piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

Jeszcze kiedyś zagramy razem w piłkę

Dodano: 26 maja 2002, 21:05
Autor: (osta)

 (Jacek Mirosław)
(Jacek Mirosław)

Poseł Arkadiusz Bratkowski (PSL), były marszałek województwa lubelskiego wraca do zdrowia po wypadku samochodowym 21 marca br. Od kilkunastu dni intensywnie ćwiczy na sali gimnastycznej Oddziału Rehabilitacji w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 4. - Jesienią zagramy w piłkę - obiecał w rozmowie z Dziennikiem.

Zaglądając do sali gimnastycznej trudno od razu spostrzec posła. W miniony piątek wybrał ćwiczenia na leżance, umieszczonej w kącie za przyrządami rehabilitacyjnymi. Najpierw widać nogi podczas gimnastyki. Dopiero z bliska można zobaczyć uśmiech parlamentarzysty.
- Pan Arek jest zdyscyplinowanym pacjentem
- mówi Andrzej Stryjecki, terapeuta. - Pilnie ćwiczy. Przykłada się do gimnastyki. Teraz porozciągamy mięśnie,
a później przejdziemy na bieżnię. Powoli zaczniemy trening chodzenia z laską.
Poseł opowiada. - Ostatnie co pamiętam, to moment, gdy wsiadałem do samochodu pod Sejmem. Później jest czarna dziura. Gdy się obudziłem w szpitalu po operacji i stanie śpiączki najpierw zobaczyłem żonę. Później lekarza. Wiedziałem, że jestem w szpitalu, bo podczas śpiączki to usłyszałem. Nie wiedziałem jedynie, czy jestem w Zamościu, czy w Lublinie - wspomina. A. Bratkowski nie jest pewien co mogło być przyczyną wypadku. - Przypuszczam, że zasnąłem za kierownicą. Wszyscy cieszą się z jego szybkiego powrotu do zdrowia.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24