Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2009 r.
11:34
Edytuj ten wpis

Janusz Palikot pisze o swoich 10 grzechach mijającego roku

Autor: Zdjęcie autora rp
0 15 A A

Za mało czasu dla córeczki, matki i teściowej, brak dystansu do kariery Joanny Muchy, nienajlepszy efekt diety - to część wpadek do których przyznał się lubelski polityk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak co roku Palikot wyznał publicznie grzechy na swoim blogu. Oto próbka jego spowiedzi:

"1. W tym roku urodziła się Zosia. To pierwsza córka po trzech synach. Czy dość się nią cieszyłem i zajmowałem? Niestety nie. Choć jest tak słodka i radosna, że mogłaby z powodzeniem zastąpić cały świat. Nawet "słońce Peru” i Grzegorza "no merci”. A jednak nie byłem dość obecny i uważny. Rok temu akcja powiat, a dziś akcja gmina, rok temu rewolucja październikowa, a w tym roku powrót do komisji PP zabrały mi czas, który już nie powróci. Widywałem ją codziennie. Zawsze wracałem do domu, nawet w tygodnie i dni sejmowe, a jednak coś mi znów uciekło i nad tym boleję. Monika wspaniale to akceptowała i dzielnie dźwigała, ale czy i jej trochę nie zawiodłem? Wiem, że nie jestem taki jak trzeba i wiem, że być może nigdy taki nie będę."

Dalej Palikot żałuje, że za mało medytował, miał zbyt mało czasu dla synów, nie dokończył książki o Leśmianie. Przyznaje, że w sensie duchowym i intelektualnym stoi w miejscu.

Poseł zgrzeszył na Lubelskim podwórku: "Nie przekonałem prezydenta Lublina Wasilewskiego do odwołania wice-prezydenta Fica i to będzie źródłem dalszych problemów w roku 2010."

Wreszcie przyznaje, że najpierw schudł o 6 kilo, a potem wrócił do połowy starej wagi.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
scrap / 27 grudnia 2009 o 23:15
NORYMBERGA DLA PLATFORMY napisał:
po co ciągle PiSzecie o frustracjach tego zakompleksionego dorobkiewicza z prowinjonalenj wiochy co mu słoma z butów wystaje.

a moze on Was sponsoruje dlatego ma ciągłą reklame na łamach waszego kiepskiej jakosci brukowca


Jeśli DW to brukowiec kiepskiej jakości, to co Ty tu robisz, intelektualisto wysokich lotów?
Avatar
luzopo / 27 grudnia 2009 o 12:54
Ileż jadu w tych wypowiedziach. taka polska cecha rodem z PRL, Palikot to jeden z najinligetniejszych posłów. zrobił bardzo duźo i tylko złośliwcy tego nie rozumieją. Czy naprawdę do tego ciemnogrodu nie doszło w jakim celu użyty był ten penis. Z taką mentalnością bliżej nam do ruskich łagrów a nie do Europy. Ten wierszyk to może autorstwa Pana Nowaka -"tudzież radnego który tak na siłę i berz skutku prmuje własną osobę i skłoca wszystkich ze wszystkimi. taki mały intrygancik.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 23:41
po co gazety piszą o tej sepleniącej melepecie co ma lateksową proteze krocza???
Avatar
~Wyborca~ / 23 grudnia 2009 o 21:03
Panie Palikot, Pan nie dotrzymał ŻADNEJ obietnicy wyborczej. Pamiętasz Pan, co Pan publicznie mówił i podpisywał ze swoimi lubelskimi POsłami ????? Sumienie Pana nie gryzie ????
Avatar
Chłop Polski / 23 grudnia 2009 o 20:30
Podejżewam,że on jest alkoholikiem ponieważ nawet trzeźwo nie POtrafi spojżeć i ocenić swojego życia.
Avatar
czesław / 23 grudnia 2009 o 20:28
Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężare... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 18:59
Jak zapomnisz nazwiska,mów -człowiek ze sztucznym penisem.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 18:53
Jego największym grzechem jest przyjście na świat.
Avatar
obywatel / 23 grudnia 2009 o 17:11
Mnie nie obchodzi jego tusza ,czy mało czasu poswieca rodzinie czy nie. Poszedł w politykę powinien napisac co zrobił dla społeczenstwa ,a czego nie zrobil.Dla mnie to jeden z dorobkiewiczów PO, A NIE DZIAŁACZ SPOŁECZNY.To wielki krzykacz.
Avatar
NORYMBERGA DLA PLATFORMY / 23 grudnia 2009 o 17:03
po co ciągle PiSzecie o frustracjach tego zakompleksionego dorobkiewicza z prowinjonalenj wiochy co mu słoma z butów wystaje.

