Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 grudnia 2012 r.
12:30
Edytuj ten wpis

Jest praca w lubelskiej policji. W 2013 r. do wzięcia będzie ponad 200 etatów

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 23 A A
Od stycznia do maja do służby w policji w Lubelskiem przyjmowanych ma być po dziesięciu nowych funkc
Od stycznia do maja do służby w policji w Lubelskiem przyjmowanych ma być po dziesięciu nowych funkc

Komenda Wojewódzka Policji ogłosiła właśnie harmonogram rekrutacji nowych funkcjonariuszy. W przyszłym roku ma ich przyjąć dokładnie 203, największe nabory zostaną zorganizowane latem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Od stycznia do maja do służby w policji w Lubelskiem przyjmowanych ma być po dziesięciu nowych funkcjonariuszy miesięcznie. W czerwcu, sierpniu, wrześniu i listopadzie po 30 osób miesięcznie, zaś w październiku 33. Przyjęć do służby nie będzie tylko w lipcu i grudniu.

Co ważne, policjantów zaczynających pracę w 2013 r. będą dotyczyć już zmienione, mniej korzystne zasady przechodzenia na emeryturę.

Komenda już zachęca kandydatów do składania dokumentów. Można to robić osobiście przy ul. Narutowicza 73 (Wydział Kadr i Szkolenia, Sekcja Doboru) we wtorki, środy i czwartki w godz. 8-14.

Chętni muszą mieć co najmniej maturę, być niekarani, cieszyć się pełną sprawnością fizyczną i psychiczną. Mężczyźni ubiegający się o posadę w policji muszą mieć też w książeczce wojskowej adnotację o przeniesieniu do rezerwy.

Większe szanse na posadę będą mieć kandydaci z wykształceniem wyższym z kierunków takich jak prawo, administracja, ekonomia, bezpieczeństwo narodowe lub bezpieczeństwo wewnętrzne. Zdobycie pracy ułatwi też tytuł ratownika, ratownika medycznego lub wodnego, uprawnienia instruktora sportów walki, strzelectwa sportowego, ratownictwa wodnego, nurkowania i sportów motorowodnych. Wskazane są też uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowej i prawo jazdy kategorii "A” lub "C”.

Wielkim zainteresowaniem cieszył się niedawny nabór do Straży Miejskiej w Lublinie. Na osiem miejsc było… 268 chętnych. Ta rekrutacja jest już zakończona, w gronie nowych strażników znalazły się trzy panie.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Arek / 30 maja 2013 o 11:49

...najlepiej mieć kogoś z rodziny w policji,inaczej to nie ma szansy na pracę pomimo zaliczonych egzaminów.

Avatar
jaro / 30 maja 2013 o 11:45

..hehe..dobre jest praca..dla kogo?moja córka zaliczyła wszystko włącznie z rozmową z komendantem. Zabrakło jej dosłownie parę punktów,kazali jej  czekać albo szukać pracy w innym województwie.Zastanawia mnie jeszcze punktacja,dlaczego w województwie o   największym bezrobociu jest tak zawyżona punktacja.

Avatar
Gość / 8 kwietnia 2013 o 13:27
Ponoć robią straszny przesiew na multiselekt i mało kto przechodzi,a praca mocno stresująca , nie dla plebsów !
Avatar
GONZO / 8 kwietnia 2013 o 13:23
JAK NIE MACIE B.DOBRYCH ZNAJOMOŚCI , TO SZKODA WASZEGO CZASU ! WIEM BO PRÓBOWAŁEM SIĘ DOSTAĆ NA TĘ NIESZCZĘSNĄ SZKÓŁKĘ !
Avatar
senator niezależny / 26 grudnia 2012 o 15:43
[quote name='PO_je***y kraj' timestamp='1356453437' post='713291']
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
[/quote]To jest reaktywacja-mobilizacja,UB,SB,WSI.każda pała się przyda przeciwko nie PO kornym i inaczej myślącym.
Avatar
micki / 26 grudnia 2012 o 15:38
Przyjmą wyłącznie POciotków.
Avatar
NKWD / 26 grudnia 2012 o 15:37
[quote name='PO_je***y kraj' timestamp='1356453437' post='713291']
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
[/quote]Akcja o kryptonimie DOŻYNANIE WATAH.
Avatar
takiTAM / 26 grudnia 2012 o 15:14
[quote name='PO_je***y kraj' timestamp='1356453437' post='713291']
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
[/quote]

