Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 grudnia 2012 r.
14:57
Edytuj ten wpis

Jest rozkład pociągów na lotnisko. Bilet za 4,70 zł

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 18 A A
Przejazd w jedną stronę (bez ulg) ma kosztować 4,70 zł (Dorota Awiorko-Klimek)
Przejazd w jedną stronę (bez ulg) ma kosztować 4,70 zł (Dorota Awiorko-Klimek)

Kolej podała rozkład jazdy pociągów, które od poniedziałku, 17 grudnia maja kursować ze stacji Lublin pod terminal lotniska w Świdniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pociągi z Lublina będą wyjeżdżać o godz. 6.37, 9.26, 12.30, 14.58 i 18.23 (godziny przyjazdu odpowiednio: 6.53, 9.42, 12.46, 15.14 i 18.38). Wspomniane pociągi mają kursować codziennie, z wyjątkiem tych z godz. 9.26 i 14.58, które nie wyjadą w trasę w niedziele.

Odjazdy ze stacji Świdnik Port Lotniczy zaplanowane zostały na godz. 7.32, 11.50, 14.18, 17.26 i 19.50 (przyjazdy do Lublina odpowiednio: 7.48, 12.05, 14.33, 17.41 i 20.05). Kursy z godz. 11.50 i 17.26 nie będą wykonywane w niedziele, pozostałe pociągi maja kursować codziennie.

Przejazd w jedną stronę (bez ulg) ma kosztować 4,70 zł. Ale kolej oficjalnie nie podaje jeszcze cennika. – Nie mamy specjalnej taryfy na tę trasę, stawka będzie naliczana według długości połączenia, a z tabel wynika, że powinno to być 4,70 zł w jedną stronę – mówi Zofia Dziewulska z Lubelskiego Zakładu Przewozów Regionalnych. Kolej ma oficjalnie ogłosić cenę połączenia dopiero w piątek.

Wiadomo już, że w styczniu opłata za przejazd ma się zmienić. Po pierwsze Przewozy Regionalne przygotowują zmianę swojej taryfy, po drugie połączenie z lotniskiem najprawdopodobniej będzie wyceniane według innej, droższej stawki, niż ta wynikająca z odległości.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marcin z Brighton / 28 listopada 2013 o 00:31

Słoikolandia czyli lubelszczyzna to dziwny region , nie było lotniska - źle , ,, zasuwali ,, pordzewiałymi busami do nas na Okęcie , spoceni ,, wsuwali ,, kanapki z jajem na twardo lub kotletem mielonym , no bo na lotnisku strasznie drogo , teraz wreszcie mają ( tylko zastanawiam się po co ?) pas startowy , blaszak zwany szumnie terminalem i normalną kolej podmiejską i narzekają , że drogo . Po co Wam lotnisko , najlepiej podrózować autobusami po 20-24 godziny do Anglii , tanio a i warunki dobre , można także ,, zrobić butelkę Absolwenta ,, lub innego wyrafinowanego trunku.

Kanapki na waszym okęciu są obrzydliwe może nie tylko drogie nie dla bynajmniej bo mnie stać . Musisz być strasznym frustratem że tak zioniesz jadem do rodaków . A jak ci się nie podoba to oddziel się od reszty Polski i utwórz sobie Księstwo Warszawskie . Nara . Nie pozdrawiam. 

Kanapki na waszym okęciu są obrzydliwe może nie tylko drogie nie dla bynajmniej bo mnie stać . Musisz być strasznym frustratem że tak zioniesz jadem do rodaków . A jak ci się nie podoba to oddziel się od reszty Polski i utwórz sobie Księstwo Warszawskie . Nara . Nie pozdrawiam. 

rozwiń
Avatar
k / 17 grudnia 2012 o 03:48
8 lub 9zl to bylaby dobra cena.
Avatar
to-to / 15 grudnia 2012 o 16:41
Po co tyle pociągów od rana do wieczora do lotniska, jeśli tylko raz dziennie będzie samolot przylatywał/odlatywał około godz.14-stej? Czy to co będą pracownicy lotniska od rana do wieczora tam robić nie można było by "zmieścić" w 3-4 godzinach pracy? ...aż z czasem ktoś mądry dojdzie do wniosku, że jednak lotnisko przynosi straty, bo trzeba "utrzymać i opłacić" rzeszę urzędników i pracowników pracujących od rana do wieczora...
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 o 13:57
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
Ac / 14 grudnia 2012 o 22:32
@Warszawiak
Dzięki deb***nym posunięciom, których celem było wypchnięcie tanich linii do Modlina, lotnisko w Lublinie znacznie zyska. Więc dalej kombinujcie i optymalizujcie siatki połączeń. Dzięki waszej głupocie LUZ szybciej osiągnie rentowność. Natomiast odnosząc się do pasażerów, życzyłbym sobie, by porządek i warunki przebywania u was nie przypominały stajni/chlewni, parking nie był wielkim, kompletnie zdezorganizowanym placem, obsługa miała pojęcie co ma zrobić, a zaduch i muchy nie wskazywałyby, że lotnisko w Modlinie to zwykłe paswisko zacofanego Mazowsza z kawałkiem asfaltu. Modlin już dał ciała nie mogąc obsłużyć pasazerów, których potem lotem błyskawicy musiał odstransportować na Okęcie i zapłacić za bilety normalnych linii lotniczych. Taki warszawiejski syf, ignorancja i zadufanie.
@Warszawiak
Dzięki deb***nym posunięciom, których celem było wypchnięcie tanich linii do Modlina, lotnisko w Lublinie znacznie zyska. Więc dalej kombinujcie i optymalizujcie siatki połączeń. Dzięki waszej głupocie LUZ szybciej osiągnie rentowność. Natomiast odnosząc się do pasażerów, życzyłbym sobie, by porządek i warunki przebywania u was nie przypominały stajni/chlewni, parking nie był wielkim, kompletnie zdezorganizowanym placem, obsługa miała pojęcie co ma zrobić, a zaduch i muchy nie wskazywałyby, że lotnisko w Modlinie to zwykłe ... rozwiń
Avatar
Warszawia'k / 14 grudnia 2012 o 16:50
Słoikolandia czyli lubelszczyzna to dziwny region , nie było lotniska - źle , ,, zasuwali ,, pordzewiałymi busami do nas na Okęcie , spoceni ,, wsuwali ,, kanapki z jajem na twardo lub kotletem mielonym , no bo na lotnisku strasznie drogo , teraz wreszcie mają ( tylko zastanawiam się po co ?) pas startowy , blaszak zwany szumnie terminalem i normalną kolej podmiejską i narzekają , że drogo . Po co Wam lotnisko , najlepiej podrózować autobusami po 20-24 godziny do Anglii , tanio a i warunki dobre , można także ,, zrobić butelkę Absolwenta ,, lub innego wyrafinowanego trunku.
Avatar
wiochabus / 14 grudnia 2012 o 16:03
szczerze? troche drogo a juz zapowiadają podwyzke w 2013 roku! pewnie busiarze gdzies obok beda wozic za poł ceny
Avatar
Max / 13 grudnia 2012 o 22:19
Rozumiem że pociągi będą głównie woziły lemingi "pracujące" na lotnisku bo przecież samoloty będą dwa tygodniowo.
Avatar
mn / 13 grudnia 2012 o 20:51
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Avatar
pikuś / 13 grudnia 2012 o 18:51
Cena za bilet została wykalkulowana tak wysoko
ww EURO to pewnie 1,2E albo coś koło tego
aby wieśniacy z okoliczych miejscowości i Świdnika
nie kalali swoimi gumowcami pięknej nowej kolejki ...
kolejka jest też dla pracowników lotniska, to pewnie
jakas wyższa kasta?
no i to ma być luksus dla wybranych - czyli pasażerów samolotów?

Czy to tak jest jak napisałem?
Avatar
Marcin z Brighton / 28 listopada 2013 o 00:31

Słoikolandia czyli lubelszczyzna to dziwny region , nie było lotniska - źle , ,, zasuwali ,, pordzewiałymi busami do nas na Okęcie , spoceni ,, wsuwali ,, kanapki z jajem na twardo lub kotletem mielonym , no bo na lotnisku strasznie drogo , teraz wreszcie mają ( tylko zastanawiam się po co ?) pas startowy , blaszak zwany szumnie terminalem i normalną kolej podmiejską i narzekają , że drogo . Po co Wam lotnisko , najlepiej podrózować autobusami po 20-24 godziny do Anglii , tanio a i warunki dobre , można także ,, zrobić butelkę Absolwenta ,, lub innego wyrafinowanego trunku.

Kanapki na waszym okęciu są obrzydliwe może nie tylko drogie nie dla bynajmniej bo mnie stać . Musisz być strasznym frustratem że tak zioniesz jadem do rodaków . A jak ci się nie podoba to oddziel się od reszty Polski i utwórz sobie Księstwo Warszawskie . Nara . Nie pozdrawiam. 

