Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2009 r.
20:19
Edytuj ten wpis

IKEA w Lublinie: Radni zmienią plan zagospodarowania przy Spółdzielczości Pracy

Autor: Zdjęcie autora drs
0 11 A A

Miasto zmieni przeznaczenie części gruntów w rejonie al. Spółdzielczości Pracy i Nasutowskiej. Szwedzki koncern IKEA chce zbudować tu wielkie centrum handlowe, ale część terenów to strefa produkcji rolnej bez prawa zabudowy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tak mówi obecny plan zagospodarowania. By go zmienić trzeba najpierw zmienić stojące ponad planem studium. Radni zgodzili się na rozpoczęcie plac nad jego modyfikacją.

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta miejscy radni zdecydowali również, że o 20 proc. wzrosną od stycznia ceny miejsc na cmentarzach na Majdanku i przy Białej. Będą za to korzystne stawki za groby pod pochówki urnowe. Choć opłaty są większe niż za zwykłe groby, to gwarantują miejsce nie na 20, ale na 100 lat.

Radni potwierdzili także zamiar likwidacji internatu szkół przy Magnoliowej. Powód? Opłakany stan budynku, który nie spełnia norm przeciwpożarowych. Właśnie dlatego mieszkańcy i podopieczni zostali stąd przeniesieni. Likwidacja internatu wymaga jeszcze zgody kuratora.

Ratusz opracuje plan zagospodarowania 184 ha między Willową, Poligonową, Sławinkowską i projektowaną Zelwerowicza. Powstają tam nowe osiedla, planu nie ma, co zdaniem urzędników powoduje chaos przestrzenny.

Nie ma zgody radnych na wydzierżawienie na 30 lat terenów nad zalewem z ośrodkiem Marina. O wystawienie ziemi na przetarg zabiega fundacja, która chce budować tu centrum żeglarstwa.

Radni zawrócili pomysł do prac w komisjach, bo chcą znać pomysł prezydenta na zagospodarowanie większej części nabrzeża niż tylko tej, którą interesuje się fundacja. Więcej o tym napiszemy w poniedziałek.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mig / 20 grudnia 2009 o 10:20
Echo zagrało va banque i kupiło teren od WOJSKA za bezcen licząc na to, że uda im się przekonać radnych do zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w tym rejonie. A że trafili na dwóch panów w RM którzy tam organizowali sobie zawody i było im to nie w smak, to się sprawa ślimaczy - choć uważam, że propozycja przebudowy układu komunikacyjnego i stworzenie ogólnodostępnego, ponad 100 ha parku byłoby dobrym dealem za możliwość postawienia sklepu. W końcu to ludzie by zdecydowali, czy chcą tam robić zakupy czy nie

A z Ikeą to normalna kolej rzeczy - jest teren rolny w granicach administracyjnych miasta na którym ktoś chce zainwestować, stworzyć miejsca pracy i płacić potem podatki - to jeszcze się pytać "co ja z tego będę miał ?" ??? Jakie to lubelskie ... tyle inwestycji przez takie myślenie pozostało tylko na papierze.
Echo zagrało va banque i kupiło teren od WOJSKA za bezcen licząc na to, że uda im się przekonać radnych do zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w tym rejonie. A że trafili na dwóch panów w RM którzy tam organizowali sobie zawody i było im to nie w smak, to się sprawa ślimaczy - choć uważam, że propozycja przebudowy układu komunikacyjnego i stworzenie ogólnodostępnego, ponad 100 ha parku byłoby dobrym dealem za możliwość postawienia sklepu. W końcu to ludzie by zdecydowali, czy chcą tam robić zakupy czy nie

A z Ikeą t... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2009 o 11:53
@Nick, źle stawiasz pytanie, CBA powinno dokładnie prześwietlić sprawę blokowania inwestycji ECHO bo tam widać jakieś przekręty. To co się dzieje z IKEA to powinno być normą, tj. jest pole pod Lublinem, przychodzi inwestor z kasą do zostawienia w mieście , więc z pocałowaniem ręki powinno się mu to umożliwić, a zmiana przeznaczenia pola kartoflanego na działkę budowlaną powinna być tylko formalnością.

W przypadku ECHO sprawa śmierdzi z każdej strony, ECHO też kupiło ten grunt za bezcen, sama sprzedaż powinna zostać dokładnie prześwietlona, kto się na nią zgodził wiedząc, że wartość gruntu wzrośnie kilku-nastokrotnie jeżeli się zmieni tylko przeznaczenie gruntu z rekreacyjnego na budowlano-handlowy. itd.itd..

