Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 maja 2016 r.
9:01

IKEA sprzedaje swoje parki handlowe. Co z budową galerii w Lublinie?

0 7 A A

IKEA sprzedaje swoje parki handlowe w Europie.

Szwedzki gigant pozbywa się większości swoich europejskich parków handlowych, działających w sąsiedztwie sklepów meblowych IKEA. Jak informuje serwis Bloomberg, pod młotek pójdą obiekty o wartości 900 mln euro.

– W sumie w Europie IKEA Centres planuje sprzedaż 27 parków handlowych, w tym 4 w Polsce – mówi Agata Czachórska, specjalista ds. komunikacji firmy IKEA Retail. – W Polsce sprzedane zostaną parki handlowe w Jankach i na Targówku w Warszawie, park handlowy Rawa w Katowicach oraz Franowo w Poznaniu.

Po zakończeniu transakcji IKEA będzie miała w Europie tylko 25 parków handlowych. Pozostawi sobie jedynie te obiekty, które „będą pasowały do nowej strategii firmy”.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piotr / 8 czerwca 2016 o 19:09
... dziennikarzyny już nawet podstawowego wykształcenia w zakresie podatkowym nawet nie mają. 
Avatar
Gość / 2 czerwca 2016 o 14:28
To nic nadzwyczajnego, Szwedów opanowała masowo moda na lean management, dokonują przeglądów swoich biznesów i te departamenty które nie są "core" czyli biznesy poboczne i wspierające idą do partnerów czyli do outsourcingu. To tak jak kilka lat temu UMCS oznaczył m.in. szatniarki jako pracowników nienaukowych i przekazał zewnętrznej firmie. Musimy pamiętać, że nasi zamorscy sąsiedzi mają problem ze swoją innowacyjnością, i poprzez takie działania podnoszą atrakcyjność swoich marek.
Avatar
Gość / 24 maja 2016 o 18:29
witam zapraszam na stronę ***z-ikei.pl
Avatar
kondorr / 23 maja 2016 o 20:03
Mieli budowac Ikea w Lublinie , Plac juz gotowy drogi dojazdowe sa, Tyle lat mineło ale niech juz sie wypchaja jest  SKLEP Odpowiednik, Nazywa sie AGATA MEBLE.
Avatar
Gość / 23 maja 2016 o 11:09
Nowym biznesem tego koncernu jest budowa modułowych domów o powierzchni mieszkalnej 17,5 m2, które przeznaczone są dla imigrantów. W domu mieści się 5 osób i mają dostępny pełny węzeł sanitarny. Cena takiego składanego domu to 1 tysiąc Euro.
Avatar
Gość / 23 maja 2016 o 10:17
Skończył się okres zwolnienia z podatku to i "sprzedaje" a po sprzedaży będzie to samo tylko inna nazwa firmy prowadzącej i tak dalej kolejny okres zwolnienia z podatku aż się znudzi.
Avatar
Gość / 23 maja 2016 o 09:54
HAHAHHAHAHA SPRZEDAJE ?????TU CHODZI O PODATKI !!!!!!!!!!! OJ TA GAZETKA NIEMIECKA MANIPULUJE
Avatar
Piotr / 8 czerwca 2016 o 19:09
... dziennikarzyny już nawet podstawowego wykształcenia w zakresie podatkowym nawet nie mają. 
Avatar
Gość / 2 czerwca 2016 o 14:28
To nic nadzwyczajnego, Szwedów opanowała masowo moda na lean management, dokonują przeglądów swoich biznesów i te departamenty które nie są "core" czyli biznesy poboczne i wspierające idą do partnerów czyli do outsourcingu. To tak jak kilka lat temu UMCS oznaczył m.in. szatniarki jako pracowników nienaukowych i przekazał zewnętrznej firmie. Musimy pamiętać, że nasi zamorscy sąsiedzi mają problem ze swoją innowacyjnością, i poprzez takie działania podnoszą atrakcyjność swoich marek.
Avatar
Gość / 24 maja 2016 o 18:29
witam zapraszam na stronę ***z-ikei.pl
Avatar
kondorr / 23 maja 2016 o 20:03
Mieli budowac Ikea w Lublinie , Plac juz gotowy drogi dojazdowe sa, Tyle lat mineło ale niech juz sie wypchaja jest  SKLEP Odpowiednik, Nazywa sie AGATA MEBLE.
Avatar
Gość / 23 maja 2016 o 11:09
Nowym biznesem tego koncernu jest budowa modułowych domów o powierzchni mieszkalnej 17,5 m2, które przeznaczone są dla imigrantów. W domu mieści się 5 osób i mają dostępny pełny węzeł sanitarny. Cena takiego składanego domu to 1 tysiąc Euro.
Avatar
Gość / 23 maja 2016 o 10:17
Skończył się okres zwolnienia z podatku to i "sprzedaje" a po sprzedaży będzie to samo tylko inna nazwa firmy prowadzącej i tak dalej kolejny okres zwolnienia z podatku aż się znudzi.
Avatar
Gość / 23 maja 2016 o 09:54
HAHAHHAHAHA SPRZEDAJE ?????TU CHODZI O PODATKI !!!!!!!!!!! OJ TA GAZETKA NIEMIECKA MANIPULUJE

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle?

Wypadek na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Wjechała na czerwonym świetle? 4 0

Do wypadku doszło około godz. 9 na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 11 4

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 54 6

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 36 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół