Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2010 r.
17:10
Edytuj ten wpis

Inwestycje w Lublinie: Kto otworzy biuro w Gray Office

0 10 A A

Przy ul. Zana przybędzie blisko 500 nowych miejsc pracy. Wszystkie w biurowcu, który wyrósł obok gmachu ZUS. Inwestor kończy też w pobliżu budowę wielopoziomowego parkingu. Kierowcy mogą już rezerwować miejsca.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Największy biurowiec kompleksu Gray Office będzie gotowy na wiosnę. Z początkiem kwietnia wprowadzą się tam pierwsi najemcy. Właściciel budynku, firma Centrum Zana, podpisała już pierwsze umowy.

Lublin. Do nowego biurowca wprowadzą się informatycy i bankowcy

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
jan / 20 grudnia 2010 o 14:47
[quote name='taka_prawda' timestamp='1292849151' post='408694']
To właśnie tacy pesymiści jak WY tworzą wiejski lubelski krajobraz... Bez przyszłości i bez ambicji, ciągle narzekający... Ja nie trolowałem w necie z neostrady tylko sam otworzyłem własną firmę z dotacji unijnych. Jak się chce to można i nie trzeba za najniższą krajową na czyjś garnuszek zasuwać
[/quote]
... i inni za najniższą zasuwają!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2010 o 14:33
Szanowny imigrancie w Lublinie też są geje.Możesz wracać!!!!!!!!!!
Avatar
imigrant / 20 grudnia 2010 o 14:23
mam to du....
siedze dalej w irlandii az cos sie w tym lublinie ruszy
Avatar
taka_prawda / 20 grudnia 2010 o 13:45
To właśnie tacy pesymiści jak WY tworzą wiejski lubelski krajobraz... Bez przyszłości i bez ambicji, ciągle narzekający... Ja nie trolowałem w necie z neostrady tylko sam otworzyłem własną firmę z dotacji unijnych. Jak się chce to można i nie trzeba za najniższą krajową na czyjś garnuszek zasuwać
Avatar
Marek_ / 20 grudnia 2010 o 13:21
MACIE RACJĘ, nic dobrego z tego nie wyniknie, żadnych zysków nie będzie więc ja to bym to zburzył.

[quote name='majka' timestamp='1292843065' post='408627']
przecież tu NIE BEDZIE NOWYCH FIRM , tylko ISTNIEJACE, ktore PRZEPROWADZA się z INNYCH MIEJSC w Lublinie i okolicy!! [/quote]

A skąd masz te rewelację? Tego nie wiem, ale nawet jeśli to może na miejsce tych firm w INNYCH rejonach lublina pojawią się inne firmy? Generalnie jak firma zmienia siedzibę to dochodzi parę osób bo po co mieli by ją zmieniać?
Avatar
majka / 20 grudnia 2010 o 12:04
przeciez tu NIE BEDZIE NOWYCH FIRM , tylko ISTNIEJACE, ktore PRZEPROWADZA soe z INNYCH MIEJSC w Lublinie i okolicy!! Wiec to tylko ZGROMADZENIOE KOLEJNYCH TLUMOW w to MIEJSCE Lublina !!ZADNYCH NOWYCH 9 no, moze pojedyncze ) MIEJSC PRACY NIE BEDZIE !!
Avatar
foka / 20 grudnia 2010 o 11:40
A nawet jak powstanie te kilka nowych miejsc pracy , to za najniższą krajową , plus ewentualnie 200 pln premii "pod stołem " , umowa czasowa na 3 miesiące , a najlepiej samozatrudnienie w ramach własnej działalności .
Kilku menegirów do trzymania ludzi za mordy dostanie parę tysiączków. I tak kwitną kolejne obozy pracy !
Avatar
crx / 20 grudnia 2010 o 11:28
Ponoć największy pracodawca to Szpital,UMCS i reszta "budżetówki".Czyżby tworzono nowe wydziały kontroli i stąd te miejsca pracy..........?!!!
Avatar
obiektywny / 20 grudnia 2010 o 11:05
Czy aby na pewno nowych miejsc pracy , czy te 500 miejsc to nowozatrudnieni od "zera" na umowy o pracę?
Avatar
KIKA / 20 grudnia 2010 o 11:02
Zastanawiam się czy Redaktor jest taki ciemny czy nie rozumie czegoś. Jeżeli firmy przeniosą się z innych części Lublina swoje siedzimy do tego budynku to nie powstanie 500 miejsc pracy tylko zostanie przeniesionych 500 miejsc pracy. No może powstanie ze 20 miejsc pracy dla sprzątaczek, ciecia z ochrony chociaż to i tak usługi zewnętrzne będą.
Avatar
jan / 20 grudnia 2010 o 14:47
[quote name='taka_prawda' timestamp='1292849151' post='408694']
To właśnie tacy pesymiści jak WY tworzą wiejski lubelski krajobraz... Bez przyszłości i bez ambicji, ciągle narzekający... Ja nie trolowałem w necie z neostrady tylko sam otworzyłem własną firmę z dotacji unijnych. Jak się chce to można i nie trzeba za najniższą krajową na czyjś garnuszek zasuwać
[/quote]
... i inni za najniższą zasuwają!
Avatar
Gość / 20 grudnia 2010 o 14:33
Szanowny imigrancie w Lublinie też są geje.Możesz wracać!!!!!!!!!!
Avatar
imigrant / 20 grudnia 2010 o 14:23
mam to du....
siedze dalej w irlandii az cos sie w tym lublinie ruszy
Avatar
taka_prawda / 20 grudnia 2010 o 13:45
To właśnie tacy pesymiści jak WY tworzą wiejski lubelski krajobraz... Bez przyszłości i bez ambicji, ciągle narzekający... Ja nie trolowałem w necie z neostrady tylko sam otworzyłem własną firmę z dotacji unijnych. Jak się chce to można i nie trzeba za najniższą krajową na czyjś garnuszek zasuwać
Avatar
Marek_ / 20 grudnia 2010 o 13:21
MACIE RACJĘ, nic dobrego z tego nie wyniknie, żadnych zysków nie będzie więc ja to bym to zburzył.

