzinie będzie czekał na klienta w tym swoim supermarkecie,ale taki nie przyjdzie,bo też pracuje w podobnym sklepie,ale po drugiej stronie miasta.I tez czeka na takiego.Ci,co odwiedzaja te sklepy "to wycieczki bez pieniędzy",czyli rodzina tych pracujących w supemarketach dla zabicia nudów,w wolnym przez resztę życia czasie.Nic sie nie sprzedaje tylko sprzątać po takich trzeba.I jeszcze pilnować,aby nic nie zginęło.To nas czeka,gdy ta polityczna hołota nie weźmiesie za prawdziwe przemyślane rządzenie po gospodarsku.WEGETACJA.

Dla przykładu niedaleki Radom,gdzie postawiono nie na produkcje,biznes lub ponadregionalne usługi tylko handel umiera.Podobnie Łódź,gdzie wykształcone osoby pracują w Warszawie,ale dojeżdżają tylko do czasu zakupu mieszkania w stolicy.Później opuszczają miasto.Niedaleka Strefa Ekonomiczna przy autostradzie niczego nie zmieniła.Kto tylko mógł uciekł na emeryturę lub rentę.Młodzi uciekli za granicę.Strefa istnieje,ale rąk do pracy brak.
Najniższa krajowa wystarczy tylko na dojazd i śniadanie.A gdzie opłaty,czynsze,kredyty i inne zobowiazania pracownika?Łodzi więc strefa pomogła jak umarłemu kadzidło.Podobnie będzie i w Lublinie.

Wrocław,Kraków,Poznań,Trójmiasto postawiło na innego konia.I wygrali.Dlaczego nikt w tym Lublinie nie czerpie z dobrych wzorców,tylko powiela widoczne,rażące błędy niegospodarności z innych miast?A to dlatego,że przy korycie tego nie widać.Jest dobrze.Byleby do następnej kadencji.POmyslec nie ma komu.
W Lublinie musza powstac miejsca pracy,szczególnie te dla wysoko kwalifikowanych specjalistów.Dopiero wtedy miasto będzie postrzegane jako innowacyjne.Budowa kolejnych hipermarketów jest pomyłką.Sprawę zatrudnienia "załatwia na chwilę".W dalszej perspektywie wszystko sie zwinie.Jedyny pracujący w rodzinie będzie czekał na klienta w tym swoim supermarkecie,ale taki nie przyjdzie,bo też pracuje w podobnym sklepie,ale po drugiej stronie miasta.I tez czeka na takiego.Ci,co odwiedzaja te sklepy "to wycieczki bez pieniędzy",czy... rozwiń
Avatar
KASJERKA / 29 kwietnia 2010 o 13:49
Ne jesteś niestety na bierząco Jestem kasjerką w jendym z marketów w Lublinie i wierz mi , że Pampersy to chyba wymysł a zarobki to raczej 1800 brutto plus premie czyli jeśli umiesz liczyć średnio zarabiająca kasjerka w "moim" sklepie zarabia ok 1400 zł miesięcznie na rękę.Nie kokosy to co prawda ale nie jest też tragicznie, poza tym większość jest o studiach lub w trakcie.Powodzenia w szukaniu pracy.
Avatar
hienio / 22 kwietnia 2010 o 12:33
cukrownia upadla to moze i dobrze tylko szkoda ze jedyny pomysl na taka fajna lokalizacje to jest stadion - swoja droga dobrym pomyslem byla rewitalizacja starego stadionu na zygmuntowskich - a przytaczany protektor przeciez ta firma to dinozaur to musialo pasc - z takim stosunkiem do rynku - to i tak jestem zdumiony ze cos tam jeszcze jest
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2010 o 12:32
Przecież w paździeniku/listopadzie będzie wojna to nic się nie uda wybudować :]
Avatar
mp / 22 kwietnia 2010 o 12:30
No prosze .... Plaza nie mogla zainwestowac w dalszy ciag przy Lipowej ( hotel i centrum konferencyjne ) ale moze dostac kolejne tereny bez kary !!!! I niech nikt nie mowi ze nasze urzedasy nie sa przekupne - albo sa deb***ami dzialajacymi na szkode mieszkancow !!!!!
Avatar
darayavahusLBN / 22 kwietnia 2010 o 12:10
Wybory sie zbliżają .. Ciekaw jestem kto dziennikowi wschodniemu sypnął za taką propagande. Pamiętacie jak krzyczeli o Felicity, że będzie to największe centrum handlowo-rozrywkowe we wschodniej polsce ? I co z tego wynikło ? o Ikea mówi się już od przynajmniej 3 lat i co ? Nadal nie widać, żeby się coś konkretnego działo... Podejżewam, że będzie tyle z tego co z Felicity... Plaza chce stawiać drugą galerie ? No prosze bardzo niech stawiają... tylko czemu od 2 lat tylko o tym mówią i nic nie robią ? Przykładów można mnożyć... Proponuje dziennikowi wschodniemu zrobić liste inwestycji zakonczony a wogle rozpoczętych z tych wszystkich planowanych w przeciągu ostatnich 4 lat. Lista byłaby imponująco śmieszna...
Wybory sie zbliżają .. Ciekaw jestem kto dziennikowi wschodniemu sypnął za taką propagande. Pamiętacie jak krzyczeli o Felicity, że będzie to największe centrum handlowo-rozrywkowe we wschodniej polsce ? I co z tego wynikło ? o Ikea mówi się już od przynajmniej 3 lat i co ? Nadal nie widać, żeby się coś konkretnego działo... Podejżewam, że będzie tyle z tego co z Felicity... Plaza chce stawiać drugą galerie ? No prosze bardzo niech stawiają... tylko czemu od 2 lat tylko o tym mówią i nic nie robią ? Przykładów można mnożyć... Proponuje dzien... rozwiń
Avatar
~wojtek~ / 22 kwietnia 2010 o 11:04
Cukrownia zniknęła.
Z rozrzewnieniem wspominam ciągniczki wożące na przyczepach buraki, które korkowały, Jana Pawła, Diamentową, Krochmalną.
Z rozrzewnieniem wspominam smród roztaczający się nad całym miastem od jesieni aż po wiosnę, bijący od cukrowni.
A przecież takie rzeczy są normalne dla każdego dużego miasta UE.
Avatar
Karol / 11 sierpnia 2010 o 08:48
[quote name='malone' date='22 kwiecień 2010 - 00:34 ' timestamp='1271889274' post='269765']
hmmm handel handel handel ... a gdzie produkcja ?? żeby to miało sens musi być produkcja lubelszczyzna samym handlowaniem nic nie wsku(ó)ra ... (sorka wtórny analfabetyzm i pora też nie sprzyja )
[/quote]
Jak to gdzie produkcja ?
W CHINACH !!!
Avatar
mójnick / 5 maja 2010 o 22:51
wszyscy macie rację
Avatar
bambo75 / 29 kwietnia 2010 o 16:30
A w tych nowych hipermarketach też będą tańczyć z wężami tak jak TU ? :