Ale w kolejnych wyborach i tak ci sami radni zostaną wybrani...
@Nick, źle stawiasz pytanie, CBA powinno dokładnie prześwietlić sprawę blokowania inwestycji ECHO bo tam widać jakieś przekręty. To co się dzieje z IKEA to powinno być normą, tj. jest pole pod Lublinem, przychodzi inwestor z kasą do zostawienia w mieście , więc z pocałowaniem ręki powinno się mu to umożliwić, a zmiana przeznaczenia pola kartoflanego na działkę budowlaną powinna być tylko formalnością.

W przypadku ECHO sprawa śmierdzi z każdej strony, ECHO też kupiło ten grunt za bezcen, sama sprzedaż powinna zostać dokładnie prz... rozwiń
Avatar
Archimiłopaciarkowski / 19 grudnia 2009 o 11:18
Ale jest różnica między kolejnym spożywczakiem a centrum handlowym jakie chce wybudować IKEA.W obecnym czasie kupa ludzi jeździ na wycieczki do warszawy aby coś kupić w IKEI,do Oszołomów do innego miasta nikt specjalnie się nie wybiera.Lepiej chyba aby ci obywatele zostawiali kasę tam gdzie zostaną z niej podatki.A pro po co nam da to ustawa obliguje ją do modernizacji ruchu komunikacyjnego w okolicy inwestycji tak aby nie został on pogorszony.
Avatar
Il / 19 grudnia 2009 o 09:23
W takim razie nalezy zmienic radnych aby nam nie mieszali bo dosyc tych pomylek i nieprzemyslanych propozycij
Avatar
Nick / 19 grudnia 2009 o 09:03
No właśnie szanowni forumowicze. Ciekaw jestem co IKEA zapoponowała takiego miastu ,ze ci bez wachania chcą zgodzić się na zmiane przeznaczenia terenu przy Nasutowskiej. Echo chciało wybudować wielkie wielopoziomowe skrzyżowanie Solidarności - Ducha - Sikorskiego - Północna a nawet dać wdadium 60 mln zł gdyby inwestycja nie doszła do skutku w zamian za zmiane przeznaczenia kilku hektarów gruntu przy Poligonowej. Tu powinno właśnie zainteresowac się całą sprawą CBA bo śmierdzi tu jakimś przekrętem na wiele kilometrów. Nic nie mam do IKEI bo to nawet ciekawy market z nietypowymi mebelkami i innymi ciekawymi sprzetami ale to co się dzieje w sali nr 1 Ratusza to zaczyna mnie mierzić. Dobrze że w 2010 sa wybory to napewno żaden z tych kmiotków nie dostanie mojego głosu na ponowną reelekcje.
No właśnie szanowni forumowicze. Ciekaw jestem co IKEA zapoponowała takiego miastu ,ze ci bez wachania chcą zgodzić się na zmiane przeznaczenia terenu przy Nasutowskiej. Echo chciało wybudować wielkie wielopoziomowe skrzyżowanie Solidarności - Ducha - Sikorskiego - Północna a nawet dać wdadium 60 mln zł gdyby inwestycja nie doszła do skutku w zamian za zmiane przeznaczenia kilku hektarów gruntu przy Poligonowej. Tu powinno właśnie zainteresowac się całą sprawą CBA bo śmierdzi tu jakimś przekrętem na wiele kilometrów. Nic nie mam do IKEI bo t... rozwiń
Avatar
antycross / 19 grudnia 2009 o 08:38
a co na to znany radny z Szerokiego- może by tam tor wsadzić
Avatar
Gość / 18 grudnia 2009 o 23:10
Mexx napisał:
A co w zamian za uchwałę otrzyma Lublin (poza marketem)?

a za co Lublin ma coś otrzymywać? za to że trochę ziemi na obrzeżach Lublina jest w papierach jako 'ziemia rolnicza' a teraz stanie się 'działką budowlaną'? czy ktoś na tym coś straci? czy to generuje jakieś koszty?

im mniej takich ludzi jak Mexx tym lepiej dla rozwoju Lublina, zmniejszenia korupcji i innych patologii, które zawsze mają jedną odpowiedź do każdej sprawy, tj. 'a co ja z tego będę miał?'