[quote name='majka' timestamp='1292843065' post='408627']
przecież tu NIE BEDZIE NOWYCH FIRM , tylko ISTNIEJACE, ktore PRZEPROWADZA się z INNYCH MIEJSC w Lublinie i okolicy!! [/quote]

A skąd masz te rewelację? Tego nie wiem, ale nawet jeśli to może na miejsce tych firm w INNYCH rejonach lublina pojawią się inne firmy? Generalnie jak firma zmienia siedzibę to dochodzi parę osób bo po co mieli by ją zmieniać?
Avatar
majka / 20 grudnia 2010 o 12:04
przeciez tu NIE BEDZIE NOWYCH FIRM , tylko ISTNIEJACE, ktore PRZEPROWADZA soe z INNYCH MIEJSC w Lublinie i okolicy!! Wiec to tylko ZGROMADZENIOE KOLEJNYCH TLUMOW w to MIEJSCE Lublina !!ZADNYCH NOWYCH 9 no, moze pojedyncze ) MIEJSC PRACY NIE BEDZIE !!
Avatar
foka / 20 grudnia 2010 o 11:40
A nawet jak powstanie te kilka nowych miejsc pracy , to za najniższą krajową , plus ewentualnie 200 pln premii "pod stołem " , umowa czasowa na 3 miesiące , a najlepiej samozatrudnienie w ramach własnej działalności .
Kilku menegirów do trzymania ludzi za mordy dostanie parę tysiączków. I tak kwitną kolejne obozy pracy !
Avatar
crx / 20 grudnia 2010 o 11:28
Ponoć największy pracodawca to Szpital,UMCS i reszta "budżetówki".Czyżby tworzono nowe wydziały kontroli i stąd te miejsca pracy..........?!!!
Avatar
obiektywny / 20 grudnia 2010 o 11:05
Czy aby na pewno nowych miejsc pracy , czy te 500 miejsc to nowozatrudnieni od "zera" na umowy o pracę?
Avatar
KIKA / 20 grudnia 2010 o 11:02
Zastanawiam się czy Redaktor jest taki ciemny czy nie rozumie czegoś. Jeżeli firmy przeniosą się z innych części Lublina swoje siedzimy do tego budynku to nie powstanie 500 miejsc pracy tylko zostanie przeniesionych 500 miejsc pracy. No może powstanie ze 20 miejsc pracy dla sprzątaczek, ciecia z ochrony chociaż to i tak usługi zewnętrzne będą.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Park Ludowy w Lublinie do przebudowy. Dołożyć pieniędzy czy odłożyć plany? [sonda]
galeria

Park Ludowy w Lublinie do przebudowy. Dołożyć pieniędzy czy odłożyć plany? [sonda] 0 4

Na maj przełożona została decyzja w sprawie odnowy parku Ludowego, której koszt przekracza kwotę zarezerwowaną w kasie miasta. Prezydent najpierw poprosił radnych o dodatkowe pieniądze, potem się z tego wycofał. Dał sobie miesiąc na przekonanie radnych do większego wydatku, któremu przeciwna jest opozycja

Pewnie jeszcze tu nie byliście. Nowe lokale w Lublinie
galeria

Pewnie jeszcze tu nie byliście. Nowe lokale w Lublinie 0 0

Prawdziwa kumulacja nowych adresów kulinarnych. Dwie marki działają już w innych miastach, dwa to lokale autorskie. W jednym zjesz jak w Wietnamie, w innym jak w Anglii, w kolejnym jak we Francji. Następny poratuje cię o świcie

