środa, 21 lutego 2018 r.

Lublin

Ile i gdzie dzwonią urzędnicy w Lublinie?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 listopada 2011, 17:52
Autor: (drs)

 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Ratusz szuka firmy, która przez cały przyszły rok najtaniej będzie obsługiwać połączenia telefoniczne z telefonów stacjonarnych Urzędu Miasta i podległych mu jednostek.

Ratusz szuka firmy, która przez cały przyszły rok najtaniej będzie obsługiwać połączenia telefoniczne z telefonów stacjonarnych Urzędu Miasta i podległych mu jednostek.

Swoje zapotrzebowanie na połączenia wychodzące miasto oszacowało na 200 tys. minut rocznie.

W tym: 111 tys. minut to połączenia lokalne, 16 tys. minut – międzystrefowe, zaś 2 tys. minut to połączenia międzynarodowe. Kolejne 58 tys. minut to rozmowy wychodzące do sieci komórkowych.

Jeśli chodzi o sieci komórkowe, to urzędnicy najczęściej dzwonią do sieci Plus (9,4 proc. wszystkich połączeń wychodzących), dalej jest Orange (8,6 proc.), Era (7,7 proc.) i pozostałe sieci 3,3 proc.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ja
max
telepajęczarz
(6) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ja
ja (7 listopada 2011 o 10:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[size="5"][color="#FF0000"]ktoś mi mówił, że wszyscy Pobożni Urzędnicy z Lublina dzwonia w Kościołach .... dorabiają do e-tatów![/color][/size]
Rozwiń
max
max (7 listopada 2011 o 09:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wiem, GDZIE dzwonią urzędnicy ze stacjonarnych telefonów. Mogę podać dokładne adresy lub namiary na nie. Boję się tylko, czy mnie ktoś nie oskarży o ujawnienie tej informacji w sieci, skoro nawet ten artykuł nie mówi tego tak dokładnie...
Uwaga! Podaję tajną informację, odpowiadającą na pytanie "GDZIE DZWONIĄ URZĘDNICY W LUBLINIE ZE STACJONARNYCH TELEFONÓW?"
Odpowiedź: Urzędnicy w Lublinie dzwonią ze stacjonarnych telefonów w Urzędzie Miasta! Adres Urzędu Miasta na stronach tegoż Urzędu
Rozwiń
telepajęczarz
telepajęczarz (7 listopada 2011 o 08:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
obsługiwać połączenia telefoniczne z telefonów stacjonarnych Urzędu Miasta
Która to już firma telekomunikacyjna będzie?Co jakiś czas szukają nowej.I departament informatyki magistratu się rozrasta po to tulko,aby zlecać usługi innym (znajomym?)
Za niechlubnego Pruszkowskiego przyjęto do pracy GOŃCÓW aby zmniejszyć koszty działania magistratu.Teraz korespondencja wysyłana jest za pośrednictwem poczty i w dodatku PRIORYTETEM (znowu koszty),gońcy awansowali i stali się urzędnikami.....I w taki oto sposób były już na szczęście załatwił w magistracie pracę dla swych znajomków i znajomków znajomków.
P.S.Kto teraz zarobi na kontrakcie?Po co urzędnikom magistratu i radnym po kilka służbowych telefonów komórkowych?
Rozwiń
nikczemnik
nikczemnik (7 listopada 2011 o 03:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a co tp sa ( french telecom ) juz smierdzi?????????????. jak chca dzwonic to niech placa, jak kazdy inny. Ulgi??? po co?
Rozwiń
joe
joe (6 listopada 2011 o 21:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy w tym mieście naprawdę nic się nie dzieje, że pan Smaga chwyta się tak chodliwych tematów jak byle przetarg urzędy miasta na obsługę telefonów? Czy o przetargu na ręczniki papierowe i papier toaletowy też przeczytamy w dzienniku? A może wcześniej podetrzemy się taką gazetą?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (6)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!