Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 sierpnia 2016 r.
14:11

IKEA w Lublinie. O krok od pierwszej łopaty

Autor: Zdjęcie autora jsz
7 13 A A

Firma IKEA szykuje plac budowy centrum handlowego. Przed weekendem na działkę przy al. Spółdzielczości Pracy wjechał ciężki sprzęt. Rozpoczęło się też grodzenie terenu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na miejscu trwają też prace drogowe. W pierwszej kolejności przebudowywana jest droga przy al. Spółdzielczości Pracy. Realizacją robót zajmuje się firma Strabag. Odpowiada ona za przygotowanie budowy sklepu IKEA i centrum handlowego, a także dróg otaczających cały kompleks.

W miejscu planowanej inwestycji trwają również prace ziemne. Chodzi przede wszystkim o wyrównanie terenu. Rozpoczęcia prac budowlanych można się spodziewać w najbliższych tygodniach.

Otwarcie sklepu IKEA przewidziane jest na trzeci kwartał przyszłego roku. Przy al. Spółdzielczości Pracy powstanie również centrum handlowe. Z zapowiedzi inwestora wynika, że zostanie ono otwarte parę miesięcy po sklepie meblowym. Cały kompleks zajmie ponad 57 tys. mkw. z czego 33 tys. mkw przypadnie na sklep IKEA.

W sąsiadującym z nim centrum handlowym będzie 67 sklepów i punktów usługowych.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2016 o 07:30
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
róbta szybciej ta ikeę bo nie ma gdzie na klopsiki szwedzkie wy***yć.
Od kiedy słowo "w.y.s.k.o.c.z.y.ć" jest na cenzurowanym na tym waszym forum? Wpisałem tak i gwiazdki się pokazały....
Avatar
olo / 23 sierpnia 2016 o 07:28
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to teraz sklepikarz z meblami trzęsą portami i jaja im wychodzą dziurami
...nie sądzę. Wbrew pozorom w IKEi jest drogo jak cholera. Bywałem w niej w Gdańsku i w Warszawie i ceny nie powalają. Jedyna zaleta tego sklepu, że jest gdzie pochodzić i na co popatrzeć. Ale cenowqo dupy nie urywa. Byle półeczka 75zł, byle wieszaczek 130zł.... w BRW było taniej. Ja tam chodze głównie na żarcie do IKEA Food. Można tanio się najeść.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2016 o 07:25
róbta szybciej ta ikeę bo nie ma gdzie na klopsiki szwedzkie wy***yć.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2016 o 07:04
to teraz sklepikarz z meblami trzęsą portami i jaja im wychodzą dziurami
Avatar
Oko / 22 sierpnia 2016 o 20:05
Jeszcze ze 100 artykulikow-prasówek i zabiorą się do roboty. Polacy czekajcie na nowego globalistę... 
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 16:48
40 Euro za metr 2 w Galerii przy Ikei, masakra !
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 15:35
sztandar wschodni nie tylko ulotka ikei ale i dziennikiem budowy
Avatar
fan / 22 sierpnia 2016 o 15:13
A miało być 3 lata temu.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 15:13
A nie wiem czy słyszeliście juz pierwsze niebieskie toytoje opróżniono na terenie przyszłej ikei !!
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 15:07
SUPER !!!!
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2016 o 07:30
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
róbta szybciej ta ikeę bo nie ma gdzie na klopsiki szwedzkie wy***yć.
Od kiedy słowo "w.y.s.k.o.c.z.y.ć" jest na cenzurowanym na tym waszym forum? Wpisałem tak i gwiazdki się pokazały....
Avatar
olo / 23 sierpnia 2016 o 07:28
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
to teraz sklepikarz z meblami trzęsą portami i jaja im wychodzą dziurami
...nie sądzę. Wbrew pozorom w IKEi jest drogo jak cholera. Bywałem w niej w Gdańsku i w Warszawie i ceny nie powalają. Jedyna zaleta tego sklepu, że jest gdzie pochodzić i na co popatrzeć. Ale cenowqo dupy nie urywa. Byle półeczka 75zł, byle wieszaczek 130zł.... w BRW było taniej. Ja tam chodze głównie na żarcie do IKEA Food. Można tanio się najeść.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2016 o 07:25
róbta szybciej ta ikeę bo nie ma gdzie na klopsiki szwedzkie wy***yć.
Avatar
Gość / 23 sierpnia 2016 o 07:04
to teraz sklepikarz z meblami trzęsą portami i jaja im wychodzą dziurami
Avatar
Oko / 22 sierpnia 2016 o 20:05
Jeszcze ze 100 artykulikow-prasówek i zabiorą się do roboty. Polacy czekajcie na nowego globalistę... 
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 16:48
40 Euro za metr 2 w Galerii przy Ikei, masakra !
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 15:35
sztandar wschodni nie tylko ulotka ikei ale i dziennikiem budowy
Avatar
fan / 22 sierpnia 2016 o 15:13
A miało być 3 lata temu.
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 15:13
A nie wiem czy słyszeliście juz pierwsze niebieskie toytoje opróżniono na terenie przyszłej ikei !!
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 15:07
SUPER !!!!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Tłumy na spotkaniu z premierem Morawieckim. Doszło do pikiety i przepychanek [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Tłumy na spotkaniu z premierem Morawieckim. Doszło do pikiety i przepychanek [wideo, zdjęcia] 19 7

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo) 9 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 24 37

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 1

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 11 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 12 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 37 9

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 37 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 7 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 10 4

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą