Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lutego 2012 r.
14:03
Edytuj ten wpis

Jarosław Kaczyński w Lublinie, Chełmie, Zamościu i Białej Podlaskiej

Autor: Zdjęcie autora rp
0 24 A A
Jarosław Kaczyński  (Archiwum)
Jarosław Kaczyński (Archiwum)

Jarosław Kaczyński, prezes PiS spotka się w weekend z mieszkańcami naszego województwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę o godz. 17 pojawi się w auli im. Lecha Kaczyńskiego w Collegium Iuridicum KUL przy ul. Spokojnej w Lublinie.

W niedzielę spotkanie z mieszkańcami Białej Podlaskiej zacznie się o godz. 10.30 w auli Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Akademickiej 2.

Później polityk zawita w Chełmie – o godz. 15.30 wystąpi w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Wojsławickiej.

Wreszcie o godz. 19 zaplanowano spotkanie z mieszkańcami Zamościa w Zamojskim Domu Kultury przy ul. Partyzantów.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 14:49
[quote name='gs' timestamp='1330177329' post='602316']
Przyjedzie Kaczyńscy to go zapytajcie o łapówkę dla Błaszczaka:
"Od kilku tygodni w szczecińskim sądzie leży akt oskarżenia, którym objęto dziewięć osób, m.in. byłego prezesa ZUS Sylwestra R. i dyrektora szczecińskiego ZUS Tadeusza D. Jednak Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, który ma osądzić aferę korupcyjną w ZUS, poprosił o przeniesienie sprawy do wyższej instancji ze względu na jej ciężar gatunkowy i "polityczny" charakter. Pierwszy zarzut w akcie oskarżenia mówi o tym, że były dyrektor szczecińskiego ZUS domagał się od pewnego biznesmena 30 tys. zł łapówki "tytułem pokrycia kosztów odprowadzenia wody na nieruchomości należącej do innej osoby". Nieruchomość należy do posła Mariusza Błaszczaka, szefa klubu parlamentarnego PiS. W jego biurze pracował szwagier Sylwestra R., któremu szczecińska prokuratura okręgowa zarzuca przyjmowanie łapówek w postaci prezentów i usług od podwładnych, a także kontrahentów Zakładu. Np. spółka zaopatrująca ZUS w regały zapłaciła akcyzę (10 tys. zł) za sprowadzonego przez prezesa z USA używanego jeepa cherokee."
[/quote]
Dlaczego nie idziesz z tym do CBA ????
[quote name='gs' timestamp='1330177329' post='602316']
Przyjedzie Kaczyńscy to go zapytajcie o łapówkę dla Błaszczaka:
"Od kilku tygodni w szczecińskim sądzie leży akt oskarżenia, którym objęto dziewięć osób, m.in. byłego prezesa ZUS Sylwestra R. i dyrektora szczecińskiego ZUS Tadeusza D. Jednak Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, który ma osądzić aferę korupcyjną w ZUS, poprosił o przeniesienie sprawy do wyższej instancji ze względu na jej ciężar gatunkowy i "polityczny" charakter. Pierwszy zarz... rozwiń
Avatar
gs / 25 lutego 2012 o 14:42
Przyjedzie Kaczyńscy to go zapytajcie o łapówkę dla Błaszczaka:
"Od kilku tygodni w szczecińskim sądzie leży akt oskarżenia, którym objęto dziewięć osób, m.in. byłego prezesa ZUS Sylwestra R. i dyrektora szczecińskiego ZUS Tadeusza D. Jednak Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, który ma osądzić aferę korupcyjną w ZUS, poprosił o przeniesienie sprawy do wyższej instancji ze względu na jej ciężar gatunkowy i "polityczny" charakter. Pierwszy zarzut w akcie oskarżenia mówi o tym, że były dyrektor szczecińskiego ZUS domagał się od pewnego biznesmena 30 tys. zł łapówki "tytułem pokrycia kosztów odprowadzenia wody na nieruchomości należącej do innej osoby". Nieruchomość należy do posła Mariusza Błaszczaka, szefa klubu parlamentarnego PiS. W jego biurze pracował szwagier Sylwestra R., któremu szczecińska prokuratura okręgowa zarzuca przyjmowanie łapówek w postaci prezentów i usług od podwładnych, a także kontrahentów Zakładu. Np. spółka zaopatrująca ZUS w regały zapłaciła akcyzę (10 tys. zł) za sprowadzonego przez prezesa z USA używanego jeepa cherokee."
Przyjedzie Kaczyńscy to go zapytajcie o łapówkę dla Błaszczaka:
"Od kilku tygodni w szczecińskim sądzie leży akt oskarżenia, którym objęto dziewięć osób, m.in. byłego prezesa ZUS Sylwestra R. i dyrektora szczecińskiego ZUS Tadeusza D. Jednak Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, który ma osądzić aferę korupcyjną w ZUS, poprosił o przeniesienie sprawy do wyższej instancji ze względu na jej ciężar gatunkowy i "polityczny" charakter. Pierwszy zarzut w akcie oskarżenia mówi o tym, że były dyrektor szczecińskiego ZUS domagał się od ... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 13:13
[quote name='nef' timestamp='1330170531' post='602248']
Myślisz, że Jarek się skusi?
[/quote]
A kto tam się znowu pyta ???? CZY ZNOWU MIĘKKA PYTA ????
Avatar
Harnaś / 25 lutego 2012 o 13:11
[quote name='wyborca PO' timestamp='1330170649' post='602249']
Pryszcze od Tuska i Palikota zaspali czy co? Jakoś mało napastliwych wpisów.... Dalej chłopaki, do klawiatury zasiadac bo sondaze dołują.
[/quote]
Ostatni POjeb,co tak najbardziej krzyczał,to do Angli uciekł z tego dobrobytu ,tak go życie w TUSKO-LANDZIE przycisło,reszta się już chyba nawróciła.
Avatar
wyborca PO / 25 lutego 2012 o 12:50
Pryszcze od Tuska i Palikota zaspali czy co? Jakoś mało napastliwych wpisów.... Dalej chłopaki, do klawiatury zasiadac bo sondaze dołują.
Avatar
nef / 25 lutego 2012 o 12:48
[quote name='Gość' timestamp='1330108413' post='601955']
Ubierz na głowę wianek i rozchyl POśladki CIOTO.
[/quote]

Myślisz, że Jarek się skusi?
Avatar
farmaceutol / 25 lutego 2012 o 11:58
Dalej Młodzi Demokraci pisać posty bo kasy Doduś nie sypnie i stołków nie będzie. Dalej opluwać człowieka, nie spać PO dołuje!!!!
Avatar
lucypher / 25 lutego 2012 o 09:53
[size="6"]spieprzaj dziadu![/size]
Avatar
vive czechowskie / 25 lutego 2012 o 05:56
http://echodnia.eu/vive_czechowskie
Avatar
SYLWESTER / 25 lutego 2012 o 01:54
WITAMY PREZESA "PIS" NA LUBELSZCZYŻNIE Pamiętamy, że dla Lubelszczyzny PREZYDENTEM RP jest właśnie JAROSŁAW KACZYŃSKI . Oczekujemy także na Lidera Patriotycznego Ugrupowania " SOLIDARNA POLSKA" p. ZBIGNIEWA ZIOBRO . Jako Polacy musimy poprawić BŁĄD WYBORCZY i w zbliżających się Nadwyczajnych Wyborach POLSKĘ ODDAĆ W RĘCE POLSKICH PATRIOTÓW !!!. TO JEST "PIS" I "SOLIDARNA POLSKA" !. Tusk z Rządem na ławę oskarżonych TRYBUNAŁU STANU RP , za działalność na szkodę Państwa Polskiego . To nie jest ocena ugrupowań patriotycznych a to są wymogi KONSTYTUCJI RP !.
WITAMY PREZESA "PIS" NA LUBELSZCZYŻNIE Pamiętamy, że dla Lubelszczyzny PREZYDENTEM RP jest właśnie JAROSŁAW KACZYŃSKI . Oczekujemy także na Lidera Patriotycznego Ugrupowania " SOLIDARNA POLSKA" p. ZBIGNIEWA ZIOBRO . Jako Polacy musimy poprawić BŁĄD WYBORCZY i w zbliżających się Nadwyczajnych Wyborach POLSKĘ ODDAĆ W RĘCE POLSKICH PATRIOTÓW !!!. TO JEST "PIS" I "SOLIDARNA POLSKA" !. Tusk z Rządem na ławę oskarżon... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 14:49
[quote name='gs' timestamp='1330177329' post='602316']
Przyjedzie Kaczyńscy to go zapytajcie o łapówkę dla Błaszczaka:
"Od kilku tygodni w szczecińskim sądzie leży akt oskarżenia, którym objęto dziewięć osób, m.in. byłego prezesa ZUS Sylwestra R. i dyrektora szczecińskiego ZUS Tadeusza D. Jednak Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, który ma osądzić aferę korupcyjną w ZUS, poprosił o przeniesienie sprawy do wyższej instancji ze względu na jej ciężar gatunkowy i "polityczny" charakter. Pierwszy zarzut w akcie oskarżenia mówi o tym, że były dyrektor szczecińskiego ZUS domagał się od pewnego biznesmena 30 tys. zł łapówki "tytułem pokrycia kosztów odprowadzenia wody na nieruchomości należącej do innej osoby". Nieruchomość należy do posła Mariusza Błaszczaka, szefa klubu parlamentarnego PiS. W jego biurze pracował szwagier Sylwestra R., któremu szczecińska prokuratura okręgowa zarzuca przyjmowanie łapówek w postaci prezentów i usług od podwładnych, a także kontrahentów Zakładu. Np. spółka zaopatrująca ZUS w regały zapłaciła akcyzę (10 tys. zł) za sprowadzonego przez prezesa z USA używanego jeepa cherokee."
[/quote]
Dlaczego nie idziesz z tym do CBA ????
[quote name='gs' timestamp='1330177329' post='602316']
Przyjedzie Kaczyńscy to go zapytajcie o łapówkę dla Błaszczaka:
"Od kilku tygodni w szczecińskim sądzie leży akt oskarżenia, którym objęto dziewięć osób, m.in. byłego prezesa ZUS Sylwestra R. i dyrektora szczecińskiego ZUS Tadeusza D. Jednak Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, który ma osądzić aferę korupcyjną w ZUS, poprosił o przeniesienie sprawy do wyższej instancji ze względu na jej ciężar gatunkowy i "polityczny" charakter. Pierwszy zarz... rozwiń
Avatar
gs / 25 lutego 2012 o 14:42
Przyjedzie Kaczyńscy to go zapytajcie o łapówkę dla Błaszczaka:
"Od kilku tygodni w szczecińskim sądzie leży akt oskarżenia, którym objęto dziewięć osób, m.in. byłego prezesa ZUS Sylwestra R. i dyrektora szczecińskiego ZUS Tadeusza D. Jednak Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, który ma osądzić aferę korupcyjną w ZUS, poprosił o przeniesienie sprawy do wyższej instancji ze względu na jej ciężar gatunkowy i "polityczny" charakter. Pierwszy zarzut w akcie oskarżenia mówi o tym, że były dyrektor szczecińskiego ZUS domagał się od pewnego biznesmena 30 tys. zł łapówki "tytułem pokrycia kosztów odprowadzenia wody na nieruchomości należącej do innej osoby". Nieruchomość należy do posła Mariusza Błaszczaka, szefa klubu parlamentarnego PiS. W jego biurze pracował szwagier Sylwestra R., któremu szczecińska prokuratura okręgowa zarzuca przyjmowanie łapówek w postaci prezentów i usług od podwładnych, a także kontrahentów Zakładu. Np. spółka zaopatrująca ZUS w regały zapłaciła akcyzę (10 tys. zł) za sprowadzonego przez prezesa z USA używanego jeepa cherokee."
Przyjedzie Kaczyńscy to go zapytajcie o łapówkę dla Błaszczaka:
"Od kilku tygodni w szczecińskim sądzie leży akt oskarżenia, którym objęto dziewięć osób, m.in. byłego prezesa ZUS Sylwestra R. i dyrektora szczecińskiego ZUS Tadeusza D. Jednak Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum, który ma osądzić aferę korupcyjną w ZUS, poprosił o przeniesienie sprawy do wyższej instancji ze względu na jej ciężar gatunkowy i "polityczny" charakter. Pierwszy zarzut w akcie oskarżenia mówi o tym, że były dyrektor szczecińskiego ZUS domagał się od ... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 13:13
[quote name='nef' timestamp='1330170531' post='602248']
Myślisz, że Jarek się skusi?
[/quote]
A kto tam się znowu pyta ???? CZY ZNOWU MIĘKKA PYTA ????
Avatar
Harnaś / 25 lutego 2012 o 13:11
[quote name='wyborca PO' timestamp='1330170649' post='602249']
Pryszcze od Tuska i Palikota zaspali czy co? Jakoś mało napastliwych wpisów.... Dalej chłopaki, do klawiatury zasiadac bo sondaze dołują.
[/quote]
Ostatni POjeb,co tak najbardziej krzyczał,to do Angli uciekł z tego dobrobytu ,tak go życie w TUSKO-LANDZIE przycisło,reszta się już chyba nawróciła.
Avatar
wyborca PO / 25 lutego 2012 o 12:50
Pryszcze od Tuska i Palikota zaspali czy co? Jakoś mało napastliwych wpisów.... Dalej chłopaki, do klawiatury zasiadac bo sondaze dołują.
Avatar
nef / 25 lutego 2012 o 12:48
[quote name='Gość' timestamp='1330108413' post='601955']
Ubierz na głowę wianek i rozchyl POśladki CIOTO.
[/quote]