youtube.com/user/bambo7532#p/u/0/iXRZccYpwGk
Avatar
raper / 29 kwietnia 2010 o 15:49
W Lublinie musza powstac miejsca pracy,szczególnie te dla wysoko kwalifikowanych specjalistów.Dopiero wtedy miasto będzie postrzegane jako innowacyjne.Budowa kolejnych hipermarketów jest pomyłką.Sprawę zatrudnienia "załatwia na chwilę".W dalszej perspektywie wszystko sie zwinie.Jedyny pracujący w rodzinie będzie czekał na klienta w tym swoim supermarkecie,ale taki nie przyjdzie,bo też pracuje w podobnym sklepie,ale po drugiej stronie miasta.I tez czeka na takiego.Ci,co odwiedzaja te sklepy "to wycieczki bez pieniędzy",czyli rodzina tych pracujących w supemarketach dla zabicia nudów,w wolnym przez resztę życia czasie.Nic sie nie sprzedaje tylko sprzątać po takich trzeba.I jeszcze pilnować,aby nic nie zginęło.To nas czeka,gdy ta polityczna hołota nie weźmiesie za prawdziwe przemyślane rządzenie po gospodarsku.WEGETACJA.

Dla przykładu niedaleki Radom,gdzie postawiono nie na produkcje,biznes lub ponadregionalne usługi tylko handel umiera.Podobnie Łódź,gdzie wykształcone osoby pracują w Warszawie,ale dojeżdżają tylko do czasu zakupu mieszkania w stolicy.Później opuszczają miasto.Niedaleka Strefa Ekonomiczna przy autostradzie niczego nie zmieniła.Kto tylko mógł uciekł na emeryturę lub rentę.Młodzi uciekli za granicę.Strefa istnieje,ale rąk do pracy brak.
Najniższa krajowa wystarczy tylko na dojazd i śniadanie.A gdzie opłaty,czynsze,kredyty i inne zobowiazania pracownika?Łodzi więc strefa pomogła jak umarłemu kadzidło.Podobnie będzie i w Lublinie.

Wrocław,Kraków,Poznań,Trójmiasto postawiło na innego konia.I wygrali.Dlaczego nikt w tym Lublinie nie czerpie z dobrych wzorców,tylko powiela widoczne,rażące błędy niegospodarności z innych miast?A to dlatego,że przy korycie tego nie widać.Jest dobrze.Byleby do następnej kadencji.POmyslec nie ma komu.
W Lublinie musza powstac miejsca pracy,szczególnie te dla wysoko kwalifikowanych specjalistów.Dopiero wtedy miasto będzie postrzegane jako innowacyjne.Budowa kolejnych hipermarketów jest pomyłką.Sprawę zatrudnienia "załatwia na chwilę".W dalszej perspektywie wszystko sie zwinie.Jedyny pracujący w rodzinie będzie czekał na klienta w tym swoim supermarkecie,ale taki nie przyjdzie,bo też pracuje w podobnym sklepie,ale po drugiej stronie miasta.I tez czeka na takiego.Ci,co odwiedzaja te sklepy "to wycieczki bez pieniędzy",czy... rozwiń
Avatar
KASJERKA / 29 kwietnia 2010 o 13:49
Ne jesteś niestety na bierząco Jestem kasjerką w jendym z marketów w Lublinie i wierz mi , że Pampersy to chyba wymysł a zarobki to raczej 1800 brutto plus premie czyli jeśli umiesz liczyć średnio zarabiająca kasjerka w "moim" sklepie zarabia ok 1400 zł miesięcznie na rękę.Nie kokosy to co prawda ale nie jest też tragicznie, poza tym większość jest o studiach lub w trakcie.Powodzenia w szukaniu pracy.
Avatar
hienio / 22 kwietnia 2010 o 12:33
cukrownia upadla to moze i dobrze tylko szkoda ze jedyny pomysl na taka fajna lokalizacje to jest stadion - swoja droga dobrym pomyslem byla rewitalizacja starego stadionu na zygmuntowskich - a przytaczany protektor przeciez ta firma to dinozaur to musialo pasc - z takim stosunkiem do rynku - to i tak jestem zdumiony ze cos tam jeszcze jest
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2010 o 12:32
Przecież w paździeniku/listopadzie będzie wojna to nic się nie uda wybudować :]
Avatar
mp / 22 kwietnia 2010 o 12:30
No prosze .... Plaza nie mogla zainwestowac w dalszy ciag przy Lipowej ( hotel i centrum konferencyjne ) ale moze dostac kolejne tereny bez kary !!!! I niech nikt nie mowi ze nasze urzedasy nie sa przekupne - albo sa deb***ami dzialajacymi na szkode mieszkancow !!!!!
Avatar
darayavahusLBN / 22 kwietnia 2010 o 12:10
Wybory sie zbliżają .. Ciekaw jestem kto dziennikowi wschodniemu sypnął za taką propagande. Pamiętacie jak krzyczeli o Felicity, że będzie to największe centrum handlowo-rozrywkowe we wschodniej polsce ? I co z tego wynikło ? o Ikea mówi się już od przynajmniej 3 lat i co ? Nadal nie widać, żeby się coś konkretnego działo... Podejżewam, że będzie tyle z tego co z Felicity... Plaza chce stawiać drugą galerie ? No prosze bardzo niech stawiają... tylko czemu od 2 lat tylko o tym mówią i nic nie robią ? Przykładów można mnożyć... Proponuje dziennikowi wschodniemu zrobić liste inwestycji zakonczony a wogle rozpoczętych z tych wszystkich planowanych w przeciągu ostatnich 4 lat. Lista byłaby imponująco śmieszna...
Wybory sie zbliżają .. Ciekaw jestem kto dziennikowi wschodniemu sypnął za taką propagande. Pamiętacie jak krzyczeli o Felicity, że będzie to największe centrum handlowo-rozrywkowe we wschodniej polsce ? I co z tego wynikło ? o Ikea mówi się już od przynajmniej 3 lat i co ? Nadal nie widać, żeby się coś konkretnego działo... Podejżewam, że będzie tyle z tego co z Felicity... Plaza chce stawiać drugą galerie ? No prosze bardzo niech stawiają... tylko czemu od 2 lat tylko o tym mówią i nic nie robią ? Przykładów można mnożyć... Proponuje dzien... rozwiń
Avatar
~wojtek~ / 22 kwietnia 2010 o 11:04
Cukrownia zniknęła.
Z rozrzewnieniem wspominam ciągniczki wożące na przyczepach buraki, które korkowały, Jana Pawła, Diamentową, Krochmalną.
Z rozrzewnieniem wspominam smród roztaczający się nad całym miastem od jesieni aż po wiosnę, bijący od cukrowni.
A przecież takie rzeczy są normalne dla każdego dużego miasta UE.
Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. Dlaczego nie ruszyły poszukiwania?
Tylko u nas

Lubelskie: Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. Dlaczego nie ruszyły poszukiwania? 0 0

Od czterech lat lubelski oddział Instytutu Pamięci Narodowej wie o ukrytym w Bełżycach archiwum Armii Krajowej i antykomunistycznej organizacji „Wolność i Niezawisłość”. Tak twierdzi Grzegorz Cel, syn Janiny Cel ps. „Niusia”, archiwistki „Rysia” . IPN żadnych poszukiwań nie rozpoczął do dziś, więc syn „Niusi” historię archiwum opowiedział nam.