Jak przeciwko komu ?! Przeciwko mnie, Tobie i tysiącom innych- powoli coraz bardziej wku...wionych na tych złodziei ,na beznadziejność, na korupcje i niesprawiedliwość. Przeciwko tym, którzy nie są kolesiami, nie należą do jedynej słusznej partii i potrafią samodzielnie myśleć. A zaczyna być nas coraz więcej
Avatar
demo / 26 grudnia 2012 o 15:09
robota dla opier***aczy - czyli bez pleców nie ma szans.
Avatar
ed / 26 grudnia 2012 o 10:38
powinien być wariograf z jednym pytaniem " czy ktoś ci załatwia robotę w policji" i jak to jest na wariografie odpowiedz tak lub nie
Avatar
Arek / 30 maja 2013 o 11:49

...najlepiej mieć kogoś z rodziny w policji,inaczej to nie ma szansy na pracę pomimo zaliczonych egzaminów.

Avatar
jaro / 30 maja 2013 o 11:45

..hehe..dobre jest praca..dla kogo?moja córka zaliczyła wszystko włącznie z rozmową z komendantem. Zabrakło jej dosłownie parę punktów,kazali jej  czekać albo szukać pracy w innym województwie.Zastanawia mnie jeszcze punktacja,dlaczego w województwie o   największym bezrobociu jest tak zawyżona punktacja.

Avatar
Gość / 8 kwietnia 2013 o 13:27
Ponoć robią straszny przesiew na multiselekt i mało kto przechodzi,a praca mocno stresująca , nie dla plebsów !
Avatar
GONZO / 8 kwietnia 2013 o 13:23
JAK NIE MACIE B.DOBRYCH ZNAJOMOŚCI , TO SZKODA WASZEGO CZASU ! WIEM BO PRÓBOWAŁEM SIĘ DOSTAĆ NA TĘ NIESZCZĘSNĄ SZKÓŁKĘ !
Avatar
senator niezależny / 26 grudnia 2012 o 15:43
[quote name='PO_je***y kraj' timestamp='1356453437' post='713291']
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
[/quote]To jest reaktywacja-mobilizacja,UB,SB,WSI.każda pała się przyda przeciwko nie PO kornym i inaczej myślącym.
Avatar
micki / 26 grudnia 2012 o 15:38
Przyjmą wyłącznie POciotków.
Avatar
NKWD / 26 grudnia 2012 o 15:37
[quote name='PO_je***y kraj' timestamp='1356453437' post='713291']
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
[/quote]Akcja o kryptonimie DOŻYNANIE WATAH.
Avatar
takiTAM / 26 grudnia 2012 o 15:14
[quote name='PO_je***y kraj' timestamp='1356453437' post='713291']
Tusk wzmacnia swoją armię. Przeciwko komu?
[/quote]

Jak przeciwko komu ?! Przeciwko mnie, Tobie i tysiącom innych- powoli coraz bardziej wku...wionych na tych złodziei ,na beznadziejność, na korupcje i niesprawiedliwość. Przeciwko tym, którzy nie są kolesiami, nie należą do jedynej słusznej partii i potrafią samodzielnie myśleć. A zaczyna być nas coraz więcej
Avatar
demo / 26 grudnia 2012 o 15:09
robota dla opier***aczy - czyli bez pleców nie ma szans.
Avatar
ed / 26 grudnia 2012 o 10:38
powinien być wariograf z jednym pytaniem " czy ktoś ci załatwia robotę w policji" i jak to jest na wariografie odpowiedz tak lub nie
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 11 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 105 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!