Myślisz, że Jarek się skusi?
Avatar
farmaceutol / 25 lutego 2012 o 11:58
Dalej Młodzi Demokraci pisać posty bo kasy Doduś nie sypnie i stołków nie będzie. Dalej opluwać człowieka, nie spać PO dołuje!!!!
Avatar
lucypher / 25 lutego 2012 o 09:53
[size="6"]spieprzaj dziadu![/size]
Avatar
vive czechowskie / 25 lutego 2012 o 05:56
http://echodnia.eu/vive_czechowskie
Avatar
SYLWESTER / 25 lutego 2012 o 01:54
WITAMY PREZESA "PIS" NA LUBELSZCZYŻNIE Pamiętamy, że dla Lubelszczyzny PREZYDENTEM RP jest właśnie JAROSŁAW KACZYŃSKI . Oczekujemy także na Lidera Patriotycznego Ugrupowania " SOLIDARNA POLSKA" p. ZBIGNIEWA ZIOBRO . Jako Polacy musimy poprawić BŁĄD WYBORCZY i w zbliżających się Nadwyczajnych Wyborach POLSKĘ ODDAĆ W RĘCE POLSKICH PATRIOTÓW !!!. TO JEST "PIS" I "SOLIDARNA POLSKA" !. Tusk z Rządem na ławę oskarżonych TRYBUNAŁU STANU RP , za działalność na szkodę Państwa Polskiego . To nie jest ocena ugrupowań patriotycznych a to są wymogi KONSTYTUCJI RP !.
WITAMY PREZESA "PIS" NA LUBELSZCZYŻNIE Pamiętamy, że dla Lubelszczyzny PREZYDENTEM RP jest właśnie JAROSŁAW KACZYŃSKI . Oczekujemy także na Lidera Patriotycznego Ugrupowania " SOLIDARNA POLSKA" p. ZBIGNIEWA ZIOBRO . Jako Polacy musimy poprawić BŁĄD WYBORCZY i w zbliżających się Nadwyczajnych Wyborach POLSKĘ ODDAĆ W RĘCE POLSKICH PATRIOTÓW !!!. TO JEST "PIS" I "SOLIDARNA POLSKA" !. Tusk z Rządem na ławę oskarżon... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 0

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania 0 0

Działaj lokalnie i zgarnij dotację. Nabór wniosków trwa do 24 czerwca.

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim odsłonią rondo im. Jana Kołkowicza. Ten prozaik, dziennikarz, jeden z głównych współzałożycieli zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, który zmarł w 2007 roku, pochodził z Międzyrzeca Podlaskiego.

Święto Dzielnicy Czuby Południowe
22 czerwca 2018, 16:00

Święto Dzielnicy Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. DDK Czuby Południowe i Rada Dzielnicy zapraszają mieszkańców na pełne atrakcji Święto Dzielnicy. Wydarzenie dla dużych i małych lublinian odbędzie się 22 czerwca o godz. 16 w Parku Jana Pawła II.

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem 0 2

49-latek nachodził pracowników ośrodka pomocy społecznej w Bychawie. Groził im śmiercią i podpaleniem. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób 0 9

Stu tysięcy osób w całej Polsce potrzebuje Platforma Obywatelska w celu kontrolowania jesiennych wyborów samorządowych. Politycy tej partii rozpoczęli akcję „Wolontariusze Wolnych Wyborów”.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 14

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 1

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!