sobota, 24 lutego 2018 r.

Lublin

Jakie limity na służbowych kartach mają urzędnicy ratusza?

Dodano: 8 sierpnia 2015, 13:35
Autor: drs

17 pracowników lubelskiego Urzędu Miasta może się posługiwać służbowymi kartami płatniczymi – wynika z informacji, którą magistrat przekazał Fundacji Wolności na jej żądanie.

Największego limitu nie ma wcale prezydent Lublina, tylko Krzysztof Łątka dyrektor Wydziału Projektów Nieinwestycyjnych mający jedną kartę z limitem 50 tys. i drugą z limitem 10 tys. zł.

Tuż za Łątką jest Ewelina Graban z Wydziału Kultury z limitem 20 tys. zł, zaś trzeci Mariusz Sagan kierujący Wydziałem Strategii i Obsługi Inwestorów z limitem 15 tys. zł.

Limitem 10 tys. zł musi się zadowolić prezydent i jego zastępcy, sekretarz miasta, przewodniczący Rady Miasta, jak też pracownicy Urzędu Miasta: Magdalena Wlazło, Vitaliy Padalka, Joanna Szeląg, Anna Jastrzębska, Wojciech Jankowski i Ewelina Woźniak. Najmniejszy limit, 5 tys. zł ma kierowca Mariusz Olbromski.

Czytaj więcej o: Lublin karty kredytowe
Gość
Gość
Gość
(24) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (9 sierpnia 2015 o 10:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

A jesteś pewien że ta osoba dostaje jakiś zasiłek?A tam proszę-limit na karcie!Ciekawe kto spłaca ten limit???PODATNICY MATOLE!!!Zobacz ile.W porównaniu do bidowego zasiłku to pestka!!!

napisał prawdę, a od gościa, który nie ma pojęcia o funkcjonowaniu finansów publicznych dostaje jeszcze wyzwiska od matołów

Rozwiń
Gość
Gość (9 sierpnia 2015 o 10:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Proponuję przypomnieć sobie czasy naszego jaśnie panującego prezydenta Pruszkowskiego, swego czasu media wyliczyły, że POŁOWĘ swojego czasu pracy spędził w podróży, czy tam nie płacił za wszystko z kieszeni podatnika? czy odżywiał się tylko paluszkami i popijał wodą mineralną? Nocował w noclegowniach? 

Zostawił po sobie dług ok 500 mln zł, pytam: gdzie są efekty? Bo jesli chodzi o obecnego prezydenta to nie da się zaprzeczyć, że te wydane pieniądze widać, a delegacje skutkują 

Panie Bussines owner - mając poczucie pańskiego dorobku na forach wszystkich lubelskich dzienników, wyrażę się krótko: wspólczuję panu

Rozwiń
Gość
Gość (9 sierpnia 2015 o 09:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
dla usera ~BudŻet każda inwestycja to kiełbasa wyborcza, każdy wpis w internecie to przykład socjotechniki a każdy kto napisze coś dobrego o mieście lub jego włodarzu to opłacony przez ratusz klakier - user ten ewidentnie żyje w stanie permanentnej psychozy temu panu trzeba współczuć - PiS wyniszczył mu resztki szarych komórek, ów delikwent całe dnie spędza w sieci i produkuje propagandowe wPiSy(polecam przejrzeć forum Kuriera Lubelskiego, Dziennika Wschodniego i Gazety w Lublinie - jego wpisy są dosłownie wszędzie, pod każdym artykułem i oczywiście wszystkie pisane są w tym samym tonie)
Rozwiń
Gość
Gość (8 sierpnia 2015 o 23:54) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

a dlaczego ty dostajesz zasiłek albo inne świadczenie z moich podatnika pieniędzy? 

A jesteś pewien że ta osoba dostaje jakiś zasiłek?A tam proszę-limit na karcie!Ciekawe kto spłaca ten limit???PODATNICY MATOLE!!!Zobacz ile.W porównaniu do bidowego zasiłku to pestka!!!

Rozwiń
BudŻet
BudŻet (8 sierpnia 2015 o 23:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Panie BuŻet = Business owner = andrzej.filipowicz jeszcze pan głosu nie zabrał w tym temacie? przecież to pana konik? wszędzie pan opowiada o tym jak miasto już od kilku lat stoi na krawędzi, jestem zawiedziony...

Ile można pisać i mówić o tym samym?

To, że wam się jeszcze nie znudziła propaganda i kłamstwa, to wcale się nie dziwię ale proszę nie oczekiwać, że ze mną stanie się to samo.

Tak poza tym, to w tej kwestii moja opinia mogłaby co najwyżej użytkowników tych kart porównać do tanich dziwek, a tego z całą pewnością nie chciałbym czynić, by nie obrażać tych drugich.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (24)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!