wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Lublin

Jarosław Kaczyński w środę w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 grudnia 2008, 15:36

Lider PiS będzie gościł na konferencji "Ku Polsce Solidarnej - odpowiedzialność inteligencji" . Spotkanie jest otwarte - może przyjść każdy zainteresowany.

Konferencja w siedzibie Lubelskiego Towarzystwa Naukowego przy pl. Litewskim 2 w Lublinie rozpocznie się o godz. 17.

Oprócz Jarosława Kaczyńskiego będą w niej uczestniczyli: prof. Wanda Wójtowicz, prof. Włodzimierz Dłubacz oraz dr Cezary Ritter.(rp)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Uczestnik
Gość
polo
(10) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Uczestnik
Uczestnik (10 grudnia 2008 o 22:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Byłem na spotkaniu i widziałem jak „medialne hieny” bombardowały aparatami foto Kaczyńskiego. Zastanawiałem się, dlaczego ta „sesja fotograficzna” trwała przez całe spotkanie. Teraz mam już odpowiedź, chodziło o takie zdjęcie Kaczyńskiego, żeby wyszedł na nim jak straszak. Panowie dziennikarze na tym polega wasz głęboki profesjonalizm?
Rozwiń
Gość
Gość (10 grudnia 2008 o 20:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Z przyczyn zawodowych, od dawna obserwuję słowne utarczki pomiędzy zwolennikami PO a PiS. Dotychczasowe obserwacje wskazują, że zwolennicy PiS wyraźnie górują nad zwolennikami PO nie tylko wykształceniem ogólnym, ale również doświadczeniem życiowym. Sugerowałoby to, że PiS-owcy to w większości ludzie dojrzali z tzw. starej szkoły sprzed reform. PO-wcy natomiast, wyraźnie górują zajadłością i częściej używają słów obelżywych, co wskazuje że mamy do czynienia z "pokoleniem kciuka". Również forma ich przekazu stawia pod znakiem zapytania ich "wyrobienie" pisarskie. Z reguły, są to krótkie wypowiedzi typu SMS-owego, błędne stylistycznie z dużą zawartością ordynarnych błędów ortograficznych i pozbawione interpunkcji. Dla porównania, wypowiedzi PiS-owców są w swej formie rzeczowe, poprawne stylistycznie a przede wszystkim cechuje je wysoka merytoryczność poparta faktami oraz osobistymi doświadczeniami. Widać lepszy "warsztat pisarski" co wskazuje na duże oczytanie literackie a nie tylko Vikipedii. Generalnie rzecz ujmując można stwierdzić, że dyskusja między tymi grupami przypomina duskusję wszechstronnie wykształconych erudytów z podwórkowym lumpenproletariatem. Oczywiście, jak w każdej społeczności, są pewne odstępstwa, ale z moich badań wynika, że mieszczą się one w zakresie błędu statystycznego. Zarówno w jednej jak i w drugiej grupie, znajduje się ten podobny odsetek inteligencji i gburów, jednak biegunowość jest przeciwna. Gdyby to był mecz piłkarski powiedziałbym 1:0 dla PiSowców.
Rozwiń
polo
polo (10 grudnia 2008 o 07:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Co chcecie, to normalna twarz Jarka K. Nienawiść zawsze miał w oczkach.
Rozwiń
kiker
kiker (10 grudnia 2008 o 00:35) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie ma co się oburzać na dobór zdjecia. Przecież DW to Sztandar Ludu, dawny organ KW PZPR w Lublinie. Dla nich to normalna praktyka - manipulowali, więc manipulują dalej. Jaka gazeta, takie rozumienie godności zawodu dziennikarza.
Rozwiń
Olo
Olo (9 grudnia 2008 o 22:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jaka facjata takie zdjęcie
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (10)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!