a moze on Was sponsoruje dlatego ma ciągłą reklame na łamach waszego kiepskiej jakosci brukowca
Avatar
scrap / 27 grudnia 2009 o 23:15
NORYMBERGA DLA PLATFORMY napisał:
po co ciągle PiSzecie o frustracjach tego zakompleksionego dorobkiewicza z prowinjonalenj wiochy co mu słoma z butów wystaje.

a moze on Was sponsoruje dlatego ma ciągłą reklame na łamach waszego kiepskiej jakosci brukowca


Jeśli DW to brukowiec kiepskiej jakości, to co Ty tu robisz, intelektualisto wysokich lotów?
Avatar
luzopo / 27 grudnia 2009 o 12:54
Ileż jadu w tych wypowiedziach. taka polska cecha rodem z PRL, Palikot to jeden z najinligetniejszych posłów. zrobił bardzo duźo i tylko złośliwcy tego nie rozumieją. Czy naprawdę do tego ciemnogrodu nie doszło w jakim celu użyty był ten penis. Z taką mentalnością bliżej nam do ruskich łagrów a nie do Europy. Ten wierszyk to może autorstwa Pana Nowaka -"tudzież radnego który tak na siłę i berz skutku prmuje własną osobę i skłoca wszystkich ze wszystkimi. taki mały intrygancik.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 23:41
po co gazety piszą o tej sepleniącej melepecie co ma lateksową proteze krocza???
Avatar
~Wyborca~ / 23 grudnia 2009 o 21:03
Panie Palikot, Pan nie dotrzymał ŻADNEJ obietnicy wyborczej. Pamiętasz Pan, co Pan publicznie mówił i podpisywał ze swoimi lubelskimi POsłami ????? Sumienie Pana nie gryzie ????
Avatar
Chłop Polski / 23 grudnia 2009 o 20:30
Podejżewam,że on jest alkoholikiem ponieważ nawet trzeźwo nie POtrafi spojżeć i ocenić swojego życia.
Avatar
czesław / 23 grudnia 2009 o 20:28
Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić - narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężare... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 18:59
Jak zapomnisz nazwiska,mów -człowiek ze sztucznym penisem.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 18:53
Jego największym grzechem jest przyjście na świat.
Avatar
obywatel / 23 grudnia 2009 o 17:11
Mnie nie obchodzi jego tusza ,czy mało czasu poswieca rodzinie czy nie. Poszedł w politykę powinien napisac co zrobił dla społeczenstwa ,a czego nie zrobil.Dla mnie to jeden z dorobkiewiczów PO, A NIE DZIAŁACZ SPOŁECZNY.To wielki krzykacz.
Avatar
NORYMBERGA DLA PLATFORMY / 23 grudnia 2009 o 17:03
po co ciągle PiSzecie o frustracjach tego zakompleksionego dorobkiewicza z prowinjonalenj wiochy co mu słoma z butów wystaje.

a moze on Was sponsoruje dlatego ma ciągłą reklame na łamach waszego kiepskiej jakosci brukowca
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przykra niespodzianka na koniec wesela, stracili wszystkie pieniądze. Rodzina apeluje o pomoc

Przykra niespodzianka na koniec wesela, stracili wszystkie pieniądze. Rodzina apeluje o pomoc 16 3

Gorsza sytuacja, która mogłaby nas spotkać w takim dniu, to chyba tylko śmierć bliskiej osoby – mówi pani Edyta. Młodzi pobrali się w sobotę w kościele w Wojciechowie. Kiedy razem w gośćmi bawili się na weselu ktoś okradł ich ze wszystkich pieniędzy, które dostali w prezencie

Nowy przystanek kolejowy w Lublinie. Co z drogą do niego? "Nie będzie bezpieczna"

