Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 listopada 2013 r.
10:06
Edytuj ten wpis

Jest szansa na remont ul. Armii Krajowej w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 6 A A

Jest szansa, że nieujęta w planach na 2014 r. ul. Armii Krajowej w Lublinie jednak doczeka się remontu, o ile miasto oszczędzi na budowie ul. Zelwerowicza.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jeśli oszczędności się potwierdzą, zadanie wpiszemy do budżetu – mówi Irena Szumlak, skarbnik miasta.

Ratusz szykował na ul. Zelwerowicza 37,4 mln, tymczasem oferty drogowców wahają się od 24,5 do 29,1 mln zł.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mateusz / 24 listopada 2013 o 20:58

A i jeszcze, mnie podwykonawcy KPRD nie interesują, może być to i szwagier żony siostry prezesa męża, ale puki KPRD firmuje cały remont - zbiera to na swoją renomę wszystko, to co dobre i co złe. Nie tylko wystawia fakturę i rozlicza się lub nie z podwykonawcami...

Avatar
mateusz / 24 listopada 2013 o 20:55

Ku ścisłości dla przedmówcy, "KPRD to banda pijaków i partaczy", nie wiem czy zauważyłeś kolego ale oprócz ludzi z KPRD pracowały tam również inne ekipy tzw. podwykonawcy i to ich tak naprawdę powinieneś się czepiać, nie powiem w KPRD też się trafiają partacze


Dobrze że nie zaprzeczasz że pijaków, bo sam też mam nagrania jak ustawia się kolejka 5-6 panów w kolejce do stoiska alko i każdy z nich nabywa po 100 lub 200 napoju rozgrzewającego. I co najpiękniejsze, każdy z nich w pomarańczowym stroju z napisem KPRD. Wiem, robota ciężka, ale jednak w godzinach pracy pić nie pasuje, tym bardziej że wyszedł totalny bubel i niedoróbka jak remont Filaretów. 


Dobrze że nie zaprzeczasz że pijaków, bo sam też mam nagrania jak ustawia się kolejka 5-6 panów w kolejce do stoiska alko i każdy z nich nabywa po 100 lub 200 napoju rozgrzewającego. I co najpiękniejsze, każdy z nich w pomarańczowym stroju z napisem KPRD. Wiem, robota ciężka, ale jednak w godzinach pracy pić nie pasuje, tym bardziej że wyszedł totalny bubel i niedoróbka jak remont Filaretów. 

rozwiń
Avatar
Cancer / 24 listopada 2013 o 17:29

Chciałoby się powiedzieć prezydentowi: "kończ waść, wstydu oszczędź'. Armii Krajowej i BMC, jej przedłużenie do Kraśnickiej to chyba ostatnia z głównych ulic dotychczas nie wyremontowana, a właściwie poszatkowana wykonanymi już remontami (skrzyżowanie z JP II, wiadukty nad Ułanów, wreszcie skrzyżowanie z Kraśnicką, trakcja trolejbusowa na całej długości). Odwlekanie remontu pozostałości kłóci się ze zdrowym rozsądkiem, a także z ekonomią.

Avatar
Pracownik KPRD / 24 listopada 2013 o 12:44
Ku ścisłości dla przedmówcy, "KPRD to banda pijaków i partaczy", nie wiem czy zauważyłeś kolego ale oprócz ludzi z KPRD pracowały tam również inne ekipy tzw. podwykonawcy i to ich tak naprawdę powinieneś się czepiać, nie powiem w KPRD też się trafiają partacze ale naprawdę w nie wielkim stopniu, a co do zmowy cenowej to raczej nie ma ponieważ w przetargach stają również inne firmy nie powiązane w żaden sposób z konsorcjum KPRD (LPRD, PRDM) mam na myśli firmy typu Budimex, Mota-Engil, Strabag, Dragados itp. Pozdrawiam
Avatar
Mzl / 24 listopada 2013 o 12:07
W Lublinie od zawsze przetargi są ustawione pomiędzy KPRD, PRDM i dawniej LPRD... Nikt inny nie wejdzie do Lublina bo oni zmowy cenowe robią non stop !!!!!
Avatar
Osiedlowy lss / 24 listopada 2013 o 11:38

Oby nie wykonywała tego spółka KPRD - banda pijakó i partaczy. Krawężniki na Filaretów już się zapadają, linie namalowane chyba farbami plakatowymi, kostka i śeiżka rowerowa oddzielona wręcz schodkiem, brud i syf a miał być koniec do... No i obroty mi w sklepie spadły o połowe i co ja zrobie teraz z małpeczkami, jak na osiedlu mi tego nie kupi ??