Wisła Puławy znowu chce wygrać w Pruszkowie

Wisła Puławy znowu chce wygrać w Pruszkowie 4 0

Tym razem będzie nietypowo. Wisła dwa najbliższe spotkania rozegra w: piątek i wtorek. Dzisiaj zmierzy się w Pruszkowie z tamtejszym Zniczem (godz. 19). 1 maja odrobi za to zaległości na wyjeździe, przeciwko ostatniej w tabeli Gwardi Koszalin (godz. 16)

Urzędniczy absurd. Państwowy las podzielił pole sióstr z Krzewicy

Urzędniczy absurd. Państwowy las podzielił pole sióstr z Krzewicy 8 5

Siostry Wanda i Alina Saczuk z Krzewicy (gm. Międzyrzec Podlaski) od blisko 20 lat starają się o zwrot działki, która leży pośrodku ich pola. Problem w tym, że w urzędniczych papierach jest to las należący do Skarbu Państwa.

Chełm: Święto batalionu, będzie defilada
27 kwietnia 2018, 9:00
galeria

Chełm: Święto batalionu, będzie defilada 4 0

Dzisiaj od godz. 10 bramy koszar 1 Kołobrzeskiego Batalionu Zmechanizowanego będą otwarte. To okazja aby wziąć udział w dorocznym święcie tej jednostki, obejrzeć defiladę, musztrę paradną i pokaz walki wręcz.

Eco Bieg w Lublinie: Pobiegać ekologicznie
1 maja 2018, 9:00

Eco Bieg w Lublinie: Pobiegać ekologicznie 0 0

Dzieci mogą pobiec na dystansie 200 lub 500 metrów. Dorośli mają do wyboru 1,8 km lub 5 km. Jest też specjalny dystans dla par (lub duetów) – 1 km. We wtorek, 1 maja, Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce zaprasza na Eco Bieg

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (27-29.04)
27 kwietnia 2018, 9:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (27-29.04) 1 0

Co Gdzie Kiedy. Na tę chwilę miłośnicy filmowego uniwersum Marvela - serii filmów na podstawie popularnych komiksów bohaterskich - czekali bardzo długo. Od piątku na ekranach kin będzie można oglądać Avengers: Wojna bez granic, w którym siły połączą ulubieni superbohaterowie - Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka i inni. Wśród kinowych nowości będzie także komedia z Arnoldem Schwarzeneggerem Dorwać Gunthera. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Speed Car Motor broni dziś pozycji lidera. Trudny przeciwnik przyjeżdża do Lublina
galeria

Speed Car Motor broni dziś pozycji lidera. Trudny przeciwnik przyjeżdża do Lublina 13 0

NICE 1. LIGA ŻUŻLOWA Dzisiaj o godzinie 17:45 Speed Car Motor Lublin podejmie ROW. Liderująca w tabeli ekipa trenera Dariusza Śledzia jest wciąż niepokonana

Lubelskie: Pomysły na majówkę 2018. Ptaki, żółwie i mokradła

Lubelskie: Pomysły na majówkę 2018. Ptaki, żółwie i mokradła 2 1

Poleski Park Narodowy 1 i 2 maja przy wejściach na wszystkie ścieżki przyrodnicze oraz w Ośrodku Dydaktyczno-Muzealnym w Załuczu Starym na gości będą czekali parkowi przewodnicy

Kolejna rozprawa Krzysztofa Żuka 21 maja. Tym razem w innej sprawie

Kolejna rozprawa Krzysztofa Żuka 21 maja. Tym razem w innej sprawie 2 18

Ustalony jest termin rozprawy, na której prezydent Lublina ma się tłumaczyć z wynajęcia dla Urzędu Miasta biur w budynku mającym dopiero powstać. Sprawa ciągnie się latami, choć prezydent już raz został uniewinniony, a raz umorzono wobec niego postępowanie

26-latek wbił matce nóż w serce. Kobieta zeznała, że zranił ją przypadkowo

26-latek wbił matce nóż w serce. Kobieta zeznała, że zranił ją przypadkowo 25 6

26-latek z okolic Puław chciał zabić własną matkę – ustalili śledczy. Wbił jej w serce kuchenny nóż. Pomimo tego, w późniejszym śledztwie kobieta próbowała chronić syna

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć 0 0

Przedstawiamy 5 kluczowych wskazówek związanych z kredytami gotówkowymi. Przydadzą się, jeżeli planujesz pozyskanie pieniędzy właśnie w ten sposób. Zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji o podpisaniu umowy kredytowej – nawet na niewielką kwotę.

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 1

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.