Przejechał na czerwonym świetle. Potrącił kobietę
UTRUDNIENIA NA DK12

Przejechał na czerwonym świetle. Potrącił kobietę 1 2

Groźny wypadek na przejściu dla pieszych na ulicy Lubelskiej w Końskowoli (pow. puławski). Samochód potrącił tam kobietę.

Mechanik wziął samochód od klienta i spłacił nim swoje długi

Mechanik wziął samochód od klienta i spłacił nim swoje długi 0 4

Mechanik z okolic Łukowa odpowie za przywłaszczenie samochodu. 29-latek przyjął do naprawy samochód. Zamiast zwrócić go później właścicielowi, oddał je pod zastaw mieszkańcowi Białej Podlaskiej.

Pijana mama leżała w środku nocy na chodniku, obok niej czekała dwójka dzieci

Pijana mama leżała w środku nocy na chodniku, obok niej czekała dwójka dzieci 6 13

Kompletnie pijana matka „opiekowała” się dwójką swoich dzieci. W środku nocy, leżącą na chodniku kobietę zauważył przechodzień.

Śmiertelny wypadek policjanta w Świnoujściu. Minister odwołał komendanta

Śmiertelny wypadek policjanta w Świnoujściu. Minister odwołał komendanta 8 3

W związku ze śmiertelnym wypadkiem funkcjonariusza po odprawie kadry Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, minister Joachim Brudziński podjął decyzję o odwołaniu ze stanowiska lubuskiego komendanta wojewódzkiego Policji inspektora Jarosława Janiaka oraz jego zastępcy podinspektora Piotra Fabijańskiego.

Utrudnienia na S17. Wszystko przez zepsutą ciężarówkę

Utrudnienia na S17. Wszystko przez zepsutą ciężarówkę 0 0

Niewielkie utrudnienia dla kierowców na S17. W rejonie Woli Przybysławskiej (pow. lubelski) zepsuła się ciężarówka.

Starosta Świdnicki obwieszcza

Starosta Świdnicki obwieszcza 0

Szpital przy ul. Staszica w Lublinie. Coraz więcej pielęgniarek na L4

Szpital przy ul. Staszica w Lublinie. Coraz więcej pielęgniarek na L4 5 1

Już 150 pielęgniarek ze szpitala przy ul. Staszica w Lublinie jest na zwolnieniach lekarskich (przedwczoraj „na chorobowym” była ich setka)

Motor robi kadrową rewolucję. Prezes i trener zostają?

Motor robi kadrową rewolucję. Prezes i trener zostają? 11 15

W nowym sezonie kibice żółto-biało-niebieskich mogą nie poznać swojej drużyny. Z zespołem pożegna się wielu bardziej doświadczonych zawodników, w tym Marcin Burkhardt. – Kontrakt Marcina wygasa z końcem miesiąca i nie zostanie przedłużony – potwierdza prezes Motoru Leszek Bartnicki.

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej

Puławy: To już jest plac budowy nowej hali sportowej 11 3

W poniedziałek władze miasta oficjalnie przekazały plac budowy przy ul. Lubelskiej nowej hali widowiskowo-sportowej firmie Mostostal Puławy. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu.

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach
22 czerwca 2018, 19:00

Koncert Muzycznej Sceny Młodych w Puławach 3 0

W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach (ul. Sieroszewskiego 4) odbędzie się Koncert Finałowy Muzycznej Sceny Młodych.

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne

Nowe Biuro Obsługi Mieszkańców w Lublinie? Czynsz za duży, wnętrza za zimne 0 0

Przy ul. Kunickiego nie dojdzie raczej do otwarcia Biura Obsługi Mieszkańców, w którym możliwe byłoby załatwienie spraw związanych z dowodami osobistymi, meldunkami i niektórych innych spraw prowadzonych przez Urząd Miasta.

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną
22 czerwca 2018, 10:15

Lubelski Wzór 2018. Konferencja, która łączy biznes z branżą kreatywną 1 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz czwarty w Lublinie odbędzie się Lubelski Wzór – konferencja łącząca branżę kreatywną z biznesem.

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu

Za szybko zjeżdżał z ronda. 17-letni motocyklista w szpitalu 2 0

17-letni motocyklista trafił do szpitala po wypadku na jednym z rond w Zamościu.

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych

Prawo jazdy zrobisz w Kraśniku. Jest zgoda radnych 3 4

W Kraśniku powstanie oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Podczas sesji sejmiku województwa radni przyjęli jednogłośnie projekt uchwały w tej sprawie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!