Avatar
mateusz / 24 listopada 2013 o 20:58

A i jeszcze, mnie podwykonawcy KPRD nie interesują, może być to i szwagier żony siostry prezesa męża, ale puki KPRD firmuje cały remont - zbiera to na swoją renomę wszystko, to co dobre i co złe. Nie tylko wystawia fakturę i rozlicza się lub nie z podwykonawcami...

Avatar
mateusz / 24 listopada 2013 o 20:55

Ku ścisłości dla przedmówcy, "KPRD to banda pijaków i partaczy", nie wiem czy zauważyłeś kolego ale oprócz ludzi z KPRD pracowały tam również inne ekipy tzw. podwykonawcy i to ich tak naprawdę powinieneś się czepiać, nie powiem w KPRD też się trafiają partacze


Dobrze że nie zaprzeczasz że pijaków, bo sam też mam nagrania jak ustawia się kolejka 5-6 panów w kolejce do stoiska alko i każdy z nich nabywa po 100 lub 200 napoju rozgrzewającego. I co najpiękniejsze, każdy z nich w pomarańczowym stroju z napisem KPRD. Wiem, robota ciężka, ale jednak w godzinach pracy pić nie pasuje, tym bardziej że wyszedł totalny bubel i niedoróbka jak remont Filaretów. 


Dobrze że nie zaprzeczasz że pijaków, bo sam też mam nagrania jak ustawia się kolejka 5-6 panów w kolejce do stoiska alko i każdy z nich nabywa po 100 lub 200 napoju rozgrzewającego. I co najpiękniejsze, każdy z nich w pomarańczowym stroju z napisem KPRD. Wiem, robota ciężka, ale jednak w godzinach pracy pić nie pasuje, tym bardziej że wyszedł totalny bubel i niedoróbka jak remont Filaretów. 

rozwiń
Avatar
Cancer / 24 listopada 2013 o 17:29

Chciałoby się powiedzieć prezydentowi: "kończ waść, wstydu oszczędź'. Armii Krajowej i BMC, jej przedłużenie do Kraśnickiej to chyba ostatnia z głównych ulic dotychczas nie wyremontowana, a właściwie poszatkowana wykonanymi już remontami (skrzyżowanie z JP II, wiadukty nad Ułanów, wreszcie skrzyżowanie z Kraśnicką, trakcja trolejbusowa na całej długości). Odwlekanie remontu pozostałości kłóci się ze zdrowym rozsądkiem, a także z ekonomią.

Avatar
Pracownik KPRD / 24 listopada 2013 o 12:44
Ku ścisłości dla przedmówcy, "KPRD to banda pijaków i partaczy", nie wiem czy zauważyłeś kolego ale oprócz ludzi z KPRD pracowały tam również inne ekipy tzw. podwykonawcy i to ich tak naprawdę powinieneś się czepiać, nie powiem w KPRD też się trafiają partacze ale naprawdę w nie wielkim stopniu, a co do zmowy cenowej to raczej nie ma ponieważ w przetargach stają również inne firmy nie powiązane w żaden sposób z konsorcjum KPRD (LPRD, PRDM) mam na myśli firmy typu Budimex, Mota-Engil, Strabag, Dragados itp. Pozdrawiam
Avatar
Mzl / 24 listopada 2013 o 12:07
W Lublinie od zawsze przetargi są ustawione pomiędzy KPRD, PRDM i dawniej LPRD... Nikt inny nie wejdzie do Lublina bo oni zmowy cenowe robią non stop !!!!!
Avatar
Osiedlowy lss / 24 listopada 2013 o 11:38

Oby nie wykonywała tego spółka KPRD - banda pijakó i partaczy. Krawężniki na Filaretów już się zapadają, linie namalowane chyba farbami plakatowymi, kostka i śeiżka rowerowa oddzielona wręcz schodkiem, brud i syf a miał być koniec do... No i obroty mi w sklepie spadły o połowe i co ja zrobie teraz z małpeczkami, jak na osiedlu mi tego nie kupi ??