Nowy przystanek kolejowy w Lublinie. Co z drogą do niego? "Nie będzie bezpieczna" 6 11

Droga do nowego przystanku kolejowego na Czubach nie będzie bezpieczna ani dla pieszych, ani dla kierowców - twierdzą władze miasta. Bardzo ostro krytykują zaprojektowaną przez kolejarzy drogę do peronu. Właściwy dojazd i dojście ma zapewnić miasto, ale na razie nie zamówiło nawet projektu takiej ulicy

Siatkarki LUK AZS UMCS i Tomasovii zanotowały po dwie porażki

Siatkarki LUK AZS UMCS i Tomasovii zanotowały po dwie porażki 1 0

Półfinały w grupie czwartej na razie przebiegają po myśli faworytów. MKS San-Pajda prowadzi z LUK AZS UMCS 2:0. Po dwóch meczach tak samo wygląda rywalizacja Szóstki Mielec z Tomasovią

Górnik nadrabia zaległości. Dziś mecz z Chrobrym Głogów

Górnik nadrabia zaległości. Dziś mecz z Chrobrym Głogów 1 1

Dzisiaj Górnik Łęczna w zaległym meczu zmierzy się z Chrobrym Głogów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17

Te miejskie inwestycje mogą się nie rozpocząć w terminie
galeria

Te miejskie inwestycje mogą się nie rozpocząć w terminie 11 15

Albo nikt nie chce się podjąć budowy, albo wykonawcy proponują za wysokie ceny. Taki problem ze znalezieniem ekip budowlanych coraz częściej ma samorząd Lublina. Już wiadomo, że kilku inwestycji nie zacznie w zakładanym terminie. Z jednej już w tym roku zrezygnowano, losy innej rozstrzygną się pojutrze

Zawiesił metalową linkę, która przecięła szyję 15-latka
z kraju
film

Zawiesił metalową linkę, która przecięła szyję 15-latka 1 12

Tarnobrzeg (woj. podkarpackie). 41-letni Tomasz O. zawiesił metalową linkę między dwoma metrowymi słupkami. Linka przecięła tchawicę 15-letniego Dominika, który przejeżdżał przez prywatną drogę na skuterze. 41-latek usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania zagrożenia życia lub zdrowia. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. 

Opaska, która ratuje życie. Czerwony Guzik będzie dostępny dla seniorów z całego regionu

Opaska, która ratuje życie. Czerwony Guzik będzie dostępny dla seniorów z całego regionu 4 2

Czarne opaski z czerwonym guzikiem, którego przyciśnięcie oznacza potrzebę wezwania pomocy, będą mogli otrzymać seniorzy z całego województwa lubelskiego. Jest na to 49 mln zł z Europejskiego Funduszu Społecznego

Będzie kolejna wyprawa na K2. Jest komunikat PHZ
galeria
film

Będzie kolejna wyprawa na K2. Jest komunikat PHZ 5 4

Po analizie sytuacji oraz ustaleniach Komitetu Organizacyjnego i członków wyprawy podjęto decyzję, iż kolejna zimowa wyprawa na K2 w ramach Programu Polski Himalaizm Zimowy, planowana będzie na zimę 2019/2020 - poinformował Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę 0 4

Nawet 1700 euro „na rękę” może zarobić w Niemczech opiekunka osób starszych. Zarobki zależą od kwalifikacji i znajomości języka

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw
film

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw 428 73

Między godz. 23 a 6 rano alkohol kupisz tylko w barze. Ograniczenia mają obowiązywać w sklepach monopolowych, hipermarketach i na stacjach paliw. Puławy to jedno z pierwszych miast, które chce skorzystać z nowych uprawnień ustawowych

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia] 49 2

Prace będzie można za kilka dni oglądać na placu Teatralnym w Lublinie

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia]
galeria

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia] 21 8

W poniedziałek arcybiskup Stanisław Budzik konsekrował kościół św. Wojciecha Biskupa i Męczennika na ul. Kaczeńcowej, w 22 roku istnienia parafii. Metropolita lubelski poświęcił również pamiątkową tablicę umieszczoną przy wejściu do świątyni.

Pokazy młodych tancerzy z Lublina

Pokazy młodych tancerzy z Lublina 2 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokaz młodych tancerzy z Lublina i regionu, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 26 1

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!