a za co Lublin ma coś otrzymywać? za to że trochę ziemi na obrzeżach Lublina jest w papierach jako 'ziemia rolnicza' a teraz stanie się 'działką budowlaną'? czy ktoś na tym coś straci? czy to generuje jakieś koszty?

im mniej takich ludzi jak Mexx tym lepiej dla rozwoju Lublina, zmniejszenia korupcji i innych patologii, które zawsze mają jedną odpowiedź do każdej sprawy, tj. 'a co ja z tego będę miał?' rozwiń
Avatar
botanik / 18 grudnia 2009 o 22:24
bo na terenie gdzie ma stac IKEA nie ma górek a wiadomo że wszystkie górki w miescie należą do panów P i W(niedoścignionych mistrzów dwóch kółek)
Avatar
rupert / 18 grudnia 2009 o 21:59
No jakoś dla IKEI plany to mogą zmieniać a dla Echo Investment to sie kudre nie da???
Avatar
Mexx / 18 grudnia 2009 o 21:25
A co w zamian za uchwałę otrzyma Lublin (poza marketem)?
Avatar
mig / 20 grudnia 2009 o 10:20
Echo zagrało va banque i kupiło teren od WOJSKA za bezcen licząc na to, że uda im się przekonać radnych do zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w tym rejonie. A że trafili na dwóch panów w RM którzy tam organizowali sobie zawody i było im to nie w smak, to się sprawa ślimaczy - choć uważam, że propozycja przebudowy układu komunikacyjnego i stworzenie ogólnodostępnego, ponad 100 ha parku byłoby dobrym dealem za możliwość postawienia sklepu. W końcu to ludzie by zdecydowali, czy chcą tam robić zakupy czy nie

A z Ikeą to normalna kolej rzeczy - jest teren rolny w granicach administracyjnych miasta na którym ktoś chce zainwestować, stworzyć miejsca pracy i płacić potem podatki - to jeszcze się pytać "co ja z tego będę miał ?" ??? Jakie to lubelskie ... tyle inwestycji przez takie myślenie pozostało tylko na papierze.
Echo zagrało va banque i kupiło teren od WOJSKA za bezcen licząc na to, że uda im się przekonać radnych do zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w tym rejonie. A że trafili na dwóch panów w RM którzy tam organizowali sobie zawody i było im to nie w smak, to się sprawa ślimaczy - choć uważam, że propozycja przebudowy układu komunikacyjnego i stworzenie ogólnodostępnego, ponad 100 ha parku byłoby dobrym dealem za możliwość postawienia sklepu. W końcu to ludzie by zdecydowali, czy chcą tam robić zakupy czy nie

A z Ikeą t... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2009 o 11:53
@Nick, źle stawiasz pytanie, CBA powinno dokładnie prześwietlić sprawę blokowania inwestycji ECHO bo tam widać jakieś przekręty. To co się dzieje z IKEA to powinno być normą, tj. jest pole pod Lublinem, przychodzi inwestor z kasą do zostawienia w mieście , więc z pocałowaniem ręki powinno się mu to umożliwić, a zmiana przeznaczenia pola kartoflanego na działkę budowlaną powinna być tylko formalnością.

W przypadku ECHO sprawa śmierdzi z każdej strony, ECHO też kupiło ten grunt za bezcen, sama sprzedaż powinna zostać dokładnie prześwietlona, kto się na nią zgodził wiedząc, że wartość gruntu wzrośnie kilku-nastokrotnie jeżeli się zmieni tylko przeznaczenie gruntu z rekreacyjnego na budowlano-handlowy. itd.itd..

Ale w kolejnych wyborach i tak ci sami radni zostaną wybrani...
@Nick, źle stawiasz pytanie, CBA powinno dokładnie prześwietlić sprawę blokowania inwestycji ECHO bo tam widać jakieś przekręty. To co się dzieje z IKEA to powinno być normą, tj. jest pole pod Lublinem, przychodzi inwestor z kasą do zostawienia w mieście , więc z pocałowaniem ręki powinno się mu to umożliwić, a zmiana przeznaczenia pola kartoflanego na działkę budowlaną powinna być tylko formalnością.

