Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 lipca 2013 r.
13:27
Edytuj ten wpis

"Jedna wielka kołomyja". Mieszkańcy Lublina o segregowaniu śmieci (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 9 A A

Po wprowadzeniu nowej ustawy zapanował śmieciowy chaos - uważają mieszkańcy Lublina. Firmy rzadziej odbierają odpadki, a ludzie wcale nie segregują, choć to zadeklarowali. - Pomysł jest dobry, ale niedopracowany - mówią.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Onufry / 13 lipca 2013 o 20:46

Mam ok 4 m3 popiołu węglowego.  i mam pytanie czy mam zamówić kontener czy  ładować w worki. Co z tym robić.Śmieci miały być własnością gminy.

Avatar
eLka / 10 lipca 2013 o 20:30

smutna prawda

Przejedź się na zakład odzysku i recyklingu Kom Eko na Metalurgicznej i zobaczysz jak się sortuje śmieci, a te zdjęcie nie ukazuję tego jak segreguję sie śmieci w Lublinie. Jedna z najlepszych sortowni w Polsce..

Avatar
Gość / 10 lipca 2013 o 20:08

Segregują czy nie to nie ma znaczenia ważne że się kasa urzędnikom zgadza już się cieszą i zacierają ręce!

Avatar
Radny / 10 lipca 2013 o 18:46

Witam.Segregacja śmieci jest bardzo potrzbna.My zyjemy 100 lat za... Jeśli nawet po segregacji przyjeżdża śmieciara i wszystko miesza to trudno , dla firm to też nowość pamietajmy i nie obrażajmy się na świat, poza tym wydaje mi się, że szybciej oni zmienią tabor niż my nauczymy się segregacji , musimy wyksztalcić w sobie świadomość potrzeby dbania o środowisko , nabrać nowych nawyków.Niestety my polacy tylko narzekamy i narzekamy....

A masz pojęcie ile na śmieciach DALEEEEJ zarabiają ???  czy to nie może być więc TAŃSZE ????

A masz pojęcie ile na śmieciach DALEEEEJ zarabiają ???  czy to nie może być więc TAŃSZE ????

rozwiń
Avatar
Andrzej / 10 lipca 2013 o 18:38

Witam.Segregacja śmieci jest bardzo potrzbna.My zyjemy 100 lat za... Jeśli nawet po segregacji przyjeżdża śmieciara i wszystko miesza to trudno , dla firm to też nowość pamietajmy i nie obrażajmy się na świat, poza tym wydaje mi się, że szybciej oni zmienią tabor niż my nauczymy się segregacji , musimy wyksztalcić w sobie świadomość potrzeby dbania o środowisko , nabrać nowych nawyków.Niestety my polacy tylko narzekamy i narzekamy....

Avatar
Tommik / 10 lipca 2013 o 16:15

smutna prawda

Avatar
p.c. / 10 lipca 2013 o 14:35

Segregacja, segregacją, u mnie na osiedlu dużo osób segreguje, fajnie, tylko, że potem przyjeżdża śmieciara i tak wszystko ląduje w jednym kontenerze, to samo ze szkłem, niby dwa kontenery na białe i kolorowe, a potem i tak zsypują do jednego kontenera. Więc za co my płacimy?????????

Avatar
Eko / 10 lipca 2013 o 14:34

Potrzeba jeszcze dużo czasu, żeby mieszkańcy Lublina  zrozumieli potrzebę segregacji ( tak jak jest to w cywilizowanych krajach) i zaczęli dbać o środowisko.

Avatar
ja / 10 lipca 2013 o 14:14

Dlaczego mieszkańcy wspólnot [blok,i wieżowce]płacą mniej za śmiecie, skoro większość i tak wszystko ładuje do zsypu bez segregacji,a jeżeli ktoś to robi to są to jednostki,bo nie każdemu chce sie dylować z reklamówką do kontenera 

Avatar
Onufry / 13 lipca 2013 o 20:46

Mam ok 4 m3 popiołu węglowego.  i mam pytanie czy mam zamówić kontener czy  ładować w worki. Co z tym robić.Śmieci miały być własnością gminy.

Avatar
eLka / 10 lipca 2013 o 20:30

smutna prawda

Przejedź się na zakład odzysku i recyklingu Kom Eko na Metalurgicznej i zobaczysz jak się sortuje śmieci, a te zdjęcie nie ukazuję tego jak segreguję sie śmieci w Lublinie. Jedna z najlepszych sortowni w Polsce..

Avatar
Gość / 10 lipca 2013 o 20:08

Segregują czy nie to nie ma znaczenia ważne że się kasa urzędnikom zgadza już się cieszą i zacierają ręce!

Avatar
Radny / 10 lipca 2013 o 18:46

Witam.Segregacja śmieci jest bardzo potrzbna.My zyjemy 100 lat za... Jeśli nawet po segregacji przyjeżdża śmieciara i wszystko miesza to trudno , dla firm to też nowość pamietajmy i nie obrażajmy się na świat, poza tym wydaje mi się, że szybciej oni zmienią tabor niż my nauczymy się segregacji , musimy wyksztalcić w sobie świadomość potrzeby dbania o środowisko , nabrać nowych nawyków.Niestety my polacy tylko narzekamy i narzekamy....

A masz pojęcie ile na śmieciach DALEEEEJ zarabiają ???  czy to nie może być więc TAŃSZE ????

A masz pojęcie ile na śmieciach DALEEEEJ zarabiają ???  czy to nie może być więc TAŃSZE ????

rozwiń
Avatar
Andrzej / 10 lipca 2013 o 18:38

Witam.Segregacja śmieci jest bardzo potrzbna.My zyjemy 100 lat za... Jeśli nawet po segregacji przyjeżdża śmieciara i wszystko miesza to trudno , dla firm to też nowość pamietajmy i nie obrażajmy się na świat, poza tym wydaje mi się, że szybciej oni zmienią tabor niż my nauczymy się segregacji , musimy wyksztalcić w sobie świadomość potrzeby dbania o środowisko , nabrać nowych nawyków.Niestety my polacy tylko narzekamy i narzekamy....

Avatar
Tommik / 10 lipca 2013 o 16:15

smutna prawda

Avatar
p.c. / 10 lipca 2013 o 14:35

Segregacja, segregacją, u mnie na osiedlu dużo osób segreguje, fajnie, tylko, że potem przyjeżdża śmieciara i tak wszystko ląduje w jednym kontenerze, to samo ze szkłem, niby dwa kontenery na białe i kolorowe, a potem i tak zsypują do jednego kontenera. Więc za co my płacimy?????????

Avatar
Eko / 10 lipca 2013 o 14:34

Potrzeba jeszcze dużo czasu, żeby mieszkańcy Lublina  zrozumieli potrzebę segregacji ( tak jak jest to w cywilizowanych krajach) i zaczęli dbać o środowisko.

Avatar
ja / 10 lipca 2013 o 14:14

Dlaczego mieszkańcy wspólnot [blok,i wieżowce]płacą mniej za śmiecie, skoro większość i tak wszystko ładuje do zsypu bez segregacji,a jeżeli ktoś to robi to są to jednostki,bo nie każdemu chce sie dylować z reklamówką do kontenera 

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 1 0

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 1 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 1 6

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe
25 maja 2018, 18:00

Spotkanie z Justyną Bargielską w DDK Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu Z kim do łóżka? w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się spotkanie z poetką Justyną Bargielską. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę
film

Pielęgniarki poszły masowo na zwolnienia lekarskie. Dyrektor szpitala poprosi ZUS o kontrolę 19 19

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 77 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 9 3

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 7 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!