Kanapki na waszym okęciu są obrzydliwe może nie tylko drogie nie dla bynajmniej bo mnie stać . Musisz być strasznym frustratem że tak zioniesz jadem do rodaków . A jak ci się nie podoba to oddziel się od reszty Polski i utwórz sobie Księstwo Warszawskie . Nara . Nie pozdrawiam. 

rozwiń
Avatar
k / 17 grudnia 2012 o 03:48
8 lub 9zl to bylaby dobra cena.
Avatar
to-to / 15 grudnia 2012 o 16:41
Po co tyle pociągów od rana do wieczora do lotniska, jeśli tylko raz dziennie będzie samolot przylatywał/odlatywał około godz.14-stej? Czy to co będą pracownicy lotniska od rana do wieczora tam robić nie można było by "zmieścić" w 3-4 godzinach pracy? ...aż z czasem ktoś mądry dojdzie do wniosku, że jednak lotnisko przynosi straty, bo trzeba "utrzymać i opłacić" rzeszę urzędników i pracowników pracujących od rana do wieczora...
Avatar
Zbyszek / 15 grudnia 2012 o 13:57
[url="http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013"]http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013[/url]
Avatar
Ac / 14 grudnia 2012 o 22:32
@Warszawiak
Dzięki deb***nym posunięciom, których celem było wypchnięcie tanich linii do Modlina, lotnisko w Lublinie znacznie zyska. Więc dalej kombinujcie i optymalizujcie siatki połączeń. Dzięki waszej głupocie LUZ szybciej osiągnie rentowność. Natomiast odnosząc się do pasażerów, życzyłbym sobie, by porządek i warunki przebywania u was nie przypominały stajni/chlewni, parking nie był wielkim, kompletnie zdezorganizowanym placem, obsługa miała pojęcie co ma zrobić, a zaduch i muchy nie wskazywałyby, że lotnisko w Modlinie to zwykłe paswisko zacofanego Mazowsza z kawałkiem asfaltu. Modlin już dał ciała nie mogąc obsłużyć pasazerów, których potem lotem błyskawicy musiał odstransportować na Okęcie i zapłacić za bilety normalnych linii lotniczych. Taki warszawiejski syf, ignorancja i zadufanie.
@Warszawiak
Dzięki deb***nym posunięciom, których celem było wypchnięcie tanich linii do Modlina, lotnisko w Lublinie znacznie zyska. Więc dalej kombinujcie i optymalizujcie siatki połączeń. Dzięki waszej głupocie LUZ szybciej osiągnie rentowność. Natomiast odnosząc się do pasażerów, życzyłbym sobie, by porządek i warunki przebywania u was nie przypominały stajni/chlewni, parking nie był wielkim, kompletnie zdezorganizowanym placem, obsługa miała pojęcie co ma zrobić, a zaduch i muchy nie wskazywałyby, że lotnisko w Modlinie to zwykłe ... rozwiń
Avatar
Warszawia'k / 14 grudnia 2012 o 16:50
Słoikolandia czyli lubelszczyzna to dziwny region , nie było lotniska - źle , ,, zasuwali ,, pordzewiałymi busami do nas na Okęcie , spoceni ,, wsuwali ,, kanapki z jajem na twardo lub kotletem mielonym , no bo na lotnisku strasznie drogo , teraz wreszcie mają ( tylko zastanawiam się po co ?) pas startowy , blaszak zwany szumnie terminalem i normalną kolej podmiejską i narzekają , że drogo . Po co Wam lotnisko , najlepiej podrózować autobusami po 20-24 godziny do Anglii , tanio a i warunki dobre , można także ,, zrobić butelkę Absolwenta ,, lub innego wyrafinowanego trunku.
Avatar
wiochabus / 14 grudnia 2012 o 16:03
szczerze? troche drogo a juz zapowiadają podwyzke w 2013 roku! pewnie busiarze gdzies obok beda wozic za poł ceny
Avatar
Max / 13 grudnia 2012 o 22:19
Rozumiem że pociągi będą głównie woziły lemingi "pracujące" na lotnisku bo przecież samoloty będą dwa tygodniowo.
Avatar
mn / 13 grudnia 2012 o 20:51
Jeżeli masz problem z zasięgiem lub internetem w telefonie sieci PLUS pisz (nie czekając na odpowiedź) reklamacje przez internet bok@plus.pl lub listownie Polkomtel Sp. z o.o-Reklamacje, ul. Postepu 3, 02-676 Warszawa.
Dostałem rabat w wysokości miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie.Warto walczyć o swoje !!!!!!!!!!!!
Avatar
pikuś / 13 grudnia 2012 o 18:51
Cena za bilet została wykalkulowana tak wysoko
ww EURO to pewnie 1,2E albo coś koło tego
aby wieśniacy z okoliczych miejscowości i Świdnika
nie kalali swoimi gumowcami pięknej nowej kolejki ...
kolejka jest też dla pracowników lotniska, to pewnie
jakas wyższa kasta?
no i to ma być luksus dla wybranych - czyli pasażerów samolotów?

Czy to tak jest jak napisałem?