W przypadku ECHO sprawa śmierdzi z każdej strony, ECHO też kupiło ten grunt za bezcen, sama sprzedaż powinna zostać dokładnie prz... rozwiń
Avatar
Archimiłopaciarkowski / 19 grudnia 2009 o 11:18
Ale jest różnica między kolejnym spożywczakiem a centrum handlowym jakie chce wybudować IKEA.W obecnym czasie kupa ludzi jeździ na wycieczki do warszawy aby coś kupić w IKEI,do Oszołomów do innego miasta nikt specjalnie się nie wybiera.Lepiej chyba aby ci obywatele zostawiali kasę tam gdzie zostaną z niej podatki.A pro po co nam da to ustawa obliguje ją do modernizacji ruchu komunikacyjnego w okolicy inwestycji tak aby nie został on pogorszony.
Avatar
Il / 19 grudnia 2009 o 09:23
W takim razie nalezy zmienic radnych aby nam nie mieszali bo dosyc tych pomylek i nieprzemyslanych propozycij
Avatar
Nick / 19 grudnia 2009 o 09:03
No właśnie szanowni forumowicze. Ciekaw jestem co IKEA zapoponowała takiego miastu ,ze ci bez wachania chcą zgodzić się na zmiane przeznaczenia terenu przy Nasutowskiej. Echo chciało wybudować wielkie wielopoziomowe skrzyżowanie Solidarności - Ducha - Sikorskiego - Północna a nawet dać wdadium 60 mln zł gdyby inwestycja nie doszła do skutku w zamian za zmiane przeznaczenia kilku hektarów gruntu przy Poligonowej. Tu powinno właśnie zainteresowac się całą sprawą CBA bo śmierdzi tu jakimś przekrętem na wiele kilometrów. Nic nie mam do IKEI bo to nawet ciekawy market z nietypowymi mebelkami i innymi ciekawymi sprzetami ale to co się dzieje w sali nr 1 Ratusza to zaczyna mnie mierzić. Dobrze że w 2010 sa wybory to napewno żaden z tych kmiotków nie dostanie mojego głosu na ponowną reelekcje.
No właśnie szanowni forumowicze. Ciekaw jestem co IKEA zapoponowała takiego miastu ,ze ci bez wachania chcą zgodzić się na zmiane przeznaczenia terenu przy Nasutowskiej. Echo chciało wybudować wielkie wielopoziomowe skrzyżowanie Solidarności - Ducha - Sikorskiego - Północna a nawet dać wdadium 60 mln zł gdyby inwestycja nie doszła do skutku w zamian za zmiane przeznaczenia kilku hektarów gruntu przy Poligonowej. Tu powinno właśnie zainteresowac się całą sprawą CBA bo śmierdzi tu jakimś przekrętem na wiele kilometrów. Nic nie mam do IKEI bo t... rozwiń
Avatar
antycross / 19 grudnia 2009 o 08:38
a co na to znany radny z Szerokiego- może by tam tor wsadzić
Avatar
Gość / 18 grudnia 2009 o 23:10
Mexx napisał:
A co w zamian za uchwałę otrzyma Lublin (poza marketem)?

a za co Lublin ma coś otrzymywać? za to że trochę ziemi na obrzeżach Lublina jest w papierach jako 'ziemia rolnicza' a teraz stanie się 'działką budowlaną'? czy ktoś na tym coś straci? czy to generuje jakieś koszty?

im mniej takich ludzi jak Mexx tym lepiej dla rozwoju Lublina, zmniejszenia korupcji i innych patologii, które zawsze mają jedną odpowiedź do każdej sprawy, tj. 'a co ja z tego będę miał?'

a za co Lublin ma coś otrzymywać? za to że trochę ziemi na obrzeżach Lublina jest w papierach jako 'ziemia rolnicza' a teraz stanie się 'działką budowlaną'? czy ktoś na tym coś straci? czy to generuje jakieś koszty?

im mniej takich ludzi jak Mexx tym lepiej dla rozwoju Lublina, zmniejszenia korupcji i innych patologii, które zawsze mają jedną odpowiedź do każdej sprawy, tj. 'a co ja z tego będę miał?' rozwiń
Avatar
botanik / 18 grudnia 2009 o 22:24
bo na terenie gdzie ma stac IKEA nie ma górek a wiadomo że wszystkie górki w miescie należą do panów P i W(niedoścignionych mistrzów dwóch kółek)
Avatar
rupert / 18 grudnia 2009 o 21:59
No jakoś dla IKEI plany to mogą zmieniać a dla Echo Investment to sie kudre nie da???
Avatar
Mexx / 18 grudnia 2009 o 21:25
A co w zamian za uchwałę otrzyma Lublin (poza marketem)?
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 1 0

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 2

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 25 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!